PM-PDM-1200 hidrodinaminis dažymo įrenginys
Powermat
Medinių dailylenčių dažymo įrenginio nuoma savaitgaliui
UAB Dažų prekyba
100 atsiliepimai
95% rekomenduoja
Medinių dailylenčių dažymo įrenginio nuoma parai - d.d.
UAB Dažų prekyba
100 atsiliepimai
95% rekomenduoja
Akumuliatorinis pulverizatorius Ø1.8mm, Ø2.6mm 20V LI-ION
WORCRAFT
Pulverizatorius Ø1.8mm, Ø2.6mm 400W
WORCRAFT
Žemo slėgio pulverizatorius Ø1.4mm (LVLP)
HYMAIR
Žemo slėgio pulverizatorius Ø1.2mm (LVLP)
HYMAIR
Žemo slėgio pulverizatorius Ø1.7mm (LVLP)
Aerografas Ø0.3mm
SUMAKE
Aerografas Ø0.2mm su priedais
SUMAKE
Aerografas Ø0.3mm su priedais
Dažymo stendas sulankstomas 150kg
Žemo slėgio pulverizatorius Ø1.3mm (LVLP)
Žemo slėgio pulverizatorius Ø0.8mm (LVLP) MINI
Aukšto slėgio pulverizatorius Ø1.5mm (HP)