Šiltinimas iš vidaus – Patarimai

Iš 2 jūrinių konteinerių esam pasistatę gyvenamą namą. Iš išorės sienas nupurškėm uždarų porų poliuretanu ir 10cm neoporu. BET buvo neuždėta langų sandarinimo juosta. Dabar jaučiasi vėjas. Noriu paklausti ko pripurkšti aplink langus? Ar šiltinti visą vidaus sieną? (poliuretanu ekovata?) Vidaus sienos dengtos gipsu.
Ar galima termoputas purkšti iš vidaus? T.y. tarp mūro ir gipso kartono esantį tarpą? Ar neįsiveis pelėsis tokiu atveju?
Pirkom sodo namą. Galvojom šiltinti iš vidaus, bet dauguma nepataria, nes pelys ir pan. Namas mūrinis. Vidus iškaltas tom sovietinėm lentutėm. Jei jas pakeistumėm gipsu, be šiltinimo turbūt jau nepradės pelyt. Pavasarį oro tarpą šiltinsim. Šildymas name oras-oras.
Gyvenu alytnamyje, pirmas aukštas blokinis, antras aukštas medinis. Atsikrausčius nebuvo kitos išeities kaip tik apšiltinti pirmo aukšto sienas iš vidaus. Sienas apšiltinau 5 cm putų polistirolu (kai kur 10cm), o lubas 10 cm akmens vata. Dabar apšiltinau namą iš lauko 18 cm putų polistirolu. Siena atrodo taip: einant iš vidaus į išorę. 1. 5 cm putų polistirolas 2. blokas 25 cm (10cm blokas 5 cm stiklo vata 10 blokas, kai kur 8 cm blokas, 8 cm stiklo vata, 9 blokas). 3. 5cm medinis karkasas + polistirolas 4. 10 cm persidengiantis karkasas + polistirolas 5. 3cm polistirolas 6. 2 cm ventiliuojamas oro tarpas 7. Dailylentės. Sakykite prašau, ar man reikia plėsti iš vidaus padengtą apšiltinimą? Jei ne, kokia sienos šiluminė varža?
Jei namas dvišlaitis, o palėpė bus šalta, t.y. šiltinama perdanga, bet ne stogas, mūro skliautai (trikampiai), sienos apšiltinti iš lauko pusės. Ar papildomai reikia šiltinti dar skliautus iš vidaus, ar užtenka tik perdangos?
Gyvename daugiabučio namo pirmame aukšte. Butas kampinis, tad beveik visos sienos yra laukinės. Vienas kambarys iš šiaurinės pusės, tad viena siena ypač šalta ir drėgna. Šildymas centralinis. Ar įmanomas variantas pastorint šią sieną gipsu pakavojant vamzdžius? Ar šildami vamzdžiai viduje šildys orą ir mažiau drėgs siena? Ar reikia daryt ventiliacinę angą, kad šis tarpas kvėpuotų? Šiltint sienos iš vidaus neplanuoju.
Noriu apšiltinti buto sieną iš vidaus, tačiau niekaip neišsirenku, kokias medžiagas naudoti. Putų polisterolis netraukia dėl pelėsio ir grybelio, tačiau pasirinkimo nėra daug. Kokiomis medžiagomis rekomenduotumėte atlikti sienų šiltinimą iš vidaus?
Sveiki. Mes apšiltinome seną rąstinį namą iš lauko akmens vata ir apkalėm medinėm dailylentėm. Galvojam dar šiltinti 5cm iš vidaus. Bet daug kas pataria, kad iš vidaus nešiltinti, nes pradės pūti namas. Tai nežinom ką daryti, gal galite patarti? Be to viduje senas tinkas ir galvojame jo negrandyti ir tiesioj dėti ant viršaus... Ačiū už bet kokią informaciją.
Šlampa ir pelyja daugiabučio blokinio namo lauko siena, kokios galėtų būti priežastys? Namas senos statybos. Ar apšiltinus namo sieną iš vidaus problema išnyks? Ar tarp sienos ir šiltinimo sluoksnio nesikaups drėgmė?
