Medžiagos virtuvės baldams

Klausimas:
Kokias medžiagas geriausiai rinktis virtuvės baldams?
Komentarai:
Ziurint i medziagas, kiek jus skirsite pinigu savo virtuviai tokios bus ir medziagos. Karkasa galima rinktis pigesni, fasadus Vokiskus arba Austriskus. Furnitura butu geriausiai BLUM firmos.
vyturiobaldai, Vyturio baldai
Kokias medžiagas rinktis virtuvės baldams, priklauso nuo virtuvės paskirties. Sakykim yra dvi pagrindinės virtuvės paskirtys. Reprezentacinė ir maisto gamybai. Tie, kam virtuvė atlieka reprezentacinę funkciją, renkasi brangiausias ir moderniausias medžiagas. Nes jiems virtuvė yra viso būsto dekoro akcentas. Ten mažai žiūrima į praktiškumą. Svarbiausia vaizdas. Karkasas tokiose virtuvėse dažniausiai būna iš LMDP, fasadams naudojami dažyti MDF, masyvas, filinginės durelės, įvairūs dekoro elementai kaip drožinėtos juostelės ar karūnos. Stalviršiai daromi iš akmens, dirbtinio akrilinio akmens, kompozito ar net stiklo.
Tie kas darosi virtuvę grynai maisto ruošimo funkcijai, naudoja praktiškas medžiagas. Karkasui LMDP, fasadui LMDP, tik geresnių gamintojų ir įdomesnių spalvų. Stalviršiui naudoja presuota drožlių stalviršį dengtą HPL.
Kas jungia abu tipus virtuvių, tai furnitūra. Tiek vienose, tiek kitose būtina naudoti gerą furnitūrą. Virtuvė netenka vertės ir praktiškumo, kai joje sudėta pigi furnitūra, kuri greitai nustoja veikti ar išsireguliuoja.
Ekspertai.lt
Praktiškiausia dažyta plokštė bei akmens masės stalviršis, bet jų kaina, lyginant su laminuota drožlių plokšte bei stalviršiu, gana didelė. Įprasčiausias variantas - karkasas iš pigesnės plokštės, stalviršis austriškas arba vokiškas, fasadas taipogi iš geresnės plokštės arba dažytas. Bet iš esmės viskas priklauso nuo baldams skiriamo biudžeto, pagal kurį jau galima detaliau spręsti, iš kokių medžiagų bus gaminami virtuvės baldai.
Valentinas Zeringis, Baldų gamyba.
Geriausiai rinktis kokybiškas medžiagas. Su baldais lygiai tas pats, kaip ir su namo statyba. Kiek jis stovės gražus eksploatuojamas priklauso nuo to, kokios kokybės medžiagos yra naudojamos. Tad su baldais lygiai taip pat.
 
Sritis:
Sritis: