Pilnaviduriai čiužiniai apsaugantys nuo dulkių erkučių

Buityje pagrindinis alergenas yra dulkių erkutės. Jų dauginimąsi bei egzistavimą lemia trys pagrindiniai veiksniai: drėgmė, tinkama temperatūra ir maistas. Temperatūra nulemia erkučių gyvybinę veiklą, kai šilta, jos dauginasi labai sparčia, o drėgmė prailgina jų gyvenimo trukmę. Tokias sąlygas geriausiai atitinka lova, kur šilta, drėgna ir yra maisto, nes erkutės maitinasi odos bei plaukų liekanomis, dulkėmis. Ypač veisiasi blogai vėdinamose patalpose, senuose balduose, spintose atviromis lentynomis, pataluose, spyruokliniuose čiužiniuose bei kilimuose.Pilnaviduriai čiužiniai apsaugantys nuo dulkių erkučių

Vienas iš sprendimų apsisaugoti nuo dulkių erkučių gausos - rinktis pilnavidurį čiužinį, kuriame nėra sąlygų joms veistis. Itin tinkami čiužiniai pagaminti iš naujos kartos Hr poliuretano, kuris gerai pralaidžia orą ir neleidžia kauptis drėgmei. Taip pat yra ekologiškas, jų gamyboje nenaudojami klijai, kuriuose dažnai aptinkama cheminė medžiaga - formaldehidas. Jis daugelį metų garuodamas gali pažeisti gleivinę, dirginti kvėpavimo takus, o ilgainiui gali sukelti vėžinius susirgimus. Sveikatai nuodingos medžiagos namuose taip pat gali sukelti nuovargį, alergines reakcijas, susilpninti imunitetą. Dar vienas iš sprendimo būdų norint išvengti alerginių susirgimų - dulkių nekaupiantys patalai bei antialerginiai čiužinių užvalkalai. Labai svarbu, kad būtų galima skalbti auštoje temperatūroje, nes tada žūva žmogui kenksmingi alergenai. Patalynę rekomenduojama keisti kas savaitę arba kas dvi.

Svarbu prižiūrėti ne tik patalynę, bet ir čiužinio užvalkalą. Dabar siuvami užvalkalai atitinka Eco- Tex100 standartą, yra tinkami alergiškiems žmonėms, o tai reiškia, kad jie neturi žmogui kenksmingų chemikalų ar dažų. Čiužinių gamyboje taip pat yra taikoma Medicot technologija, pagal kurią apdorojami čiužinių užvalkalai nesudaro tinkamos terpės veistis dulkių erkutėms, pelėsiams bei kitiems mikroorganizmams.

Ortopediniai čiužinys sveikam miegui

Šiuolaikinis žmogus neturėtų apsiriboti vien tik spyruokliniais čiužiniais, nes jie atsilieka nuo šiuolaikinių ortopedijos reikalavimų. Spyruokliniuose čiužiniuose mažiau išreikštos anatominės zonos, kurios turėtų užtikrinti taisyklingą stuburo padėtį miego metu. Dažniausia problema ta, kad pritrūksta tinkamos atramos nugarai, todėl atsikeliame nepailsėję, su skausmais, maudimu vienoje ar kitoje kūno dalyje. O ką rinktis, kad stuburas būtų prilaikomas? Geriausia rinktis profiliuotus, elastingo putų poliuretano čiužinius, kurie suteikia itin gerą atramą stuburui. Šiais laikais čiužinių gamybos technologijos sparčiai vystosi ir tobulėja. Nederėtų apsiriboti vien tuo, kas yra likę nuo seno. Šiais moderniais laikais netrūksta naujų technologijų čiužinių gamyboje, kurie gali suteikti ne vien ypatingą komfortą žmogui, tačiau ir padėti esant rimtoms sveikatos problemos. Kaip antai, įvairūs stuburo negalavimai, alergijos, tirpimai, atsirandantys kai sutrinka kraujotaka. Vertėtų paminėti keletą rimtesnių čiužinių gamintojų, kurie itin daug dėmesio skiria sveikatai. Metzeler, Fey&Co bei Ergokozee gamina ekologiškus ortopedinius čiužinius. Naujausi mokslo bei technikos pasiekimai leidžia gamyboje naudoti geresnį tankį, kurio dėka prailginamas čiužinio tarnavimo laiką. Įspūdingas efektas pasiektas pjaustant čiužinio branduolį 3-D pjaustymo technologija, kuri pagerina funkcines čiužinio savybes bei suteikia itin kokybišką poilsį.

Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 392337 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3307
Iš viso buvo užduota 163466 klausimų