Dujinis šildymas - smulkiems verslininkams ir verslo magnatams

Efektyviai ir pigiai šildomos verslo patalpos – to siekia kiekvienas verslininkas nepriklausomai nuo turimų patalpų dydžio. Šildymo priemonių yra įvairių, pradedant kietojo kuro katilais ir baigiant geoterminiais siurbliais, tačiau populiariausios išlieka dujos. Dujiniu šildymu naudotis labai patogu, nes tiekimą reguliuoja dujinių katilų automatika. Gal ir pigiau kūrenti kietuoju kuru, tačiau šiais laikais retas nori dirbti kūriku. Granulių katilai šiuo atžvilgiu patogesni, bet jiems reikia skirti daugiau priežiūros nei dujiniams. Pagal patogumą su dujiniu šildymu gali lygiuotis geoterminio šildymo sistema, tačiau ją įrengti kainuoja gerokai brangiau. Dujinis šildymas  - smulkiems verslininkams ir verslo magnatams

Verslininkai juokauja „labai patogu - rudenį įjungei, pavasarį išjungei“. Lietuvoje vis labiau populiarėja SAURIDA GAS nepriklausomos suskystintų naftos dujų šildymo sistemos. Dujoms atvesti nereikalingas dujotiekis ar požeminė kuro talpykla, jos labai paprastai pristatomos balionuose.

Renkantis šildymo sistemą, labai svarbus šildymo katilo pasirinkimas. Dujinių katilų asortimentas rinkoje yra labai platus ir lengva pasiklysti pasiūlymuose. UAB „Saurida“ šildymo specialistai savo klientams individualiai parinkdami dujų tiekimo sistemos įrenginį, rekomenduoja ir dujinį katilą, kuris būtų pilnai pritaikytas sistemai. Taip pasiekiamas aukštas energetinis ir ekonominis efektyvumas. Šiuo metu populiariai yra naudojami Junkers dujiniai katilai, kurių išskirtinės savybės: mažos dujų sąnaudos – aukštas naudingo veikimo koeficientas, modernus dizainas ir tylus veikimas, puikus kokybės ir kainos santykis.

Dujinio šildymo sistema SAURIDA GAS yra puikiai pritaikyta šildyti ir šiuolaikinius verslo centrus, didelius pramoninių objektų plotus bei gamybines patalpas, kuriose yra dirbama su kompiuterizuota įranga ir yra ypač svarbus nekintamas temperatūros rėžimų laikymasis. Teisingai pasirinkti šildymo būdą verslo aplinkoje, svarbu ne tik taupant laiko sąnaudas ir papildomas išlaidas, bet ir siekiant užtikrinti nepertraukiamą šildymo procesą. Nepriklausoma dujinio šildymo sistema garantuoja nenutrūkstamą šilumos tiekimą, o tuo pačiu užtikrina skirtingų patalpų temperatūrų poreikius.
Nepriklausoma dujinio šildymo sistema tinka tiek didelių plotų šildymui ir gamybos procesui užtikrinti, tiek nedidelėms komercinėms ir administracinėms patalpoms, mat išmaniosios technologijos leidžia atskiroms patalpoms nustatyti skirtingas temperatūras.

Plačiau apie tai žiūrėkite reportaže: