Priemaišos į purškiamą poliuretaną, kurios yra mažiau degūs

Sveiki, ar egzistuoja kokių nors priemaišų į purškiamą poliuretaną (o gal pačių poliuretanų atsirado), kurios yra mažiau degūs (prilygtų vatai)? Pasidalinkit info, kainomis kas parduoda ir pan.? Google nieko nerandu tuo klausimu.

Šiltinimo darbų kaina už m2

Noriu apšiltinti plytinį namą. Kiek kainuotų medžiagos ir darbai? Koks turi būti šiltinimo putų sluoksnis, norint pasiekti pasyviems namams keliamus reikalavimus?

Šiltinimo putomis kainos

Kokios yra šiltinimo poliuretano putomis kainos? Mokama už 1 m2 ar 1 m3?

Poliuretano putų minusai

Noriu šiltinti stogą. Domiuosi įvairiais variantas, vienas iš jų - putos. Matau visi čia jas labai giria, bet radau ir vieną tokią žinutę. Kaip čia iš tikrųjų yra? (Truputį atsargiau su putomis. Jos gaunamos maišant izocionatą ir poliolį. Izocionatas yra labai nuodingas ir įtrauktas į nuodingų medžiagų pagal toksiškumą sąrašą. Jei nelaimė - gaisras, ar bent svylant išsiskiria cianidai - tai tuomet galite greitosios nebekviesti.)

Atvirų ir uždarų porų putų skirtumai

Kas galite pasakyti, kuo skiriasi atvirų porų ir uždarų porų putos? Kurias geriau rinktis ir kodėl? Kokios firmos is išvardintų yra patikimos? Gamo, Togo, Izoputos, BASF, Synthezia?

Termoputų techninės charakteristikos

Domina fasado šiltinimas termoputomis. Norėčiau daugiau informacijos apie pačias putas, technines charakteristikas, darbo sąlygas, putų gamintojas, patirtis, garantijos. Planuojamas šiltinimo paviršius monolitinis betonas. Plotas virš 300 kv.m. Storiai bus 15cm ir 20 cm.

Medinių stogo konstrukcijų šiltinimas poliuretanu

Koks medinių stogo konstrukcijų šiltinimo būdas geresnis - naudojant vatą ar poliuretaną (atvirų ar uždarų porų)? Kokie privalumai ir galimi trūkumai pasirenkant šias šiltinimo medžiagas? O gal rinktis kitas medžiagas medinių stogo konstrukcijų šiltinimui?

Uždarų porų poliuretano putų šiluminė varža

Domiuosi apie pučiamas uždarų porų poliuretano putas. Kokia yra kubo kaina? Kokia varža išgaunama? Ar tinka karkasiniam namui ir ar jomis užpūtus reikia garo plėvelių ir t.t.?

Uždarų porų poliuretano putų naudojimas medinėse konstrukcijose

Kyla diskusijų dėl uždarų porų poliuretano putų naudojimo medinėse konstrukcijose, tarkim kalbant apie stogą, užpūtus gegnių tarpus poliuretano putomis (tarkim 20 cm) iš vidinės puses apdaila, g/k paroc 50 mm garo plėvelė putos difuzinė plėvelė oro tarpas stogo danga, dauguma nuomonių, kad šitaip blogai nes medis supus bet gi medis vėdintis puikiausiai gali per kraštines kurios glaudžiasi prie difuzinės plėvelės. o kai atsiranda tokių kurie užkala OSB vietoje difuzinės, tuomet neišeina drėgmė ir tikrai sušus. Ar aš teisus? ir taip pat siekiant optimalumo (kainos), sandarumo, varžos, kokie nuomonė būtu jei į gegnių tarpą (tarkim 20 cm aukštis) būtų dedama 15 cm akmens vatos ir like 5 cm užpučiama poliuretano putomis (uždarų porų) vardan sandarumo toliau garo plėvelė?

Mobilaus namelio šiltinimas

Nusipirkau anglišką mobilų namelį. Jo sienos-skarda, bruseliai, vata, faniera. Noriu šiltinti 20cm (gyvensiu žiemą). Ką patartumėte polistirolą, mineralinę vatą, ekovatą? Noriu, kad būtų ir gerai ir sąnaudos piniginės būtų normalios.

Šiltinimo termoputomis m2 kaina

Kiek kainuoja kvadratas šiltinant termoputa?

Kokie šiltinimo poliuretanu trūkumai

Norėjau pasiteirauti, kokie yra šiltinimo pliuretano putomis trūkumai? Ką geriau naudoti šiltinant kotedžo stogą, kuris yra be palėpės?

Kokį apšiltinimo būdą pasirinkti?

Ketinu apšiltinti namą, kurio sienos 25 cm keramzitbetonio blokeliai. Svarstau ką pasirinkti: 15 cm storio akmens vatą ar „besiūlę“ šiltinimo putomis technologiją? Apdailai planuoju medines lentas. Ar sienų apšiltinimui tinka pigiausia ir minkščiausia akmens vata, ar ji nesukrenta, ar būtina pasirinkti kietesnę? Ar visais atvejais reikalinga vėjo izoliacija, jei viskas bus apkalta lentomis? Ar naudojant „besiūlę“ šiltinimo putomis technologiją namas pakankamai kvėpuoja?

Po apšiltinimo poliuretano uždaromis putomis lieka keistas kvapas

Norėjau paklausti, jei po apšiltinimo poliuretano uždaromis putomis lieka keistas kvapas, kuris po 24h valandų nedingsta po atlikto darbo, ar tas darbas buvo blogai atliktas ar tai turi išlikti tam tikrą laiką?

Garso izoliavimas užpučiant stogą putomis

Vieno aukšto, šiltintas šlaitinis stogas su app, stogas skardinis, yra termoizoliacinė plėvelė tarp skardos ir putų. Dabar bestatant, kaip ir visada atsiranda daug "ekspertų", kurie "laiku" pataria ir sako, kad negalima purkšti app ant gegnių, nes jos pūva, kadangi yra uždarytos tarp putų. Kitas pastebėtas niuansas, kad šios putos tikrai neapsaugo nuo garsų, tokių kaip lietus, smarkus vėjas ir kas baisiausia tai katinai, varnos ant stogo. Ar tiesa, kad pūna gegnės tarp app? Kaip apsaugoti namus nuo išorės garsų (yra siūloma pūsti ekovatą ant gipso kartono pakabinamų lubų)?

Planuoju šiltinti stogą putomis

Laba diena. Planuoju pavasarį apšiltinti dvišlaitį stogą. Vatos ir ekovatos variantai atpuola, kadangi stogo labai sudėtinga konstrukcija ir esu įsitikinęs, kad nepasiekiu norimo sandarumo ir kokybės rezultato. Nutariau šiltinti poliuretano putomis. Stogo plotas apie 250kv, todėl suma gaunasi astronominė. Noriu užpurkšti iš apačios tarp gegnių ant difuzinės plėvelės 20cm atvirom porom ir po to 10cm uždarų porų putom, kad galutinai paskandinti gegnes sukuriant garo barjierą. Atviros poros dirbtų kaip gera garso izoliacija, tikiuosi leis medžiui pašalinti drėgmę iš savęs, jeigu kažkokiu būdu atsiras. Po išpurškimo lygumas nėra svarbus, kadangi montuosiu įtempiamas lubas. Stogas ventiliuojamas iš čerpių. Labai laukiu specialistų nuomonės. Ar esat kažkur taip darę? Ar pasiteisina?

Poliuretano putų storis sienų šiltinimui

Pagal projektą numatyta 30 cm storio šiltinimas mineraline vata Paroc. Jeigu naudotume poliuretano putas, koks reikalingas sienų šiltinimo sluoksnio storis?

