Tulppa® konstrukcinės plokštės taupo laiką, darbą ir pinigus

Finnfoam sukūrė naujoviškas drėgmei atsparias plokštes Tulppa. Jos naudojamos drėgnose patalpose, veikia ir kaip hidroizliacija, ir kaip statybinė plokštė. Plokštė sudaryta iš 3 sluoksnių: viduje yra Finnfoam izoliacinė medžiaga, kuri pasižymi uždara porų struktūra, todėl nepraleidžia drėgmės ir neleidžia kauptis pelėsiui. Tulppa plokštės išorė padengta patvariu specialios paskirties Sika cementiniu sluoksniu su stiklo pluošto tinkleliu.

Dėl patentuotos įrengimo sistemos, Tulppa plokštės montuojamos lengvai ir greitai. Patyręs montuotojas, naudodamas Tulppa plokštes, gali lengvai paruošti apdailai 10-15 m2 sienos plotą per 1 valandą. Plokštės yra lengvos, jas pakelti gali vienas žmogus.

Plokštės viduje esanti Finnfoam izoliacinė medžiaga atlieka hidroizoliacijos, šilumos izoliacijos, o dar veikia ir kaip garo izoliacinė plėvelė. Dėl sugebėjimo neįgerti drėgmės ir didelio atsparumo gniuždant, Finnfoam yra ideali medžiaga hidroizoliacinėse plokštėse.
Nesudėtingas įrengimas, lengvai formuojamos ir apdirbamos

Lengvai apdorojamos ir pjaustomos, nesusdėtingai įrengiamos net ir ankštose erdvėse, Tulppa plokštės gali sutaupyti kelias darbo dienas. Novatoriškas, patentuotas horizontalaus montavimo metodas leidžia plokštes įrengti lengviau, o plokštės krašto profilis užtikrina, kad visi sujungimai nepraleistų vandens. Plokštės yra lengvai pjaustomos naudojant rankinius ar elektrinius pjovimo įrankius, išgaunama norima forma ir dydis.

Nemažai laiko ir pastangų sutaupoma, kadangi ant plokščių nereikia įrenginėti atskiro drėgmei atsparaus sluoksnio ir laukti, kol jis išdžius. Plytelės gali būti klojamos tiesiai ant Tulppa plokščių jau kitą dieną po įrengimo.