Oro tarpų šiltinimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 68.
Kuo geriausia užpildyti mūrinio namo oro tarpą?
Ar teisybė, kad užpildžius 10 cm oro tarpą tarp dviejų plytų termoputomis ar ekovata, "rasos taškas" persikels į laukinę sieną ir labiau ją ardys?
Namo sienos su oro tarpu, mūrinės. Pakeitus langus pradėjo labai traukti šaltis ir sienos gerokai atšalo. Norėčiau sienas su oro tarpu apšiltinti. Patarkit, jei oro tarpą šiltinsiu putų polistirolo granulėmis, kokias medžiagas reikia naudoti ir kokia tvarka jas sudėlioti.
Kokiomis apšiltinimo medžiagomis geriausiai būtų užpildyti sienoje esantį tuščią 8 cm oro tarpą? Namas plytinis. Ar toks tuščių oro tarpų šiltinimas yra veiksmingas?
Noriu apšiltint namo oro tarpą. Nežinau skirtumo tarp atvirų ir uždarų šiltinimo putų. Kokias reikia naudot sienų viduje?
Namo sienų konstrukcija su oro tarpu. Kai lauke buvo temperatūra minus 15, sunku buvo įšildyti namą. Atlikta termovizija parodė, kad darbai atlikti idealiai, jokių šalčio takų nėra. Ar verta papildomai pūsti termo putas į oro tarpą (apie 3 cm), norint apšiltinti pastatą? Dabar sienos storis - 18 cm storio, silikatinis blokelis + 10 cm akmens vata + 3 cm putų polistirolo (vietoj priešvėjinės akmens vatos), tada minėtas oro tarpas ir apdailinė silikatinė plyta apie 7,5 cm storio.
Senos statybos mūrinis namas (plyta, tarpas, plyta), sienų oro tarpas svyruoja 7-10cm, po palangėm, kur radiatoriai gal net mažiau. Niekaip negaliu apsispręsti, kokią medžiaga pildyti tarpą. Ventiliacijos nėra. Plastikiniai langai. Viduje užgęsus pečiui ir namui atvėsus kondensuojasi drėgmė ant langų, viename kambaryje pelija. Kol kas namas kūrenamas malkomis, kitą sezoną šiluma bus palaikoma pastoviai (granulės), ar į tai reikia atkreipti dėmesį renkantis putas ar ekovatą? Daug skirtingų atsiliepimų, putos-veisis pelėsis, vata- sukris ir taps nenaudinga. Putos ar ekovata?
Norėjau paklausti, kokia kubo ar kvadrato kaina šiltinant namo sienos oro tarpą? Oro tarpas apie 6-7 cm. Ar jūsų naudojamos putos yra tas pats kaip vadinamos poliuretano putos?
Norime apšiltinti mūrinį namą 10 cm putu polistirolu iš išorės, ar verta tai daryti? Mūrinis namas yra 15 metų senumo. Siena apšiltinta taip: pusė plytos, oro tarpas, pusė plytos, iš vidaus apšiltinta šiltamio plėvele, dėta Paroc vata ir vėl plėvelė.
Po oro tarpo užpildymo pradėjus kūrenti namą, po langais, plytos pasidarė šlapios, drėgnos ir tai matosi akivaizdžiai. Kodėl taip yra?
Reikia patarimo dėl sienoje esančio oro tarpo šiltinimo. Kiek skaičiau, tokių namo sienų šiltinimas iš išorės ar vidaus yra neefektyvus. Kaip tokiu atveju siūlytumėte namą su oro tarpais apšiltinti? Namo sienos netgi su 2 oro tarpais.
Domina oro tarpo šiltinimas termo putomis. Kokia kaina pas jus? Kada galėtumėte atvykti apšiltinti?
Norėčiau sužinoti, kaip būtų galima apšiltinti 1974 metų statybos plytinį namą. Plotas 80 m2, antras aukštas neįrengtas, stogas šiferio, neizoliuotas. Gal geriausias pasirinkimas būtų apšiltinti termoputomis į oro tarpus? Kiek tai kainuotų? Prisegu namo nuotrauką.
Kuo geriau užpildyti oro tarpus? Ar termoputomis ar poliuretano putomis? Kuo jos skiriasi?
Kokios medžiagos yra tinkamiausios oro tarpų šiltinimui?
Noriu paklausti, ar nesikaups ir nesikondesuosis drėgmė sienos konstrukcijoje, jei esamą tarpą, užpildysiu uždarų arba atvirų porų poliuretanu (kuris būtų geriau)? Sienos konstrukcija: - 20 mm tinkas; - 250 mm pilnavidurė molinė plyta; - 50 mm kieta akmens vata; - 50 - 70 mm oro tarpas, kurį ir planuoju užpildyti poliuretano putomis; - 120 mm skylėta molinė plyta; - 20 mm išorės tinkas.
Planuoju namo šiltinimo darbus 15 cm putų polistirolu. Namas senesnės statybos, tad 12 cm oro tarpas užpildytas spaliais (sausi). Ar bus nauda, jei šiuos spalius palikti, kaip yra? Galbūt reikėtų užsandarinti spalių tarpą pastogėje (užpurkšti iš viršaus, uždarant tarpą), taip sustabdant oro cirkuliaciją?
Noriu apšiltinti mūrinio namo oro tarpą, kokiomis medžiagomis šiltinti, kad gautųsi geriausias efektas? Oro tarpas apie 10 cm.
Kuo geriausiai šiltinti, plytomis mūryto namo sienos - 10 cm oro tarpą? Šiuo metu jis užpiltas keramzito granulėmis dar prieš 35 metus. Tačiau manau, kad Jūs galite pasiūlyti ką nors geresnio - šilumos, tvirtumo ir ilgaamžiškumo atžvilgiu. Namo sienos oro tarpo aukštis 3m, ilgis - 14m, plotis - 8m. Yra dar 9 langai ir 2 durys. Kiek maždaug toks darbas su medžiagomis kainuotų?
Namas medinis apmūrytas, planuoju oro tarpą šiltinti ekovata. Koks būtų optimaliausias kainos ir kokybės (šiluminės varžos) variantas? P.S. Prie kokios žemiausios temperatūros vykdomi darbai?
Sienos phorotherm blokelis + 30cm polistirolas+ dekoras. "Šiltintojai" vietoj to, kad tepti klijus ant polistirolo pagal perimetrą, jie pridėliojo kleckų ir prilipdė prie sienos. Dabar šiluma pro tarpus tarp sienos ir šiltinimo keliauja į viršų, ten atsimuša į parapeto skardą ir laša vanduo žemyn. Parapetą "akademikai" taip pat apšiltino tik iš laukinės pusės, vidinė šviečia raudonai. Klausimas, ar galėčiau bandyti apšiltinti tuos tarpus tarp sienos ir putos įpurškiant poliuretano putų kas metrą darant skyles? Ar padės?
Kokiomis medžiagomis geriausiai užpildyti oro tarpą? Vidinė ir išorinė sienos 24 keramzito blokeliai, tarp jų tarpas 24 cm. Ar nesigaus rasos taško tarpe ir nekenks apšiltinimo medžiagai?
Noriu apšiltinti 2 aukštų nama,- tai yra, pripildyti oro tarpą užpildu. Ar tai eko vata, ar termo putomis... Domina visi variantai ir visa info: kaina, per kiek laiko atliekate darbus, ir kokią suteikiate garantiją? Iš anksto dėkoju. Gero vakaro.
Kuo geriausia apšiltinti oro tarpą? Dviejų aukštų namas, oro tarpas tuščias. Reikėtų apšiltinti su šiltinimo medžiaga. Oro tarpų plotas būtų apie 160 kv/10 cm.
Noriu apšiltinti medinį apmūrytą namą (oro tarpą tarp medžio ir plytų). Kuo geriausia apšiltinti?
 
Sritis:
Sritis: