Šiltinimas putomis

Rodomi įrašai 1-70 iš 103.
Noriu apšiltinti plytinį namą. Kiek kainuotų medžiagos ir darbai? Koks turi būti šiltinimo putų sluoksnis, norint pasiekti pasyviems namams keliamus reikalavimus?
Kokios yra šiltinimo poliuretano putomis kainos? Mokama už 1 m2 ar 1 m3?
Noriu šiltinti stogą. Domiuosi įvairiais variantas, vienas iš jų - putos. Matau visi čia jas labai giria, bet radau ir vieną tokią žinutę. Kaip čia iš tikrųjų yra? (Truputį atsargiau su putomis. Jos gaunamos maišant izocionatą ir poliolį. Izocionatas yra labai nuodingas ir įtrauktas į nuodingų medžiagų pagal toksiškumą sąrašą. Jei nelaimė - gaisras, ar bent svylant išsiskiria cianidai - tai tuomet galite greitosios nebekviesti.)
Domina fasado šiltinimas termoputomis. Norėčiau daugiau informacijos apie pačias putas, technines charakteristikas, darbo sąlygas, putų gamintojas, patirtis, garantijos. Planuojamas šiltinimo paviršius monolitinis betonas. Plotas virš 300 kv.m. Storiai bus 15cm ir 20 cm.
Kas galite pasakyti, kuo skiriasi atvirų porų ir uždarų porų putos? Kurias geriau rinktis ir kodėl? Kokios firmos is išvardintų yra patikimos? Gamo, Togo, Izoputos, BASF, Synthezia?
Koks medinių stogo konstrukcijų šiltinimo būdas geresnis - naudojant vatą ar poliuretaną (atvirų ar uždarų porų)? Kokie privalumai ir galimi trūkumai pasirenkant šias šiltinimo medžiagas? O gal rinktis kitas medžiagas medinių stogo konstrukcijų šiltinimui?
Domiuosi apie pučiamas uždarų porų poliuretano putas. Kokia yra kubo kaina? Kokia varža išgaunama? Ar tinka karkasiniam namui ir ar jomis užpūtus reikia garo plėvelių ir t.t.?
Kyla diskusijų dėl uždarų porų poliuretano putų naudojimo medinėse konstrukcijose, tarkim kalbant apie stogą, užpūtus gegnių tarpus poliuretano putomis (tarkim 20 cm) iš vidinės puses apdaila, g/k paroc 50 mm garo plėvelė putos difuzinė plėvelė oro tarpas stogo danga, dauguma nuomonių, kad šitaip blogai nes medis supus bet gi medis vėdintis puikiausiai gali per kraštines kurios glaudžiasi prie difuzinės plėvelės. o kai atsiranda tokių kurie užkala OSB vietoje difuzinės, tuomet neišeina drėgmė ir tikrai sušus. Ar aš teisus? ir taip pat siekiant optimalumo (kainos), sandarumo, varžos, kokie nuomonė būtu jei į gegnių tarpą (tarkim 20 cm aukštis) būtų dedama 15 cm akmens vatos ir like 5 cm užpučiama poliuretano putomis (uždarų porų) vardan sandarumo toliau garo plėvelė?
Nusipirkau anglišką mobilų namelį. Jo sienos-skarda, bruseliai, vata, faniera. Noriu šiltinti 20cm (gyvensiu žiemą). Ką patartumėte polistirolą, mineralinę vatą, ekovatą? Noriu, kad būtų ir gerai ir sąnaudos piniginės būtų normalios.
Kiek kainuoja kvadratas šiltinant termoputa?
Norėjau pasiteirauti, kokie yra šiltinimo pliuretano putomis trūkumai? Ką geriau naudoti šiltinant kotedžo stogą, kuris yra be palėpės?
Ketinu apšiltinti namą, kurio sienos 25 cm keramzitbetonio blokeliai. Svarstau ką pasirinkti: 15 cm storio akmens vatą ar „besiūlę“ šiltinimo putomis technologiją? Apdailai planuoju medines lentas. Ar sienų apšiltinimui tinka pigiausia ir minkščiausia akmens vata, ar ji nesukrenta, ar būtina pasirinkti kietesnę? Ar visais atvejais reikalinga vėjo izoliacija, jei viskas bus apkalta lentomis? Ar naudojant „besiūlę“ šiltinimo putomis technologiją namas pakankamai kvėpuoja?
Norėjau paklausti, jei po apšiltinimo poliuretano uždaromis putomis lieka keistas kvapas, kuris po 24h valandų nedingsta po atlikto darbo, ar tas darbas buvo blogai atliktas ar tai turi išlikti tam tikrą laiką?
Vieno aukšto, šiltintas šlaitinis stogas su app, stogas skardinis, yra termoizoliacinė plėvelė tarp skardos ir putų. Dabar bestatant, kaip ir visada atsiranda daug "ekspertų", kurie "laiku" pataria ir sako, kad negalima purkšti app ant gegnių, nes jos pūva, kadangi yra uždarytos tarp putų. Kitas pastebėtas niuansas, kad šios putos tikrai neapsaugo nuo garsų, tokių kaip lietus, smarkus vėjas ir kas baisiausia tai katinai, varnos ant stogo. Ar tiesa, kad pūna gegnės tarp app? Kaip apsaugoti namus nuo išorės garsų (yra siūloma pūsti ekovatą ant gipso kartono pakabinamų lubų)?
Laba diena. Planuoju pavasarį apšiltinti dvišlaitį stogą. Vatos ir ekovatos variantai atpuola, kadangi stogo labai sudėtinga konstrukcija ir esu įsitikinęs, kad nepasiekiu norimo sandarumo ir kokybės rezultato. Nutariau šiltinti poliuretano putomis. Stogo plotas apie 250kv, todėl suma gaunasi astronominė. Noriu užpurkšti iš apačios tarp gegnių ant difuzinės plėvelės 20cm atvirom porom ir po to 10cm uždarų porų putom, kad galutinai paskandinti gegnes sukuriant garo barjierą. Atviros poros dirbtų kaip gera garso izoliacija, tikiuosi leis medžiui pašalinti drėgmę iš savęs, jeigu kažkokiu būdu atsiras. Po išpurškimo lygumas nėra svarbus, kadangi montuosiu įtempiamas lubas. Stogas ventiliuojamas iš čerpių. Labai laukiu specialistų nuomonės. Ar esat kažkur taip darę? Ar pasiteisina?
Pagal projektą numatyta 30 cm storio šiltinimas mineraline vata Paroc. Jeigu naudotume poliuretano putas, koks reikalingas sienų šiltinimo sluoksnio storis?
Visose firmose skaitau faktą, kad poliuretano putos nebijo graužikų ir kenkėjų, bet niekur nėra paaiškinta būtent kodėl ir kaip. Norėčiau sužinoti šias poliuretano savybes detaliau.
Karkasinio namo sienas planuoju užpurkšti uždarų porų poliuretano putomis. Jos maždaug 3x brangesnės už atvirų porų poliuretano putas. Kaip man paprastam žmogui atskirti, kad sienas užpurškė uždarų porų putomis, o ne pripurškė bet ko ir pasiėmė 3x daugiau eurų?
Reikėtų apšiltinti rūsio - apie 40-45 kv.m lubas, kurios iš betono perdangos. Ką patartumėte, koks būdas būtų efektyviausias ir nebrangiausias?
Visur rašoma apie privalumus besiūlio apšiltinimo. Bet štai situacija ir klausimas: reikia apsišiltinti namuko karkasinį (20cm) antrą aukštą. Iš vidaus, kai išvedžiosiu komunikacijas - dar pridėsiu 5cm šiltinimo medžiagos. Planavau pasirinkti purškiamas poliuretano putas (iš išorės vėjo, iš vidaus garo plėveles dėsiu). Bet randasi kitas besiūlio šiltinimo pasiūlymas - Ekovata. Kuo pagal tinkamumą, kokybiškumą ir kainą skiriasi šie du būdai, mat reikia žinoti kuris būtų tinkamiausias aukščiau aprašytam karkasiniam antro aukšto variantui.
Ar yra skirtumas kokiomis termo putomis šiltinti oro tarpą? Pavyzdžiui, Aminotherm ir Amino Shaum? Abi vokiškos, tačiau kaina gerokai skiriasi.
Nejaugi poliuretano putų šilumos varža tarnauja 10 metų, o paskui keičia savybes?
Ar purškiant poliuretano putomis tarp gegnių ant grebėstų (toliau eina tolis ir šiferis) nepradės pūti grebėstai? Ar galima tiesiai ant grebėstų purkšti putas, ar visgi reikalinga kokia tai plėvelė?
Kuo skiriasi Togo puleratano putos stogo apšiltinimui nuo Paroc šiltinimo vatos?
Norėtume įsigyti uždarų porų putų poliuretano kainos. Kur įsigyti uždaras poras poliuretano putas, kokiais kiekiais ir kiek kainuoja. Norime mažų kiekių.
Kada galima šiltinti poliuretano putomis? Kokia turi būti mažiausia lauko temperatūra, jei norime šiltinti namą poliuretano putomis?
Vienšlaitis stogas 12 laipsnių nuolydis, danga skarda, iš vidaus be jokių plėvelių apšiltinta gamo vata 15-20 cm. Efektas neblogas, bet keliose vietose (stogo vidury, ir vienam krašte vidury) lyjant stipriam lietui laša truputį. Kas tai - vanduo ar kondensatas? Dangos suleistos apie 60 cm viena ant kitos, viskas užsandarinta, visus varžtus su silikonu persukau, niekas nesikeičia. Patarkite.
Noriu šiltinti ūkinio pastato stogą. Ar galima pūsti poliuretano putas tiesiai ant šiferio tarp gegnių, jei šiferis yra nesandarus?
Norėčiau sužinoti apie uždarų porų putas karkasiniam A klasės namui. Ar galima visą karkasinį namą užsandarinti uždarų porų putomis? Kokia yra lembda, ar papildomai reikalinga vėjo izoliacija, ar reikalingas papildomas garo barjeras? Ar medis vaikščiodamas ateityje nepadarys mikro plyšelių? Ir gale kokia m3 kaina su darbais?
Ant perdangos bus uždėta garo plėvelė, planuoju šiltinti poliuretano putomis. Ar taip gerai? Ir kokie būtų kiti sprendimai?
Kokiomis putomis apšiltinti namo stogą, kad jis "kvėpuotų"?
Žadu šiltinti palėpę atvirų porų poliuretano putomis iš vidaus. Su šlaitiniu stogu viskas kaip ir aišku, planuoju 20 cm atvirų porų poliuretano putomis tarp gegnių. Su sienomis kitaip. Sienos mūrinės. Internete pasiskaičiau įvairių nuomonių dėl putų storio: ir kad reikia pūsti sienas tik iki 5 cm putomis, kad vidinė siena nuo kambario įšiltų, nes priešingu atveju su laukine siena bus blogai, peršals ir rasos taškas bus viduje ir, kad reikia pūsti nuo 10 iki 20 cm atvirų porų poliuretano putomis, nes priešingu atveju nebus reikiamo efekto. Norėčiau sužinoti kokiu optimaliu atvirų porų poliuretano putų storiu reiktų padengti vidines palėpės, silikatinėmis plytomis išmūrytas, sienas. Sienų storis įprastas - pusantros plytos.
Kokie yra šiltinimo poliuretano putomis privalumai?
Ar rudenį galima šiltinti mūrinį namą su termoputomis?
Kokiomis putomis (uždarų ar atvirų porų) galima šiltinti perdangą ir stogą (namas vieno aukšto, palėpė negyvenama)?
Du sienų oro tarpai po 5 cm. Kokias putas patartumėte naudoti šiltinimui, kuo skiriasi Fomepor putos nuo Aminotherm ar Wall-foam putų?
Kokią nedidelio storio, ploną, šiltinimo medžiagą naudoti, jei vietos šiltinimui likę 5-7 cm.
Ar galima apšiltinti polistireno putomis medinio namo sienas, aukštų perdangas?
Ar galima karkasinį namą šiltinti uždarų porų poliuretano putomis? Ar jį galima naudoti medinėms konstrukcijoms? Reikia apšiltinti tiek karkasines sienas, tiek stogą.
Kas sudaro besiūlę šiltinimo sistemą? Kokios medžiagos? Kuo skiriasi atvirų ir uždarų porų šiltinimo sistemos? Kurią verčiau rinktis?
Ar 1973 m. pastatyto daugiabučio rūsio lubas rekomenduotumėte šiltinti 5 cm ar 10 cm storio (maksimalus įmanomas storis dėl žemų lubų) purškiama biria mineraline vata (~65 m2)? Kokios būtų kainos (Vilniuje)? (tikslas - kad būtų šilčiau, gyvenant pirmo aukšto bute)
Domina lubų-perdangos šiltinimas poliuretano putomis. Noriu apšiltinti lubas-perdangą tarp negyvenamos palėpės ir antro aukšto. Stogas šlaitinis apšiltintas vata, bet nėra sandarumo ir jaučiu, kad šiluma išeina per lubas, o iš palėpės ateina šaltas oras. Koks būtų geriausias būdas tai padaryti panaudojant putas arba kitas medžiagas? Kokias putas reiktų pasirinkti atviras ar uždaras šiltinant lubas nuo negyvenamos palėpės? Koks bus efektas jeigu lubos apšiltintos bus putomis, o stogas vata? Erdvė pas mane darbui nėra didelė, ar yra konkretūs reikalavimai dėl erdvės, kad būtų galima dirbti su putomis palėpėje?
Įdomu būtų sužinoti, kokia yra sandariausia šiltinimo medžiaga?
Ar apšiltinus sienos oro tarpą, kaip suprantu pilnai uždarius jį nuo oro judėjimo, nebus problemų su drėgme šiltinamojoje medžiagoje? Ar nebus vadinamojo rasos taško oro tarpe? Kur metai po metų ji kaupsis ir medžiaga praras savo savybes. Ar nekils problemų su patalpų vėdinimu, nes, kaip suprantu, patalpų viduje padidės drėgmės kiekis.
Malonėkite pasakyti, kas gamina ir kada pradėjo gaminti tas purškiamas poliuretano putas, t.y. ar jau spėjote gauti jų kokybiškumo atgarsių? Ką reiškia šiomis putomis šiltinant stogą, matavimas ne kvadratiniais, o kūbiniais metrais, nejaugi jos gali būti purškiamos visokio storio? Vidutinio dydžio namo stogui apšiltinti vidutiniškai kiek kainuotų?
Domina karkasinio namo šiltinimas. Karkasiniam namui iš ko geriau daryti sienų apšiltinimą ir kokio storio?
Domina stogo šiltinimo medžiagų parinkimas. Statausi namą vieno šlaito, pusantro aukšto namas. Kuom patartumėt stogą šiltint? Noriu šiltinti PAROC vata pusiau kieta, ar neverta? Ar geriau šiltint putoms stogą? gegnes 5ant 25cm, nes dar reiktų perdangą apšiltint.
Ieškome unikalaus sprendimo apšiltinti 45 mm storio metalinį karkasą. Gabaritai: 5290x1810 mm. Norime išgauti kuo didesnę varžą, kad šiluma neišeitų iš patalpos, o šiltu metų laiku šiluma neateitų. Ką jūs pasiūlytumėte?
Bute turiu labai šaltą sieną, kuri pagal namo konstrukciją yra išorinė. Butas ketvirtame aukšte Panevėžyje. Namas plytinis, su oro tarpu. Tarpas kintamas nuo 5 cm iki 8 cm. Sienos ilgis 5,5m aukštis standartinis 2,5m. Ar galite atsiųsti paskaičiavimą kiek kainuotų tokios sienos šiltinimas iš išorės pripučiant į tarpą šiltinimo putų.
Kokios naujausios technologijos dabar taikomos užpildant sienų oro tarpus. Anksčiau buvo naudojamos granulės, bet dabar ši technologija jau pasenusi ir nelabai vertinama. Girdėjau, kad dabar jau dažniau naudojamos termoputos. Ir jau yra jų kelios kartos. Taigi mano klausimai būtų tokie: 1. Ar geriausia užpildyti oro tarpą termoputomis? Jei taip, tai kurios kartos, nes nežinau skirtumo tarp jų jei iš viso toks skirtumas yra. 2. Iki kokios lauko temperatūros atliekami tokie darbai? P.S. Mūsų namo oro tarpas ~50 mm.
Noriu apšiltinti mūrinio namo gelžbetoninę perdangą (palėpė nešiltinta, stogas šlaitinis). Šiuo metu perdanga padengta apie 10-15 cm keramzito sluoksniu. Ar teisinga būtų purkšti ant keramzito termoputas, birią vatą naudoti bijau, nes vėliau dar bus keičiamas stogas ir kažkaip baisu dėl drėgmės patekimo. Ar visgi reikėtų naikinti keramzitą?
Nusipirkau namą, kurio stogas jau apšiltintas vata ir uždėta difuzinė plėvelė. Ar galima jį papildomai apšiltinti poliuretano putomis, paliekant vatą? Jei taip, ar reikalinga plėvelė ir tarp kurių sluoksnių ji turėtų būti?
Noriu apšiltinti naujai statomą A+ klasės namą. Šiltinamų sienų bendras plotas - 150m2, storis 380mm (330mm atvirų porų putų poliuretanas + 50mm uždarų porų putų poliuretanas) fasadinių sienų apdaila. Skarda su oro tarpu. Ar galima naudoti tokį šiltinimo būdą dėl aukštų temperatūrų vasaros metu, kurios susidaro po skarda? Šiltinamo stogo plotas - 132m2 storis 400mm (350mm atvirų porų putų poliuretanas + 50mm uždarų porų putų poliuretanas).
Planuoju šiltinti gyvenamojo namo medinį dvišlaitį stogą poliuretano putomis. Skaičiau, kad daugelis norint užtikrinti atvirų porų hidroizoliaciją, užpurškia ant viršaus uždaras poras. Ar taip daryti patartina? Ar uždarų porų poliuretanas nėra kenksmingas? Ar neatsiras plyšiai, stogui vaikštant? Jei taip daryti nepatartina, kaip geriausia išspręsti hidroizoliacijos įrengimą naudojant atviras putas
Kur galima naudoti purškiamą GUDFOR A++ termoizoliaciją?
Svarstau apie sienų šiltinimą (dujų silikato) poliuretano putomis. Randu daugiausiai info, kad visi jas naudoja pagrinde tik stogui, o kaip yra su sienom? Architektas nepataria to daryti, norėčiau išgirsti daugiau argumentų už ir prieš, kodėl.
Reikia apšiltinti vienšlaitį stogą 120 kv.m poliuretano putomis, kokių reikia atvirų ar uždarų porų? Kokiu storiu šiltinti, kokia kaina?
Ar galima purškiamą termoizoliaciją GUDFOR A++ naudoti apšiltinant senus rastus iš lauko pusės?
Namo šlaitinį stogą planuoju šiltinti 30cm storio atvirų porų poliuretano putomis. Namas B klasė. Ar pakaks tokiam sluoksniui garso izoliacijos? Kad labai nesigirdėtų lietaus ar vėjo. Stogo danga skardinė. Ar dar vertėtų papildomai dėti pvz. 5cm vatos, ar purkšti 5cm storesnį putų sluoksnį? Atvirų porų poliuretano putoms reikalinga garo izoliacinė plėvelė, ar technologiškai galimas toks variantas, kad vietoje plėvelės ant atvirų porų putų viršaus dar užpurkšti 2,3 ar 5cm sluoksniu uždarų porų putomis.
Statomame name norime apšiltinti perdangą poliuretano putomis. Langai sudėti, namas apšiltintas, bet nėra šildomas. Iki kokios temperatūros galima purkšti putas? Ar užteks, kad šiltintojai prišildytų patalpą? Ar reikės kažkurį laiką po purškimo šildyti namą, kad palaikyti šilumą? Ar iš viso geriau žiemą putomis nešiltinti?
Statomo vieno aukšto namo lubų medinių balkių aukštis yra 0.25m. Ar užtenka tokio lubų apšiltinimo storio? Kokią geriausia yra naudoti lubų apšiltinimo medžiagą? Namo energetinė klasė "A".
Medinis karkasinis namelis apšiltintas gamo termovata prieš 8 m. Viskas buvo gerai, bet pastogėje ties mūriniu kaminu dabar vata subyrėjo į gabalus, įspūdis lyg "atkibo". Kokia galėjo būti priežastis? Jokie gyvūnėliai neapsigyveno, kaminas su įdėklu, gal ir šiltesnė vieta, bet labai neįkaista. Kokie galėtų būti patarimai? Pripūsti į atsivėrusią ertmę. Tik vieta labai nepatogi, ar užpildys visus plyšius? Nuardyti stogą? Keblu... Dar kaip nors kitaip spręsti?
Šiltinant stogą, poliuretano putomis, tarp gegnių ar galima tiesiai putas purkšti ant silikoninemis plytomis išmūryto kamino, su indėklu viduje? Jei ne, kaip ši problema sprendžiama?
Domina angaro (kaip daugiabučio) stogo apšiltinimas poliuretano putomis, atvirų porų. Kaip viskas vyksta užpūtus putas? Ar reikia kažkokią dangą klijuoti nuo lietaus? Domina kaina.
Noriu pasirinkti geriausią šiltinimo būdą karkasiniam namui. Klausimas yra kokias putas turėčiau pasirinkti - uždarų ar atvirų porų, koks putų sluoksnis reikalingas? Namo sienos yra apsiūtos osb plokšte ir fasadas apšiltintas 10cm polistirolo sluoksniu, bei uždėtas struktūrinis tinkas. Stogas turi tik difuzinę plėvelę, tada oro tarpas ir stogo danga (skarda).
Kaip apšiltinti kilnojamą namelį. Ar ant skardos ar nuimti skardą. Kokiomis apšiltinimo medžiagomis geriausiai šiltinti ir kokiomis po to daryti apdailą?
Noriu apšiltinti statomą namą iš išorės. Storis apie 20 cm. Bendras sienų plotas su langais 250 m2, perimetras 44 m, langų plotas 42 m2. Apie medžiagas negalvojau. Pageidavimai - kadangi namas aukštas noriu, kad būtų kuo mažiau priežiūros.
Domina namo apšiltinimo būdai. Nusipirkome dviejų aukštų mūrinį - karkasinį namą. Dalis namo pastatyta iš raudonųjų plytų su 8cm oro tarpu, dalis iš akyto betono blokelių ir dalis iš medinio karkaso. Kokį namo apšiltinimo būdą iš lauko būtų geriausia pasirinkti. Namo apdaila planuojama iš medinių dailylenčių.
Norėčiau apšiltinti bituminio namo stogą. Gegnės 20 cm. Ar gali poliuretano putos prikibti prie difuzinės plėvelės? Oro tarpas tarp plėvelės ir osb 5 cm. Ir aplamai ar gerai šiltinti šiomis putomis bituminius stogus? Stogas 310 kv.m.
Koks medinių stogo konstrukcijų šiltinimo būdas geresnis - naudojant vatą ar poliuretaną (atvirų ar uždarų porų)? Kokie privalumai ir galimi trūkumai pasirenkant šias šiltinimo medžiagas? O gal rinktis kitas medžiagas medinių stogo konstrukcijų šiltinimui?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto