Perdangos šiltinimas biria vata

Klausimas:
Perdangos šiltinimas biria vata: Knauf Supafil Loft Pro ar ekovata? Knauf nieko nerašo apie graužikus? Varža 0.045. Ekovata ilgaamžiškumas? Gražiau subyra, varža 0.039. Ką pasirinkti?
Komentarai:
Taip vadinamos "ekovatos" atsisakėme dėl jos kokybės. Jei darote sau, o ne pardavimui tai atkreipkite dėmesį į mūsų medžiagą. Tikro medžio ekologiška pučiama vokiška medžio vata Steico Zell. Atvežimas + mūsų darbas + medžiaga + patirtis + PVM - viso 60 Eur/kub.m. Terminas mėnesiui į priekį.
Knauf supafil loft pro šilumos laidumo koeficientas 0,037, ekovatos 0,039. 0,045 yra kita Knauf supafil loft vata, ne pro.
Ekovatos Ekowool premium gamintojas deklaruoja, jog dėl ekovatoje naudojamų priedų, ši vata yra nepalanki terpė daugintis graužikams ar kitiems kenkėjams. Tačiau nei žiurkių nuodų ar kitų spec. graužikus atbaidančių medžiagų ten nėra, ir reikia pažymėti, jei bus sąlygos graužikams patekti į pastatą, tai nėra garantijų, jog graužikų nebus bet kokioje šiltinimo medžiagoje. Tad būtina tinkamai pasirūpinti, kad į pastatą graužikai nepatektų, sandarumu, tinkleliais ir kitais sprendimais.
Įtariu ne pilnai tikslią informaciją analizuojate. Visų pirmą Jūs lyginate ir kalbate ne apie varžas, o apie šilumos laidumo koeficientus. Varža skaičiuojama pagal tai, kokiu storiu konkrečiai bus šiltinama su konkrečia medžiaga. Ir ar tikrai kalbate apie Knauf Pro, nes jos šilumos laidumo koeficientas yra 0,037W/mK, o Jūsų užklausoje yra 0,045W/mK turėtų būti Knauf supafil loft 045. Jų išeiga (tankis) yra visai kitoks, ir žinoma varža prie tokių pat storių gaunasi kitokia.
Kiekvienas gamintojas girs savo prekę ir peiks kitas. Bet kokiu atveju dėl gyvūnų visų pirma turite nesuteikti progos jiem patekti ten kur nenorite, kad jie būtų. Mineralinėje vatoje kuo puikiausiai ir kiaunės gyvena šaltuoju metų laikų, ekovatos manau ir gali nevengti. Jiems tik sunkiau su biriom medžiagom, kad tos vatos purios yra. Visi galvoja, kad birios medžiagos ale yra puikiausia terpė graužikams. Bet tiek lakštinės, gamo ar poliuretanu užpūstose vietose, putplastyje gali apsigyventi daug kas, nemanau, kad yra išimčių. Tik vieni gamintojai matomai tokius testus daro ir deklaruoja, kad netinkama terpė graužikams, kiti arba nedaro tokių testų, arba nutyli.
Ką reiškia ilgaamžiškumas - bet kokia medžiaga jei eksploatuojama tinkamai tarnaus maksimaliai ilgai. "Subyra" - greičiausiai turėjote omenyje kad po užpūtimo gerai atrodo. Jei taip, tai abi medžiagos tinkamai užpūstos atrodys gerai ir atliks savo funkcijas. Jei ateityje norėtumėte galėtumėte abi medžiagas papildyti (toks objektas kaip tik laukia, nes kiaunė apsigyveno ir reikia papildyti, išlyginti kur ji mineralinę Knauf vatą išmynė, iškapstė).
Pasirenkant medžiagą žiūrėkite kokiu storiu planuojate šiltinti ir kokia tuomet gaunasi varža, arba žiūrėkite pagal norimą / reikiamą gauti varžą kokiu storiu kiekvienos medžiagos kiek cm reikia pūsti ir ar tie storiai "išneša" tarkim stogo šlaitų apačioje.
Užsiregistravę
3408 specializuotų įmonių
li
0606***83
li*************@***il.com
Ar teisingas stogo sumuštinis? Gegnės 35 cm, tarp jų vata, ant gegnių osb, ant osb difuzinė plėvelė, ant plėvelės makaronai ir ant jų plotai, tada stogo danga Classic?
zi
0684***14
zi********@***il.com
Apšiltinom stogą 20 cm akmens vata, daugiau nėra galimybės, toliau reikia dėti gipsą ar plokštę. Klausimas būtų ką reikėtų dėti, kad atstotų bent 5 cm vatos, o gal ir daugiau?
ma
+4478******57
ma*******@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Stogas 180m² A++ klasė
ma
+4478******57
ma*******@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Stogo plotas 180m² A++ klase
ja
+3706*****35
ja******************@***il.com
Sveiki. Numatoma 5 a. daugiabučio namo 1980 m. statybos, 400 kv. m. plokščio stogo poliuretano puta apšiltinimas. Esama danga ,,ruberoidas-prilydoma". Įvertinus visus paruošimo darbus, medžiagas ir t.t., kokia apytikslė maksimali kaina būtų kv. m. ar viso stogo ploto? Pagarbiai Albertas
ge
3706*****09
ge*******************@***oo.com
Turiu karkasinį namą su šalta palėpe ir atsirado noras apsišiltinti stogą. Iškilo klausimas ar galima daryti apšiltinimą, kai stogo konstrukcija atlikta kaip šaltai palėpei - t.y. oro tarpui/vėdinimo kanalams buvo naudojamos 10x2,5cm lentos. Neramu, kad tokiu būdu nepakaks oro srauto ir apšiltinimas su laiku drėks ir pelys.
li
+3706*****20
li***********@***il.com
Ar verta šiltinti stogą, kai palėpė yra nešildoma ir negyvenama? Galbūt užtenka apšiltinti perdangą, kad šaltis nepereitų žemyn į gyvenamus aukštus?
po
+3706*****84
po*************@***oo.com
Šlaitinis skardinis stogas apšiltintas uždarų porų poliuretano putomis ir labai girdisi, kai lyja. Kaip sumažinti garsą? Dar viskas remonto stadijoje, tai galima kažką padaryti. Nuo putų sluoksnio žemyn apie 40cm nuleista skardiniai rekupo ortakiai. Jeigu dėti vatą, tai kur? Ar iškarto glausti prie putų? Tada gautųsi putos, vata, ortakiai, gipsas. Ar Nr. 2 vata dėti žemiau ortakių? Tada gautųsi puta, oro tarpas, ortakiai, vata, gipsas. Bet jeigu ortakiai gausis tarp vatos ir putos - ar nesirinks kondensatas?
sa
8621***92
sa*******@***il.com
Laba diena, Plokščio stogo šiltinimui naudojau rockwool superrock premium, Tarp gegnių sudėjau 25cm vatos, kiek dar centimetrų reiktų pir, kad stogas atitiktų A++ klasę?
kr
8611***89
kr*******@***il.com
Sveiki, reikia apšiltinti poliuretano putomis. Tarp gegnių 250 mm, 120 kv/m. Gulbinai Vilnius. Kokia kaina darbų ir medžiagų atskirai ?
Stogo šiltinimas poliuretano putomis
Stogo šiltinimas poliuretano putomis
UAB Lumenas
7 atsiliepimai 86% rekomenduoja
80 €/m³
Stogo šiltinimas
Stogo šiltinimas
UAB Eurotermus
26 atsiliepimai 85% rekomenduoja
65 €/m³
knauf-unifit-34-banner-ekspertai-web-300x300.jpg
kauno-silas-skaiciuokle.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 429654 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3408
Iš viso buvo užduota 137760 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 81 specializuotų įmonių