„Alytnamio“ tipo namo sienų šiltinimas

Klausimas:
Kaip geriausiai apšiltinti „alytnamio" tipo namo sienas iš išorės? Namo siena (sienos storis 10 cm) : - medžio plokštė; - oro tarpas (apie 2 cm); - apmūryta plytom.
Komentarai:
Tokio tipo namą reikėtų pradėti šiltinti užpildant oro tarpą jame. Kai name yra oro tarpas, šiltinimas iš vidaus ar išorės nepadės, tik tinkamai apšiltinus oro tarpą namuose bus šilčiau. Oro tarpą užpildyti galima naudojant technologiją GLUEPORAS. GLUEPORAS technologija į oro tarpą galingu kompresoriumi įpurškia polistireno granules su klijais, kurios prasiskverbia net ir į mažiausius tarpelius ir vientisai užpildo oro tarpą. Polistireno granulės išsiskiria termoatsparumu, jos temperatūrinius svyravimus nuo -50 °C iki +75 °C ir išlieka nepakitusios būklės. Apšiltinimo kaina: 200 Eur/m3 su medžiagomis ir darbu. Šiuo metu taikoma 25 % nuolaida.
Jei „alytnamio“ karkasas tvirtas, tai jūs galite rinktis tokias konstrukcijas: 1) dėti kietą vatą ir tinkuoti ją; 2) tvirtinti medinį karkasą, dėti minkštą vatą lygiai su karkasu, ant jos tvirtinti kietą vatą ir tinkuoti. Nepamirškite apšiltinti stogo - stogo izoliacijos sluoksnį sujungti su sienos, o sienos su cokolio izoliacija, kad nebūtų šilumos praradimų per tarpus.
Ekspertai.lt
Pirmiausia reikia užpildyti oro tarpą, kad nebūtų kamino efektas, po to iš išorės apšiltinti kietuoju poliuretanu ir uždėti galutinę apdailą.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto