UAB Leslat
UAB Leslat
V.Kudirkos g. 34-9, Kaunas
100% rekomenduoja
Atsiliepimai 5
ar
Prienų r., +3706*****68
ar********@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2024.01.17 paklausimą:
Nuosavame name meistrai nuo gartraukio gofruotu aliuminio vamzdžiu (nuo gartraukio iki sienos apie 1,5m) per namo sieną išvedė laukan ortakį. Negalim naudotis - šaltis eina vidun. Pasiūlykite konkretų sprendimą - atbulinį vožtuvą, savaime užsidarančias lauko groteles (žaliuzi), gal vamzdį reikia pakeisti ir jį apklijuoti akmens vata (3-5 cm storio).
nb
Kaunas, 8673***76
nb****@***oo.com
Įvertintas atsakymas į 2023.03.17 paklausimą:
Montuojant profilius luboms, meistrai įlenkė dalį ortakių. Vienuose ortakiuose įlenkimas nestiprus, viename įlenkta iki 50 proc. ortakio diametro. Norėjau pasiteirauti koks ortakio įlenkimas gali būti toleruotinas? Ortakis, kuris įlenktas iki 50proc. bus tikrai keičiamas. Klausimas lieka dėl mažiau įlenktų ortakių - ar juos palikti tokius, ar vis dėlto keisti taip pat? Didžiausia baimė, kad dėl įlenkimų ventiliacijos sistema nepradėtų triukšmauti. Pridedu mažiau įlenktų ortakių foto.
vi
Kėdainiai, 8653***63
vi**********************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2023.02.24 paklausimą:
Sveiki. Bute iš gartraukio pučia šaltas oras, gan stipriai. Lyg būtų pravertas langas. Kur problema? Ir kaip reiktų ją išspręsti?
To
Telšiai, 8684***03
To****************@***il.com
Įvertintas atsakymas į 2022.03.15 paklausimą:
Ar galima mini rekuperatorių montuoti į kaminą?
do
Palanga, +3706*****65
do*****@******da.lt
Įvertintas atsakymas į 2020.05.15 paklausimą:
Apie 20 kv.m miegamasis be lango turintis išorinę namo sieną 1 aukšte. Planuoju įrengti mini rekuperatorių, nes labai tvanku miegoti. Butas naujas, norėtųsi, kad maitinimo laidą privesti su minimaliu sienos poveikiu. Labai svarbu, kad netrukdytų miegoti (tyliai veiktų). Prašau patarimo.

Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos

Esame stipri komanda, kurią sudaro profesionalai. Mūsų veikla - ventiliacijų įrengimas, vėdinimo sistemos, oro kondicionavimas, kondicionieriai - projektavimas, montavimas, aptarnavimas ir priežiūra. Bendrovėje esančios darbuotojų brigados aprūpintos profesionalia įranga ir įrankiais, tad užtikriname kokybišką ir tinkamą užsakytų paslaugų atlikimą.

Esame tokių prekių ženklų kaip DAIKIN, TADIRAN, DE LONGHI (DE LONGI, DELONGI) atstovai.

Taip pat parinksime Jums tinkamą vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangą, šilumos siurblius ar pagaminsime poliuretaninius ortakius.


Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
UAB Leslat
5 atsiliepimai 100% rekomenduoja
UAB Leslat
UAB Leslat
V.Kudirkos g. 34-9, Kaunas