Nuo ko priklauso baldų kainos

Klausimas:
Nuo ko priklauso baldų kainos. Kokio tipo baldai yra pigiausi, kokias rinktis medžiagas gaminant baldus?
Komentarai:
Baldų kainos priklauso nuo kelių faktorių- medienos rūšis iš kurios pagamintas baldas;- medienos kokybė;- apdailos medžiagos: natūralios, sintetinės ir kt;- kur perkate: pas gamintoją, didmenininką ar mažmenininką ir kokioje parduotuvėje. Jei parduotuvė įrengta prabangiai, tai į baldo kainą tai yra įskaičiuota.Brangiausiai, aišku, kainuoja medžio masyvo baldai. Jeigu pagaminta iš medienos indauja kainuotų apie 600 Eur, tai tokia pati indauja, tik pagaminta iš faneruotės, - apie 200 Eur, o indauja iš laminuotos drožlių plokštės - iki 100 Eur. Užsakant virtuvės kambario baldus, medžio masyvo durelės jums kainuos 20-30 proc. brangiau, nei durelės iš plokštės. Verta prisiminti, kad baldų kaina didele dalimi priklauso ir nuo naudojamos furnitūros - lankstų, pakėlimo mechanizmų, išvažiuojančių stendų bei krepšių, stalčių prisidarymo technologijų. Naujos technologijos dažnai kainuoja labai brangiai, todėl ir paprasta aliumininė spintelė su atkeliamomis durelėmis gali kainuoti daugiau nei medžio masyvo spintelė su paprastu durelių mechanizmu.
NIjolė, UAB Baldai Jums
Baldų kainą labiausiai lemia pasirinktos medžiagos. LMDP yra pigiausia, MDF brangesnė, masyvas dar brangesnis. Antroje eilėje kaina priklauso nuo pasirinktos furnitūros (t. y. stalčių mechanizmų, lankstų ir pan.) kartais pasitaiko ir taip, kad furnitūra virtuvėje sudaro tokią pačią sumą kaip ir pati virtuvė. Na, ir trečioje vietoje šiek tiek lemia pats projetas (aš nekalbu apie jo ilgį), t. y. kiek varstomų spintelių, o kiek stalčių norėsite. Stalčius pasigaminti kainuoja šiek tiek daugiau.
Ekspertai.lt
Baldų kainą lemia trys veiksniai: dydis, medžiagos ir antkainis. Antkainį nustato gamintojas atsižvelgdamas į gaminio sudėtingumą, patirtas išlaidas bei norimą uždarbį. Pasirinktos medžiagos kainą gali pakeisti net 5 kartus. Pigiausi, ko gero, standartiniai baldai dengti melamino plėvele. Tokie baldai atkeliauja iš gretimos šalies. Rinktis medžiagas reikėtų atsižvelgiant į baldo paskirtį, eksploatacijos vietą. O toliau galioja taisyklė: kuo brangesnės, tuo geresnės.
Ekspertai.lt
Kainos priklauso nuo pasirenkamų baldų gamybai medžiagų. Jeigu daryt iš LMDP plokštės, pagal kainą pigesnė lenkiška, po to eina austrų gamybos plokštės ir pati brangiausia vokiška. Taip pat dažyta blizgi MDF plokštė brangesnė už matinę. Dar kaina priklauso nuo pasirenkamos furnitūros.
Dmitrijus Necepurenko, Diaspa, UAB
Baldų kaina priklauso nuo:
a) pirmiausia ar baldai yra gaminami individualiai klientui (ar masinė gamyba);
b) medžiagų pasirinkimas;
c) gamybos terminas (kuo norite greičiau, tuo mokėsite brangiau, nes gamybos procesas yra pakankamai sudėtingas ir norint pagaminti greičiau reikia skirti daugiau viršvalandžių, o tai yra jau dvigubas apmokėjimas ir kt.);
d) mokesčiai;
e) transportavimas;
f) sudėtingumas.
Kokio tipo pigiausi, tai manau tie, kurie paprasčiausi vadinami "vienkartiniai arba studentiški", kurie gaminami ypač dideliais kiekiais! Kokias medžiagas rinktis, visada reikia galvoti apie asmenis, kurie naudosis tais baldais ir turės kontaktą su jais. Kuo brandesnis žmogus, tuo labiau renkasi natūralumą, t.y. natūralų medį, akmenį, lino ar medvilnės drobę, odą ir kt. kuo mažiau impregnuota ar lakuota! Turime suprasti, kad ne tik grožis, bet jaukumas bei sklindanti energija iš natūralaus daikto yra ilgalaikė ir šildanti arba kitaip sakant atspindinti šilumą.
Egidijus, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: