Ekovata

Rodomi įrašai 1-25 iš 57.
Kokie yra šiltinimo ekovata privalumai ir trūkumai? Kodėl namo šiltinimui verta rinktis būtent ekovatą?
Karkasinį namą šiltiname 25 cm storio Ekovata, ar šiltinant reikia dėti difuzinę plevelę? Kokie yra pliusai / minusai maišant Ekovatą su putų polistirolo granulėmis?
Kokia yra ekovatos kaina kartu su šiltinimo darbais? Galvojame statomą karkasinį namą apšiltinti ekovata.
Pasistačiau karkasinį namą 20cm storio. Iš dviejų pusių apkaliau Steico mpp 12 mm plokšte. Į vidų viena įmonė užpūtė man sausuoju būdu lietuviškos "Ekoremos" ekovatos (plokštės nemažai išsipūtė). Bėda tame, kad "Ekovata" po 1.5 mėn. kai kuriose vietose nusėdo iki 25 cm. Pasiskambinau jiems, atvažiavo ir pripūtė pusę maišo vatos. Lyg ir buvo viskas tvarkoje, bet po mėn. laiko vėl, kol dar nebuvau primušęs garo izoliacijos plėvelės, pasirodė skylės. Tada nusipirkau maišą latviškos Ekovatos pats išpurenau mikseriu ir užkimšau rankomis tuščias erdves. Dabar uždariau skyles garo izoliacijos plėvele ir nematau, ar viskas yra, ar bus tvarkoje. Ateity, kai pajungsiu šildymą noriu padaryti termoviziją. Ką galite patarti daryti toliau? Ar normalu, kad Ekovata nusėdo taip greitai ir nusėda toliau?
Ar galima namą su ekovata apšiltinti pačiam, ar tai techniškai sudėtinga. Kokia būtų šiltinimo technologija naudojant ekovatą?
Domina šiltinimo būdai. Kas geriau purškiama akmens vata ar purškiama ekovata?
Koks sienų šiltinimo ekovata darbų eiliškumas? Kokį karkasą daryti šiltinant išorines sienas ekovata? Kokia tuomet būtų šiltinimo ekovata sandara? Kokias plėveles naudoti, kaip ir kokį karkasą montuoti? Ar galės apdailai rinktis medieną?
Norime išlyginti medinio namo sienas - apkalti mediniais 5 cm bruseliais (apačioje uždarant galus), apšiltinti ekovata ir apkalti naujomis medinėmis lentelėmis. Ar būtina ant ekovatos tiesti kvėpuojančią plėvelę? Jei būtina plėvelė, ar tarp plėvelės ir lentelių reikalingas oro tarpas? Ar gali ekovata liestis su medinėmis lentelėmis?
Ar galima stogą šiltinti šlapiuoju būdu? Ar tiesa, kad šlapiuoju būdu galima purkšti iki 15 cm storį? Stogui reikėtų apie 30 cm, tai kaip išspręsti šią problemą? Purkšti 15 cm šlapiuoju ir 15 cm sausuoju būdu?
Kaip geriau šiltinti medinę perdangą? Akmens vata, ekovata ar poliuretanu? Kokie privalumai ir trūkumai? Šiltinimo plotas 160kv.m. Sienos šiltintos 25 cm neoporu.
Kuo pigiau ir efektyviau šiltinti ar biria ekovata ar rulonais? Kiek į maišą telpa čekiskos ekovatos?
Kokia vata geriau šiltinti karkasinį namą iš vidaus? Paroc ar knauf ecose ekologiška vata? Kiek centimetrų vatos reikia apšiltinti stogą? Gegnes 18 cm. Kiek centimetrų geriausia šiltinti sienas? Prieš kalant lauko dailylentes jau 5 cm vatos apšiltinta. Kiek centimetrų vatos dėti į perdangą? Kiek centimetrų vatos pertvarom?
Kaip savarankiškai ekovata apšiltinti palėpę?
Ką naudoti namo apšiltinimui - ekovatą ar poliuretano putas?
Norėčiau apšiltinti mūrinio namo sienas, į oro tarpus pučiant termoputas ar ekovatą. Šiltinamų sienų aukštis - 2.55 m, ilgis - 7.4 m, plotis - 9 metrai. Langai ir durys užima maždaug 8.6 kv. m. Kiek apytiksliai kainuotų šiltinimas, kurį variantą geriau rinktis - termoputas ar ekovatą?
Kuri izoliacinė medžiaga yra laidesnė vandens garams – ekovata ar termoputos – jei jos yra sienoje tarp rąsto ir plytos?
Domina namo sienų su oro tarpu šiltinimas. Vyrauja labai įvairos nuomonės, daugiausiai siūloma šiltinti ekovata, putų polisteroliu. Visgi kuo geriau šiltinti?
Sodo namelyje įrenginėju antrą aukštą (mansardą). Tarp pirmo aukšto ir antro yra medinė perdanga. Antrame aukšte, prieš darant grindis, tarpus tarp balkių planuoju užpilti ekovata, bet tarp lentų yra tarpų pro kuriuos gali byrėti ekovata į pirmą aukštą. Kokią plėvelę ar kitokį būdą patartumėte naudoti, kad nebyrėtų ekovata?
Iš ko yra gaminama ekovata, kokios jos sudedamos dalys? Ar tai ekologiškas produktas?
Norėčiau gauti daugiau informacijos apie pastatų šiltinimą lietuviška ekovata.
Kiek sveria ekovatos kubas ir ar užtenka po perdanga paprastos "šiltnaminės" plėvelės, vietoj garo plėvelės?
Norėčiau apšiltinti seną medinį namą. Labiausiai domina kaina ir kaip reikia paruošti namą. Įdomu ir koks metų laikas tam tinka.
Apsauginės plėvelės rastinį namą šiltinant ekovata. Planuoju seno rastinio namo sienas šiltinti ekovata šlapiuoju būdu iš lauko ir vidaus (tuo pačiu išsilygins sienos). Po to bus kalama medinėmis dailylentėmis, viduje vertikaliomis, išorėje horizontaliomis. Ar reikia kur nors šiuo atveju naudoti kažkokias plėveles (priešvėjines, difuzines, antikondensacines ir t.t.)?
Noriu apšiltinti nedidelį medinį namelį putų polistirolu arba ekovata. Patarkite kaip geriau tai padaryti ir kiek gali kainuoti.
Noriu papildomai apšiltinti karkasinį namą iš išorės ekovata 100mm, dabar siena atrodo taip (iš vidaus): 2 sluoksniai gipso kartono, 50 mm mineralinės vatos, garo izoliacinė plėvelė, 150mm mineralinė vata, osb 12mm. Ar galima purkšti ant osb ekovatą? Ar geriau pakeisti osb į impregnuotą mpp plokštę? O gal toks sumuštinis visai negalimas? Ir kaip tokiu atveju apšiltinti namą?
 
Sritis:
Sritis: