Termoizoliacinės SKAMOLEX vermikulito plokštės

Termoizoliacinės vermikulito plokštės - tai atsparios aukštai temperatūrai (iki 1100°C), energiją taupančios izoliacinės plokštės. Šios termoizoliacinės plokštės yra pakankamo tvirtumo ir mažo šiluminio laidumo derinys, jos atsparios terminiui šokui. Siūlome keletą A/S „SKAMOL" vermikulito plokščių rūšių, kurios skiriasi savo sudėties charakteristiniais deriniais: tankumu (375, 475, 600 kg/m³ ), izoliacinėmis savybėmis bei gniuždomuoju stipriu, plokštės storis gali būti 25-75 mm. Vermikulito plokščių gamybai yra naudojama slėginio formavimo sistema, leidžianti pasiūlyti įvairaus tankio plokštes. Vermikulito izoliacinės plokštės „SKAMOLEX V-1100" puikiai tinka karštų paviršių izoliavimui ir kaip papildoma izoliacija bet kurioje ugniai atsparioje konstrukcijoje. Esant tiesioginiam ugnies poveikiui plokštės išlaiko formą, nesuyra. Naudojamos degimo krosnyse, židinio ugniakurų, šildymo krosnių, krosnelių pakurose, kurą deginančiuose įrenginiuose. Plokštės nedega ir nerūksta. Plokštės yra lengvai formuojamos, su jomis lengva dirbti naudojant medžio darbams skirtus įrankius.

Galima išskirti pagrindines „SKAMOLEX" vermikulito plokščių savybes:
- ekologiška izoliacinė medžiaga;
- klasifikuojama kaip nepavojinga medžiaga pagal nacionalinės klasifikavimo ir ženklinimo taisykles;
- nedegus, atsparus ugniai produktas;
- platus įvairių charakteristinių derinių pasirinkimas.

A/S „SKAMOL", įsteigta 1920 m., garantuoja už savo gaminamų medžiagų kokybę.
Oslo g. 1, Vilnius
2 atsiliepimai
vi
2020-05-22, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu įsirengti lauko židinį su atvira anga pavėsinėje. Pavėsinė prie namo. Statant namą buvo išvestas įvadas į kaminą Shiedel su diametru 180mm. Kreipiausi į meistrus dėl židinio sumūrijimo iš skaldyto akmens. Norėtųsi atviros pakuros, kurios dydis būtų: plotis 1m, o aukštis 0,5m. Kamino aukštis nuo židinio įvado sienoje 4,2m. Gal galima būtų kažkokį teorinį paskaičiavimą koks angos dydis galėtų būti su turima anga arba kokia dūmtraukio anga reikalinga su norimos atviros angos dydžiu? Tokiu atveju bandytumėme spręsti su papildomu sumontuojamu dūmtraukiu.
da
2020-04-25,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Su statybininku susiginčijom. Jis mūrija namą iš akyto betono blokelių ir kaminą mūrija ne kartu su kaminu, o palieka nišą, tik paskui įkiša į tą nišą kamino blokelį. Taip neturėtų būti. Reikia kartu mūryti. O kaip Jūs galvojat? Kaip reikia įrengti kaminą?