Dvišlaičio A+ klasės stogo šiltinimas

Klausimas:
Planuoju šiltinti dvišlaitį stogą. Šiuo metu uždėta skarda ir po ja difuzinė plėvelė. Stogo plotas 112kv.m. Norėčiau sužinoti kiek kainuotų apšiltinti tokį stogą, kad jis atitiktų A+ klasei keliamus reikalavimus. Domina darbų + medžiagos kaina.
Komentarai:
Siūlome apšiltinti dvišlaitį stogą poliuretano putomis. Kad atitiktų A+ klasės reikalavimus varža turi gautis R=8.33 (pagal supaprastintą STR nuo šių metų vasario mėn.
Šiltinimas poliuretanu galimas dviem variantais:
1. Šiltinti tik atvirų porų poliuretanu. Šiltinimo storis tūrėtų būti 32-33cm. Šiltinant šiuo būdų, gamintojo rekomendacija, reiktu po šiltinimo užsidengti garo izoliacinę plėvelę. Jei planuojate įtempiamas lubas plėvelės nereikės. Darbų kaina būtų ~2900€ (su PVM).
2. Darant sumuštinį atviros+uždaros poros. Šiuo atveju atvirų porų reiktų 24-25cm , o uždarų porų 4-5cm. Kadangi yra padengiamas uždarų porų sluoksnis, jis atstoja garo barjerą. Darbų kaina būtų ~3600€ (su PVM).

Kainos pateiktos galutinės (pagal jūsų pateiktą kvadratūrą), jokių papildomų mokesčių nėra. Objekte apsidangstome langus, duris, saugotinus daiktus.

Dirbame su Vokiečių gamintojo Daltotherm Huntsman produkcija. Darbams suteikiame garantijas.

Kad šiltinti poliuretanu turėtų būti jau apšiltintas fasadas, kadangi mums reikia susijungti su išorine sienų šiltinimo medžiaga, kad užtikrinti sandarumą prie murloto. Taip pat turi būti atlikti grindų betonavimas, bei sienų tinkavimas.
A+ klasei dvišlaičiam stogui reikalingas apšiltinimo storis 40 cm (pagal 2019.02.14 d. pasikeitusius reikalavimus). Apšiltinimo darbų kaina 50 Eur/kub.m (medžiaga su darbu ir PVM). Viso Jums reikės 44,8 kub.m. Kad pūsti ekovatą - stogas turi būti atitinkamai paruoštas.
Alvydas Strakšys, UAB Ekovela
Jūsų pageidaujamai A+ klasei pasiekti mes siūlome padengti dvišlaitį stogą apie 25 cm
uždarų porų putų poliuretanu. Darbų ir medžiagų kaina apie 6800 Eur (visada skaičiuojame pagal faktą).
Norint pasiekti A+ klasę, šiltinant jūsų stogą su atvirų porų poliuretanų reikėtų ~30 cm storio sluoksnio. Tokio šiltinimo su medžiagom ir darbais suma bųtų ~ 3500 Eur su PVM.
Artūras, UAB "Termoefektas"
Galime apšiltinti jūsų dvišlaitį A+ klasės stogą su Ekovata. A+ klasei reikėtų 30 cm sluoksnio Ekovatos. Jūsų stogo šiltinimas su darbu ir medžiagomis kainuotų apie 1700 Eur.