Seno namo apšiltinimas

Klausimas:
Kaip būtų galima apšiltinti Alytaus ENSK gamybos namą, kokias medžiagas naudoti? Namas yra 1973 metų statybos, sienos apmūrytos raudonomis plytomis.
Komentarai:
Jei sienose turite oro tarpą, siūlyčiau apšiltinti namą pučiant polistirolo granules ir klijų mišinį. Jos ne tik susiklijuos tarp savęs bet ir prisiklijuos prie statybinių paviršių. Turėsite vientiso monolito junginį, kuris nepraleidžia drėgmės, bei atspindi šilumą. Mansardą ir stogo konstrukcijas galima apšiltinti 15cm storio purškiamo poliuretano šiltinimo medžiagos. Ji dengiama purškimo būdu. Pasirinkus šias medžiagas turėsite šiltą, sandarų, energetinius resursus taupanti namą.
Jei norima apšiltinti sienas, bet išsaugoti raudonas plytas lauko puseje, tuomet lengviausias variantas šiltinti iš vidaus. Susuki metalinių profilių karkasą, ne mažiau kaip 5 cm tuštumos, susukti gipsa. Tuomet grežtumėm 35 mm skylutes ir tą tuštumą užpresuotumėm EKOVATA sausuoju būdu, arba nesukti gipso ir tą patį padaryti šlapiuoju būdu.
Ekspertai.lt
Jūsų namą reikėtų šiltinti polistireniniu putplasčiu min 10 cm storio. Mes jau 8 metai atstovaujame Bolix šiltinimo sistemą.
Vigalijus Fetisovas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: