Rotaciniai ir priešpriešinių srautų vėdinimo įrenginiai

Kvėpuojame, kad gyventume. Žmonės suvalgo 1kg maisto, išgeria 3kg skysčių, o įkvėpia net 15 kg oro per dieną. Šie skaičiai rodo, koks svarbus aplinkos oras mūsų savijautai ir kokybiškam gyvenimui. Rūpinamės ką valgome ir ką geriame, o apie orą, kuriuo kvėpuojame – pamirštame. Rotaciniai ir priešpriešinių srautų vėdinimo įrenginiai

Kadangi daugiausia laiko praleidžiame uždarose patalpose, būtina pasirūpinti švariu ir gaiviu oru mūsų namuose. Kad oras ir patalpų mikroklimatas būtų kuo geresnis, būtinas optimalus vėdinimas. Būtent tai yra „Systemair“ įmonės tikslas. „Systemair“ gamina platų vėdinimo įrangos asortimentą: difuzoriai, grotelės, gartraukiai, šilumos siurbliai, kondicionieriai, ventiliatoriai, rekuperatoriai ir kt.

„Systemair“ SAVE serijos įrenginiai užtikrina gerą mikroklimatą gyvenamuosiuose namuose. SAVE – tai serija efektyvių vėdinimo įrenginiųsu šilumos rekuperacija, pritaikytų individualiems namams, mažiems biurams ir panašioms patalpoms. Visi SAVE įrenginiai atitinka aukštus rinkos reikalavimus mažoms energijos sąnaudoms ir garso lygiui. O šiuolaikinė energijos taupymo (EC) technologija užtikrina, kad ventiliatoriai būtų taupūs ir jų savitosios ventiliatoriaus galios (SFP) vertės – žemos.

Systemair vieninteliai Lietuvoje ir vieni pirmųjų pasaulyje sertifikavo gyvenamųjų namų vėdinimo įrenginius pagal Eurovent privalomuosius reikalavimus. Eurovent sertifikatas užtikrina kad pasirinkto produkto kataloguose pateikiami duomenys yra patikimi ir teisingi, kad įrenginys veiks taip kaip yra deklaruojama ir investicija į įrangą yra pagrįsta.

Gyvenamųjų namų vėdinimo įrenginiai su skirtingo tipo šilumokaičiais.

Rotacinis šilumokaitis


Rotorius pagamintas iš plonos gofruotos plokštės susuktos į būgną, kuris nuolatos sukasi tarp šilto ir šalto oro srautų taip pernešdamas iš patalpų šalinamo oro šilumą šaltam, iš lauko tiekiamam orui.

Vasaros metu šis procesas gali veikti atvirkščiai – šiltas lauko oras perduoda šilumą vėsiam patalpos orui. Vasarą tai gali sukelti vėsinimo efektą, kuris sumažina energijos sąnaudas vėsinimui.

·Efektyvumas iki 90%

·Perneša šilumą

·Nesausina oro

·Nereikia kondensato nuvedimo

·Nereikalinga apsauga nuo užšalimo, rotorius neužšala

·Vasaros metu gali grąžinti vėsą į patalpas

·Judančios dalys

·Galimas oro pamaišymas iki 0,3%

Rotacinis šilumokaitis - geriausias pasirinkimas Lietuvos klimato sąlygomis, nes:

·Jis užtikrina efektyvumą iki 90%;

·Nereikalinga apsauga nuo užšalimo ir rotorius neužšąla

·Nesausina oro

·Vasaros metu gali grąžinti vėsą į patalpas

Priešpriešinių srautų šilumokaitis


Priešpriešinių srautų šilumokaityje oro srautas teka kanalais susidarančiais tarp eilėmis išdėstytų lygiagrečių plokštelių. Tiekiamas ir šalinamas oras į šilumokaitį paduodamas iš skirtingų pusių. Šiltas oro srautas per plokštelę atiduoda šilumą šalto oro srautui.

·Efektyvumas iki 95%, esant lauko temperatūrai ne žemiau -3˚C

·Esant -3˚C temperatūrai šilumokaitis pradeda užšalinėti, nebevyksta šilumos atgavimas

·Reikalingas papildomas pašildytuvas

·Reikalinga kondensato nuvedimo sistema

·Sausinamas į patalpas paduodamas oras

Įmonės rekvizitai:

Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.