Efektyvus namų šiltinimas ekovata

Termoizoliacinė medžiaga EKOVATA. Ši celiuliozės pagrindu pagaminta šilumos izoliacinė medžiaga EKOVATA puikiai sulaiko šilumą, reguliuoja drėgmę, nedegi ir ilgaamžė. Ji naudojama oro tarpo, vidaus ir išorės sienų, perdangų, palėpių, stogo, grindų šiltinimui. Efektyvus namų šiltinimas ekovata

Smulkiaplaušė Ekovatos struktūra sandariai užpildo visus plyšius, mažesnius tarpelius ir nelygumus sunkiai pasiekiamose pastato konstrukcijų vietose. Ji suslegiama iki reikiamo tankio, todėl išvengiama medžiagos susėdimo ir užtikrinama tinkama šilumos izoliacija.

Kodėl būtina apšiltinti tuščius oro tarpus? Nes apie 30-35 proc. visos namo šilumos netenkama dėl sienose palikto tuščio oro tarpo. Tokių pastatų sienose cirkuliuoja šaltas ir drėgnas oras, kuris duoda priešingą efektą - žiemą namas yra šaltas ir drėgnas, o vasarą- perkaista. Per vidinę sienos dalį įšilęs oras kyla į viršų ir per įvairius smulkius nesandarumus pastogėje išsineša šilumą. Todėl, esant tuščiam oro tarpui, šiltinti sienas iš išorės neracionalu, nes lieka neizoliuotas svarbiausias šilumos nuostolių šaltinis. Praktikoje turėjome ne vieną atvejį , kai klientams buvo apšiltinta išorinė lauko siena, paliekant neizoliuotą oro tarpą. Šaltuoju metų laikotarpiu namas liko toks pat šaltas kaip ir anksčiau. Apšiltinus 10-12 cm oro tarpą Ekovata, šilumos efektyvumas ženkliai padidėjo. Jau kitą dieną klientas paskambinęs pasidžiaugė, kad malkų sunaudojo per pus mažiau ir mašinų triukšmo nebesigirdėjo, kaip anksčiau.

Ar žinote, kad negyvenamoje pastogėje paliekant Ekovatą atvirą, nereikia priešvėjinės plėvelės? Keičiantis santykinei oro drėgmei, drėgmė patenka ant viršutinio Ekovatos sluoksnio, jos plaukeliai sulimpa tarp savęs, sudarydami ploną plėvelę, kuri neleidžia orui patekti į Ekovatą.

Keliami aukšti energetinio efektyvumo reikalavimai Ekovatai nesukelia kliūčių išlikti konkurencingai šiltinant karkasinius, medinius ar rąstinius namus bei visuomeninės paskirties pastatus. m2

Parengta pagal Gatora, UAB medžiagą
ekosiluma_297x75.png

Gatora, UAB

Panevėžys
1 atsiliepimai
ar
2020-08-11, Radviliškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena. Kokia apytikslė šiltinimo ekovata kaina rastinio namo su priestatau iš dujų silikato blokeliu: 130 kv. m. , 30 cm. (su paruošimu šiltinti, medžiagomis, kitais darbais) ?
1 atsiliepimai
ar
2020-08-11, Radviliškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena. Kokia apytikslė šiltinimo ekovata kaina rastinio namo su priestatau iš dujų silikato blokeliu: 130 kv. m. , 30 cm. (su paruošimu šiltinti, medžiagomis, kitais darbais) ?