Kokios stumdomos spintos sistemos patvaresnės

Klausimas:
Kokią stumdomą spintos sistemą geriau rinktis: aliuminio ar plieno? Girdėjau, kad aliuminio nėra itin patvarios.
Komentarai:
Stumdomų spintų aliuminio sistemos yra patvaresnės, nei plieno. Svarbu, kad durys važiuotų grindimis, o ne pakabinama sistema. Kuo skiriasi aliuminis nuo plieno. Plieno sistema taikoma pagrinde tik spintoms, nes iš vidinės pusės nėra gražu, matosi ratukai ir t. t. Aliuminio sistema graži iš abiejų pusių, ji dažnai naudojama petvaroms, ar kambario durims, kur reikia gražių abiejų pusių. Kas liečia patvarumą, tai sakykime aliuminis 20% patvaresnis už plieną, bet teisingai eksplotuojant, prižiūrint bėgelius, juos valant nuo šiukslių, durys tarnaus dešimtmečiais. Dar siūlau atkreipti dėmesį į durų plotį, nesigaminkite nei vienos konstrukcijos durų, platesnių nei 1 metras. Jų svoris stipriai didėja ir automatiškai didėja apkrova ant ratukų.
Patvarumas priklauso ne nuo žaliavos, juk būna slankiojačių durų, kurios gaminamos nenaudojant nei aliuminio, nei plieno profilių. Patvarumas priklauso nuo besidėvinčių dalių, tai yra ratukų. Žinomi gamintojai naudoja guolinius ratukus kuriuos ne taip lengva sudėvėti. Plieninės sistemos pigesnės, aliuminėsstumdomų spintų sistemos tyliau važinėja ir dažniausiai geriau atrodo.
Kęstutis, Baldų gamyba
Stumdoma aliuminė spintos sistema kaip tik labai patvari, mes suteikiame 7 metų garantiją. Plieninė yra pigesnė, bet jau atgyvenus ir nepatvari dažnai išlekia iš bėgelių, ratukai plius skleidžia nemalonų ausiai garsą kai trinasi metalas i metalą. Mes metalinių sistemų jau seniai atsisakę ir dedame tik aliumines sistemas.
Egidijus, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: