Sienų šiltinimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 99.
Mūriniame name yra oro tarpas. Skaičiau apie technologiją Glueporas. Ar išeis apšiltinti, kadangi name yra nemažas 15-20 cm oro tarpas?
Kokiomis medžiagomis apšiltinti namą iš lauko pusės? Ar vidaus sienas lyginant gipso kartonu reikia montuoti plėvelę? Ar įrenginėjant perdangą reikia naudoti ir garo plėvelę? Namo lauko siena - iš baltų plytų, viduje - dujų silikatas.
Namas A++ mūrinis, bus fasadas dailylentės. Noriu padaryti sandarų namą. Sienų varža apie 8 ar geras variantas šiltinti putomis ar termovata? Kaip geriau?
Renovuojame jau pastatytą namą. Buvo medinis - apmūrytas pusę silikatines plytos. Rąsto storis 16 cm. Iš vidaus šiltinome 5 cm akmens vatos plokštėmis, tarp rąstų ir plytų tarpą užpildėme eko vatos ir polistirolo granuliu mišiniu 6...8 cm. Iš lauko apklijavome 10 cm putų polistirolo plokštėmis. Noriu paklausti kokia apytikslė būtų sienos šiluminė varža?
Turiu namą, 2 aukštų mūrinį, sienos storis 51cm. Kuo būtų galima papildomai apšiltinti sienas iš išorės?
Kaip reikia apšiltinti jūrinį konteinerį, t.y. kokia medžiaga ir kokio storio, kokios turi būti naudojamos plėvelės, reikia ar nereikia oro tarpo, kad jame nesikauptų kondensatas ir būtų šilta ?
Šiltinsime 25 cm pločio dujų silikato laukines sienas, planuojame dėti 15 cm polistirolą, norime pasiekti A klasės šiluminę varžą, kokio tipo polistirolą pasirinkti? Gal reikėtų polistirolą pirkti dvigubą 5+10 ar panašiai?
Kaip geriausiai apšiltinti „alytnamio" tipo namo sienas iš išorės? Namo siena (sienos storis 10 cm) : - medžio plokštė; - oro tarpas (apie 2 cm); - apmūryta plytom.
Kokiu būdu geriau apšiltinti namo sienas iš išorės: putų polistirolo plokštėmis ir jas aptinkuojant ar akmens vata ir užkalant ją medžio dailylentėmis? Dabartinės sienos yra iš silikatinių plytų (dviejų eilių).
Koks sienos šiltinimo būdas geriausias, jei siena pastatyta iš keraminių blokelių "Lode", storis 175 mm. Koks galimas šiltinimas išlaikatnt ekologiškumą, kvėpavimą, ir ekonomiškumą? Ką galite patarti, ar akmens mineralinė vata, ar putplastis? Maksimalus galimas sienos storis iki 37cm.
Koks tinkamiausias mobilaus namelio šiltinimas?
Noriu apšiltinti lauko sieną - mūras, akyto betono blokeliai 24 cm storio. Kuo ir kokio storio geriausiai būtų šiltinti? Apdaila medinės lentutės arba fibrocementinės lentutės.
Ar galima namo fasadui pasirinkti šį variantą: Pirmas namo aukštas 5cm + 5cm mineralinė vata + difuzinė plėvelė ir medinė dailylentė. Antras aukštas 10 cm polistirenas su tinku. Niekur nemačiau tokio varianto. Tai turbūt jis nėra geras.
Kaip apskaičiuoti šiluminę varžą tokios karkasinės sienos: medinė dailylentė 2 cm, lotai 2.3 cm oro tarpui, trijų sluoksnių STROTEX difuzinė plėvelė, medinis karkasas 12x5 tarpai užpildyti paroc extra vata 10 cm, garo plėvelė 200 mk, bruseliai 4x5, tarpai užpildyti rookwool 5 cm vata, OSB 3 10 mm ir GKP?
Nusipirkome senos statybos namą 1975 metų. Sienų storis yra apie 30/+-,cm. Norime šiltinti iš išorės, nes šaltas labai. Vidų ištinkavome knauf. Ką patartumėte? Oro tarpo lyg ir nėra, bet pro rozetes vėjas šaltas pučia. Kuo ir kaip geriau šiltinti. Žinoma, norisi pigiau.
Turiu klausimą dėl šiltinimo. Mano daugiabutis šeškinėje "PST" statytas 2004 m. Su sienų šiluma būtų lyg ir gerai, bet kur yra mano buto miegamasis ir virtuvė, labai pučia vėjas iš apačios, nes po šiomis patalpomis (miegamuoju ir virtuve) apačioje nieko nėra (t. y. nėra kitų patalpų), nors ir gyvename antrame aukšte, o kur yra svetainė tai apačioje ofisas, tad kojoms nėra šalta. Taigi, dalis buto (miegamasis ir virtuvė) "kabo ore" (t. y. ta dalis, kuri yra skirta įėjimui į laiptinę). Ten apšiltinta prastai, su putplasčiu (nors kitas identiškas namas su mineraline vata, bet ir ten yra bėdų dėl šilumos), ten visokių tarpų tarp putplasčio palikta, o ir pats putplastis sudėtas nevienodas ir visokiais skirtingais gabalais. Kaip patartumėte apsišiltinti iš išorės, kad nešaltų kojos, ar mineraline vata, ar kokiu putplasčiu, taip pat gal žinote kokios panašiai tokių darbų su medžiagomis kainos būtų. Bendras plotas, kuris "kabantis" yra 25 m2. Putplastis pakabintas ant kažkokių kabliukų, o viskas uždengta metalinėmis žaliuzių tipo grotelėmis.
Kodėl pradėjo pelyti išorinės sienos kampas? Kaip spręsti šią problemą?
Turiu senos 1979 m. statybos namą. Namas pastatytas su 2 oro tarpais, viduryje keramika. Patarkite kuo jį apšiltinti ir kaip.
Kaip būtų galima apšiltinti Alytaus ENSK gamybos namą, kokias medžiagas naudoti? Namas yra 1973 metų statybos, sienos apmūrytos raudonomis plytomis.
Rekonstruoju namą, noriu apšiltinti namo sienas, kad atitiktų C klasę. Namo sieną sudaro skylėtos raudonos plytos su 9cm oro tarpu, iš lauko aptinkuota. Iš vidaus lauko sienos papildomai apmūrytos keraminiais blokeliais 20 cm. Kokį apšiltinimą protingiausiai pasirinkti? Taip pat noriu sužinoti kiek reikia apšiltinti stogą, kad taip pat atitiktų C klasę?
Reikia nuo kaimynų bute padaryti labai efektyvią garso izoliaciją. Vieni siūlo vatą, bet nežinau ar tai efektyvu, kiti medžio plaušo plokštes. Gal yra ekspertų, tikrai nusimanančių šioje srityje? Garsas sklis iš mūsų pusės, tad reikia, kad kaimynams nieko nesigirdėtų.
Įsigijau namą tik su išorės apdaila. Klausimas iškilo dėl vidinės sienos šiltinimo. Pati siena betoninė 12cm storio, iš išorės 10cm putplastis klijuotas taškiniu būdu - dėl to nėra 100% sandarumo. Kuo rekomenduotumėte šiltinti vidų? Ar tiktų akmens vata 10cm (siekiant kompensuoti prapučiamą putplastį) Ar Reikia dėti ir kokias dėti plėveles prieš vatą ir ant jos?
Turiu pastatyta ūkinį pastatą su lauko virtuve. Buvo statybai naudojami betono - pjuvenų blokeliai. Buvo mūrinama du blokeliai, o tarp jų oro tarpas. Noriu dabar apšildyti paroc vata lauko virtuvę iš vidaus, nes iš išorės nėra vietos, o viduje daug. Noriu paklausti kokią paroc vatą naudoti ir kokį storį dėti, gal dar reikia apšildyti ir stogą. Gal pirmiausia reikėtų pripusti oro tarpą ir po to šildyti iš vidaus, nes skaičiau, kad gali kauptis kondensatas ir atsirasti pelėsis.
Kuo geriausia šiltinti medinį namą? Išskyrus mineralinę vatą.
Domina, kokiu sluoksniu reikia šiltinti medinį namą, jau senokai statytą. Sienojų storis tik 12 cm. Planuoju gyventi pastoviai, šildymą rengiu dujinį grindinį pirmame aukšte ir radiatorius palėpėje, antrame aukšte.