Medžio plaušo plokštės – Patarimai

Projekte stogo konstrukcijos sumuštinis nurodytas toks: prilydoma danga osb 7cm oro tarpas priešvėjinė vata 30mm (kas labiausiai suka man smegenis - nurodyta tarpuose tarp dvitėjinių sijų) dvitėjinės sijos 360mm Klausimas ar tikrai užtenka priešvėjinės vatos tarp sijų ir nereikia difuzinės? Galvoju ant dvitėjinių sijų dėti 12mm mpp plokštę, ant jos difuzinę plėvelę, ir suformuoti oro tarpą 7 cm tada osb ir danga. Ar toks variantas tinkamas, galbūt net nereiktų difuzinės? Ar osb nesikondensuoja?
Kokia medienos plaušo plokščių šiluminė varža? Kokio storio reikia naudoti plokštes sienoms ir stogui, kad būtų pasiekta reikalaujama sienos varža -5?
Kokia galėtų būtų medžio plaušo plokštėmis šiltinto namo fasado apdaila? Ar apšiltinus namą tokiomis plokštėmis jis kvėpuoja? Ar plokštes galima tinkuoti?
Kokios yra specialios plokštės šiltinimui iš vidaus? Koks pavadinimas ir kokia darbų seka? Kiek kainuoja kvadratinis metras?
Ar naudojant Isoplaat medžio plaušo plokštes iš vidaus pusės karkasinio namo lubų padengimui, yra būtina dar dengti garo izoliuojančią plėvelę? Norisi kvėpuojančio namo. Iš viršaus ant Isoplaat plokštės (iš palėpės pusės) bus pilama ekovata.
Koks yra „STEICO" medžio plaušo plokščių, naudojamų apšiltinimui, ilgaamžiškumas?
Kokiomis savybėmis pasižymi šiltinimui skirtos medžio plaušo plokštės? Ar jos atitinka priešgaisrinius reikalavimus? Kokią šiltinimo konstrukciją rekomenduojate, jei būtų šiltinama medžio plaušo plokštėmis?
Ar galima medžio plaušo plokštes 12mm klijuoti ant sienos? Naudojama būtų garso izoliacijai nuo kaimynų. Ir ar galima būtų ant plokščių klijuoti kamštinę dangą? Kokia kaina būtų už 20m2?
Namas statytas iš fibo blokelių, apšiltintas 15 cm ekovata šlapiu būdu, padarius medinį karkasą 5x5x5 cm ir vatai šiek tiek pradžiūvus prisuktos 25 mm storio medžio plaušo plokštės. Namas kol kas be apdailos (planuojama tinkuoti). Medžio plaušo plokštės prisuktos rugsėjo mėnesį, šiuo metu (vasario mėn.)šiaurinėje namo pusėje visos plokštės išorėje pasidengę daugybe tamsių taškų, tarsi pelėsiu, nors plokščių vidus atrodo sausas, neįmirkęs. Plokštės suktos pagal pardavėjų rekomendacijas tiesiai prie medinio karkaso, be jokių oro tarpų. Ką galėtumėte patarti dėl tokio reiškinio? ar tai neturės įtakos šių plokščių tinkavimui? Galbūt prieš tinkavimą šių plokščių išorę reikėtų nušlifuoti? Taip pat pastebėjau, kad plokštės gana stipriai "vaikšto", kai kur pasispaudę, kai kur tarp sujungimų atsiradę tarpai (plokštės su įlaidomis). Ar tikrai šias plokštes galima tinkuoti (išlaikant visą technologiją - armavimą, gruntavimą ir t.t.) nebijant, kad tinkas sutrūkinės dėl "plokščių vaikščiojimo"? Gal visgi geriau rinktis ventiliuojamą fasadą ir kalti dailylentes su oro tarpu? Ačiū.
Iš ko yra gaminamos medžio plaušo plokštės? Kokiomis savybėmis jos pasižymi?
Ar galima be oro tarpo tiesiai ant karkaso kalti medžio plaušo plokštes ir tinkuoti vandeniui atspariu tinku arba klijuoti klinkerio plyteles?
Kokia medžio plaušo plokštės kaina, domina medžio plaušo plokštė 40 mm aviliams ir storesnė karkasiniam nameliui.
Tikslas - namo apšiltinimas iš išorės. Klausimai: - ar tinkama tam tikslui medžio plaušo plokštė? - jei taip tai kokio storio medžio plaušo plokštė reikalinga? - kaip tvirtinama medžio plaušo plokštė prie išorinės sienos? - kaip paruošiamas išorinis plokštės paviršius? Tinkuojama su armavimo tinkleliu? Dažoma?
Domina medžio plaušo plokštės panaudojimo galimybės karkasinio namo statyboje. Jos sąveika su poliuretano putomis.
Ar tikslinga dėti izoliacinę medžiagą ant antro aukšto blokinės perdangos prieš liejant išlyginamąjį sluoksnį? Esu girdėjęs patarimą dėti pvz. medžio plaušo plokštę kaip garso izoliaciją, bet abejoju to tikslingumu.
Ar rekomenduotumėte ant medinės perdangos (dabar yra dvitėjinės sijos ir ant jų paprastos medinės lentos-juodgrindės) iškloti STEICO floor plokštes ir po to iškart kloti laminatą, aišku paklojus paklotą? Ar netrukdytų 2-3 mm aukščio nelygumai tarp lentų.
Reikalingos medžio plaušo plokštės ISOPLAAT 12 mm arba 25 mm stogo šiltinimui su išfrezavimais. Ar turite tokių? Jei turite, kokia kaina m2? Viso reiktų apie 150m2.
Reikia apšiltinti dėl garso izoliacijos naujos statybos kotedžą tarp kaimynų medžio plaušo plokštėmis. Namas mūrinis. Kokio storumo reikia dėti medžio plokštes, kad galėtų jas armuoti?
Kokie ISOPLAAT Standard medžio plaušo plokštės 12 mm matmenys?
Yra probleminė viena vidinė siena (aukštis 3m) su kaimynu, reikalinga garso izoliacija - 15m2. Ar tiktų medžio plaušo plokštės stogams/sienoms? Ir kokį efektą turėčiau garso slopinime?
Domiuosi medžio plaušo plokštėmis, kurias norėčiau panaudoti šaudymo tiro šaudymo zonos sienų apdailai. Ar jos estetiškai tinka vidaus apdailai?
Sveiki Norėčiau truputį platesnės informacijos apie medžio plaušo plokštės panaudojimą. Aš noriu įsitikinti ar viską teisingai darau panaudodamas 12mm Isoplaat plokštes stogo šiltinimo konstrukcijoj.
Ar galima naudoti medžio plaušo plokštę ‘steico universal 22 mm storio’ ant 2 laipsnių nuolydžio stogo? Ar atlaikys gniuždymą grebėstų +OSB-3 + bituminės stogo medžiagos + sniekgo svorį (žiemą)?
skaiciuokle_kauno_silas.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167496 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 29 specializuotų įmonių