Kokią plokštę rinktis virtuvės stalviršiui ir furnitūrą

Klausimas:
Renkuosi virtuvės baldus. Gal galite rekomenduoti iš kokios medžiagos turi būti virtuvinis stalviršis, kad jis tarnautų ilgai, būtų atsparus braižymui, praktiškas? Kokio gamintojo furnitūras virtuvei rekomenduotumėte?
Komentarai:
Stalviršius rekomenduočiau vokiečių arba austrų gamintojų. Tai būtų Wodego ir Egger firmos. Jie pakankamai atsparūs. Taip pat atkreipkite dėmesį į paviršių, lygus ir blizgus paviršius labiau bijo mechaninio poveikio nei "apelsino žievelės" paviršius. Jei galite sau leisti "Blum" austrų gamintojo furnitūrą, tai rekomenduočiau ją, bent jau lankstus būtinai. O visą kitą furnitūrą galima imti ir kitų gamintojų, tokių, kaip FGF italų. Čia jau reikėtų rinktis pagal tai, kokią furnitūrą žadate naudoti. Vienų geresni stalčių bėgeliai, kitų indų džiovyklos ir t.t.
Ekspertai.lt
Virtuvės baldams yra tinkamos geru firmų, tokių kaip DUROPAL, EGGER, WODEGO, PFLEIDERER dekoratyvinės medienos drožlių plokštės, padengtos melamino sluoksniu. Lengviausiai prižiūrimos yra tos medžiagos, kurios turi matinį grublėtą paviršių (apelsino) vienspalvių spalvų ir turinčios rieves, taip pat matinės plokštės, medžio imitacijos. Sunkiausiai prižiūrimos ir gan jautrios yra plokštės su lygiu blizgiu paviršiumi.
Ekspertai.lt
Gamindami kietuosius baldus virtuvės baldams naudojame Termopal ir Egger stalviršius, kurių kokybės ir kainos santykis geriausias. Furnitūrą rekomenduojame Blum, Gamet, Nomet, Rehau, Zobal, Hettich ir kitų gamintojų. Ekspozicijos pasirinkimas tikrai didelis.
Ekspertai.lt
Furnitūrą rekomenduočiau "Blum" (jei leidzia finansai). Šiai furnitūrai gamintojas suteikia 25 metų garantiją. O stalviršių amžinų nėra, bet tada galiu pasiūlyti granitinį arba lietą, bet vėl - tai kainuoja nepigiai.
Dalmantas, Dalmis
Besirenkantiems virtuvės baldus rekomenduojame gaminius iš LMDP plokštės, MDF dažytos plokštės ar faneruotos plokštės. Šios plokštės yra atsparios temperatūrų svyravimams, drėgmei.
 
Sritis:
Sritis: