Sienų šiltinimas – Patarimai

Mūriniame name yra oro tarpas. Skaičiau apie technologiją Glueporas. Ar išeis apšiltinti, kadangi name yra nemažas 15-20 cm oro tarpas?
Sveiki. Nestandartinis klausimas: Buvau nusamdytas seno rusiško vagono-šaldytuvo (veikiančio) papildomam apšiltinimui ir fasado, stogo montavimui. Dėjau metalinius kampus, prie jų medinį karkasą, stogą apšiltinau 20cm sienas 10cm Knauf vata, po to priešvėjinė ir balta skarda pabaigai. Pastebėjau, kad pradėjo rasoti vagono metalinė siena. Kaip manote kur klaida? (Savininkas atsisakė pūsti termoputa)...
Namas paprastas karkasinis, klausimas ar galima iš lauko pusės klijuoti ar sukti šiltinimo medžiagą (20cm puta ar kažką kitą, po to aptinkuoti) tiesiai ant kalibruotos dailylentės taip papildomai apšiltinant, ar neužsisandarins? Ar kvėpuos ir bus viskas gerai toliau tik šiltesnis ir mažiau eikvojantis energijos.
Kuo patartumėte apšiltinti iš lauko gyvenamą namą? Sienos konstrukcija- silikatinė plyta+ oro tarpas užpildytas ekovata+ 160 mm rąstų siena+50 mm karkasas su OSB plokšte. Oro tarpas karkase taip pat užpildytas ekovata. Namas vieno aukšto su rūsiu. Pamatas jau apšiltintas su 50 polistirolu ir 50 mm purškiamomis šiltinimo putomis. Visi langai plastikiniai, trijų stiklų.
Individualus namas su negyvenama mansarda apšiltintas 30 cm Paroc min. vata, bet šiluma greit išgaruoja iš pirmo aukšto. Noriu dėti ant min. vatos dar kokius 20cm polistirolo. Ar to pakaktų? O gal du sluoksnius polistirolo po 15 cm, kad persidengtų ir nebūtų plyšių?
Gyvenu alytnamyje ir nusprendžiau apsišiltinti II aukšto sienas bei lubas iš palėpės pusės. Esmė yra tame, kad gyvenama patalpa antrame aukšte yra tokiame kaip iš storos faneros sukaltame kupole. Už kupolo sienų eina negyvenamos patalpos - palėpė. Kaip reikėtų teisingai apšiltinti tas sienas ir lubas, kad neprisidaryti vėliau problemų? Labiausiai bijau, drėgmės besikaupiančios sienose. Kaip parodyta nuotraukoje, mąstau, kad pirmą reiktų užpūsti mažas ertmes sandarinimo putomis, tada dėti 100mm mineralinės vatos ir uždengti apšiltinimo vatą garo ar vėjo plėvelę, dėl kurios kyla didžiausias klausimas. O gal mano sumanymas iš vis nesąmoningas. Beje stogas nėra šiltintas, gal nesivarginti ir bandyti stogą šiltinti?
Rasoja vidinės sienos (gelžbetoninis vainikas), sienų storis 25 cm. Lauko siena bus apšiltinama kitais metais. Kaip įsirengt kambarį (sienos bus dažomos), kad nepakenktų drėgmė? Ar padėtų sprendimas per žiemą išorinę sieną (gelžbetoninį vainiką) apšiltint?
Daugiabučio namo statyto iki 1940 metų sienos yra labai storos, cokolio dalyje 105 cm manau, kad netikslinga jas šiltinti. Iš praktikos žinau, kad tokiose sienose tvarkomi įtrūkimai, įmūrijamos suskilusios plytų dalys ir užtinkuojama. Didžiausia blogybė tai netinkamai sutvarkyti latakai, lietvamzdžiai, nekokybiškai atlikti skardinimo darbai, parapetai uždėti ant nesutvarkytų sienų. Sienos dėl pastoviai besilaikančios drėgmės, kritulių įmirkusios, drėgnos jas užklijavus plokštėmis drėgmė greitai neišgaruos. Tačiau bendrija rengiasi rinktis sienų šiltinimą polistirolu. Ką patartumėte Jūs?
Gyvenu 70 kv.m šlakiniame name. Gyvenamam namui virš 60 metų. Norėčiau paklausti kokiu būdu geriausia apšiltinti tokį namą?
Noriu apšiltint namą iš išorės. Vėdinamasis fasadas. Neapsisprendžiu ar ekovata šiltint (sako sukrenta), ar putomis (sako trūkinėja). Padėkit, prašau, išspręst tą dilemą.