Senos statybos mūrinio namo oro tarpą užpildėme termoputa. Vasarą noriu šiltinti namą iš vidaus - galvoju klijuoti polistirolo (kokius 5 cm) ir ant viršaus - gipsą. Ar toks šiltinimas iš vidaus būtų teisingas? Jeigu ne, tai ką patartumėt?
Norėčiau paklausti, kaip apšiltinti senos statybos mūrinį namą? Šiltinimas turėtų būti iš vidaus. Kokiomis medžiagomis tai geriausia padaryti, kad viduje nesikondensuotų drėgmė, nebūtų pelėsio?
Ar galima seną medinį namą iš vidaus (vidus yra tinkuotas), apšiltinti putų polestirolo plokštėmis ir apkalti dailylentėmis. Ar putų polestirolas nekenkia sveikatai, ar nedrėks sienos?
Norėjau pasiteirauti pas specialistus, kokiu būdu apšiltinti namą iš vidaus. Pas mane mūras, pusė baltos plytos, tada 5 cm oro tarpas ir 25 cm silikatinis blokelis. Man būtų patogiau ir pigiau, kaip aš galvoju, šiltinti iš vidaus. Turiu galimybę dėti 7cm akmens vatą ir gipso kartoną. Ar taip galima šiltinti iš vidaus?
Kaip šiltinti buto sienas: iš vidaus ar iš išorės? Gyvenu daugiabučio namo 5 aukšte iš 5, 1984 m. statybos blokiniame name. Buto kai kurios sienos yra išsikišusios, tai tie kampai drėksta ir pelyja. Langai plastikiniai, stogas suremontuotas ir namo siūlės užtaisytos. Bute daug drėgmės, bandome vėdinti. Kai tik prasideda ruduo, prasideda ir problema. Apšiltinti iš lauko galimybės nėra, lieka apšiltinti iš vidaus. Gal galėtumėte patarti, kaip tai teisingai padaryti?
Apšiltinto gyvenamojo namo pusę pusrūsio užima neapšildomas garažas, kitoje pusėje apšildomos patalpos. Gyvenamosiose patalpose esančiose virš garažo temperatūra pastebimai žemesnė, negu virš apšildomos pusrūsio dalies. Ar verta apšiltinti garažo lubas, kad būtų šilčiau kambariuose virš garažo? Kokiomis medžiagomis, jei taip?
Norime šiltinti medinio namo lubas iš viršaus. Stogas nešiltintas, palėpė neįrengta. Kokias šiltinimo medžiagas ir plėveles turėtume naudoti?
Renovuojame mūrinį namą ir sienas šiltiname iš vidaus. Mūro siena iš baltų ir raudonų plytų be oro tarpo. Iš vidaus dėjome difuzinę plėvelę, pritvirtinome medinius tašus ir į tarpus pridėjome akmens vatos. Taip ir palikome per žiemą, mes tame name ir gyvename. Dabar, kai atšilo, tarp difuzinės plėvelės ir vatos susidarė kondensatas ir vanduo bėga ant grindų. Noriu paklausti, kodėl susidaro kondensatas, ar čia dėl to kad palikome vatą atvirą, ar kažką blogai padarėme?
Noriu šiltinti buto lubas iš vidaus. Gyvenu antrame aukšte dviejų aukštų daugiabutyje. Patarkite kuo geriau šiltinti? Ką daryti, kad nesikauptų kondensatas ir po to nepelytų lubos? Ar reikalinga kokia plėvele?
Kaip geriau sutvarkyti išorinę daugiabučio namo sieną iš vidaus. Namas mūrinis iš silikatinių plytų. Butas kampinis, 4 aukštas iš 5. Sienos drėgsta, konkreti priežastis nenustatyta, galimai ir peršalimas. Sustatyti plastikiniai langai, prastas vėdinimas. Netikslių matavimų parodymais nustatytas kelių laipsnių skirtumas įvairiose kambario vietose. Rezultate veisiasi pelėsis. Pelėsio paplitimas skirtingas. Gausiausiai paplito uždengtose vietose bei kampuose. Pašalinus tapetus matomas pažeistas plotas sumažėjo, gausiausiai matosi dažytose vietose, kampuose. Išankstinis sumanymas yra šiltinti šią sieną. Turime abejonių dėl konkretesnės šio sumanymo plėtotės: Akmens vata ar polistirolas? Kokia technologinė schema? Paviršių paruošimas prieš darbų pradžią, viską šalinti ir kokia apimtimi, ar užteka nuplauti ir paveikti kokia nors chemija?
