Virtuvės baldai

Rodomi įrašai 1-21 iš 21.
Kokia virtuvės baldų bėginio metro kaina?
Renkuosi virtuvės baldus. Gal galite rekomenduoti iš kokios medžiagos turi būti virtuvinis stalviršis, kad jis tarnautų ilgai, būtų atsparus braižymui, praktiškas? Kokio gamintojo furnitūras virtuvei rekomenduotumėte?
Į ką atkreipti dėmesį renkantis laminuotas drožlių plokštes virtuvės baldams gaminti? Kokias patartumėte rinktis laminuotas drožlių plokštes?
Kiek kainuoja virtuvės baldų sumontavimas?
Kuo būtų galima uždengti už kriauklės ir viryklės esančias virtuvės sienas, kad būtų praktiška ir gražu.
Kokias medžiagas geriausiai rinktis virtuvės baldams?
Norėjau paklaust, kokią plokštę rinktis virtuvės baldų gamybai, kad nereikėtų jau po 5 metų keist nauja? Virtuvė 5 kv. Kokybė ne pati blogiausia ir ne pati brangiausia, viduriuko reikia.
Domina baltos spalvos klasikiniai virtuvės baldai: viso apie 6 m + sala. Kiek maždaug kainuotų paprastesnis ir geresnis variantas?
Kokia preliminari, orientacinė klasikinio stiliaus virtuvės baldų kaina – kaip ji skaičiuojama: ar atskiromis dalimis, ar bėginiais metrais? Virtuvė būtų vienoje pusėje apie 2 metrus, o priešais sieną – apie 3 metrus.
Norėjau paklausti kiek kainuoja maždaug kampinė virtuvė? Pas mane kaip tik reikėtų tokios virtuvės kampinės 2x2m, kiek apytiksliai kainuotų? Man reikia orientacinės kainos.
Norim pirkti faneruotus baldus virtuvei. Ką reikia gerai apžiūrėti perkant tokius baldus. Ar jie praktiški? Kaip juos prižiūrėti?
Ar sunku prižiūrėti akmeninius virtuvės stalviršius? Kokio akmens stalviršį lengviausia prižiūrėti?
Nuo ko priklauso virtuvės baldų gamybos kaina?
Iš kokių medžiagų gaminate virtuvės baldus? Kokios dažniausiai medžiagos naudojamos virtuvės baldų gamybai?
Kiek užtrunka virtuvės baldų gamyba? Kokie terminai?
Sumontuota virtuvė su įmontuojama buitinė technika. Praėjus pusei metų indaplovė pradėjo sunkiai atsidarinėti, apačioje sumažėjo tarpas 2 mm. Ar tai galėjo įtakoti šie veiksniai: atidarant indaplovės dureles, apačia visada pasislinkdavo į priekį (visa indaplovė judėdavo); šaldytuvo vibracija.
Kokiais klijais geriausia klijuoti įleidžiamą į virtuvinio stalviršį kaitlentę ir metalinę kriauklę? Virtuvinis naujas, stalviršis iš medžio plokštės.
Laba diena, Gal galite patarti kuri fasadinė plokštė geresnė, ar taip jų didelis kainų skirtumas? Egger - U702 ST9 (cashmere grey) Pfleiderer-12168 VV (cashmere)
Koks stalviršis yra geresnis virtuvės baldams ar 10 mm HPL Compact ar 38 mm LMDP?
Kokia laminuotų plokščių priežiūra? Kokiomis priemonėmis galima valyti, kuriomis ne?
Turiu L formos virtuvę, kurios vienoje kraštinėje palei lubas eina gartraukio ortakis (30cm nuo lubų), o kitoje - dujų išmetimo vamzdis (20cm nuo lubų). Norėčiau uždengti, kad nesimatytų, tačiau kartu, kad uždengimą būtų galima lengvai nuimti esant reikalui (avarija, remonto darbai ar pan.). Kokį optimaliausią sprendimą siūlytumėte?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto