Mūro blokeliai su itin geromis garso izoliacinėmis savybėmis

Uždaroji akcinė bendrovė „Vilniaus betono gaminiai“ atsižvelgdama į visuomenės bei užsakovų poreikius, o taip pat ir į rinkos paskatinimus, savo produkciją papildė nauju mūro gaminiu - Haus blokeliu S25.

Kuo ypatingas naujasis Haus blokelis S25?
UAB „Vilniaus betono gaminiai“ yra gerai žinoma ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio rinkoms dėl savo gaminamos Haus produkcijos, o jų gaminami Haus blokeliai pasižymi itin aukšta kokybe ir prieinama kaina. Siekiant patenkinti visuomenės poreikius, praėjusių metų liepos mėnesį Haus produkcija pradėjo gaminti savo naująjį gaminį, blokelį S25, kuris paneigia visuomenėje susidariusią nuomonę, jog tik stora siena gali būti tvirta ir gerai izoliuoti garsą. UAB „Vilniaus betono gaminiai“ statybinį blokelį S25 į rinką išleido tik praėjusių metų rugpjūčio mėnesį.
Naujasis Haus blokelis S25 pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis, kurių užduotis patenkinti svarbiausius kliento norus. Blokelis S25 yra nedegus ir nepūvantis. Taip pat pasižymi itin geromis garso izoliacinėmis savybėmis, mažu vandens sugeriamumu bei yra itin tikslių matmenų. Jis taip pat puikiai tarnaus kaip apdailos elementas, kadangi šis mūro gaminys nereikalauja jos papildomai.
Pagrindinė priežastis, kodėl buvo sukurtas blokelis S25 yra ta, jog pasirinkus šį produktą galite sutaupyti naudingo savo buto ploto. Visa esmė yra tame, jog šis blokelis yra plonesnis nei įprasti blokeliai, naudojami sienoms statyti. To pasekoje iš plonesnių blokelių yra pastatoma plonesnė siena, kuri „nesuvalgo“ naudingo Jūsų buto ploto. Pasirinkus naująjį Haus blokelį S25 bendras pertvaros plotas bus tik 28 cm. Kai kitų gamintojų sienos storis bus 40 cm. Taip padidėja kambarių kvadratūra, o siena iš blokelių S25 nenusileidžia savo tvirtumu storiems įprastiems blokams.
Jeigu galvojate, jog plona siena bus prastas pasirinkimas dėl garso izoliacijos – Jūs klystate. Pastatyta pertvara iš Haus blokelių S25 izoliuoja net iki 58 dB oru sklindantį garsą. To pasekoje Jūs turėsite tvirtą tarpbutinę sieną, kuri sutaupys naudingą Jūsų buto plotą, o garso izoliacija bus tokia pat gera, kaip ir statant storą sieną.
A. Jakšto g. 5, Vilnius
2 atsiliepimai
mi
2020-07-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ie
2020-03-23, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokio pločio blokelius rinktis vieno aukšto 80 kv. m namui statyti? Mes galvojame apie 18 cm pločio blokelius. Ar nuo blokelio pločio priklauso namo šiluma? Jei yra siauresnis blokelis, tai daugiau šildyti reikės išorinę namo sieną, kad atitiktų A+ klasės reikalavimus?