Poliuretano putų savybės dėl kurių graužikai jų nemėgsta

Visose firmose skaitau faktą, kad poliuretano putos nebijo graužikų ir kenkėjų, bet niekur nėra paaiškinta būtent kodėl ir kaip. Norėčiau sužinoti šias poliuretano savybes detaliau.

Kaip atskirti uždarų porų putas nuo atvirų

Karkasinio namo sienas planuoju užpurkšti uždarų porų poliuretano putomis. Jos maždaug 3x brangesnės už atvirų porų poliuretano putas. Kaip man paprastam žmogui atskirti, kad sienas užpurškė uždarų porų putomis, o ne pripurškė bet ko ir pasiėmė 3x daugiau eurų?

Besiūlis šiltinimas ekovata ar poliuretano putomis

Visur rašoma apie privalumus besiūlio apšiltinimo. Bet štai situacija ir klausimas: reikia apsišiltinti namuko karkasinį (20cm) antrą aukštą. Iš vidaus, kai išvedžiosiu komunikacijas - dar pridėsiu 5cm šiltinimo medžiagos. Planavau pasirinkti purškiamas poliuretano putas (iš išorės vėjo, iš vidaus garo plėveles dėsiu). Bet randasi kitas besiūlio šiltinimo pasiūlymas - Ekovata. Kuo pagal tinkamumą, kokybiškumą ir kainą skiriasi šie du būdai, mat reikia žinoti kuris būtų tinkamiausias aukščiau aprašytam karkasiniam antro aukšto variantui.

Rūsio lubų šiltinimas

Reikėtų apšiltinti rūsio - apie 40-45 kv.m lubas, kurios iš betono perdangos. Ką patartumėte, koks būdas būtų efektyviausias ir nebrangiausias?

Kokiomis putomis šiltinti oro tarpą

Ar yra skirtumas kokiomis termo putomis šiltinti oro tarpą? Pavyzdžiui, Aminotherm ir Amino Shaum? Abi vokiškos, tačiau kaina gerokai skiriasi.

Poliuretano putų tarnavimo laikas

Nejaugi poliuretano putų šilumos varža tarnauja 10 metų, o paskui keičia savybes?

Ar purškiant poliuretano putomis nepradės pūti grebėstai

Ar purškiant poliuretano putomis tarp gegnių ant grebėstų (toliau eina tolis ir šiferis) nepradės pūti grebėstai? Ar galima tiesiai ant grebėstų purkšti putas, ar visgi reikalinga kokia tai plėvelė?

Uždarų porų putų poliuretano kainos

Norėtume įsigyti uždarų porų putų poliuretano kainos. Kur įsigyti uždaras poras poliuretano putas, kokiais kiekiais ir kiek kainuoja. Norime mažų kiekių.

Togo ir Paroc šiltinimo putų palyginimas

Kuo skiriasi Togo puleratano putos stogo apšiltinimui nuo Paroc šiltinimo vatos?

Ar gamo putoje kaupiasi kondensatas

Vienšlaitis stogas 12 laipsnių nuolydis, danga skarda, iš vidaus be jokių plėvelių apšiltinta gamo vata 15-20 cm. Efektas neblogas, bet keliose vietose (stogo vidury, ir vienam krašte vidury) lyjant stipriam lietui laša truputį. Kas tai - vanduo ar kondensatas? Dangos suleistos apie 60 cm viena ant kitos, viskas užsandarinta, visus varžtus su silikonu persukau, niekas nesikeičia. Patarkite.

Poliuretano putos tiesiai ant stogo dangos

Noriu šiltinti ūkinio pastato stogą. Ar galima pūsti poliuretano putas tiesiai ant šiferio tarp gegnių, jei šiferis yra nesandarus?

Uždarų porų putos karkasiniam A klasės namui

Norėčiau sužinoti apie uždarų porų putas karkasiniam A klasės namui. Ar galima visą karkasinį namą užsandarinti uždarų porų putomis? Kokia yra lembda, ar papildomai reikalinga vėjo izoliacija, ar reikalingas papildomas garo barjeras? Ar medis vaikščiodamas ateityje nepadarys mikro plyšelių? Ir gale kokia m3 kaina su darbais?

Perdangos šiltinimas poliuretano putomis

Ant perdangos bus uždėta garo plėvelė, planuoju šiltinti poliuretano putomis. Ar taip gerai? Ir kokie būtų kiti sprendimai?

Kokiomis putomis apšiltinti stogą

Kokiomis putomis apšiltinti namo stogą, kad jis "kvėpuotų"?

Lauko temperatūra šiltinant poliuretano putomis

Kada galima šiltinti poliuretano putomis? Kokia turi būti mažiausia lauko temperatūra, jei norime šiltinti namą poliuretano putomis?

Šiltinimo GRAKO sistema privalumai

Kokie yra šiltinimo poliuretano putomis privalumai?

Namo šiltinimas termoputomis rudenį

Ar rudenį galima šiltinti mūrinį namą su termoputomis?

Palėpės šiltinimas poliuretano putomis iš vidaus

Žadu šiltinti palėpę atvirų porų poliuretano putomis iš vidaus. Su šlaitiniu stogu viskas kaip ir aišku, planuoju 20 cm atvirų porų poliuretano putomis tarp gegnių. Su sienomis kitaip. Sienos mūrinės. Internete pasiskaičiau įvairių nuomonių dėl putų storio: ir kad reikia pūsti sienas tik iki 5 cm putomis, kad vidinė siena nuo kambario įšiltų, nes priešingu atveju su laukine siena bus blogai, peršals ir rasos taškas bus viduje ir, kad reikia pūsti nuo 10 iki 20 cm atvirų porų poliuretano putomis, nes priešingu atveju nebus reikiamo efekto. Norėčiau sužinoti kokiu optimaliu atvirų porų poliuretano putų storiu reiktų padengti vidines palėpės, silikatinėmis plytomis išmūrytas, sienas. Sienų storis įprastas - pusantros plytos.

Kokias šiltinimo putas pasirinkti

Du sienų oro tarpai po 5 cm. Kokias putas patartumėte naudoti šiltinimui, kuo skiriasi Fomepor putos nuo Aminotherm ar Wall-foam putų?

Nedidelio storio šiltinimo medžiaga

Kokią nedidelio storio, ploną, šiltinimo medžiagą naudoti, jei vietos šiltinimui likę 5-7 cm.

Karkasinio namo šiltinimas poliuretano putomis

Ar galima karkasinį namą šiltinti uždarų porų poliuretano putomis? Ar jį galima naudoti medinėms konstrukcijoms? Reikia apšiltinti tiek karkasines sienas, tiek stogą.

Lubų-perdangos šiltinimas poliuretano putomis

Domina lubų-perdangos šiltinimas poliuretano putomis. Noriu apšiltinti lubas-perdangą tarp negyvenamos palėpės ir antro aukšto. Stogas šlaitinis apšiltintas vata, bet nėra sandarumo ir jaučiu, kad šiluma išeina per lubas, o iš palėpės ateina šaltas oras. Koks būtų geriausias būdas tai padaryti panaudojant putas arba kitas medžiagas? Kokias putas reiktų pasirinkti atviras ar uždaras šiltinant lubas nuo negyvenamos palėpės? Koks bus efektas jeigu lubos apšiltintos bus putomis, o stogas vata? Erdvė pas mane darbui nėra didelė, ar yra konkretūs reikalavimai dėl erdvės, kad būtų galima dirbti su putomis palėpėje?

Šiltinimo putų tipo pasirinkimas

Kokiomis putomis (uždarų ar atvirų porų) galima šiltinti perdangą ir stogą (namas vieno aukšto, palėpė negyvenama)?

Medinio namo šiltinimas polistireno putomis

Ar galima apšiltinti polistireno putomis medinio namo sienas, aukštų perdangas?

