Automatiniai kelio užtvarai

Intensyvaus naudojimo automatinis kelio užtvaras, skirtas kontroliuoti transporto srautus ir užtverti nuo 3m iki 6m pločio pravažiavimus. Komplektuojamas su reduktoriumi, apsaugotu nuo pažeidimų nulaužus užtvaro vamzdį; galvanizuotu korpusu, aliumininiu vamzdžiu su apsaugine briauna bei montažiniais elementais. Kokybė ISO 9001. Garantija 2 metai.

Galingas ir greitas: 24 Vdc pavara, 300 W galia ir iki 250 Nm kampinė jėga. Atsidarymo greitis 90°: Signo3 - 1,8s; Signo4 - 3s; Signo6 - 6s.


Pažangus ir patobulintas: naujasis valdymo blokas, tinkamas visiems trims modeliams. Automatiškai atpažįsta pavarą, kurioje jis sumontuotas. Nauja funkcija: automatiškas sutrikimų nustatymas veikimo metu.


Protingas: barjeras sustos ir grįš į pradinę padėtį jei savo eigoje sutiks mechaninę kliūtį. Valdymo plokštė automatiškai įveda pataisas dėl klimato įtakos ar nekokybiško sumontavimo.


Saugus: pažangi valdymo plokštė leidžia reguliuoti jėgą, apimtį bei pagreitį manevro pradžioje ir pabaigoje. Programavimas yra intuityvus ir visiškai automatinis (su “NICE Encoder” technologija). Vienas mygtuko paspaudimas ir Signo pats nusistatys galinių išjungėjų pozicijas ir susireguliuos.


Platūs pravažiavimai: dviem vienas priešais kitą esančiais barjerais galima užtverti pravažiavimus iki 8 ar net 12 metrų. Numatytas užtvarų sinchronizavimo funkcija.


Patogus: elektroninės ir mechaninės dalys užtvare yra atskirtos, tai palengvina montavimą bei užtvarų priežiūrą.


Intensyvus naudojimas: nauja 24 Vdc pavara gali būti intensyviai naudojama ilgą laiką. Šių charakteristikų dėka, užtvarai patikimai veikia tiek privačiose, tiek ir viešose ar pramoninėse aikštelėse su dideliais automobilių srautais.