Betoniniai mūro blokeliai HAUS

Betoniniai mūro blokeliai HAUS, tai I kategorijos betoniniai mūro blokai skirti naudoti pastatų ir inžinerinių statinių statyboje paprastiems, apdailos ir apkrovą laikantiems ir nelaikantiems mūriniams. Betoniniai mūro blokeliai HAUS tinka visiems mūriuniams, įskaitant vieno sluoksnio mūrinius, kaminu išorės mūrui, dvisluoksnėms su oro tarpu sienoms, pertvaroms, atraminėms sienelėms ir rūsiams, pamatams įrengti, naudojant juos kaip įdiegtus klojibius. Betoniniai blokeliai surenkami be skiedinio ir užpilami betonu. HAUS betoninius blokelius galima naudoti sąramoms, rostverkams, gaisrinės saugos sienelėms, šilumai, garsui izoliuoti, taip pat garsui sugerti.

Haus blokelis - 100% natūralus produktas. Haus blokelių gamybai naudojamos žaliavos neturi žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Visos Haus blokelio gamybai reikalingos sudėtinės dalys yra kilusios iš gamtos. Žvyras, smėlis, cementas, vanduo - štai iš ko padarytas Haus betono blokelis. Haus betono blokelio gamyboje naudojama labai mažai energijos, priešingai nei gaminant kitus blokelius. Haus blokelis įgauna savo tvirtumą po šalto liejimo ir natūralaus džiūvimo. Savybę tarnauti bet kokiomis sąlygomis ir ekonomiškumą Haus blokelis įgauna dėl sudėtinių medžiagų ir moderniausios pažangios automatinės technologinės linijos.

Haus blokelių gamybai taikomos XX amžiaus pradžios tradicinės technologijos ir XXI amžiaus nauji vibracijos bei automatizacijos principai. Haus betono blokeliuose, palyginti su kitomis mūrijimo medžiagomis, kapiliarumas yra minimalus. O tai labai svarbu vertinant medžiagos drėgmės sugėrimo ir drėgmės perėjimo savybes. Net panardinus blokelį į vandenį, drėgmė neprasiskverbia aukščiau nei ketvirtį blokelio. Drėgmė neprasiskverbia, nes kapiliarines jėgas nugali gravitacija. Haus betono blokelis yra nedegus, neužšąlantis, nepūvantis, neyrantis, neskylantis ir netrupantis, atsparus atplėšimui, tinkamas visų tipų tinkui, leidžiantis įžeminimą be tinko. Net lauko sienas iš Haus blokelio galima palikti netinkuotas ir nedažytas, kadangi bėgant metams betono fizikinės bei mechaninės savybės mažai kinta. Haus blokeliai nebijo drėgmės, lietaus bei sniego - jis transportuojamas, sandėliuojamas, mūrijamas ištisus metus. Betono blokelis bėgant laikui tampa dar tvirtesnis!