Pilnai įrengto, gyvenamojo namo šlaitinio stogo šiltinimas

Kaip ir kuo reikėtų šiltinti pilnai įrengto, gyvenamojo namo šlaitinį stogą nekeičiant dangos (skardinės čerpės) ir negadinant kiek įmanoma vidaus apdailos? Taip pat planuose yra stoglangių įrengimas, nuo ko pradėti - šiltinimo ar stoglangių montavimo?

Stogo šiltinimas nededant garo izoliacinės plėvelės

Sveiki. Slaitinis stogas. Skarda Clasik. Apsiltinta naujai 10+10 cm vata del garso izoliacijos. Ar galima papildomai apsiltinti atviru poru poliuretanu nededant garo izoliacines pleveles, ar butinai reikia uzdaru poru? Ir kokio storio sluoksniais reiketu siltinti? Namo energetinio naudingumo klase nesiekiama. Aciu

Stogo šiltinimas dėl garso izoliacijos

Sveiki, stogas skardinis slaitinis ispurkstas atvirom ir uzdarom poliuretano putomis. Noretume dar stoga papildomai apsidelioti stiklo vata 10cm del garso izoliacijos. Ar galima is kart po profiliais deti vata? Ar reikalinga garo izoliacine plevele? Ar dedant is kart po profiliais vata nebutu blogai del apsvietimo? Kai kur galvojam nuleidineti lubas, kad nebutu slaitines, ar galima iskart vata deti ant gipso ar turi buti kuo arciau poliuretano putu ir stogo vata? Gal turit kokiu minciu, kaip geriau deti vata del garso izoliacijos. Aciu uz atsakymus.

Šlaitinio stogo šiltinimas

Kuo geriau šiltinti šlaitinį namo stogą - vata ar putų polistieriu? Koks turėtų būti medžiagų sluoksnio storis? Stogas - iš beasbesčio šiferio, gegnės - 20 cm, dengta difuzinė plėvelė.

Negyvenamos palėpės šiltinimas ir įrengimas

Negyvenamoje palėpėje norėčiau įrengti kambarį. Stogas nėra apšiltintas: gegnės, ruberoidas, šiferis ir viskas. Kuo ir kokiu sluoksniu būtų geriausia apšiltinti palėpę.

Vatos storis šiltinant A klasės stogą

Domina skardinio stogo šiltinimas. Pirkome namą, kurio skardinis stogas apšiltintas 20 cm vata prie gegnių. Norėtume apsišildyti papildomai ties lubomis (perdangomis), tik galvojam kiek cm vatos reikėtų, norint atitikti A naudingumo klasę?

Šiltinti stogą ar perdangą

Ką rekomenduotumėte šiltinti: stogą ar perdangą, jei palėpė bus negyvenama? Stogas šlaitinis. Girdime prieštaringų nuomonių: vieni sako, kad stogo šiltinti nebūtina, o meistrai pataria šiltinti. Kaip elgtis?

Medinės perdangos šiltinimas

Noriu pasiteirauti kuo būtų geriau apšiltinti medinę perdangą vieno aukšto name t.y. lubas? Ar pučiamomis poliuretano putomis, ar to pačio putų poliuretano plokštėmis (PIR) dedant tarp perdangos sumontuotų 15cm gegnių?

Dvišlaičio A+ klasės stogo šiltinimas

Planuoju šiltinti dvišlaitį stogą. Šiuo metu uždėta skarda ir po ja difuzinė plėvelė. Stogo plotas 112kv.m. Norėčiau sužinoti kiek kainuotų apšiltinti tokį stogą, kad jis atitiktų A+ klasei keliamus reikalavimus. Domina darbų + medžiagos kaina.

Lubų šiltinimas iš viršaus

Kuo geriau apšiltinti lubas iš viršaus akmens vata, putų polistirolu, Gamo putomis, ar dar kažkuo kitu?

Palėpės šiltinimas

Turime šlaitinį stogą. Perdanga yra apšiltinta, bet aukščiau esanti palepė ne. Patikrinus palėpę su termovizoriumi nustatėme, kad didžiausi šilumos nuostoliai eina per palėpės stogo aukščiausius taškus. Palėpėje (iš vidaus žiurint) eina gegnės, paskui difuzinė plėvelė su persidengimais, bet neužsandarinta-nesuklijuota tarpusavyje, paskui 5 cm oro tarpas ir skarda. Noriu dėti akmens vata tarp gegnių ir garo plėvelę polietileninę arba su aliuminio folija ir prisukti osb plokšte. Ar gerai planuoju daryti?

Stogo šiltinimas akmens vata ar poliuretano putomis

Norėčiau paklausti kuo skiriasi stogo šiltinimas akmens vata ar poliuretano putomis? Kuris yra ilgaamžiškesnis, ekonomiškesnis ir ką siūlytumėte rinktis jūs?

Šiluminė varža šiltinant šlaitinį namo stogą

Kaip pasiekti kuo didesnę šiluminę varžą šiltinant šlaitinį namo stogą?

A, A+ ir A++ gyvenamojo namo stogo šiltinimas

Domina A, A+ ir A++ gyvenamojo namo stogo šiltinimas. Kokiomis medžiagomis rekomenduotumėte ir reikėtų šiltinti stogą, kad pasiekti šias klases?

Perdangos šiltinimas biria vata

Perdangos šiltinimas biria vata: Knauf Supafil Loft Pro ar ekovata? Knauf nieko nerašo apie graužikus? Varža 0.045. Ekovata ilgaamžiškumas? Gražiau subyra, varža 0.039. Ką pasirinkti?

Gelžbetoninės perdangos šiltinimas

Gyvename antrame aukšte, perdanga gelžbetoninė ir medinės grindys, pirmas aukštas negyvenamas, žiemą jaučiasi šaltis iš apačios. Galvojame šiltinti ir stogą arba palėpę, kuri žema, negyvenama. Ar užteks ant perdangos uždėti mineralinę ar akmens vatą?

Seno stogo šiltinimas

Kaip apšiltinti namo stogą? Namas - senos statybos, stogas su mediniu karkasu, dėtas ruberoidas ir sena rusiška stiklo vata, vėl ruberoidas ir šiferis, šilumos varža - 0.

Stogo šiltinimas A klasės name

Ruošiamės pirkti A klasės namą, kuris šiuo metu dar statomas. Apie statybas nusimanau nedaug. Mūsų statytojo paklausėm, kaip bus šiltinamas stogas. Atsakymas - 40 cm vata, tada dedama paprasta polietileno plėvelė ir dedamas gipsas. Mums iškart užkliuvo paprasta plėvelė, paklausėm, negi nėra modernesnių medžiagų, tokių kaip hidroizoliacinė plėvelė ir pan. kad nesikauptų drėgmė ir t.t. Tai mums buvo pasakyta, kad su tokia plėvele namas "nepraeis sandarumo testo". Ar taip gali būti? Kaip turėtų būti šiltinamas stogas A klasės name? Stogas šlaitinis, 25 cm medinės gegnės, stogo danga skardinė ir šiuo metu po ja kaip suprantu difuzinė plėvelė.

Kaip geriausia apšiltinti namo stogą

Seno skardinio stogo šiltinimas Kaip geriausia apšiltinti namo stogą (palėpę)? Namas - senos statybos, stogas su mediniu karkasu, konstrukcija: plėvelė, sena stiklo vata (storis 15cm), ruberoidas ir skarda. Manau protingiausia būtų viską išimti ir sandarinti remiantis dabartiniais reikalavimais. Klausimas tik kuris šiltinimo variantas būtų geriausias: 1) Eko vata 2 sluoksniais - 5cm + 10cm 2) Eko vata purškiama 3) Polistirenas 15cm 3) O galima maisyti šildymo medžiagas? Pvz polistirenas 5cm ar 10cm (išorė) + 10cm ar 5cm eko vata, o gal akmens vata. Kokiu variantu galima išgauti geriausią šilumos varžą, kokybę bei ilgaamžiškumą?

Drėgnas viršutinis vatos sluoksnis

Rudenį pradėjome gyventi naujame dviaukščiame name. Stogo danga - betoninės čerpės, po jomis difuzinė plėvelė, palėpė ir 30 cm vatos sluoksnis (2x5 ir 2x10), po vata blizgi izoliacinė plėvelė. Užlipęs į palėpę pastebėjau, jog viršutinis vatos sluoksnis yra drėgnas, o vietomis net šlapias. Ar tai yra normalu, jog viršutinis vatos sluoksnis drėgnas/šlapias, jeigu ne tuomet, kokios galėtų būti priežastys, pasekmės ir kokie būdai pašalinti šį trūkumą?

Stogo šiltinimas norint pasiekti A+ klasę

Reikės apšiltinti dvišlaitį stogą apie 100 kv.m, kad pasiekti A+. Kokia kaina būtų?

Stogo apšiltinimo storis

Įrenginėjame palėpę ir norėčiau pasidomėti kokio storio ir kokiomis medžiagomis šiltinti stogą.

Plokščio stogo šiltinimas

Kaip rekomenduotumėte apšiltinti plokščią stogą, (monolitinė perdanga 10 cm storio, stogas bus eksploatuojamas) ar gerai būtų 10 cm styroduro virš perdangos ir po perdanga 10 cm vatos (gal vata ir nebūtina), ar reikia garo izoliacinės plėvelės po styroduru, kurioje vietoje gautųsi rasos taškas? Koks turėtų būti medžiagų storis?

Kaip teisingai sujungti stogą su siena

Kaip teisingai sujungti stogą su siena, kad neišeitų šiluma

Stogo šiltinimas ekovata ar putomis

Norėčiau patarimo dėl naujos statybos namo šlaitinio stogo šiltinimo. Planuojam šiltinti perdangą ir pasiekti A klasę. Norim, kad šiltinimas būtų atliekamas purškiamu būdu, tačiau čia prasideda dilema tarp ekovatos ir įvairių putų (atvirų, uždarų porų, GAMO ir t.t.). Kiek suprantu yra skirtumai tarp savybių ir kainos. Kokie esminiai skirtumai ir kaip išsirinkti tinkamą technologiją?

Kokiu ekovatos storiu šiltinti stogą

Noriu šiltinti gyvenamosios palėpės stogą. Kokio storio ekovatos sluoksnis turėtų būti norint išgauti šiluminę 8-10 m² K/W varžą?

Medžiagos stogo šiltinimui

Kokiomis medžiagomis ir kaip šiltinti stogą?

Pradėjo sunktis vanduo ties stogo ir išorinių lauko sienų sandūra

Skardinis stogas apšiltintas iš vidaus purškiamomis poliuretano putomis, įjungus šildymą, pradėjo sunktis vanduo (įtariame, kad kondensatas) ties stogo ir išorinių lauko sienų sandūra. Kame problema ir kaip ją reiktų spręst?

Perdangos apšiltinimo kaina

Ar žymiai skirtųsi perdangos apšiltinimo kaina, kai naudojamas sijos kas 60cm ir kai stogas surinktas iš santvarų, kurių žingsnis 90cm? Ir kokia apytikslė apšiltinimo kaina būtų? Apšiltinimas numatytas 25+30cm akmens vata.

Šiltinimas tarp sijų

Noriu paklausti ar yra kokia logika pirma dėti nedidelį sluoksnį vatos 50-100 mm ir tik po to pūsti poliuretano putas tarp Steico sijų?

Kaupiasi kondensatas ant palėpės lubų

Atsirado problema su kondensatu, palėpės lubos neapšiltintos, antro aukšto perdanga apšiltinta, kaupiasi kondensatas ant palėpės lubų. Kaip būtų galima išspręsti šią problemą, ar įrengus ventiliacinius kaminėlius ant stogo padėtų panaikinti drėgmę?

Šlaitinio stogo šiltinimo medžiagos

Naujai įsigytame name noriu papildomai šiltinti šlaitinį stogą. Šiuo metu tarp 200mm aukščio gegnių yra įrengtas 200mm storio mineralinės vatos sluoksnis. Stogas yra apšiltintas ir gegnių apačioje įrengta garo izoliacinė plėvelę. Palėpę naudosiu kaip sandėliuką daiktams, temperatūra tenai nėra svarbi. Kaip rekomenduotumėte papildomai šiltinti stogą?

Kaip šiltinti stogą iš vidaus

Stogas skardinis, po skarda skersiniai su oro tarpu, ant gegnių Jutofol antikondensacinė plėvelė. Kaip teisingai apsišiltinti stogą iš vidaus?

Ar šiltinant perdangą ekovata reikia dėti plėvelę

Kadangi statau namą, kurio stogas iš dviejų šlaitų (palėpė nebus naudojama), tai nutariau šildyti perdangą ekovata. Perdanga padaryta iš gegnių, o po gegnėmis padas iš OSB plokščių (planuojamas apie 35 cm ekovatos sluoksnis, ketinu atsisakyti plėvelių). Klausimas būtų toks: ar teisingi mano apmąstymai dėl perdangos konstrukcijos, ekovatos storio ir plėvelės nepanaudojimo?

Kaip šiltinti stogo - perdangos sandūrą

Kaip šiltinti vieno aukšto namo šlaitiniu stogu sienos - stogo - perdangos sandūrą, jei šiltinsis perdanga. Išeitų, kad nuo ,,murloto'' per sieną eitų šalčio tiltas.

Plokščio stogo šiltinimo kaina

Projektuoju nuosavą namą ir noriu įsirengti sutapdintą (plokščią stogą). Kokias medžiagas galėtumėte pasiūlyti stogo apšiltinimui ir kokia būtų kvadratinio metro kaina?

Stogo šiltinimas dviem vatos sluoksniais

Dvišlaitį namo stogą stogą statybininkai apšiltino 20 cm Knauf vata tarp gegnių. Jų patarimu pasilikau vatos dar 10 cm izoliacijos įrengimui tarp stygų. Ar tikslingas toks šiltinimas dviem atskirais sluoksniais? Ar geriau būtų vatą iš kraigo viršaus išimti ir izoliacijos sluoksnį užbaigti ties stygomis?

Kaip šiltinti stogą dengtą OSB plokšte ir bitumine danga

Stogas dengtas 12 mm OSB plokšte ir bitumine danga. Kaip šiltinti stogą?

Dėl šlaitinio stogo teisingo apšiltinimo

Norėčiau patarimo dėl šlaitinio stogo teisingo apšiltinimo. Iš vidinės pusės matosi: 100 mm gegnės, ant gegnių kaltos lentos, o tarpuose tarp lentų yra skarda. Dedant skardą nebuvo uždėta jokia plevelė. Kaip teisingai apšiltinti tokį stogą iš vidaus? Kokią plėvelę tvirtinti tarp gegnių? Ar nebereikia dėti plevelės tarp gegnių ir iškart dėti akmens vatą, kuri glausis prie lentų, ant kurių pritvirtinta skarda? Kaip teisingai susloksniuoti visą stogo apšiltinimą ir kokias medžiagas rekomenduotumėte naudoti mano atveju?

Šlaitinio stogo šiltinimo konstrukcija ir atstumai tarp gegnių

Kokią pasiūlytumėte šlaitinio stogo šiltinimo konstrukciją? Kokius rekomenduotumėte išlaikyti atstumus tarp gegnių,jei būtų šiltinama naudojant Jūsų produkciją?

Kokia medžiaga tinka stogo šiltinimui labiausiai

Noriu sužinoti, kokia medžiaga labiausiai tinka stogo apšiltinimui. Negaliu apsisprėst tarp akmens vatos, polisterolo ir neoporo. Domina geriausias kokybės ir kainos santykis.

Rąstinio namo stogo šiltinimas

Kaip šiltinti rąstinio namo stogą? Ar name būtų šilta, jei jo sienos - 20 -22 cm klijuotas rąstas, pamatai - Legalett, o stogas - Euromac2 MTP-34 stogas? Ar rąstiniam namui labiau tinka klasikinė stogo konstrukcija (gegnės, akmens vata)?

Sujungimo tarp sienos ir stogo šiltinimas

Ar reikia sandarinti sujungimą tarp putų polistirolo ir plėvelės? Sujungimas susidarė šiltinant stogą, tarp difuzines plėvelės ir vatos. Sienos apšiltintos polistirolu prie difuzines plėvelės paliekant tarpą.

Stogo šiltinimas naudojant OSB plokštę

Ar galima šiltinti stogą nurodytu būdu: skarda, oro tarpas, difuzinė plėvelė, vata tarp gegnių, osb plokštė (8mm), vata (10cm), gipsas?

Papildomas stogo apšiltinimas

Stogas apšiltintas taip: polietileno plėvelė, 3 sluoksniai po 5 cm mineralinės vatos. Po stogu yra negyvenama palėpė, antras aukštas vėsesnis nei pirmas. Koks būtų papildomas stogo apšiltinimas? Kokias medžiagas naudoti?

Skardinio stogo šiltinamas

Ar teisingai šiltinamas skardinis vienšlaitis stogas. Iš viršaus: trapecinė skarda, lentjuostės, tašai, plėvelė, gegnės, akmens vata 10 cm tarpuose ir kita kryptimi 5 cm akmens vata. Toliau dar nepadaryta, žadame dėti 200 mikr. polelileno plėvelę, 1 cm OSB plokštę ir GKPI.

Medinės stogo konstrukcijos šiltinimas

Kokį šiltinimo būdą siūlote rinktis statomo namo šlaitinio stogo šiltinimui? Stogo konstrukcija bus medinė. Kokias medžiagas rinktis, koks pasirinkimas bus tikrai efektyvus?

Papildomas tarpo tarp gipso kartono ir stogo šiltinimas

Ar yra kokia stogo šiltinimo technologija, kaip neperdarant apdailos papildomai apšiltinti tarpą virš gipso kartono? Noriu papildomai apšiltinti stogą ir grindis. Laminuotos grindys sudėtos ant medinių lentų, kurios yra ant lagių. Ar tektų viską ardyti?

Stogo šiltinimas mineraline vata

Kokį šiltinimo mineraline vata variantą pasirinkti? Daug gamintojų siūlo savas šiltinimo sistemas. Į ką atkreipti dėmesį?

Atspindinčios izoliacijos panaudojimas stogo šiltinimui

Ar galima atspindinčią izoliaciją panaudoti stogo šiltinimui. Noriu apšiltinti šlaitinį stogą. Kas efektyviau – atspindinti izoliacija ar vata?

Šlaitinio stogo šiltinimas putomis

Noriu šiltinti dvišlaitį stogą su gamo termoputa. Sako, kad galima purkšti putas tiesiai ant čerpių iš apačios be plėvelės. Ar nepradės rinktis kondensatas?

Šlaitinio stogo šiltinimas putų polistirolu

Namo šlaitinis stogas: šiferis, ruberoidas, lentos šiferiui pritvirtint, gegnė, pusė gegnės storio yra akmens vata 15 cm, difuzine plėvelė ir medžio plaušo plokštė. Likusį neužpildytą gegnės storio tarpą norėčiau šiltinti polistirolu iki pat lentų, kur tvirtinamas šiferis. Ar toks šiltinimas gerai? Kokia būtų darbų eiga?

Palėpės šiltinimas putų polisteroliu

Ar galima šiltinti palepę iš vidaus putų polisteroliu (putplasčiu), kad būtų galima įsirengti gyvenamą patalpą? Jeigu taip, tai koks yra rekomenduojamas putų polisterolio storis? Jeigu ne, tai kodėl?

Šiltinti stogą ar perdangą

Vieno aukšto namo perdangą nusprendžiau apšiltinti putomis iš viršaus. Palėpė negyvenama. Nuėmus nuo perdangos lieka minerelinės vatos sluoksnis, kurį norėčiau sudėti į dvišlaičio stogo vidines gegnių konstrukcijas iš vidaus. Ant gegnių matosi lentų paklotas, po to ruberoido paklotas. Ar galima šią vatą glausti prie šių medžiagų, nenaudojant jokios plevelės? Ar bus naudingas papildomas izoliacijos sluoksnis? Kokia turi būti apšiltintos perdangos konstrukcija, žiūrint iš apačios į viršų.

Palėpės šiltinimas

Namas yra su palėpe. Kuris variantas geresnis - ar apšiltinta stogo konstrukcija (dvišlaitis stogas), ar apšiltinta perdanga ir ventiliuojama palepė? Gal kažkurį variantą tiesiog paprasčiau ar pigiau įrengti?

Palėpės šiltinimas akmens vata

Patarkit, kaip teisingai apšiltinti palėpę. Namukas naujas, medinis, stogas apdengtas bituminėmis čerpėmis. Iš vidaus akmens vata jau pritvirtinta. Ar bus gerai, jei ant jos dėsime kondensacinę plėvelę, ar reikia oro tarpo? Vėliau visą paviršių lyginsiu medžio plokšte.

Kuo šiltinti šlaitinį stogą

Kokiomis izoliacinėmis medžiagomis būtų galima apšiltinti šlaitinį stogą?

Šlaitinio stogo šiltinimo etapai

Turime šlaitinį stogą. Skersinis pjūvis atrodytų taip - nuo viršaus bituminė danga, osb plokštės, lentos kas 0,5 m (vertikaliai), gegnės. Norime pradėti šiltinti šį stogą. Kokie sluoksniai turėtų toliau eiti? Kokių medžiagų mums reikės?

Plokščio stogo apšiltinimas

Ar galite pasakyti kaip turėtų būti apšiltintas plokščias stogas A+ klasės name? Stogo gegnės DIB 400. Kaip turi atrodyti stogo "sumuštinis" mano atveju. Ar gerai jei bus 300mm EPS plius plonas sluoksnis PIR viršuje, o apačioje tarp gegnių 5cm UPP putos?

Pernai apšiltinatas vata namas buvo šiltas, šiemet jau nebe

Pernai apšiltinome iš vidaus 25 cm Paroc vata skardinį stogą ir buvo žiemą šilta, nes šiluma tiesiog kildavo į viršų iš kūrenamo pirmo aukšto. Šiemet, 2 aukštas šaltas, nesuprantam, kur išeina šiluma. Ar gali būti, kad vata sukrito, nes iki šiol nepadaryti stogo pakalimai, ar gali turėti įtakos šikšnosparniai?

Plokščio stogo šiltinimo medžiagos

Statau sodo namą 80kv. plokščiu stogu ir galvoju apie stogo šiltinimą. Stogo gegnės bus 5x20, ant stogo lydysiu bituminę stogo dangą. Kokias šiltinimo medžiagas naudoti?

A+ klasės stogo ir lubų perdangos šiltinimo variantai

Statomas A+ klasės namas, čerpiniu stogu. Kokie būtų stogo ir lubų perdangos šiltinimo variantai? Kokias medžiagas būtų geriausia naudoti, norint išgauti A+ klasės namo reikiamą šiluminę varžą?

Stogo šiltinimo sprendimai

Planuoju per žiemą apsišiltinti stogą, apie 90kub gaunasi vatos. Stogas nestandartinis ir mąstau kokį teisingiausią variantą pasirinkti (prisegu nuotr.). Ką patartumėte?

Vienšlaičio stogo šiltinimas

Namas yra vienšlaitis, lubos labai aukštos ir paliktos tik svetainėje, kambariuose padaryta perdanga. Iš lauko yra apšiltintas jau, stogas su parapetais taip pat yra apšiltinti iki gegnių apačios. Klausimas kaip teisingiausiai apšiltinti stogą, ar šiltinti visa stogą ar tik svetainėje stogą ir kambariuose perdangą (sieną skiriančią irgi reikėtų manau šiltinti taip pat). Įmetu brėžinuką. Ar dar kokių variantų yra?

Gyvenamosios patalpos lubų šiltinimas

Noriu apšiltinti gyvenamosios patalpos stogą. Patalpa yra suprojektuota tokiu būdu, kad patalpos lubos yra kartu ir namo stogas, todėl būtina parinkti šiltinimo medžiagą su gera garso izoliacija. Namo šildymui prijungta šilumos sistema DAIKIN oras-vanduo. Namas yra naujas (A+), šiuo metu stogas yra tik uždengtas RUUKKI skarda. Pagal projektą nurodyta, kad stogas apšildomas Paroc vata, tačiau pradiniame projekte patalpos turėjo lubas, taigi tarp stogo ir lubų buvo ne mažas tarpas, pakeitus projektą lubų nepalikome. Mums pasiūlė apšiltinimui poliuretano putas. Ar tai tinkama medžiaga, o gal labiau tiktų kitos medžiagos?

A+ klasės stogo šiltinimas

Stogas vienšlaitis, skarda, kad pasiekti A+ klasę kaip geriausiai apšiltinti?

Karkasinio namo stogo šiltinimas iš vidaus

Ieškau objektyvios nuomonės apie GAMO icynene putas ar GAMO PUT t.b. analogas, gal kas susidūrėte? Ieškojau kaip apšiltinti karkasinio namo (renovuojamo) stogą iš vidaus, namas turi šlaitinius stogus/lubas, kurios prasideda kambariuose ir toliau tęsiasi link negyvenamos palėpės (kurios perdanga senoviniu būdu apšiltinta, molis/smėlis), rekonstrukcijos metu nuardžius šiuos šlaitus, šiuo metu matosi skarda, kuri prasitęsia į negyvenamą palėpę. Pasikviečiau žmogų prekiaujantį GAMO putomis teigia, kad galima pūsti tiesiai ant skardos ~20 cm, taip pat sienų ~10cm ir bėdų jokių tikrai nebus, putos neleidžia susidaryti kondensatui, nereikia jokių plėvelių - suteiks garantiją, turi sertifikatus ir pan., bet visur kitur kur skaitau sako, kad reikalingos plėvelės. Putos gan nemaža kaina m3 lyginant su kt. rinkos analogais, tai vis tiek yra nerimas ar sumokėjus daugiau ne tik, kad negausiu ko tikiuosi, bet ir neprisidarysiu bėdų. Nors iš kitų taipogi girdėjau, kad bet kokia plėvelė po skardiniu stogu suyra dėl šilumos poveikio.

Šlaitinio stogo šiltinimo variantai

Galvoju apie šlaitinio stogo šiltinimo variantus. Pradinis konstruktoriaus variantas buvo 20cm vata tarp gegnių ir iš vidaus pusės - 5cm PIR plokštės, kuri savaime sudarytų ir garo izoliaciją. Paskui nutariau gegnių tarpus šiltinti uždarų porų poliuretano putomis. Tačiau paskaitinėjus sužinojau, kad purškiant poliuretaną tiesiai ant difuzinės plėvelės, gali kilti problemų - purškiamų putų temperatūra yra nemaža, tad ne visos plėvelės tą iškenčia, taip pat priklausomai nuo purškėjų, galima ir poliuretano sluoksnio deformacija į stogo dangos pusę (išlinkimas į viršų). Dėl to noriu paklausti nuomonės apie tokį variantą: difuzinė plėvelė - 5 cm vatos (apsaugai nuo temperatūros ir išlinkimo kompensavimo purškiant poliuretaną) - 15 cm poliuretano putų - 5 cm PIR. Ar siūlytumėte kažką daryti kitaip?

Daugiabučio namo stogo šiltinimo būdai

Numatomas 9 aukštų 4 laipt. daugiabučio namo stogo šiltinimas (1974 m. statybos). Esu teoretikė, priskaičiau visokiausių šiltinimo būdų, t. sk. šiltinimas uždarų porų putomis. Apklausti stogininkai statybininkai prieš putas ir siūlo ant esamos dangos dėti "sumuštinį": 10+6 cm polistirolis EPS 80 4 cm akmens vata Viskas sutvirtinama smeigėmis (6 smeigės į kv.m) dvigubas sluoksnis prilydomos bituminės dangos Ar tai tinkamas šiltinimo būdas? Gal galite pakomentuoti ar pasiūlyti kitokius šiltinimo būdus. Ir, kiek suprantu, reikia paprastojo projekto, kurį turi parengti projektuotojas?

Rąstinio namo stogo šiltinimas putomis

Planuoju šiltinti šlaitinį stogą rastiniame name. Dabar ant gegnių paklojau difuzinę plėvelę 180 g/m, sukaliau grebėstus ir uždėjau skardinę dangą. Paanalizavus informaciją internete, aš labiau linkstu link purškiamo poliuretano, nes dedant akmens vatą didesnė klaidų tikimybė ir tada bus kokybė prastesnė. Dėl poliuretano, tai kiek supratau yra svarbiausia pasirinkti kokybišką produktą, pvz. kanadiečių icynene. Namukas nedidelis, kaina ne pagrindinis kriterijus, svarbiausia kokybė. Gal galite patarti?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366203 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150750 klausimų