Ar naudinga ir efektyvu apsišiltinti lubas (tarpą tarp gipso kartono ir stogo). Stogo danga apšiltinta (hidroizoliacija, vata, garso izoliacija, vata) ir pakabintas gipso kartonas. Tame tarpe bus išvedzioti rekuperacinės sistemos ortakiai, elektros laidai ir pan. Ar yra tikslas dar papildomai apšiltinti gipso kartoną iš viršaus? Jei taip, kokiomis medžiagomis?
Kuo geriau šiltinti seną mūrinį namą iš vidaus?
Pasidariau medinį karkasą mūriniame name, tarpuose įdėjau vatą. Ar reikia dėti kokią nors plėvelę ir palikti tarpą tarp karkaso ir gipso. Ar tiesiai sukti gipsą ant karkaso ir nedėti jokių plėvelių.
Žadu šiltinti namo rūsį iš vidaus, jis yra dalinai lauke ir dalinai žemėje. Šiltinsiu 20cm sluoksniu. Iš pradžių eis 15 cm medžio karkasas su stiklo vata ir po to dengsis plėvele ir po to 5cm medžio karkasas su stiklo vata. Norėčiau paklausti ar reiktų prieš visą karkasą dar papildomai izoliuoti plėvelę, kad neitų drėgmė į vatą ar palikti, kad kvėpuotų? Sienos yra iš kermito blokelių, tai drėgmei yra kur išeiti.
Norėčiau sužinoti kokias medžiagas būtų geriausiai naudoti apšiltinant lubas iš vidaus? Butas trečiame aukšte perdanga medinė, stogas dvišlaitis renovuotas, namas senas senamiestyje, tai iš viršaus šiltinimas atsimeta dėl papildomų darbų nukasant seno “buterbrodo” užpildą, ir minimaliai sužeminant lubas, kad išlaikyti lubų aukštį.
Turiu seną karkasinį namą, kuris yra apmūrytas plytomis ir nutinkuotas. Sienoje oro tarpas yra apie 7 cm. Ar galiu tikėtis šiltinimo efektyvumo tik užpildžius oro tarpą termoputomis? Ir ar patartumėte dar papildomai namą šiltinti iš vidaus, kadangi dabar būtų tam palankus metas, name keičiama šildymo sistema ir langai?
Noriu šiltinti palėpę iš vidaus. Keičiamas stogas ir renkuosi šiltinimo būdus. Aktualus klausimas - patalpos aukštis (stogo šlaitų), kadangi patalpa labai žema. Norėdamas laimėti maksimaliai aukščio - galvoju apie patalpos šiltinimą putomis (vietoj vatos). Kokie argumentai - putos prieš vatą? Kokios įmonės gali kokybiškai atlikti šiltinimo putomis darbus, kokios medžiagos geriausios?
Senamiesčio tipo name cokoliniame aukšte esančiose patalpose pradėjo iš sienų bėgti vanduo (paliktos nuvalytos plytos). Toks vaizdas, kad pašildžius saulei išorinę namo sieną ištirpsta ledas sienos viduje ir pradeda bėgti upeliai. Po to nustoja, išdžiūsta. Ar gali būti, kad per žiemą ten susikaupė kondensatas-ledas ir šiuo metu bėga? kaip tokiu atveju patartumėt spręsti problemą? šiltinti iš išorės neįmanoma dėl paveldosaugos. Ar efektyvu bus izoliuoti patalpą iš vidaus? kaip išvengti pelėsio grėsmės ir panašių klaidų? kokias medžiagas naudoti?
Kaip reikėtų teisingai apšiltinti vidaus sieną, kad nesusidarytų pelėsis? Daugiabutis namas, statytas prieš 20 metų.
Gyvenu daugiabučio namo pirmame aukšte. Butas kampinis, tad beveik visos sienos yra lauko. Buto langai plastikiniai, mikroventiliacija minimali. Ventiliacinių kanalų nėra, tik virtuveje ir WC. Norime šiltinti kelias lauko sienas iš vidaus, tačiau kaip išvengti pelėsio? Kokias šiltinimo medžiagas pasirinkti geriausia? Kurios mažiausiai kenktų sveikatai ir pasiektų maksimalų rezultatą?
Mūsų namukas labai senas su pečiumi ir židiniu, bet nutarėme jį padaryti gyvenamu. Dabar pakeitėme visus langus ir įrengėme dujinį šildymą, todėl reikia apšiltinti namą tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Pusė namo pastatyta iš silikatinių plytų, tarp kurių yra neužsandarintas oro tarpas 10 cm, o kita pusė karkasinė, apkalta lentom. Ant namo viršaus yra mansarda, kurią reikėtų šiltinti iš vidaus, o ji apkalta lentelėmis virš kurių yra neapšiltintas ekostogas. Meistrai ginčijasi, vieni sako, kad namą būtinai reikia tarp plytų užpūsti ekovata, o kiti sako, kad nereikia, užteks tik šiltinimo polistirolu 20 cm iš išorės. Tai kaip reikia daryti? Ar užpūsti tarp plytų ir šiltinti iš išorės, ar užteks tik išorės? Kitas klausimas dėl mansardos šiltinimo. Kaip ją reikia šiltinti: vieni meistrai sako reikia kai kur nuimti pakalimus, dėti termoplėvelę ir pūsti ekovatą, o kiti meistrai aiškina, kad galima užpūsti ekovatą tarp pakalimų ir stogo (po stogu yra uždėta plėvelė). Ką daryti tokiu atveju? Kadangi kiek meistrų tiek nuomonių, pasimetėme visiškai. Prašau patarkite kaip elgtis ir ar galima būtų užsakyti Jūsų paslaugas?
Gyvename sename 4 butų dviaukščiame name antrame aukšte. Apatiniuose butuose ir iš vieno šono niekas negyvena ir yra nešildoma. Kad ir kaip šildytumės visvien šalta. Kaip reikėtų apšiltinti sienas iš vidaus, kad nebūtų šalta ir nesikauptų drėgmė? Iš išorės šiltinti nėra galimybių.
Namas mūrinis, senos statybos, perdangos betonines. Palėpė negyvenama. Kaip teisingai apšiltinti namo lubas is viršaus?
Kokiomis medžiagomis apšiltinti namo sienas iš vidaus? Namas pastatytas iš silikatinių skylėtų blokelių ,,Silblokas 25".
Ar verta šiltinti sienas iš vidaus, jei nėra oro tarpo? Jei verta, tada kokio storio reikia?
Pakankamai senos statybos mūrinis namas. Peršąla kai kurios sienos, aplink langų rėmus ledo sluoksnis. Kampuose atsiranda pelėsis. Kaip minimaliom išlaidom gelbėtis? Vieną kambarį iš vidaus apšiltinau putų polistirolu. Truputį šilčiau. Neseniai girdėjau, kad yra kažkokios plokštės, panašios į polistirolą, neleidžiančios veistis pelėsiui.
Sienos iš sandwich plokščių šiltinimas Name keli kambariai pastatyti iš sandwich 20 cm vatos plokščių. Ar yra būdų, kaip jas apšiltinti iš vidaus?
Turiu seną medinį namą, pastatytą iš plonų lentų. Išorė apkalta naujomis lentomis. Man tinkamiausias būdas iš vidaus šildyti. Židinys dega, o kambarys šaltas. Ką patartumėte?
Noriu apsišiltinti 1974 m. blokinio namo butą iš vidaus. Butas kampinis, pirmame aukšte. Planuoju išorines sienas šiltinti 100 mm ekovata ir 2 sluoksniai gipso kartono. Balkonas su kambariu bus kaip bendra erdvė, kaip patartumėt apšiltint balkoną iš vidaus.
Kokia vata geriausia apšiltinti lubas? Ar reikalinga garo izoliacija iš balkių apačios?
Ar apšiltinęs buto sienas iš vidaus daugiabutyje (gyvenu 8 aukste iš 9) išvengsiu problemų su kaimynais apačioje dėl pelėsio? Gal apskritai įmanoma išvengti pelėsio? Klausiu, nes virš manęs kaimynas apsišiltinęs sieną, o pas mane ji pelyja.
Blokinis senos statybos daugiabutis (3 aukštų). Gyvename paskutiniame aukšte. Langai plastikiniai. Pelija sienos (kampinių kambarių). Langai drėgsta. Ką galima padaryti, kad nebepelytų sienos?
Domina gyvenamų patalpų, stogo apšiltinimas naudojant kuo plonesnį sluoksnį iš vidaus. Ką patartumėte?
Noriu apšiltinti seną „alytnamį“ iš vidaus. Ką geriau naudoti: polistirolą ar vatą (5 cm sluoksnis)? Namo siena iš vidaus susideda iš skydo, oro tarpo (2-3 cm) ir yra apmūryta raudonomis plytomis. Ant viršaus ją apkalsiu dailylentėmis. Ar reikia po jomis dėti plėvelę (garo izoliaciją), jei dėsiu polistirolą? Ar nesikaups kondensatas po polistirolu? Ar geriau dėti vatą, t.y. orui pralaidžią medžiagą?
Gyvename bute, viršutiniame aukšte. Darome remontą, norime apšiltinti viso buto lubas. Pelėsio ar drėgmės niekur nėra. Ventiliacija yra tik virtuvėje ir vonioje. Po apšiltinimo planuojame daryti įtempiamas satinines lubas. Norėčiau sužinoti, koks lubų šiltinimo variantas būtų pats geriausias, kad būtų išvengta pelėsio atsiradimo ar drėgmės kaupimosi?
Kaip su minimaliais kaštais padaryti šiltinimo darbus iš vidaus. Seną rąstinį namą šiltinu 50mm stiklo arba mineraline vata, kalu medinę dailylentę iš vidaus. Ar reikia naudoti vėjo plėvelę ar garo plėvelę, o gal abi? Šiuo metu namas kiauras, tai yra laikinas sprendimas, nes po 5 metų namą planuojame nugriauti.
Turime mūrinį senos statybos namelį, pasikėlėme antrą aukštą iš karkaso. Sienos 15x5 mediena ir viskas apkalta OSB iš išorės. Stogas - gegnės 20x5. Stogo danga beasbestis šiferis. Kokio storio vatos sluoksnio reiktų šiltint lubas ir kokio sienas? Kurį laiką neplanuojame šiltinimo iš lauko (keletą metų). Koks turėtų būt sumuštinis sienos, kad būtų galima įrengti rozetes nepažeidžiant plėvelės? Ar sienas apkalti priešvėjine plėvele iš lauko?
Reikalingas pastato šiltinimas iš vidaus. Pastatas pastatytas iš Fibo blokelių ir apšiltintas iš išorės poliuretano plokšte 100mm storio. Pastatas vieno aukšto su mansarda, bendras plotas 150kv.m. Viduje planuojamas grindinis šildymas. Planuojama lauko sienas (apie 250kv.m) apšiltinti iš vidaus galimai plonesniu termoizoliacijos sluoksniu (iki 50mm). Reikalinga gauti išorės sienų šiluminę varžą ne mažiau 5mk/W.
Gyvenu daugiabučiame monolitiniame name, buto langai plastikiniai, mikroventiliacija minimali. Ventiliacinių kanalų nėra, tik virtuveje ir WC. Kelios sienos iš vidaus pelyja. Kaip išvengti susidarančio pelėsio? Kokias šiltinimo medžiagas pasirinkti?
Namo siena 20 cm., keramikinis blokelis apšiltintas 15 cm. baltu polistirolu ir aptinkuotas, sienos varža kaip ir mažoka. Ar verta šiltinti namo sieną iš vidaus ir kas geriau polistirolas 5 cm ar akmens vata?
Kaip apšiltinti gyvenamos patalpos lubas iš vidaus, kai jos yra kartu ir g/b perdanga (150 mm) ant kurios viršaus įrengta hidroizoliacija ir išklijuotos plytelės (II-o aukšto atviro balkono-terasos grindys). Iki šiol ši patalpa buvo šalta (veranda) ir šaltuoju metų periodu ja nesinaudojome. Dabar norime joje įrengti šildymą ir prijungti prie gyvenamos ir šildomos patalpos, taip padidindami jos plotą. Ar yra tokia galimybė, nes apšiltinti šią perdanga iš išorės negalime.
Kuo apšiltinti vonios kambario sienas, kad žiemą jos neperšaltų? Gyvename daugiabutyje, todėl iš išorės apšiltinti negalime.
Gyvename plytiniame daugiabutyje, pirmame aukšte. Drėgsta ir pelija išorinės sienos iš vidaus. Patarkite, ką daryti?
Butui esančiam 2 aukšte daromas kapitalinis remontas, perdengimai mediniai, rūpimi klausimai dėl grindų ir lubų šiltinimo. Grindys - Nuimtos grindlentės, išsemtas smėlis, iki balkio viršaus šiuo metu yra 10cm atstumas, dar būtų įmanoma išimti lenteles dalijančias ertmę į 2 dalis, tada būtų galima pridėti 20cm šiltinimo medžiagos nuo pat kaimyno lubų. Butas pirmame aukšte retai šildomas. Lubos - Nuimtas tinkas, nuimtos lubų lentelės, atsivėrė oro tarpas, nuo balkio apačios iki lentelių dalijančių balkį į 2 dalis 10cm, po to eina lentelės, smėlis, kaimyno grindys. Viskam reikalinga šiluma ir garso izoliacija, ką rekomenduojate dėti pagal eiliškumą?
Domina vidinės sienos apšiltinimas. Prie daugiabučio iš lauko pusės stovi lygiagrečiai kitas namas, už 15 cm. Taigi iš ten apšiltinti neįmanoma. Ar įmanoma padaryti tai iš vidinės pusės ateityje neįsiveisus pelėsiui ir kokias medžiagas ir technologiją naudoti? Drėgmę bute reguliuojam elektriniu drėgmės surinkėju.
Reikia apšiltinti palėpę. Ant balkių yra sukaltos lentos ir supilta pjuvenų, šiek tiek vatos. Tarpas tarp balkių nešiltintas, per balkių tarpą eina vėjas, kitur net šviečia laukas. Kokį variantą pasirinkti? Nuimti senajį šiltinimą, iš palėpės grindų papildomai atplėšti po lentą iš šonų ir dėti vatą. Tam, kad šaltis neįeitų vatos planuoju dėti 20 cm. Po to iš kambario dar papildomai dėti 10 cm vatos, bet tai galėsiu padaryti tik vasarą. Ir kokią plėvelę dėti palėpėje ant lentų ir iš kambario tarp balkių, kur sukamas gipsas? Palėpė nebus gyvenama.
Mano mansarda iš vidaus apšiltinta 200 mm vatos, ant jos uždėta ALU ML90 antikondensacinė/garo izoliacinė plevelė. Dar noriu iš vidaus patalpą papildomai apšiltinti 100 mm polistirolo. Ar taip daryti galima ir ar šiuo atveju virš polistirolo bus garo izoliacija? Kuo skiriasi antikondensacinės ir garo izoliacinės plevelės?
Kaip šiltinti butą? Gyvename plytiniame daugiaukštyje, viršutiniame aukšte, visos sienos neišorinės, langai plastikiniai, tačiau bute labai šalta.
Gyvenu dviejų aukštų namo su palėpe viršutiniame aukšte. Norėčiau iš buto vidaus šildyti lubas 5 cm storio polistirolu ir ant jo užkalti OSB plokštę. Palėpė yra negyvenama, nešiltinta. Perdanga medinė, taip pat nešiltinta. Šildyti perdangą iš palėpės pusės neįmanoma, nes nėra galimybių sudėti šiltinimo medžiagos tarp balkių. Ar bus efektyvu, jei šildysiu lubas iš namo vidaus? Ar reikėtų kažkokios plėvelės, o gal užtektų tik polistirolo (plyšius užsandarinant montažinėmis putomis)?
Noriu paklausti dėl buto sienų šiltinimo. Butas yra kampinis, visos sienos laukinės ir yra labai šaltos ir drėgnos. Kokias medžiagas naudoti apšiltinti laukines sienas lubas ir grindis?
Kaip papildomai apšiltinti namo sieną? Antro aukšto siena susideda iš 10cm putplasčio (išorėje) + vieno sluoksnio pilnavidurių silikatinių plytų. Kaip papildomai galima apšiltinti tokią sieną iš vidaus?
Senos statybos karkasinis namas, apmūrytas silikatine plyta. Oro tarpas (neužpildytas) – 15 cm. Iš vidaus karkaso dėtas 3 mm polistirolo sluoksnis ir gipso plokštė. Ketinama atlikti iš naujo vidaus šiltinimą ir apdailą. Kokias medžiagas geriausia būtų rinktis šiltinant sienas iš vidaus? Ar būtina pašalinti polistirolą, nes teko girdėti, kad polistirolas netinkamas šiltinimui iš vidaus.
Langų ir durų angokraščiuose po žiemos atsiranda pelėsis. Planuojame keisti langus. Ar angokrasčių apšiltinimas padėtų išspręsti problemą? Kuo geriausia šiltinti?
Pas mus namas rąstinis apmūrytas, oro tarpas yra pripūstas ekovata. Norime iš vidaus prie rąstų sukti gipsą. Kaip turėtų atrodyti sumuštinis iš vidinės pusės: gipsas, 2cm oro tarpas, garo izoliacija, Paroc vata, rąstas, oro tarpas užpildytas ekovata ir plytų siena. Ar garo izoliacinei plėvelei reikalinga ventiliacija iš viršaus, ar užtenka kvėpavimo per rąstų sieną? Pasiklydau visokiuose komentaruose.
Norėčiau gauti medžiagos apie naujausias šiltinimo medžiagas iš vidaus, jų savybes, kurios būtų tinkamiausios apšiltinti sodo namelį. Gal būtų galimybė atsiųsti šiltinimo iliustruotą technologinį procesą?
Remontuojame medinį namą iš vidaus. Norėtume apšiltinti sienas ir lubas. Kas tam tiktų geriausiai?
Noriu apšiltinti balkono laukinę sieną iš vidaus, balkonas plytų mūro. Kokią šiltinimo medžiagą galėtumėte rekomenduoti. Maksimalus storis 7 cm.
Yra medinis namas. Iš lauko nėra šiltintas. Aš norėčiau tik iš vidaus apšiltinti. Ar reikėtų man dėti kokią plėvelę, ir tada dėti vatą?
Pradėjau remontą bute. Viena vidinė siena ties laukine šlampa, kai viską nugrandžiau blokas trūkęs, ką patarsit?
Ar patartumėte kaip geriau šiltinti buto lubas? Aukštas paskutinis. Lubos iš perdangos plokščių, buvo glaistytos ir dažytos. Dabar visi plokščių sujungimai ir kampai su sienomis bus nutepti garo izoliacine mastika sandarumui padidinti. Iš pradžių galvojau klijuoti 3cm XPS ir tada montuoti GKP profilius. Gal galima kaip nors paprasčiau? Pvz., pirma sumontuoti GKP profilius ir į paliktą tarpą dėti kietesnę vatą? Ar galima tokioj situacijoj naudoti vatą jos neuždengiant plėvele? Ar yra rizika kad susidarys kondensatas?
Noriu apšiltinti rūsio ir garažo lubas. Kokias medžiagas geriausia naudoti, kad pasiekti efektyviausią rezultatą?
kauno-silas-skaiciuokle.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 414503 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3348
Iš viso buvo užduota 175165 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 68 specializuotų įmonių