Kokios šiltinimo medžiagos sandariausios

Įdomu būtų sužinoti, kokia yra sandariausia šiltinimo medžiaga?

Drėgmės pašalinimas šiltinant putomis

Ar apšiltinus sienos oro tarpą, kaip suprantu pilnai uždarius jį nuo oro judėjimo, nebus problemų su drėgme šiltinamojoje medžiagoje? Ar nebus vadinamojo rasos taško oro tarpe? Kur metai po metų ji kaupsis ir medžiaga praras savo savybes. Ar nekils problemų su patalpų vėdinimu, nes, kaip suprantu, patalpų viduje padidės drėgmės kiekis.

Besiūlė putų poliuretano šiltinimo sistema

Kas sudaro besiūlę šiltinimo sistemą? Kokios medžiagos? Kuo skiriasi atvirų ir uždarų porų šiltinimo sistemos? Kurią verčiau rinktis?

Daugiabučio rūsio lubų šiltinimas

Ar 1973 m. pastatyto daugiabučio rūsio lubas rekomenduotumėte šiltinti 5 cm ar 10 cm storio (maksimalus įmanomas storis dėl žemų lubų) purškiama biria mineraline vata (~65 m2)? Kokios būtų kainos (Vilniuje)? (tikslas - kad būtų šilčiau, gyvenant pirmo aukšto bute)

Metalinio karkaso šiltinimas

Ieškome unikalaus sprendimo apšiltinti 45 mm storio metalinį karkasą. Gabaritai: 5290x1810 mm. Norime išgauti kuo didesnę varžą, kad šiluma neišeitų iš patalpos, o šiltu metų laiku šiluma neateitų. Ką jūs pasiūlytumėte?

Kaip šiltinama mūrinė siena su oro tarpu

Bute turiu labai šaltą sieną, kuri pagal namo konstrukciją yra išorinė. Butas ketvirtame aukšte Panevėžyje. Namas plytinis, su oro tarpu. Tarpas kintamas nuo 5 cm iki 8 cm. Sienos ilgis 5,5m aukštis standartinis 2,5m. Ar galite atsiųsti paskaičiavimą kiek kainuotų tokios sienos šiltinimas iš išorės pripučiant į tarpą šiltinimo putų.

Neišsivėdina kvapas po uždarų porų pūtimo

Sveiki. Kvapas po uždarų porų pūtimo neišsivėdina jau 4-a savaitė. Langai atidaryti ir pilnai dienos metu, naktį praverti apie 10cm (vėdinimo sistema). Kiek kalbėjau su kitais, kurie ir pūtė putomis, tai jiems tokios problemos nebuvo. Specifinis kvapas jiems išsigaravo po kelių dienų.

Poliuretano putos ant sutapdinto stogo

Ar ant naujo sutapdinto stogo, kur tik perdengimo plokštės, įmanoma purkšti poliuretano putas? Formuoti nuolydžius? Prie jos lydyti bituminę dangą ar pvc?

Poliuretano putų valymas nuo skardos

Domintų kaip nuvalyti nuo skardos poliuretano putas?

Alytaus namo šiltinimas putomis

Norim šiltinti "alytaus" tipo namą. Kokiomis putomis (atvirų ar uždarų porų) patartumėt? Kokio storio? Ar purškiate ant jau pačių pasiruošto karkaso? Ar yra kas svarbaus, ką reikia žinoti apie medieną ir karkaso paruošimą? Kiek laiko jau apšiltintas namas poliuretano putomis gali stovėti iki kol bus dengiama galutine fasado apdaila? Kiek tuo metu svarbios oro sąlygos, ką dar turėtume žinoti, kad nepasižeistų apšiltinimas?

Garso slopinimas šiltinant poliuretano putomis

Šiltinsiu vienšlaitį stogą. Dvitėjinės gegnės. Stogo danga - beasbestinis šiferis. Planuoju šiltinti atvirų porų poliuretano putomis. Esu jautrus garsams, todėl iškart pasirinkau šiferį. Klausimas paprastas, ar su šiferiu ir atvirų porų poliuretano putomis garsas bus pakenčiamas ar reikia dar galvoti kaip slopinti garsą (lietus, vėjas)? Nes prisiskaičiau visko, jau buvau beveik persigalvojęs šiltint vata...nebežinau.

Garo izoliacija purškiant perdangos grindis poliuretano putomis

Ar prieš purškiant pastogės perdangos grindis poliuretano putomis (grindinys- medinės lentutės), reikia dėti garo izoliacijos plėvelę? Apskritai, kada ją reikia dėti, o kada ne? Vieni sako, kad reikia, o kiti ne.

Namo šlaitinio stogo šiltinimas atvirų porų poliuretano putomis

Namo šlaitinį stogą planuoju šiltinti 30cm storio atvirų porų poliuretano putomis. Namas B klasė. Ar pakaks tokiam sluoksniui garso izoliacijos? Kad labai nesigirdėtų lietaus ar vėjo. Stogo danga skardinė. Ar dar vertėtų papildomai dėti pvz. 5cm vatos, ar purkšti 5cm storesnį putų sluoksnį? Atvirų porų poliuretano putoms reikalinga garo izoliacinė plėvelė, ar technologiškai galimas toks variantas, kad vietoje plėvelės ant atvirų porų putų viršaus dar užpurkšti 2,3 ar 5cm sluoksniu uždarų porų putomis.

Temperatūra norint apšiltinti poliuretano putomis

Statomame name norime apšiltinti perdangą poliuretano putomis. Langai sudėti, namas apšiltintas, bet nėra šildomas. Iki kokios temperatūros galima purkšti putas? Ar užteks, kad šiltintojai prišildytų patalpą? Ar reikės kažkurį laiką po purškimo šildyti namą, kad palaikyti šilumą? Ar iš viso geriau žiemą putomis nešiltinti?

Lubų apšiltinimui geriausiai tinkanti šiltinimo medžiaga

Statomo vieno aukšto namo lubų medinių balkių aukštis yra 0.25m. Ar užtenka tokio lubų apšiltinimo storio? Kokią geriausia yra naudoti lubų apšiltinimo medžiagą? Namo energetinė klasė "A".

Termovata pastogėje subyrėjo į gabalus

Medinis karkasinis namelis apšiltintas gamo termovata prieš 8 m. Viskas buvo gerai, bet pastogėje ties mūriniu kaminu dabar vata subyrėjo į gabalus, įspūdis lyg "atkibo". Kokia galėjo būti priežastis? Jokie gyvūnėliai neapsigyveno, kaminas su įdėklu, gal ir šiltesnė vieta, bet labai neįkaista. Kokie galėtų būti patarimai? Pripūsti į atsivėrusią ertmę. Tik vieta labai nepatogi, ar užpildys visus plyšius? Nuardyti stogą? Keblu... Dar kaip nors kitaip spręsti?

Purškiamų poliuretano putų gamyba

Malonėkite pasakyti, kas gamina ir kada pradėjo gaminti tas purškiamas poliuretano putas, t.y. ar jau spėjote gauti jų kokybiškumo atgarsių? Ką reiškia šiomis putomis šiltinant stogą, matavimas ne kvadratiniais, o kūbiniais metrais, nejaugi jos gali būti purškiamos visokio storio? Vidutinio dydžio namo stogui apšiltinti vidutiniškai kiek kainuotų?

Šiltinant stogą tiesiai putas purkšti ant kamino

Šiltinant stogą, poliuretano putomis, tarp gegnių ar galima tiesiai putas purkšti ant silikoninemis plytomis išmūryto kamino, su indėklu viduje? Jei ne, kaip ši problema sprendžiama?

Angaro stogo apšiltinimas putomis

Domina angaro (kaip daugiabučio) stogo apšiltinimas poliuretano putomis, atvirų porų. Kaip viskas vyksta užpūtus putas? Ar reikia kažkokią dangą klijuoti nuo lietaus? Domina kaina.

Karkasinio namo šiltinimas

Domina karkasinio namo šiltinimas. Karkasiniam namui iš ko geriau daryti sienų apšiltinimą ir kokio storio?

Stogo šiltinimo medžiagų parinkimas

Domina stogo šiltinimo medžiagų parinkimas. Statausi namą vieno šlaito, pusantro aukšto namas. Kuom patartumėt stogą šiltint? Noriu šiltinti PAROC vata pusiau kieta, ar neverta? Ar geriau šiltint putoms stogą? gegnes 5ant 25cm, nes dar reiktų perdangą apšiltint.

Šiltinimo būdas karkasiniam namui

Noriu pasirinkti geriausią šiltinimo būdą karkasiniam namui. Klausimas yra kokias putas turėčiau pasirinkti - uždarų ar atvirų porų, koks putų sluoksnis reikalingas? Namo sienos yra apsiūtos osb plokšte ir fasadas apšiltintas 10cm polistirolo sluoksniu, bei uždėtas struktūrinis tinkas. Stogas turi tik difuzinę plėvelę, tada oro tarpas ir stogo danga (skarda).

Kilnojamo namelio apšiltinimas

Kaip apšiltinti kilnojamą namelį. Ar ant skardos ar nuimti skardą. Kokiomis apšiltinimo medžiagomis geriausiai šiltinti ir kokiomis po to daryti apdailą?

Namo šiltinimo būdas nereikalaujantis priežiūros

Noriu apšiltinti statomą namą iš išorės. Storis apie 20 cm. Bendras sienų plotas su langais 250 m2, perimetras 44 m, langų plotas 42 m2. Apie medžiagas negalvojau. Pageidavimai - kadangi namas aukštas noriu, kad būtų kuo mažiau priežiūros.

Mūrinio-karkasinio namo apšiltinimas

Domina namo apšiltinimo būdai. Nusipirkome dviejų aukštų mūrinį - karkasinį namą. Dalis namo pastatyta iš raudonųjų plytų su 8cm oro tarpu, dalis iš akyto betono blokelių ir dalis iš medinio karkaso. Kokį namo apšiltinimo būdą iš lauko būtų geriausia pasirinkti. Namo apdaila planuojama iš medinių dailylenčių.

Bituminio stogo šiltinimas poliuretano putomis

Norėčiau apšiltinti bituminio namo stogą. Gegnės 20 cm. Ar gali poliuretano putos prikibti prie difuzinės plėvelės? Oro tarpas tarp plėvelės ir osb 5 cm. Ir aplamai ar gerai šiltinti šiomis putomis bituminius stogus? Stogas 310 kv.m.

Medinių stogo konstrukcijų šiltinimo būdas

Koks medinių stogo konstrukcijų šiltinimo būdas geresnis - naudojant vatą ar poliuretaną (atvirų ar uždarų porų)? Kokie privalumai ir galimi trūkumai pasirenkant šias šiltinimo medžiagas? O gal rinktis kitas medžiagas medinių stogo konstrukcijų šiltinimui?

Kaip apšiltinti daugiabučio namo rūsio perdangą

Kaip efektyviausiai galima apšiltinti daugiabučio namo rūsio perdangą.

Naujausios technologijos užpildant oro tarpus

Kokios naujausios technologijos dabar taikomos užpildant sienų oro tarpus. Anksčiau buvo naudojamos granulės, bet dabar ši technologija jau pasenusi ir nelabai vertinama. Girdėjau, kad dabar jau dažniau naudojamos termoputos. Ir jau yra jų kelios kartos. Taigi mano klausimai būtų tokie: 1. Ar geriausia užpildyti oro tarpą termoputomis? Jei taip, tai kurios kartos, nes nežinau skirtumo tarp jų jei iš viso toks skirtumas yra. 2. Iki kokios lauko temperatūros atliekami tokie darbai? P.S. Mūsų namo oro tarpas ~50 mm.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151166 klausimų