Kuo apdoroti sienas dviejų plytų mūriniame name, kad nedrėktų sienos? Oro tarpas užpildytas termo puta, bet sienos vis tiek drėksta.
Namas A++ mūrinis, bus fasadas dailylentės. Noriu padaryti sandarų namą. Sienų varža apie 8 ar geras variantas šiltinti putomis ar termovata? Kaip geriau?
Kokiomis medžiagomis apšiltinti namą iš lauko pusės? Ar vidaus sienas lyginant gipso kartonu reikia montuoti plėvelę? Ar įrenginėjant perdangą reikia naudoti ir garo plėvelę? Namo lauko siena - iš baltų plytų, viduje - dujų silikatas.
Kaip geriausiai apšiltinti „alytnamio" tipo namo sienas iš išorės? Namo siena (sienos storis 10 cm) : - medžio plokštė; - oro tarpas (apie 2 cm); - apmūryta plytom.
Turiu namą, 2 aukštų mūrinį, sienos storis 51cm. Kuo būtų galima papildomai apšiltinti sienas iš išorės?
Šiltinsime 25 cm pločio dujų silikato laukines sienas, planuojame dėti 15 cm polistirolą, norime pasiekti A klasės šiluminę varžą, kokio tipo polistirolą pasirinkti? Gal reikėtų polistirolą pirkti dvigubą 5+10 ar panašiai?
Namo sienos yra 32 cm storio, dvi raudonos plytos ir 8 cm oro tarpas, pripūstas puta. Kokio storio ir kokia medžiaga reikia apšiltinti sienas ir pamatus, kad pasiekti nors B klasę.
Renovuojame jau pastatytą namą. Buvo medinis - apmūrytas pusę silikatines plytos. Rąsto storis 16 cm. Iš vidaus šiltinome 5 cm akmens vatos plokštėmis, tarp rąstų ir plytų tarpą užpildėme eko vatos ir polistirolo granuliu mišiniu 6...8 cm. Iš lauko apklijavome 10 cm putų polistirolo plokštėmis. Noriu paklausti kokia apytikslė būtų sienos šiluminė varža?
Kaip reikia apšiltinti jūrinį konteinerį, t.y. kokia medžiaga ir kokio storio, kokios turi būti naudojamos plėvelės, reikia ar nereikia oro tarpo, kad jame nesikauptų kondensatas ir būtų šilta ?
Po sienų iš lauko pusės apšiltinimo iš vidaus sienos pradėjo pelyti, ką daryti?
Statome namą su garažu, vieno aukšto, vienšlaitį. Namo stogo apšiltinimą darome 35 cm, o garažą apšiltinome 25 cm. Ar užtenka garažui 25 cm, ar reikėtų šiltinti 35 cm? Garažas nešildomas.
Nusipirkome senos statybos namą 1975 metų. Sienų storis yra apie 30/+-,cm. Norime šiltinti iš išorės, nes šaltas labai. Vidų ištinkavome knauf. Ką patartumėte? Oro tarpo lyg ir nėra, bet pro rozetes vėjas šaltas pučia. Kuo ir kaip geriau šiltinti. Žinoma, norisi pigiau.
Kokia turi būti sienų šiluminė varža, kad namas atitiktų naujus reikalavimus A++?
Kokiu būdu geriau apšiltinti namo sienas iš išorės: putų polistirolo plokštėmis ir jas aptinkuojant ar akmens vata ir užkalant ją medžio dailylentėmis? Dabartinės sienos yra iš silikatinių plytų (dviejų eilių).
Koks tinkamiausias mobilaus namelio šiltinimas?
Norėčiau iš specialistų sužinoti, ar yra tiesos, kad šiltinant lauko sieną, statytą iš Ytong-24 blokelių polistirolu, ji nekvėpuoja ar labai mažai kvėpuoja ir tarpe tarp sienos ir polistirolo atsiranda pelėsis, todėl patariama būtent akyto betono sienas šiltinti vata.
Seno mūrinio namo lauko sienų šiltimas. Namas mūrinis 1976 m sienos storis apie 50 cm (baltos plytos) aptinkuotos tinku ir nudažytos. Patarkite kaip galėtume apšildyti seno namo sienas. Galvojame šiltinti akmens vata Paroc Linio80 150 x 1200 x 200 mm arba putplasčiu, paskui daryti karkasą ir apkalti lauko dailylentėm plastikinėm. Antras aukštas negyvenamas ten yra radiatoriai, bet sienos buvo apkaltos medinėm dailylentėm, mes dar apkalėm OSB su oru tarpu. Kaip galėtume apšiltinti šio seno namo sienas?
Statomės vienaaukštį namą iš ecoterm +300 blokelių. Ruduo yra labai lietingas ir manau blokeliai pakankamai sudrėkę. Ar gerai bus, jeigu apšiltinsime drėgnas namo sienas žiemai, o gal geriau nešiltinti ir palaukti iki pavasario kol išdžius?
Domina jūrinio konteinerio šiltinimo būdai. Kaip apšiltinti jūrinį konteinerį?
Ar reikia apšiltinti garažą iš išorės, ar tik tą sieną iš vidaus, kuri ribojasi su gyvenamomis patalpomis? Ar verta garaže daryti grindinį šildymą? Statau iš Fibo blokelių, viena siena bendra su namu. Blokelių plotis 20 cm. .
Norėtųsi apšiltinti taip vadinamo "alytnamio" fasadą. Ką galite pasiūlyti?
Namas pastatytas iš keramikinių blokelių Keraterm 25. Patarkite, kokiomis ekologiškomis ir natūraliomis medžiagomis galėtumėme apšiltinti lauko sienas.
Gal galite pagelbėti prieš ruošiant seną karkasinį namą apšiltinti ekovata šlapiuoju būdu purškiant, kaip reiktų dėti tašus 50*50mm 10cm storį pasiekti. Gal sukryžiuoti? Ir difuzinę vėjo plėvelę tempti ant viršaus po ekovatos užpūtimo, ar po tašais prispausti ir tik tada pūsti ekovatą. Pirmą kartą susiduriu su tokiais darbais, tad reiktų ekspertų pagalbos. Karkasinio namo sienų storis 20cm, tad apšiltinsiu dar 10 cm. Neįsivaizduoju kaip paruošti tokį sumuštinį. Ar pakaks šiluminės varžos?
Rekonstruoju namą, noriu apšiltinti namo sienas, kad atitiktų C klasę. Namo sieną sudaro skylėtos raudonos plytos su 9cm oro tarpu, iš lauko aptinkuota. Iš vidaus lauko sienos papildomai apmūrytos keraminiais blokeliais 20 cm. Kokį apšiltinimą protingiausiai pasirinkti? Taip pat noriu sužinoti kiek reikia apšiltinti stogą, kad taip pat atitiktų C klasę?
Mane domina kaip būtų galima apšiltinti namą statytą 1990 m. Sienos plytų, oro tarpas 10cm, oro tarpas pripiltas keramzito granulėmis. Langai plastikiniai 3 stiklų, lubos apšiltintos 15cm neoporu. Norėčiau pasiekti A, +A kl.
Senos statybos namas, statytas per vieną plytą, o sienose senai pjuvenos sukritę. Liko tuščios sienos. Namą iš išorės pernai šiltinome puta 5cm ir apkalėm dailylentėm, bet vis tiek nieko negelbėjo. Dabar žadame šiltinti iš vidaus. Patarkite kuo ir kaip apšiltinti.
Kokiu "sumuštiniu" eiliškumo tvarka ir šiltinimo vatomis ar putplasčiu siūlytumėte šiltinti iš lauko jūrinį konteinerį (šaldytuvas-sedvičas 10cm sienos), kad būtų galima apsistoti su nakvyne pavasaris-vasara-ruduo? Išorė bus medžiu.
Kuo geriausia šiltinti medinį namą? Išskyrus mineralinę vatą.
Noriu apšiltinti lauko sieną - mūras, akyto betono blokeliai 24 cm storio. Kuo ir kokio storio geriausiai būtų šiltinti? Apdaila medinės lentutės arba fibrocementinės lentutės.
Pastatytas namas su mansarda. Iš lauko pusės 6 cm klinkerio plyta, 2-3 oro tarpas , 2 cm (gal 3 cm) vėjo izoliacinis vatos sluoksnis plius du sluoksniai paroc vatos po 5 cm ir 18 cm lenkiškas (poroterm) molinis blokelis. Iš vidaus priklijuotos gipso kartono plokštės. Ką patartumėt sandarinant namo sienas? Gal reikėtų nuplėšti sausą tinką ir naujai priklijuoti polistirolo plokštes su gipsu. Nesinorėtų klijuoti polistirolą ar vatą ant klinkerio plytų.
Pasistačiau namą su mansarda iš arko M18. Kokia medžiaga geriausiai šiltinti mūrinio namo sienas, kad pasiekti maksimalų rezultatą?
Naujo mūrinio namo šiltinimas. Sienos planuojamos iš keramikinių blokelių 25cm storio. Kaip geriausia apšiltinti sienas, kad namas atitiktų B ar daug skirtųsi norint A klasę pasiekti?
Noriu apšiltinti namą iš lauko, sienos storis 30 cm dujų silikatiniai blokeliai. Kokio storio polistirolo čia reikėtų? Ir kuris geriau frezuotas ar lygus?
Rytais pamačiau, kad viena siena apšiltinto namo apšarmojus. Blogai apšiltinta ir nekokybiškai?
Kaip paskaičiuoti sienos šiluminę varžą, jeigu plytos storis 24 cm, W/m*k-0,84, polisterolo storis 20 cm W/m*k-0,078?
Ar galima namo fasadui pasirinkti šį variantą: Pirmas namo aukštas 5cm + 5cm mineralinė vata + difuzinė plėvelė ir medinė dailylentė. Antras aukštas 10 cm polistirenas su tinku. Niekur nemačiau tokio varianto. Tai turbūt jis nėra geras.
Norėčiau patarimo dėl namo šiltinimo. Ar verta šiltinti namą pripučiant tarpą puta, o iš lauko dar apšiltinti 10 cm polistirolu?
Ar verta šiltinti papildomai pertvarą (tarp gegnių sudėt 20cm akmens vatos), kai pats stogas jau apšiltintas 30cm akmens vata? Palėpė nebus šildoma (name grindinis šildymas), bus naudojama tik pasidėt daiktus.
Domina namo šiltinimas iš lauko. Namas apmūrytas silikatinėmis plytomis, per pusę plytos. Iš vidaus medinis karkasas. Tarpas užpiltas spaliais, maišyta kalkėmis, užkalta lentom. Nėra jokio oro tarpo. Koks būtų geriausias apšiltinimas iš lauko?
Noriu paklausti. Noriu apšiltinti namo sieną iš vidaus. Kas geriau šiltinti sienas: polisterolis ar vata ? Apdaila bus iš gipso kartono. Ateityje visas namas bus šiltinamas iš išorės.
Senos statybos mūriniame name sienose yra oro tarpai, sienos storis 30 cm. Domina racionaliausias namo apšiltinimo būdas.
Kaip teisingai apšiltinti blokinio namo lauko sieną iš vidaus. Pageidaujama kad šiltinamojo sluoksnio storis, įrengus visus sluoksnius būtų kuo mažesnis. Kokią akmens vatą naudoti: Paroc WAB-10t-(20x1800x1200) mm ar Paroc WAS 50. Kokia eilės tvarka įrengti apšiltinimą ir kaip teisingai atlikti statybos darbus.
Koks sienos šiltinimo būdas geriausias, jei siena pastatyta iš keraminių blokelių "Lode", storis 175 mm. Koks galimas šiltinimas išlaikatnt ekologiškumą, kvėpavimą, ir ekonomiškumą? Ką galite patarti, ar akmens mineralinė vata, ar putplastis? Maksimalus galimas sienos storis iki 37cm.
Kaip papildomai apšiltinti namą? Namas - karkasinis, karkasų vidus (20 cm storio) užpildytas pjuvenomis, sumaišytomis su kalkėmis. Namas apmūrytas pilnavidurėmis plytomis. Tarpas tarp karkasinės sienos ir mūro yra apie 5-8 cm. Lubos taip pat apšildytos pjuvenomis (apie 20 cm).
Namas pastatytas iš gelžbetonio plokščių su 15cm storio putplasčiu viduje, kadangi namas blokinis yra šalčio tiltų (kilpų vietos, kurios žiemos metu peršąla ir pelija). Kaip geriau išspręsti problemą - šiltinti vidines ar išorines sienas?
Kaip būtų galima apšiltinti Alytaus ENSK gamybos namą, kokias medžiagas naudoti? Namas yra 1973 metų statybos, sienos apmūrytos raudonomis plytomis.
Buvęs ūkio paskirties pastatas statytas iš baltų plytų, 7cm oro tarpas, silikatinis blokelis. Koks šiltinimas (išorė, oro tarpas) ir kuo būtų efektyviausias norint jame gyventi?
Laba diena, norėčiau paklausti kaip geriau būtų apšiltinti dviejų aukštų namą, kuris pastatytas iš silikato blokelių, 10cm apšiltinimas, išorė – silikatinė plyta, kad pasiekti pastato B klasės energetinį naudingumą? Gal yra skaičiuoklė, kuri nustatytų dabartinę (teorinę) pastato varžą ar šilumos laidumą?
Mano namas esant stipriam vėjui gana greitai atvėsta. "Buterbrodas" 20cm iš lauko putplasčio 2×10cm ir užarmuotas fasadas, fibo blokelis 20cm storio mp3 iš vidaus padarytas karkasas ir susuktas gipsas, aš norėčiau viską išardyti ir ar padėtų ištinkavimas sienų nuo vėjo prasiveržimo į namo vidų?
Sienos oro tarpas pripiltas spalių. Namas mūrinis iš plytų. Statė pats savininkas. Kokie mano veiksmai šiltinant namą iš išorės 20 cm? Tai yra ką daryti su oro tarpu pripildytu spaliais?
Yra senas namas, sienos plytų su oro tarpais. Oro tarpai aplink visą namą horizontaliais tuneliais 15 cm pločio, apie 40-50 cm aukščio. Ištisai perdengti gulsčia plyta. Mano mintis yra pripūsti oro tarpus ir iš išorės apšiltinti. Fasadas bus medinės lentos. Kokią medžiagą patartumėt pūst į tarpsienį ir kokia medžiaga šiltint išorę?
Norėčiau pasiteirauti kaip išspręsti problema dėl apšiltinto mūrinio namo šildymo. Oro tarpas 12cm, užpūstas Knauf Supafil, iš lauko namo sienos apšiltintos 25cm pilku šiloporo polistirenu, perdanga į antrą aukštą apšiltinta poliutetaninėm plokštėm, bet gal nelabai sandariai. Šlaitinės stogo vietos. 5+7,5 tarp gegnių, paskui 10 cm skersai. Stogas šiltintas ns iki pat viršaus, lygiagreti grindims vieta labai sandariai sudėta 30cm vatos. Visus vatos ir polistirolo šiltinimo darbus atlikinėjau pats, kuo kruopščiau, vata dedama tebuvo visai nedaug suspausta, patikėkit vata esu dėjęs. Kame problema, namas be proto šaltas, šiltesnis negu prieš šiltinant, bet didžiulio efekto tikrai nepastebėjau. Kaip išspręsti problemą?
Ar bus gerai apšiltinti fasadą 15 cm storio termoplastu neapšiltinus 12cm oro tarpo sienoje? Ar bus efektas?
Kuo būtų geriau šiltinti mobilų namelį: mineraline vata ar putplasčiu ir kokiu? O gal purškiamomis putomis?
Ytong akyto betono blokelių siena. Koks šiltinimo sumuštinis? Apdaila - medinės lentos.
Mūsų namas pirmas aukštas iš silikatinių plytų, o antras blokelių. Pirmą aukštą norim apšiltinti putplasčiu ir uždėti dekorą, o antrą aukštą apšiltinti vata ir apkalti kompozitinėm dailylentėm. Su kokiomis medžiagomis patarsit apšiltinti sienas, kokios firmos už protingą kainą? 20 cm apšiltinimo storis.
Nusipirkome mūrinį namą. Jo sienos storos su oro tarpu, bet apšiltinti į oro tarpą negalime, nes vietomis tas tarpas užkrėstas betonu ir įvairiomis šiukšlėmis (taip senais laikais dirbo statybininkai). Norėtume iš lauko ant sienų klijuoti polistirolą, perdangą (nes antram aukšte nebus gyvenama) taip pat aklinai uždengti polistirolu arba akmens vata, bet kaip daryti su sienomis, kurios nesibaigia su lig pirmu aukštu, o eina lig skliauto. Stogas dvišlaitis, bet antram aukšte nebus gyvenama, tad nei stogo nei sienų antram aukšte nenorime šiltinti.
Jeigu montuočiau osb plokštę tiesiai prie vatos lubose be garo izoliacijos plėvelės, ar būtų sustabdytas garo pralaidumas į izoliacinę medžiagą?
Noriu apšiltinti karkasinį pastatą (pirtelė). Sijos yra 150cm. Kokiomis priemonėmis siūlytumėte apšiltinti?
Noriu apšiltinti mūrinį sodo namelį, kuris nebus nuolat gyvenamas ir šildomas. Namelis mūrinis geltonų plytų, sienose yra apie 50-70mm tarpas. Vidinės pertvaros/sienos išgriautos ir šiuo metu laukinės sienos iš vidaus tiesintos 50mm profiliu ir OSB ant viršaus dar suksis gipsas. Tarp OSB ir lauko sienos įdėjau 50mm mineralinę vatą. Į lauko sienos tarpą tarp plytų dar planuoju kažko pripūsti. Ar reikia garo plėvelės ir ar galiu dėti garo plėvelę ant OSB ir sukti gipsą ant viršaus? Koks idealiausias 'sumuštinis' būtų? Kuo užpildyti lauko sienos tarpą?
skaiciuokle_kauno_silas.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399992 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167815 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 83 specializuotų įmonių