Namų apšiltinimas ekovata

Ekologišką, natūralios kilmės šiltinimo medžiagą ekovatą dėl minėtos išskirtinės kokybės leidžiama naudoti A grupės, t. y., gyvenamųjų pastatų - privačių bei daugiabučių namų - apšiltinimui. Ne tik užsienio šalių, bet ir Lietuvos laboratorijų tyrimų duomenimis, ekovata, arba celiuliozinė vata, tinka ir rekomenduojama įvairios paskirties pastatų bei gyvenamųjų namų ir jų dalių šiltinimui: sienų šiltinimui, grindų šiltinimui, stogų šiltinimui, palėpių šiltinimui, pastogių šiltinimui, perdangų šiltinimui. Namų apšiltinimas ekovata

Apšiltinimo ekovata būdai

Pastatų ir gyvenamųjų namų apšiltinimo ekovata pagrindiniai būdai yra šlapias apšiltinamų pastatų padengimas ekovata ir sausas pastatų apšiltinimas; pastarasis skirstomas į sausą uždarų ertmių užpildymą ekovata ir sausą atvirų pastatų paviršių užpylimą ekovata.

Šlapiasis apšiltinamų pastatų padengimas ekovata

Išpurenta ekovata, sumaišyta su vandeniu arba klijais, specialia įranga išpučiama ant apšiltinamo pastato paviršiaus. Dėl unikalių savybių šlapia ekovata užpildo smulkiausius tarpelius bei gerai sukimba su dengiamu paviršiumi, sudarydama vientisą besiūlį izoliacijos sluoksnį. Šlapiuoju apšiltinamų pastatų padengimo ekovata būdu galima apšiltinti įvairius pastatų paviršius - medinius, mūrinius, metalinius.

Šlapiuoju apšiltinamų pastatų padengimo ekovata būdu galima apšiltinti įvairius pastatų paviršius - medinius, mūrinius, metalinius.

Šlapiasis apšiltinimo ekovata būdas dažniausiai naudojamas vertikalių konstrukcijų, pvz., sienų, pertvarų ir pan.šiltinimui. Šlapiasis padengimas ekovata - ypač populiarus ir naudotinas senų medinių pastatų - sodybų, poilsio namelių, pirčių - apšiltinimui.

Karkasinio medinio namo šiltinimas iš vidaus ekovata šlapiuoju būdu:

Sausasis pastatų apšiltinimas ekovata

Sausas uždarų ertmių užpildymas ekovata. Ekovata specialia įranga yra užpučiama į uždaras apšiltinamų pastatų ertmes - stogo šlaitus, karkasinių konstrukcijų tarpus, tarpus po grindimis, perdangas, gipso pertvaras, plytų (blokelių) mūro oro tarpus ir pan. Unikalių savybių turinčios medžiagos, sumaišytos su ekovata, užpildo mažiausius tarpelius ir sudaro vientisą šilumos izoliacijos sluoksnį. Šis būdas puikiai tinka apšiltinti tiek naujus pastatus jų statybos metu, tiek senos statybos namus, kurių sienose ar kitose konstrukcijose yra oro tarpų.

Sienų šiltinimas iš vidaus ekovata:

Perdangos šiltinimas ekovata:

Sausasis pastatų atvirų paviršių užpylimas ekovata. Ekovata, arba celiuliozinė vata, specialia įranga išpurenama ir paskleidžiama ant apšiltinamo pastato paviršiaus bei išlyginama. Sausasis apšiltinimo ekovata būdas naudojamas atvirų horizontalių paviršių apšiltinimui, pvz., negyvenamųjų palėpių grindys, perdangos tarp aukštų ir pan. Unikalių savybių turinti medžiaga užpildo mažiausius tarpelius ir sudaro vientisą šilumos izoliacijos sluoksnį.

Parengta pagal GluePoras medžiagą
60% rekomenduoja
5 atsiliepimai
ra
2020-04-22,
vi
2020-04-03, Plungė
to
2020-01-26,
Gavau labai aiškų ir gerą atsakymą į man rūpimus klausimus. Plius gavau labai daug naudingų patarimų kitais klausimais, kurie išsivystė bekalbant. Labai puikiai vertinu. Didelis dėkui žmogui iš tos komandos.
pe
2020-01-14, Tauragė
r.
2019-06-17, Kaunas