Oro tarpų šiltinimas – Patarimai

Kuo geriausia užpildyti mūrinio namo oro tarpą?
Kaip manote ar verta į tarybinės statybos sodo namo sieną į oro tarpą purkšti ekovatą? Ar labai sumažins kuro išlaidas? 160m2.
Kaip teisingai apšiltinti baltų plytų mūro sienas? Sienos plotis 300 mm. Su 60 mm oro tarpu.
Namas yra tarpukario statybos, mūrinis. Klausimai tokie: 1) Kaip galima išsiaiškinti ar yra oro tarpas? Namo projektų ieškojome archyve, bet mažai informacijos apie jį. 2) Su sąlyga, kad oro tarpas yra, ar galima šiltinti 2 apatinius iš 3 namo aukštų (kitų aukštų savininkas 99 % nenorės šiltinti)?
Renovuoju namą, grindys išbetonuotos su šildymo vamzdžiais, pamatas apšiltintas storedūru 10 cm. Langai nauji, fasadą šiltinsiu 15cm su neoporu pilku ir suvesiu su langais bei durimis. Naujas skardinis stogas, kurį šiltinsiu vata 25cm + 5 cm PIR plokštėmis. Antro aukšto trikampiai mūryti tik per pusę plytos, todėl dar dėsiu iš vidaus 10cm vatos ir garo plėvelę privesiu prie perdengimo. Mano manymu turėtų šito pakakti, jeigu klystu gal patarsite...? Klausimas iškilo ką daryti su dvejais oro tarpais iš lauko - balta plyta, tarpas, raudona plyta, tarpas, raudona plyta ir tinkas. Vidų dėsiu gipso plokštėmis, nes labai nelygu. Ar tarpus dar reikia užpildyti? Gal viena tarpa? Ar mano daromas sumuštinis bus geras ir toks? Neatsiras drėgmės sienose?
Sveiki. Neseniai apžiūrėjau namą pirkimui. Namas gyvenamas, šiltas, bet viduj jaučiasi stiprus pelėsio kvapas. Namas apšiltintas iš lauko 200mm polistirolu, armuotas. Ar gali būti, kad tarpsienyje atsiranda rasos taškas, kaupiasi drėgmė? Tarpsienis tuščias, nešildyta.
Gal kas galit pasidalinti patirtimi, o ne nuogirdom dėl rąstinio namo apmūryto plytomis oro tarpo užpildymo? Kokia medžiaga tam tinkamiausia nepakenkiant rąstams?
Senos statybos plytiniame name oro tarpai buvo užpildyti polesterolio burbuliukais. Kai dariau vidaus remonto darbus pragręžus sienas jie byrėdavo vidun, o įsielektrinę visur prilipdavo.. akivaizdu, kad sienoje jie nesusirišę. Norėjau paklausti kaip juos pašalinti iš sienų tarpų, nes apšiltinimo efektyvumas jų abejotinas, norisi tarpus užpildyti normaliai, kad ir termoputomis. Vienoje firmoje ekspertas sakė nieko šalinti nereikia, pūsti putas ant viršaus. Logiškai mastant tai gi tas polestrolis niekur nedings, jei putomis užpūsi ir bus siena tada 80 proc. polesterolio burbuliukų ir 20 proc. termoputos. Gal kokį patarimą kas turite? Ar įmanoma tą polesterolį be didelių ardymų pašalinti?
Dviejų aukštų gyvenamasis namas mūrytas iš akytojo betono blokelių, iš išorės apšiltintas 15 cm storio EPS 70 polistireno plokštėmis. Dėl polistireno plokščių klijavimo taškiniu būdu (o ne jų perimetru ar visu plotu) tarp sienos ir polistireno susidarė 1-3 cm tarpas, lemiantis pastato nesandarumą. Mūras yra nesandarus, o per vidinę sienos dalį įšilęs oras kyla į viršų ir per įvairius smulkius nesandarumus pastogėje išsineša šilumą. Fasadą remontuojant, išorinę apdailą (klinkerio plyteles) nuardysime. Kokiomis termoputomis (ar kita medžiaga) ir kokiu būdu, kas kokį atstumą putos turėtų būti pripurškiamos tarp sienos ir polistireno plokščių? Gal yra galimybė tarpą užpilti kokia tai skysta ir sustingsiančia sandarinančia medžiaga?
Rąstinis vieno aukšto namas 1954 m. statybos, apmūrytas plytom. Ar galima pripurkšti oro tarpus putomis? Rąstai nekvėpuos? Kokia kaina galėtų būti?
Pastatas medinis apmūrytas 100mm fibo blokeliais. Oro tarpas tarp medžio ir blokelių apie 20cm. Sprendimas būtų toks, jog oro tarpą pripūsti ekovata. Klausimai būtų tokie: ar ekovata geriausias sprendimas šiltinant oro tarpą tarp medžio ir blokelių? Pripūtus tarpą, reikia apdirbti blokelius iš išorinės pusės, nes fibo blokelių vandens įgėris labai didelis. Užklijavus 5cm storio putų polistirolą, nuarmavus, nutinkavus visas "sumuštinis" kvėpuos? Kokia kitokia alternatyva vietoje putų polistirolo?
Ar teisybė, kad užpildžius 10 cm oro tarpą tarp dviejų plytų termoputomis ar ekovata, "rasos taškas" persikels į laukinę sieną ir labiau ją ardys?
Kokiomis apšiltinimo medžiagomis geriausiai būtų užpildyti sienoje esantį tuščią 8 cm oro tarpą? Namas plytinis. Ar toks tuščių oro tarpų šiltinimas yra veiksmingas?
Namo sienos su oro tarpu, mūrinės. Pakeitus langus pradėjo labai traukti šaltis ir sienos gerokai atšalo. Norėčiau sienas su oro tarpu apšiltinti. Patarkit, jei oro tarpą šiltinsiu putų polistirolo granulėmis, kokias medžiagas reikia naudoti ir kokia tvarka jas sudėlioti.
Noriu apšiltinti mūrinio namo oro tarpą, kokiomis medžiagomis šiltinti, kad gautųsi geriausias efektas? Oro tarpas apie 10 cm.
Norime apšiltinti mūrinį namą 10 cm putu polistirolu iš išorės, ar verta tai daryti? Mūrinis namas yra 15 metų senumo. Siena apšiltinta taip: pusė plytos, oro tarpas, pusė plytos, iš vidaus apšiltinta šiltamio plėvele, dėta Paroc vata ir vėl plėvelė.
Norėjau paklausti, kokia kubo ar kvadrato kaina šiltinant namo sienos oro tarpą? Oro tarpas apie 6-7 cm. Ar jūsų naudojamos putos yra tas pats kaip vadinamos poliuretano putos?
Po oro tarpo užpildymo pradėjus kūrenti namą, po langais, plytos pasidarė šlapios, drėgnos ir tai matosi akivaizdžiai. Kodėl taip yra?
Namo sienų konstrukcija su oro tarpu. Kai lauke buvo temperatūra minus 15, sunku buvo įšildyti namą. Atlikta termovizija parodė, kad darbai atlikti idealiai, jokių šalčio takų nėra. Ar verta papildomai pūsti termo putas į oro tarpą (apie 3 cm), norint apšiltinti pastatą? Dabar sienos storis - 18 cm storio, silikatinis blokelis + 10 cm akmens vata + 3 cm putų polistirolo (vietoj priešvėjinės akmens vatos), tada minėtas oro tarpas ir apdailinė silikatinė plyta apie 7,5 cm storio.
Reikia patarimo dėl sienoje esančio oro tarpo šiltinimo. Kiek skaičiau, tokių namo sienų šiltinimas iš išorės ar vidaus yra neefektyvus. Kaip tokiu atveju siūlytumėte namą su oro tarpais apšiltinti? Namo sienos netgi su 2 oro tarpais.
Senos statybos mūrinis namas (plyta, tarpas, plyta), sienų oro tarpas svyruoja 7-10cm, po palangėm, kur radiatoriai gal net mažiau. Niekaip negaliu apsispręsti, kokią medžiaga pildyti tarpą. Ventiliacijos nėra. Plastikiniai langai. Viduje užgęsus pečiui ir namui atvėsus kondensuojasi drėgmė ant langų, viename kambaryje pelija. Kol kas namas kūrenamas malkomis, kitą sezoną šiluma bus palaikoma pastoviai (granulės), ar į tai reikia atkreipti dėmesį renkantis putas ar ekovatą? Daug skirtingų atsiliepimų, putos-veisis pelėsis, vata- sukris ir taps nenaudinga. Putos ar ekovata?
Norėčiau sužinoti, kaip būtų galima apšiltinti 1974 metų statybos plytinį namą. Plotas 80 m2, antras aukštas neįrengtas, stogas šiferio, neizoliuotas. Gal geriausias pasirinkimas būtų apšiltinti termoputomis į oro tarpus? Kiek tai kainuotų? Prisegu namo nuotrauką.
Kuo geriau užpildyti oro tarpus? Ar termoputomis ar poliuretano putomis? Kuo jos skiriasi?
Noriu apšiltinti 2 aukštų nama,- tai yra, pripildyti oro tarpą užpildu. Ar tai eko vata, ar termo putomis... Domina visi variantai ir visa info: kaina, per kiek laiko atliekate darbus, ir kokią suteikiate garantiją? Iš anksto dėkoju. Gero vakaro.
Norėčiau paklausti, kuo geriau šiltinti oro tarpus- ekovata ar termoputomis ir kodėl?
Kaip apšiltinti namo pirmą aukštą – ar iš lauko pusės polistirolu, ar užpildyti oro tarpą?
Kokios medžiagos yra tinkamiausios oro tarpų šiltinimui?
Kaip apšiltinti seno karkasinio namo sieną, kuri yra sudaryta: medinio karkaso, oro tarpo 10 cm ir apdailinės plytos. Ar efekyvu šiltinti tik iš lauko? Ar geriau reikėtų užpildyti oro tarpą kokiomis nors šiltinimo medžiagomis? Ką patartumėte, kokią šiltinimo medžiagą naudoti?
Ar yra realios naudos ar eksploatacinio pranašumo šiltinant palikti oro tarpelį (2-3cm) tarp akmens vatos ir difuzinės plėvelės stogo konstrukcijoje?
Mūrinis namas yra pastatytas su 10 cm oro tarpu ir apšiltintas iš vidaus. Man siūlo į oro tarpą pripūsti putų poliestirolio granules ir teigia, kad temperatūra viduje pakils apie 5 laipsnius. Ar tai gali būti tiesa?
Kuo geriausiai šiltinti, plytomis mūryto namo sienos - 10 cm oro tarpą? Šiuo metu jis užpiltas keramzito granulėmis dar prieš 35 metus. Tačiau manau, kad Jūs galite pasiūlyti ką nors geresnio - šilumos, tvirtumo ir ilgaamžiškumo atžvilgiu. Namo sienos oro tarpo aukštis 3m, ilgis - 14m, plotis - 8m. Yra dar 9 langai ir 2 durys. Kiek maždaug toks darbas su medžiagomis kainuotų?
Domina namo šiltinimo būdo pasirinkimas. Šiuo metu namo oro tarpas šiltintas polistirolo granulėmis, bet turiu įtarimų, kad jos susislėgė ir šiaip neduoda rezultato. Svarstau, ar nevertėtų jas šalinti ir šiltinti termoputomis? Kitas variantas būtų papildomai šiltinti iš išorės (nes iš vidaus jau yra šiltinta ir nesinori gadinti apdailos), bet nerimauju, kad tokiu atveju šaltis nevaikščiotų oro tarpe tarp granulių arba virš jų (dėl susislėgimo). Be to, apšiltinus iš išorės jau nebus kaip prieiti ir prie oro tarpo. Kaip teisingiau elgtis?
Norime pasiteirauti dėl sienų šiltinimo iš vidaus daugiabutyje. Gyvename trečiame aukšte, beveik visos sienos yra išorinės. Situacija tokia, kad sienos iš vidaus nėra apšiltintos tarp namo sienos ir gipso plokštės yra oro tarpas. Kokiomis priemonėmis ir kokiais būdais būtų galima tą tarpą apšiltinti? Taip pat kokia būtų kaina?
Norėčiau sužinoti kaip ir su kuo geriausia būtų apšiltinti medinių grindų tarpą. Namas senokas, tai nesinorėtų jų ardyti, gal yra koks nors būdas?
Kuo apšiltinti oro tarpą? Oro tarpas yra tarp mūro ir karkaso, 5 cm pločio. Iš lauko sieną šiltinsiu 5 cm putų polistirolo plokšte. Karkasas yra apšiltintas pjuvenų, kalkių ir cemento trambuotu mišiniu.
Norėčiau apšiltinti seno namo oro tarpus. Statant jie buvo apšiltinti akmens vata, todėl dabar tarp sienų ji yra sukritusi. Norėčiau sužinoti ar galiu apšiltinti oro tarpus, kai juose yra stiklo vata, ar geriau namą šiltinti iš išorės naudojant putų polistirolą?
Noriu pasikonsultuoti dėl oro tarpo šiltinimo, kuris jau prieš 10 metų buvo šiltintas putomis. Per vidinėje sienos pusėje esančią dėžutę buvau pastebėjęs, kad pučia vėjas, reiškia vidinės putos atšoko, susitraukė ar kažkas panašaus. Kaip reikėtų sutvarkyti esamą problemą? Ar vėl pūsti putas, granules ar kt.?
Kiek kainuotų užpildyti oro tarpą apie 100 kv.m sienų su 5 cm tarpu. Namas 1 aukšto kotedžo tipo, todėl reiktų atskirti dalį sienos oro tarpo. Kaip geriau tai padaryti? Kadangi kaimynai nenori pildyti oro tarpo.
Noriu sužinoti, ar oro tarpų apšiltinimas padėtų išspręsti sienų kampuose juodavimo problemą? Jie pastoviai persimuša per dažus ar tapetus. Bandžiau specialiu skysčiu juos panaikini, bet po kurio laiko jie vėl atsiranda.
Kuo geriausia apšiltinti oro tarpą? Dviejų aukštų namas, oro tarpas tuščias. Reikėtų apšiltinti su šiltinimo medžiaga. Oro tarpų plotas būtų apie 160 kv/10 cm.
Reikia patarimo dėl tarp sienų oro tarpų šiltinimo. Įsigijau namą, jis lyg ir buvo šiltintas, bet praeitą žiemą nepajutom jokio poveikio, gal nekokybiškai buvo darbai atlikti, gal granulės nusėdo, nežinau, reikia jūsų patarimo ir kainos, kiek kainuotų pabaigti darbus.
Kokiomis medžiagomis geriausiai užpildyti oro tarpą? Vidinė ir išorinė sienos 24 keramzito blokeliai, tarp jų tarpas 24 cm. Ar nesigaus rasos taško tarpe ir nekenks apšiltinimo medžiagai?
Statausi nama is Fibo Plius blokelių 20 cm storio. Kaip geriau apšiltinti namą, nes planuoju dėti klinkerį ir ar reikia oro tarpo?
Norėčiau paklausti apie vieno aukšto mūrinio namo su dviem oro tarpais įrengimą. Ar išorinis oro tarpas turi būti atviras, o vidinis oro tarpas uždaras? Mūras, laukutinė plyta balta silikatinė, o 2 ir 3 skylėta.
Ar veiksmingas apšiltinimas oro tarpą šiltinant technologija Glueporas?
Jei namas medinis apmūrytas, ar galima tarpą tarp mūro ir medienos užpūsti termoputomis, ar nesupus mediena?
Planuojame pavasarį šiltinti namo oro tarpus ir stogą. Domimės, kokia medžiaga būtų geriausia, nes teko girdėti, kad kai kurios medžiagos po kelių metų subyra.
Noriu apšiltinti medinį apmūrytą namą (oro tarpą tarp medžio ir plytų). Kuo geriausia apšiltinti?
Yra daugiabutis gyvenamasis namas, kurio laukinės sienos yra plytų mūro su oro tarpu. 1. Ar iš lauko pusės šiltinant pastatą šilumos izoliacija yra būtina užpildyti (pvz, ekovata) sienos oro tarpą. Ar galimas variantas, kada apšiltiname iš lauko, bet neužpildome oro tarpo? Ar toks pastatas bus energetiškai efektyvus?
Namas senos statybos oro tarpas apie 10cm, tai geriausia oro tarpą užpildyti ekovata?
Noriu sužinoti apie termoputas, kurios putos geresnės vokiškos ar olandiškos? Ar jos nesudūlėja, nes galvoju dviejų oro tarpų pripūtimą, sienoje yra du oro tarpai.
Planuoju apšiltinti seną namą 20cm putplasčiu, namas šlakinis ir apmūrytas paliekant apie 7cm oro tarpą. Klausimas ar reikia užpurkšti tą oro tarpą kokia nors skysta vata? Ar geriau palikti oro tarpą?
Sienos phorotherm blokelis + 30cm polistirolas+ dekoras. "Šiltintojai" vietoj to, kad tepti klijus ant polistirolo pagal perimetrą, jie pridėliojo kleckų ir prilipdė prie sienos. Dabar šiluma pro tarpus tarp sienos ir šiltinimo keliauja į viršų, ten atsimuša į parapeto skardą ir laša vanduo žemyn. Parapetą "akademikai" taip pat apšiltino tik iš laukinės pusės, vidinė šviečia raudonai. Klausimas, ar galėčiau bandyti apšiltinti tuos tarpus tarp sienos ir putos įpurškiant poliuretano putų kas metrą darant skyles? Ar padės?
Ar reikalingas oro tarpas tarp ekovatos ir apdailinės plytos (pusplytės)? Gal galite pasakyti ar pakankama bus šiluminė varža 20cm fibo blokelis 15 cm ekovata ir apdailinė plyta ar pusplytė?
Kokią apšiltinimo medžiagą rekomenduotumėte naudoti oro tarpo užpildymui? Ar nėra rizikos, kad oro tarpą apšiltinus gali atsirasti pelėsis? Namas yra apšiltintas kieta 100 mm akmens vata, kuri yra tarpsienyje. Taip pat yra paliktas 40 mm oro tarpas.
Ar galima ir verta apšiltinti namą užpildant paliktą tuščią oro tarpą tarp vidinės ir išorinės namo sienos? Tarp išorinės ir vidinės sienos jau yra izoliacijos sluoksnis iš akmens vatos. Siena: molinė plyta, 50 mm akmens vata, 40 mm oro tarpas, pusės plytos siena, dekoratyvinis tinkas.
Reikia apšiltinti maždaug 3 cm tarpą tarp dviejų mūrinių kampu pastatytų penkių aukštų namų. Kadangi tarp namų labai mažas oro tarpas, oras nejuda, labai įšąla namo sienos.
Kaip išvengti šilumos nuostolių plytų mūro name su oro tarpu ties angokraščiais?
Tarpas tarp sienų užpildytas AminoFoam termoputomis. Reklamuoja, kad yra elastingos, bet kur pro nesandarumus išsiliejo į paviršių galima lengvai nulaužti ir yra trupančios. Ar ta puta su laiku tarp sienų nesubyrės?
Kokioje temperatūroje galima šiltinti oro tarpus?
Namas medinis, dabar apmūrytas. Ar užpildžius oro tarpą tarp medžio ir mūro, patartumėte papildomai šiltinti fasadą prieš dekorą, ar užtenka vieno šiltinimo būdo pasirinktinai?
Kuo geriausia užpildyti oro tarpą rąstiniam apmūrytam name? Iš išorės bus šiltinama 10 cm polistirolu.
Apšiltinimas kas geriau Knauf vata ar ekovata į sienų oro tarpus ir ant perdangos? Kuomet jos skiriasi, kokie koeficientai ir varža?
Domina kokia medžiaga galima užpūsti oro tarpus. Namas senas buvo bėdinis, apmūrytas plytomis, yra oro tarpas apie 5-8 cm. Namas stovi kaime, dažnas svečias graužikai. Kiek girdėjau, Ekovata negerai, nes per plytas trauks drėgmė ir pradės medinis namas pūti nuo jos. Termoputos blogai, nes įsiveis dar daugiau graužikų. Tai kokia išeitis, be šiltinimo iš kiemo, nes tai labai brangu?
Noriu apšiltint namo oro tarpą. Nežinau skirtumo tarp atvirų ir uždarų šiltinimo putų. Kokias reikia naudot sienų viduje?
Planuoju rąstinį namą apkalti medinėmis dailylentėmis ir apšiltinti 25 mm medžio plaušo plokšte. Ar reikalingas oro tarpas tarp plokštės ir dailylentės?
Domina oro tarpo šiltinimas termo putomis. Kokia kaina pas jus? Kada galėtumėte atvykti apšiltinti?
Noriu paklausti, ar nesikaups ir nesikondesuosis drėgmė sienos konstrukcijoje, jei esamą tarpą, užpildysiu uždarų arba atvirų porų poliuretanu (kuris būtų geriau)? Sienos konstrukcija: - 20 mm tinkas; - 250 mm pilnavidurė molinė plyta; - 50 mm kieta akmens vata; - 50 - 70 mm oro tarpas, kurį ir planuoju užpildyti poliuretano putomis; - 120 mm skylėta molinė plyta; - 20 mm išorės tinkas.
Planuoju namo šiltinimo darbus 15 cm putų polistirolu. Namas senesnės statybos, tad 12 cm oro tarpas užpildytas spaliais (sausi). Ar bus nauda, jei šiuos spalius palikti, kaip yra? Galbūt reikėtų užsandarinti spalių tarpą pastogėje (užpurkšti iš viršaus, uždarant tarpą), taip sustabdant oro cirkuliaciją?
Noriu apšiltinti mūrinį namą su dviem oro tarpais po 5 cm. Abudu oro tarpai uždari, tad planuoju šiltinti iš lauko 10 cm. Ar nepadarysiu klaidos neapšiltinęs oro tarpų?
skaiciuokle_kauno_silas.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167496 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 61 specializuotų įmonių