Stogo šiltinimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 91.
Negyvenamoje palėpėje norėčiau įrengti kambarį. Stogas nėra apšiltintas: gegnės, ruberoidas, šiferis ir viskas. Kuo ir kokiu sluoksniu būtų geriausia apšiltinti palėpę.
Kuo geriau šiltinti šlaitinį namo stogą - vata ar putų polistieriu? Koks turėtų būti medžiagų sluoksnio storis? Stogas - iš beasbesčio šiferio, gegnės - 20 cm, dengta difuzinė plėvelė.
Reikalinga apšiltinti šlaitinį stogą, palėpėje bus gyvenamosios patalpos. Planuojam šiltinti ekovata. Stogą sudaro šie elementai: skardinė danga; grebėstai; osb plokštė; difuzinė plėvelė; gegnės. Apdailai bus naudojamas gipso kartonas. Ar reikia prieš gipso kartoną pakloti garo plėvelę? Kaip reiktų geriausiai apšiltinti tokio tipo šlaitinį stogą? Ar reikia įrengti papildomą ventiliaciją tarp osb plokštės/difuzinės plėvelės? Koks rekomenduotinas šiltinimo medžiagos (ekovata) storis?
Ką rekomenduotumėte šiltinti: stogą ar perdangą, jei palėpė bus negyvenama? Stogas šlaitinis. Girdime prieštaringų nuomonių: vieni sako, kad stogo šiltinti nebūtina, o meistrai pataria šiltinti. Kaip elgtis?
Domina skardinio stogo šiltinimas. Pirkome namą, kurio skardinis stogas apšiltintas 20 cm vata prie gegnių. Norėtume apsišildyti papildomai ties lubomis (perdangomis), tik galvojam kiek cm vatos reikėtų, norint atitikti A naudingumo klasę?
Kaip pasiekti kuo didesnę šiluminę varžą šiltinant šlaitinį namo stogą?
Turime šlaitinį stogą. Perdanga yra apšiltinta, bet aukščiau esanti palepė ne. Patikrinus palėpę su termovizoriumi nustatėme, kad didžiausi šilumos nuostoliai eina per palėpės stogo aukščiausius taškus. Palėpėje (iš vidaus žiurint) eina gegnės, paskui difuzinė plėvelė su persidengimais, bet neužsandarinta-nesuklijuota tarpusavyje, paskui 5 cm oro tarpas ir skarda. Noriu dėti akmens vata tarp gegnių ir garo plėvelę polietileninę arba su aliuminio folija ir prisukti osb plokšte. Ar gerai planuoju daryti?
Kokio storio šiltinimo medžiagos reikia A klasės stogui apšiltinti? Ir kiek kainuotu. Stogas dar nedengtas.
Rudenį pradėjome gyventi naujame dviaukščiame name. Stogo danga - betoninės čerpės, po jomis difuzinė plėvelė, palėpė ir 30 cm vatos sluoksnis (2x5 ir 2x10), po vata blizgi izoliacinė plėvelė. Užlipęs į palėpę pastebėjau, jog viršutinis vatos sluoksnis yra drėgnas, o vietomis net šlapias. Ar tai yra normalu, jog viršutinis vatos sluoksnis drėgnas/šlapias, jeigu ne tuomet, kokios galėtų būti priežastys, pasekmės ir kokie būdai pašalinti šį trūkumą?
Seno skardinio stogo šiltinimas Kaip geriausia apšiltinti namo stogą (palėpę)? Namas - senos statybos, stogas su mediniu karkasu, konstrukcija: plėvelė, sena stiklo vata (storis 15cm), ruberoidas ir skarda. Manau protingiausia būtų viską išimti ir sandarinti remiantis dabartiniais reikalavimais. Klausimas tik kuris šiltinimo variantas būtų geriausias: 1) Eko vata 2 sluoksniais - 5cm + 10cm 2) Eko vata purškiama 3) Polistirenas 15cm 3) O galima maisyti šildymo medžiagas? Pvz polistirenas 5cm ar 10cm (išorė) + 10cm ar 5cm eko vata, o gal akmens vata. Kokiu variantu galima išgauti geriausią šilumos varžą, kokybę bei ilgaamžiškumą?
Gyvename antrame aukšte, perdanga gelžbetoninė ir medinės grindys, pirmas aukštas negyvenamas, žiemą jaučiasi šaltis iš apačios. Galvojame šiltinti ir stogą arba palėpę, kuri žema, negyvenama. Ar užteks ant perdangos uždėti mineralinę ar akmens vatą?
Noriu šiltinti gyvenamosios palėpės stogą. Kokio storio ekovatos sluoksnis turėtų būti norint išgauti šiluminę 8-10 m² K/W varžą?
Kokiomis medžiagomis ir kaip šiltinti stogą?
Noreciau pasidometi kaip geriausiai apšiltinti stogą, namas vieno auksto stogas dvislaitis. Perdanga šiltinta 25 cm paroc vata. Galvoju tarp gegnių deti vatą 20cm kaip patartumet? Stogas betonines cerpes. Ar reikia is vidaus dėti pleve?
Domina perdengimo šiltinimas. Ar užtenka 20cm storiu vatos apšiltinti lubų perdengimą vieno aukšto name, stogo šlaitai nešiltinti. Namas naujos statybos.
Nupirkom namą. Nulupom nuo stogo seną vatą ir galvojom išpūst putom. Kadangi namas buvo negyvenamas, pastogėje įsikūrė gyvūnai ir sukramtė difuzinę plėvelę. Tai kaip dabar, ar galima putom pūsti? Ar reiktų čerpes imt lauk ir keist visam stogui naują difuzinę plėvelę? Sukramtyta daug, difuzinė plėvelė beveik visur sugadinta. Ar yra koks lengvesnis sprendimo būdas? Ir kokia kaina? Namo stogas apie 180 kvadratų.
Namas iš frezuotų blankių, gegnės išilgai namo, stogas apkaltas 19mm lentomis, stogo danga [nupirkta] - bituminės čerpelės. Kaip geriausia apšiltinti stogą, iš lauko ar iš vidaus? Norėtųsi šiltinimo varianto iš lauko.
Norėčiau apšiltinti palėpės stogą, bet nežinau nuo ko pradėti. Palėpė gana nemažo ploto 100 kv/m,taigi norėtųsi ta plota išnaudoti. Stogas dengtas šiferiu ir ruberoidu. Gal galėtumėt patarti, kaip apsišiltinti stogą ir nuo ko pradėti?
Norejau pasiteirauti del stogo apsiltinimo. Vieno auksto kotedzas su nedidele palepe, kurioje auksciausioje vietoje apie 1.80cm, tad palepe bus skirta tik daiktams susideti. Norejau pasiteirauti kaip geriau apsiltinti (noretume vata) ar pacias stogo gegnes ar uzdejus perdanga apsiltinti pacia perdanga is virsaus?
Kaip rekomenduotumėte apšiltinti plokščią stogą, (monolitinė perdanga 10 cm storio, stogas bus eksploatuojamas) ar gerai būtų 10 cm styroduro virš perdangos ir po perdanga 10 cm vatos (gal vata ir nebūtina), ar reikia garo izoliacinės plėvelės po styroduru, kurioje vietoje gautųsi rasos taškas? Koks turėtų būti medžiagų storis?
Poliuretanas tinka apšiltinti iš įvairių medžiagų pastatytus pastatus, tik nepatarčiau apšiltinti pastatus su medinėmis konstrukcijomis (sienos, stogai, gegnės, karkaso konstrukcijos). Priežastis yra ta, kad poliuretanas neturi drėgmės įgeriamumo, vadinasi, poliuretano putų poros yra uždaros, o tai reiškia, kad mediena esanti po putomis negali kvėpuoti, mediena šunta. tai ar galima sildyti karkasini nama is vidaus tarp gegniu?
Domina šiltinimo ekovata darbų kaina. 150 kv. m palėpė, kokia kvadrato kaina būtų?
Kaip teisingai sujungti stogą su siena, kad neišeitų šiluma
Kiek reikėtų dar papildomai apšiltinti šlaitinį stogą, kad pasiekti reikiamą varžą. Tarp 20cm gegnių sumontuotos 18 cm poliuretano putų plokštės.
Ar galima šiltinti stogą vata, nešildomam namui? Ar vata neprisigers drėgmės? Stovi dėzutė, langai sudėti. Neužsandarinti tarpai, kur gegnės remiasi į murlotą. Dedant vata tarp gegnių tie tarpai uzsidarys, bet ar per juos vata neprigers drėgmės? Pastatas nešildomas, ar tikslinga tai dabar daryti, ar palaukti pavasario ?