Skardinio stogo šiltinimo darbų eiliškumas

Klausimas:
Statomės namą. Stogas skardinis. Gegnės 20 cm storio. Dabar tarp jų sudėta stiklo vata, užtraukta juoda plėvele ir užkaltos lentos 2,5 cm storio (10 cm pločio). Sužinojome, kad šiltas stogas būna tik tada, kai daromas papildomas karkasas iš 5x5 cm bruselių, tarp jų vėl dedama stiklo vata ir tik tada lentos, metaliniai profiliai, gipso plokštės. Ar reikia dabar nuimti lentos, daryti naują karkasą iš 5x5 bruselių, ar yra koks kitas būdas padaryti šiltą stogą, kol dar nevėlu.
Komentarai:
Norint tinkamai atlikti darbus reikia išsiaiškinti, kokia plėvelė uždėta difuzinė ar garą izoliuojanti. Pagal jūsų aprašymą stogo izoliacija sudėta neteisingai. Jei šildote su stiklo vata skardinį stogą be difuzinės ir garą izoliuojančios plėvelės, neišvengiamai vata drėks ir jos šiluminė varža bus nulis. Jei naudosite vatą, reikalinga sudėti tokia tvarka:
Skarda > 5cm tarpas suformuotas grebėstais > difuzinė plėvelė > šilumos izoliacija su padidintu karkasu> garą izoliuojanti plėvelė > 3-5 cm oro tarpas profiliais > gipsas. Reikia žinoti, kokios kategorijos stogą norite padaryti B ar A, nuo to priklauso izoliacijos storis. Bet kuriuo atveju gegnės yra per mažos ir reikės karkaso, nes vatos reikės 30 cm (B kategorijos namas). Siūlau geresnį variantą:
Skarda > 5 cm tarpas suformuotas grebėstais > difuzinė plėvelė > uždarų porų purškiamas poliuretanas 160 mm (B kategorija) > gipsas. Tai geriausias apšildymo variantas.
Deividas C., Šiltinimas purškiamu putų
Taip, sumontuota blogai, kadangi ant plėvelės turėtų būti tašai išilgai gegnės, taip pritvirtinta difuzinė plėvelė. Tada dėti ant tašų 5x5 grebėstus ir montuoti dangą. Kitaip po kelių metų dėl oro ventiliacijos trūkumo supus mediena ir teks keisti stogą vėl. Tad kol dar nevėlu siūlau permontuoti ne dėl šilumos, bet dėl ilgaamžiškumo.
Užsiregistravę
3408 specializuotų įmonių
li
0606***83
li*************@***il.com
Ar teisingas stogo sumuštinis? Gegnės 35 cm, tarp jų vata, ant gegnių osb, ant osb difuzinė plėvelė, ant plėvelės makaronai ir ant jų plotai, tada stogo danga Classic?
zi
0684***14
zi********@***il.com
Apšiltinom stogą 20 cm akmens vata, daugiau nėra galimybės, toliau reikia dėti gipsą ar plokštę. Klausimas būtų ką reikėtų dėti, kad atstotų bent 5 cm vatos, o gal ir daugiau?
ma
+4478******57
ma*******@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Stogas 180m² A++ klasė
ma
+4478******57
ma*******@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Stogo plotas 180m² A++ klase
ja
+3706*****35
ja******************@***il.com
Sveiki. Numatoma 5 a. daugiabučio namo 1980 m. statybos, 400 kv. m. plokščio stogo poliuretano puta apšiltinimas. Esama danga ,,ruberoidas-prilydoma". Įvertinus visus paruošimo darbus, medžiagas ir t.t., kokia apytikslė maksimali kaina būtų kv. m. ar viso stogo ploto? Pagarbiai Albertas
ge
3706*****09
ge*******************@***oo.com
Turiu karkasinį namą su šalta palėpe ir atsirado noras apsišiltinti stogą. Iškilo klausimas ar galima daryti apšiltinimą, kai stogo konstrukcija atlikta kaip šaltai palėpei - t.y. oro tarpui/vėdinimo kanalams buvo naudojamos 10x2,5cm lentos. Neramu, kad tokiu būdu nepakaks oro srauto ir apšiltinimas su laiku drėks ir pelys.
li
+3706*****20
li***********@***il.com
Ar verta šiltinti stogą, kai palėpė yra nešildoma ir negyvenama? Galbūt užtenka apšiltinti perdangą, kad šaltis nepereitų žemyn į gyvenamus aukštus?
po
+3706*****84
po*************@***oo.com
Šlaitinis skardinis stogas apšiltintas uždarų porų poliuretano putomis ir labai girdisi, kai lyja. Kaip sumažinti garsą? Dar viskas remonto stadijoje, tai galima kažką padaryti. Nuo putų sluoksnio žemyn apie 40cm nuleista skardiniai rekupo ortakiai. Jeigu dėti vatą, tai kur? Ar iškarto glausti prie putų? Tada gautųsi putos, vata, ortakiai, gipsas. Ar Nr. 2 vata dėti žemiau ortakių? Tada gautųsi puta, oro tarpas, ortakiai, vata, gipsas. Bet jeigu ortakiai gausis tarp vatos ir putos - ar nesirinks kondensatas?
sa
8621***92
sa*******@***il.com
Laba diena, Plokščio stogo šiltinimui naudojau rockwool superrock premium, Tarp gegnių sudėjau 25cm vatos, kiek dar centimetrų reiktų pir, kad stogas atitiktų A++ klasę?
kr
8611***89
kr*******@***il.com
Sveiki, reikia apšiltinti poliuretano putomis. Tarp gegnių 250 mm, 120 kv/m. Gulbinai Vilnius. Kokia kaina darbų ir medžiagų atskirai ?
Stogo šiltinimas poliuretano putomis
Stogo šiltinimas poliuretano putomis
UAB Lumenas
7 atsiliepimai 86% rekomenduoja
80 €/m³
Stogo šiltinimas
Stogo šiltinimas
UAB Eurotermus
26 atsiliepimai 85% rekomenduoja
65 €/m³
knauf-unifit-34-banner-ekspertai-web-300x300.jpg
kauno-silas-skaiciuokle.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 429654 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3408
Iš viso buvo užduota 137760 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 81 specializuotų įmonių