Oro tarpo šiltinimas ekovata

Klausimas:
Namas medinis apmūrytas, planuoju oro tarpą šiltinti ekovata. Koks būtų optimaliausias kainos ir kokybės (šiluminės varžos) variantas? P.S. Prie kokios žemiausios temperatūros vykdomi darbai?
Komentarai:
Turbūt, geriausias variantas yra oro tarpą užpūsti celiuliozės vata (ekovata), pvz. Thermofloc. Tuomet turėsit besiūlį, ilgaamžį, kvėpuojantį ir sveiką šiltinimo sluoksnį tarp rąstų ir mūro.
Užpūsti galima prie bet kokios temperatūros, nes medžiagoje jokių rišamųjų ar cheminių komponentų, kurie priklauso nuo temperatūros, drėgmės ir pan., neturi.
Jurgis, Šiltinimas
Apšiltinti oro tarpą ekovata galime. Šiluminė varža priklauso nuo to, kokio storio sienoje yra oro tarpas. Ekovatos R10 = 2,9 m²·K/W. Šiltinant sausuoju būdu į oro tarpą, darbų vykdymas nepriklauso nuo oro temperatūros. Sausuoju būdu ekovata šiltiname bet kuriuo metų laiku.
Užsiregistravę
3415 specializuotų įmonių
li
0640***21
li*******@***il.com
Laba diena, Turiu senos statybos mūrinį namą su oro tarpu (apie 5–7 cm storio). Namas su rūsiu, kuris yra iškilęs virš žemės apie 0,5–1 m. Po stipresnių liūčių rūsyje pasirodo drėgmė, bet drenažas yra įrengtas. Ieškau patikimos įmonės, galinčios kokybiškai apšiltinti oro tarpą , kad būtų užtikrintas: Šilumos nuostolių sumažinimas; Neužrakintas garų judėjimas (kad neatsirastų pelėsio ar papildomos drėgmės kaupimosi); Darbų garantija. Prašau pateikti: Kainos pasiūlymą oro tarpo šiltinimui (eur/m² ar bendrą kainą, jei įmanoma); Apytikslį darbų terminą; Naudojamos medžiagos pavadinimą. Namas apytiksliai apie 150 kv.m.
jo
+4791****75
jo********@***il.com
Simtas kvadratu sienu kiek kainuotu uzpildyti oro tarpa? Plytinis namas kaina su darbu
mi
8656***22
mi****************@***il.com
Sveiki, reikia pripūsti vatos į gelžbetonio plokščių ertmes, kad būtų geresnė garso izoliacija. Butas 97 kvadratai.
se
+3706*****07
se******@***il.com
Ateičiai. Labas, kokia kaina sienos oro tarpu užpūtimo... skaičiuojant kūbiniam metrui
zi
6592**24
zi*********@**ai.com
Oro tarpas tarp plytų 7 cm, kuo geriau apšiltinti ar poliuretano putomis ar termoputomis? Ir kada galėtų pradėti darbus?
da
+3706*****15
da**************@***il.com
Sveiki, namas mūrinis labai šaltos grindys, ar yra galimybė apšiltinti oro tarpą po grindim?
ja
0655***82
ja*******@***oo.com
Sveiki, Namas pastatytas 1989 m., bendras šildomas sienų plotas – apie 100 kv. m. Tai rąstinis namas, iš lauko pusės apmūrytas plytomis. Domina oro tarpų apšiltinimo galimybės – kokius šiltinimo sprendimus galite pasiūlyti ir kokios medžiagos būtų efektyviausios šiuo atveju? Taip pat domina, kada galėtumėte atlikti darbus. Ir žinoma, kokiu atveju kokia piniginė išraiška gautųsi? Lauksiu Jūsų pasiūlymo.
ri
0608***56
ri*****@***il.com
Sveiki, tai kiek maždaug kainuoja alytnamio oro tarpo užpildymas Jūsų minimomis putomis su medžiagų ir darbo kaina?
as
828282
as********@***il.com
Kiek domėjausi, kaip sienos tarpas buvo užpildytas termo putomis ir jos visos sudulėjusios suskilusios ir sukritusios pvz. https://youtu.be/XWV7JlYU-nE?feature=shared Neatrodo geras pasirinkimas visiškai... Keramzito granulės atrodo geriausias pasirinkimas, pigu galima užpildyti pačiam, neįgeria drėgmės. Kas pakeis šitą nuomonę?
ed
0674***24
ed*********@***il.com
Sveiki. Kiek kainuoja kubas putu i oro tarpa sienoje?
TARPSIENIO ŠILTINIMAS
TARPSIENIO ŠILTINIMAS
UAB Lumenas
7 atsiliepimai 86% rekomenduoja
160 €/m³
Oro tarpo šiltinimas
Oro tarpo šiltinimas
UAB Termoputa
2 atsiliepimai 100% rekomenduoja
160 €/m³
kauno-silas-skaiciuokle.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 432789 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3415
Iš viso buvo užduota 139897 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 65 specializuotų įmonių