Plokštės virtuvės baldams

Klausimas:
Norėjau paklaust, kokią plokštę rinktis virtuvės baldų gamybai, kad nereikėtų jau po 5 metų keist nauja? Virtuvė 5 kv. Kokybė ne pati blogiausia ir ne pati brangiausia, viduriuko reikia.
Komentarai:
Aš siūlyčiau rinktis Kronospan firmos, prekiauja TRUKME.l. Tikrai normali plokštė tinkanti virtuvės baldų komplektui.
Vygandas, Vyturio baldai
Na nemanau, kad šiais laikais yra tokių medžiagų, kurias reiktų keisti po penkių metų. Nebent visiškai nesaugosite, arba tame bute gyvens nuomininkai. Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP) yra ekonominis, gražus ir lengvai prižiūrimas variantas. LMDP pasirinkimas yra laaaaabai platus nuo lygių paviršių, medžio iki odų audinių imitacijų. Dažytas MDF yra lepesnis. Jo negalima valyti su stipria chemija. Ir paviršius pats yra minkštesnis. Bet jis gražiau ir prabangiau atrodo. Iš jo galima išgauti įvairių raštų, reljefų.
Optimalus kokybės ir kainos santykis yra Egger gamintojo LMDP naudoti korpusui. Fasadams siūlyčiau rinktis dažytą MDF ("Genmak"), jei kainos lygmuo per aukštas - lieka LMDP Ceaf (Italų), Termopalas (Vok.), kitos žemesnės (Kronospan).
Iš esmės galite rinktis bet kokias medžio drožlių plokštes, tačiau svarbiausia yra briaunų laminavimo kokybė, santechninių taškų ypatinga priežiūra bei eksploatacinių sąlygų laikymąsis.
dizainerė Rolanda, R idėjos
Šiais laikais beveik visos laminuotos plokštės yra labai patvarios, kiek laiko virtuvė gyvuos priklauso nuo gamintojų kokybės, jeigu norėtumėte labiau pasikonsultuoti pakviestume pas save į saloną, galėtume pagaminti ir 3D virtuvės projektuką kartu su pagaminimo kaina.
Aleksandras, Laisvės Baldai
Egger firmos optimaliausia, nes didelis plokščių spalvų pasirinkimas.
Vibaldis, Dalmis
 
Sritis:
Sritis: