Perdangos šiltinimas iš rūsio

Sveiki, dėl grindų aukščio išsaugojimo po THERMOFLOOR NEO 47 (Šilputa) galvoju dėti 5cm "stirodūro" ar užtenka ir eps100? Perdanga gelžbetoninė po apačia rūsys... ar padėtų dar apšiltinti perdangą iš rūsio? Ir dėl nedidelio storio izoliacinės medžiagos ant viršaus ar betonas nesugers nemažai šilumos iš šildomų grindų?

Medinis karkasinis namas apklijuotas eps puta

Sveiki, medinis karkasinis namas, paviršius 3cm lentos dažytos ir impregnuotos. Apklijuota 15cm eps puta. Visi aplink pasidalinę į 2 stovyklas, supus ir viskas bus gerai. Ką manot? Jei manot, kad supus, kokie patarimai/sprendimai?

Neoporo putų polisterolio kaina

Norėtume sužinoti kiek kainuoja NEOPORO putų polisterolis 15 cm storio 170 m2, ir 10 cm 70 m2 frezuoto.

Putų polistirolo varža

Naujai statyto namo sienos išmūrytos 24 cm storio blokeliais. Šiltinimui planuojame naudoti putų polistirolį. Svarstome, ar dėti lenkišką EPS-70, 15 cm storio ar lietuvišką. Niekur nerandu palyginimui putų polistirolo šiluminės varžos.

Putų polistirolas šildomoms grindims

Ieškant putų polistirolo grindims susidūrėme su daugybe skirtingų nuomonių. Namas 80kv. norim dėti 20cm storio polistirolą šildomoms grindims, kurį geriau rinktis EPS 80 ar EPS 100? Pamatuose supiltas smėlis, ar reiktų dėti plėvelę prieš dedant polistirolą?

Neoporo storis A+ klasės namui

Statau A+ klasės energetinio efektyvumo namą. Projekte numatyta statyti iš 25 cm keraminių blokelių, apšiltinant jas 30 cm neoporo sluoksniu. Daugiau pasigilinus, suabejojau, ar yra nauda šiltinti 30 cm neoporo sluoksniu. Gal užtektų 25 cm? Ant 30 cm tampa problematiška namo apdaila. Pas mane ji numatyta 2 cm iš klinkerio plytų, pjautomis klijuojamomis plytelėmis. Ar jos laikysis priklijuotos ant 30 cm neoporo?

Putų polistirolas A+ klasės namo šiltinimui

Noriu šiltinti namą A+ klasės, iškilo klausimas kuo geriau šiltinti 250mm neoporu ar 300mm baltu polistirolu? Žinau ten tas jų savybes, kad neoporas ale šiltesnis ir t.t., bet ar realybėje jis yra naudingesnis ar ne? Gal kas turi kokių pavyzdžių ar kokių žinių, kurias būtų galima pažiūrėti gyvai, o ne tik popieriuje? Tarkim kaip pvz. paėmus du lapus 1x1m, vieną neoporo kitą baltą, juos šildyti tokiu pat principu ir žiūrėti su termovizoriumi, kuris daugiau šilumos išskiria ar kaip čia pasakyti. Pataisykit mane, jei kažką ne taip sakau, nes kol kas tai niekaip nerandu jokios medžiagos apart dokumentacinės, kad juodas ant popieriaus šiltesnis ir nežinau kokį polistirolą pasirinkti...

Optimali išorinės namo sienos varža

Kokio storio turėtų būti išorinės sienos, kokie blokeliai ir kiek putų polistirolio montuoti norint optimalios namo sienos varžos? Ar ne per daug būtų 30 cm betono blokeliai ir 25 cm polistirolio?

Putų polistirolo apsauga nuo graužikų

Ar putų polistirolas bijo graužikų? Kaip reikėtų įrengti namo šiltinimą su putų polistirolu nuo jų būtų apsisaugota?

Pamato šiltinimas XPS ar EPS

Kuo geriau šiltinti pamatą iš vidaus, renkantis tarp šių dviejų variantų: Finnfoam ekstruzinis polistirolas (XPS) ar Polistireninis putplastis EPS 100 ? Pasiskaičiavau tarkim jei šiltinčiau 10cm storiu su EPS100 ir 5cm storiu su XPS, tai XPS gaunasi apie 30€ brangiau (šiltinimo storis pasirinktas tik kaip pvz skaičiavimams). Toks kainų skirtumas skaitau yra tikrai nedidelis. Bet XPS turi žymiai didesnę šilumos varžą, teisingai? Ir jei tarkim šiltinant XPS dvigubai plonesniu sluoksniu nei EPS100, yra išgaunama vis tiek didesnė šilumos varža. Ar aš teisus?

Putų polistirolo tinkavimo darbų eiliškumas

Koks yra putų polistirolo tinkavimo darbų eiliškumas. Kokias medžiagas ir kokia tvarka naudoti atliekant tinkavimo darbus?

Kokiais klijais klijuoti polistireninio putplasčio plokštes

Norėjau paklausti, kokiais klijais klijuoti polistireninio putplasčio plokštes? Ar galima be smeigių?

Karkasinio namo šiltinimas putų polistirolu

Statysiu karkasinį namą 15 cm pločio iš lauko pusės dėsiu OSB plokštę, 10 cm polisterolį ir tinkuosiu iš vidaus. Ar nesigaus kondensatas ? ir ka daryt kad to išvengčiau ?

Putų polistirolas ar neoporas

Kokią gaunu šiluminę varžą, jei mūriju keramikinį blokelį 20 cm ir ant jo putų polisterolas 20 cm (baltas)? Ar geriau dėti neoporą? Ar bus didelis šiluminių varžų skirtumas?

Putų polistirolo klijavimas ant sienos

Šiltinant putų polistirolu, ar reikėtų klijus tepti šukomis, ar aplink kraštus su taškais viduryje? Susidūriau su skirtingai dirbti siūlančiais meistrais. Ar dedant kauburėlius viduryje nesiformuos rasa tarp polistirolo ir sienos? Kurį kelią patartumėte kaip patikimesnį, ilgaamžiškesnį?

Akmens vata ar polistirenas

Statausi namą, greitai ateis laikas, kai reiks pasirinkti, ar akmens ar polistirenas. Planuojamas šiltinimo sluoksnis 25 cm. Ką verta rinktis geriau? Visi kalba, kad vata ekologiška, o kas prakstiškiau ? kieno varža geresne, vata ar polistirenas ? 25 cm akmens vatos (minkštos) ir 25 NEOPORO polistireno ?

Namo renovavimas naudojant akmens vatą ar putų polistirolą

Ką geriau naudoti renovuojant dviejų aukštų mūrinį namą – polistireninį putplastį ar akmens vatą? Ką pasiūlytumėte?

Polistireninio putplasčio storis šiltinant namą

Namas pastatytas iš 30 cm storio akyto betono blokeliu gkg 3 (550x250). Ar užtenka 10 cm storio fasadinio putplasčio 70 kietumo ir dekoratyvinio fasadinio tinko? Kokia būtų tokios sienos šiluminė varža?

Putų polistirolo tvirtinimas

Ar būtina putų polistirolą tvirtinti smeigėmis? Ir ką tas pakeičia?

Kuo skiriasi frezuotas ir nefrezuotas neoporas

Prašau paaiškinti kuo skiriasi frezuotas ir nefrezuotas neoporas, ar skiriasi jų šiluminė varža? Pagal projektą numatytas fasado šiltinimas EPS70-250mm, būtent tokį ir svarstome pasirinkti, tik iškilo diskusija, gal rinktis nefrezuotą, kadangi labai daug langų ir kampų, kas įtakos didelį neoporo išpjaustymą ir padidins medžiagų sąnaudas.

Ar putų polistirolas kenkia sveikatai

Ar galima putų polistirolu šiltinti lubas kambario viduje? Ar patalpos viduje esantis putų polistirolas kenkia sveikatai?

Ar galima putplastį palikti per žiemą

Šiltiname namą putplasčiu EPS 70 iš išorės. Dėl finansinių sumetimų ketiname visa kita (armavimą, tinką ir pan.) dėti tik pavasarį. Ar nebus blogai putplastį palikus per žiemą be jokio tinko?

Neoporas, jo tipai, savybės ir paskirtis

Kokie yra neoporo tipai? Kiek tas pilkasis UAB Kauno šilo neorpas (polistirolas) lygus ar artimas tikrajam neoporui. Ar egzistuoja neoporas skirtas fasadų šiltinimui?

Ar putų polistirolas kvėpuoja (pralaidus vandens garams)

Nusprendėme namą statyti akyto betono blokelių. Pagal gamintojus šie blokeliai gerai kvėpuoja, tačiau ar apšiltinus putų polistirolu jie kvėpuos? Putų polistirolas turbūt sunkiai pralaidus vandens garams.

Polistirolo apsauga nuo pelių įrengiant šildomas grindis

Sveiki, ar darant šildomas grindis rekomenduotumėte pirma išbetuonuoti 5cm tada dėti putplastį, plėvelę ir t.t.? Klausiu dėl pelių, nes kalbama, kad jos graužia polistirolį. Ačiū.

Klijai putų polistirolui

Kokias klijais klijuoti putų polistirolą, jei pamatas išteptas bitumine mastika? Kaip prie putų polistirolo tvirtinti membraną?

Putų polistirolo pjaustymas ir tvirtinimas

Kokiais instrumentais pjaunamas putų polistirolas ir aliumininis cokolis? Ar reikia pergręžti dujų silikato sieną, norint pritvirtinti plastikinius „grybus" putų polistirolo tvirtinimui?

Putų polistirolo klijavimas prie drėgnos sienos

Ar šiltinant namo sieną polistireniniu putplasčiu, klijuojant jį prie sienos – jeigu siena yra šlapia ar įsigėrusi lietaus vandens, ar klijai, kuriais klijuojamas polisterinis putplastis prikibs gerai ir kokybiškai laikysis minėtasis putplastis? Ar reikia laukti, kol siena išdžius?

Karkasinio namo šiltinimas putų polistirolu

Ar galima karkasinio namo fasadą apšiltinti putų polistirolu? Procesas būtų toks: ant karkaso iš lauko pusės užsidėtų usb plokštė, po jos sektų putų polistirolu ir po to jau struktūra ar klinkerinė plytelė. Ar nepradės pūti karkaso konstrukcijos, jei bus uždarytos be vėdinimo?

Kokiais klijais klijuoti polistirolą tarpusavyje

Kokiais klijais geriausia klijuoti putų polistirolą tarpusavyje ir ar yra kokia medžiaga, kuri sustiprintų polistirolą, kad jis nebūtų toks trapus?

Kokias medžiagas naudoti perdangos šiltinimui

Antrojo aukšto perdangą (lubas) noriu apšiltinti putų polistirolu 10 cm. Man sako, kad vata 20 cm geriau, nes ji pralaidi orui, o polistirolas ne. Kokias medžiagas rinktis perdangos šiltinimui?

Skirtumai tarp neoporo gamintojų

Norim apšiltint rekonstruojamą namą polistirolu 20cm. Galvojame apie "neoporą". Ar yra kažkokių esminių skirtumų tarp gamintojų kaip pvz.: Kauno "Šiloporas", Ukmergės gelžbetonio "Neoporas" ir Etna EPS 70 su grafitu?

Ar nuo drėgmės nepradės irti putų polistirolas

Laba diena. Renovuojamas daugiabutis. Statybininkai nugruntavo rūsio plokštes ir apklijavo putų polistirolu 15cm. Armavo tinkliuku ir užtepė armavimo klijais. Dabar tranšėją užkasė. Ar nereikia papildomai ant putų prieš užkasant dėti hidroplėvelės ar nutepti kokiu vandenį atsumenčiu skysčiu ? Ar nuo drėgmės nepradės irti putų polistirolas ? Ačiū.

Pamatų ir namo perdangos šiltinimas putų polistirolu

Namą iš blokelių planuoju šiltinti putų polistirolu. Kokį putų polistirolo sluoksnį reikėtų dėti pamatams ir grindims. Iš kurios pusės šiltinti pamatus. Antrame aukšte bus gelžbetoninė perdanga, planuoju dėti 5 cm storio putų polistirolą. Kaip patartumėte apšiltinti perdangą? Ar tikslinga šiltinti iš abiejų pusių?

Putų polistirolo klijavimas esant minusinei temperatūrai

Kokiais klijais klijuoti putų polistirolą esant minusinei temperatūrai? Ar galima jį priklijuoti makrofleksu?

Neoporas ar polistireno putplastis geriau tinka namo šiltinimui

Statau naujos statybos namą. Planavau šiltinti 20cm pilko Neoporo, kad būtų geresnė varža. Tačiau atvykus į prekybos vietą vadybininkas man primygtinai siūlė nedėti neoporo, o šiltinti baltu polistireno putplasčiu. Anot jo, neoporas keičiantis oro temperatūrai turi savybę išsipūsti ar susitraukti, ko todėl atsiranda įvairūs išlinkimai ir nukenčia namo sandarumas bei tinkas ant fasado. Taigi norėčiau sužinoti ar yra tame tiesos ir norėčiau gauti alternatyvių pasiūlymų namo apšildymui.

Armavimo tinklelis dedamas vertikaliai ar horizontaliai

Naujos statybos namas apšiltintas polistiroliu. Dabar statybininkai armuoja, bet tinklelį deda ne vertikaliai, bet horizontaliai. Ar galima taip jį dėti?

Koks namo šiltinimo būdas geriausias

Statomas namas Klaipėdos rajone, kur vyrauja vėjai. Patarkite šiltinimo būdą. Per daug netaupant finansų. Statytojas sako: dujų silikato blokelis 30 cm, putų polistirolas 10 cm ir klinkeris 8 cm. Užsiminus apie medžiagas nuo vėjo, dar +3 cm akmens vata nuo vėjo. Architektė parašė: dujų silikato bl. 30 cm, polisterolas 20 cm ir klinkeris 11.5 cm. Dabar kuo tikėti ir ką daryti? Tikrai reikia kažko nuo vėjo. Girdėjau, jei tinkuoti polistirolą spec. tinku nuo vėjo, tai tinkas ir polist. turi būti specialus. Patarkite, kaip suvesti galus, kaip skaičiuoti, kuo pasitikėti, kad namas būtų šiltas gyventi?

Putų polistirolas paliktas žiemoti

Kokios galimos blogos pasekmės, jei namas bus apšiltintas putų polistirolu (ar vata), bet nebus aptinkuotas ir paliktas žiemoti?

Senos statybos pastato šiltinimas putų polistirolu

Ar verta šiltinti seną pastatą iš išorės 15 cm putų polistirolu. Pastate įrengtas tik momentinis šildymas krosnelė - židinys, kuris kūrenamas tik renginių metu. Ar įdėtos investicijos pateisins mūsų lūkesčius, ar bus pastate šilta?

Sienų šiltinimas ekstruziniu polistirenu

Noriu paklausti ar galima šiltinti sienas su ekstruziniu polistirolu/polistirenu?

Neoporo klijavimas

Galvojame apie lauko sienų šiltinimą neoporu. Kaip reikėtų klijuoti neoporą prie sienų? Kokius klijus naudoti? Kokia darbų eiga?

Namo šiltinimas iš išorės, kai sudėti langai

Noriu šiltini savo namą. Tik nežinau kokia medžiaga, noriu pasiekti gerą šiluminę varžą. Turiu namo fasado cementinės dailylentes jau tas nesvarbu. Svarbu kuom ji apšiltinti. Noriu turėti A+, A++ klases namą. Namo mūras yra keramzitiniai blokeliai 0,25 cm ir langai jau yra sudėti lygiai su išorine siena. Tad labai išstorinti sienos nenorėčiau, nes gausis langai giliai, ar čia jau yra padaryta klaida su langais?

A klasės namo šiltinimas

Planuoju statyti namą iš silikatinių blokelių M18 ir apšiltinti pilku polistirolu neoporu 30cm storio. Ar yra šiuo metu protingas tvirtinimas smeigėm tokio storio? Gal pakaktų 25cm neoporo, kad pasiekti A klasę?

A klasei pasiekti reikalingos medžiagos

Statysiu A klasės namą, naudosiu Roclite 200x300x600s, šiluminė varža R=3. Ką naudoti putplastį, neoporą ar vatą (jei vata tinka akyto betono blokeliui)? Koks reikalingas vieno ar kito storis ir pagal kainą, kas pigiau gaunant A klasės sienos šiluminę varžą.

Frezuotas ar nefrezuotas putplastis šiltinimui

Naują namą planuojama šiltinti 20 cm putų polistirolu. Kokį putplastį rekomenduojate naudoti - frezuotą ir nefrezuotą? Ir kodėl?

Putplastis grindims namo viduje

Bituminę dangą ant juodgrindžių naudočiau, dėl šalčio tiltų ir drėgmės patekimo. Ar geras pasirinkimas? Ar apskritai galima naudoti bituminę dangą namo viduje? Koks putplastis naudojamas grindims namo viduje, sutankintas (nes ribotas aukštis). Ar galima naudoti "stirodur" kaip apšiltinamąją medžiagą garažo grindims?

Kaip šiltinti namą iš silikatinių blokelių

Statau namą iš Arko m18 silikatinių blokelių, žadu šiltinti 20 cm putų polistirolu. Kaip geriau šiltinti, ar 2 kartus po 10 cm persidengiant, ar iškart 20 cm? Ir ar gerai sukibtų polistirolas vienas su kitu klijuojant persidengiant?

Ar būtų efektas kambinuojant neoporo ir paprasto polisterolo derinius

Ar būtų efektas kambinuojant neoporo ir paprasto polisterolo derinius? Pvz. vietas aplink langus, duris šiltinti pvz 20 cm. Neoporu, o sienų vidurį paprastu (baltu) 20 cm polisterolu? Arba katilinę ir garažą šiltinti paprastu (baltu) polisterolu, o gyvenamo namo sieną Neoporu? Arba Šiaurines sienas Neoporu, o pietines (arba ten, kur saulė) paprastu polisterolu?

Polistirolo granulės kaip pagrindinė šiltinimo medžiaga

Ar galima naudoti polistirolo granules kaip pagrindinę šiltinamą medžiagą vertikaliuose ir horizontaliuose paviršiuose. Situcija tokia: medinis namas, o palėpėje padaryti neapšiltinti kambariai iš medžio plaušo plokštes. Apšiltinimas vyktų kaip ir karkasinio namo principu į palepes, bei dabartiniu kambariu lubu. Viena siena apšiltinau ekovata, o dabar atsirado galimybė gauti polistirolo granulių, kurios nieko nekainuotų. O gal galima granules maišyti su ekovata? Būčiau linkęs ant lubų pilti vien granules, bet gerokai stori, kad ir 40 cm, ar pasiteisintų toks apšiltinimo būdas? Nepretenduotų į labai auskštą apšiltinimo lygį, bet ir nesinorėtų visai šilumos nelaikančių patalpų.

Kokį putų polistirolą naudoti apšiltinant namą

Kokios varžos geriausia naudoti putų polistirolą apšiltinant namą? Kodėl? Ar tinka apšiltinti namą Styroduras? Kodėl? Ir ar apšiltintos namo sienos turi kvėpuoti?

Polistirolo storis optimaliai varžai

Kokio storio sluoksnio pilkojo arba baltojo polistirolo reikėtų apšiltinti gyvenamo namo sieną iš palemono keramikos 20cm storio blokelių, norint gauti optimalių sienos varžą?

Šiltinimas ant namo fasado dekoro

Nupirkome nama ir jis blogai apšiltintas. Norime šiltinti ant dekoro, ar galima tokia technologijia? Nams statytas iš dujų silikato blokelių, storis 18cm. Po to sienos šiltintos 10cm putų polistiroliu ir uždėtass dekoras. Mes norėtume apšiltinti dar 5cm putų polistiroliu arba 2,5cm su putų polistirolio ta kieta kuri dedasi ant pamato, ar galima šiltinti ant dekoro?

Klijai polistirolo klijavimui

Kokiais klijais priklijuoti polistirolines plokštes prie medžio plaušo plokščių

Kokiais klijais klijuoti polistirolą

Virš lango įdėtas polistirolas kuris dar niekuo nepadengtas, norečiau dar priklijuoti 10cm. polistirolo pastorinimą ir užarmuoti bei nudažyti. Kokiais klijais polistirolą klijuoti prie polistirolo.

Seno karkasinio namo šiltinimas putų polistiroliu

Norime apšiltinti seną karkasinį namą 3 cm putų polisterolio plokštėmis iš išorės. Plokštės bus klijuojamos montažinėmis putomis-klijais. Ar būtina tokiu atveju plokštes dar papildomai tvirtinti taip vadinamais „grybais” ir ar reikia armuoti tinkleliu? O gal galima polisterolį tiesiog dažyti? Jei taip, kokie turėtų būti dažai?

Kuo užpildyti tarpus tarp neoporo plokščių

Šiltinu plokščią stogą iš vidaus. Tarp gegnių sudėta vata, po gegnėmis 15 cm frezuoto neoporo plokštės. Tarpelis tarp plokščių minimalus, tolygiai įpurkšti putas nėra patogu. Siūles norėčiau klijuoti lipnia juosta. Skaičiau, kad klijuojama aliuminiu dengta juostelė, tačiau niekur nerandu konkrečios informacijos. Kokią lipnią juostelę rekomenduotumėte putplasčio sujungimų sandarinimui?

Kuo šiltinti mūrinį namą iš išorės, polisteroliu ar vata

Norėtume šiltinti mūrinio (senos statybos) namo sienas iš išorės. Patarkite, kuo geriau - polisteroliu ar vata?

Papildomas sienų šiltinimas polisteroliu

Esame pastatę individualų namą iš 48 "Ytong energo" blokelių. Pagal gamintojo duomenis šiluminė varža R 5.05. Klausimas, ar tokias sienas reikia papildomai šildyti polisteroliu? Šiuo klausimu, sklando dvi nuomonės, yra būtina bet 3 cm, nes per klijų siūles atsiras šalčio tiltai, o kita, geriau dėti storesnį sluoksnį dekoratyvinio tinko, nes polisterolis neleis kvėpuoti sienomis. Ką Jus rekomenduotumėte?

Ar galima palikti atvirą polistirolą vidaus apdailoje

Ar galima palikti atvirą polistirolą vidaus apdailoje, jo papildomai neaptepant? Ar tai nekenktų žmogaus sveikatai?

Ar reikalingas oro tarpas trisluoksnio mūro sienoje

Ar reikalingas oro tarpas trisluoksnio mūro sienoje (blokelis, polistirolas, apdailinė plyta), sieną šiltinant EPS70 NEO polistirolu? Jei taip, koks rekomenduojamas atstumas nuo polistirolo iki apdailinės plytos? Ar šiuo atveju geriau naudoti storesnį polistirolą, nei palikti tarpą vėdinimui?

Kokias klijais klijuoti putų polistirolą

Kokias klijais klijuoti putų polistirolą ant fibo bokelių, poliuretaniniais klijais ar cementiniais, kas geriau ir kodėl? Kokia varža bus, 25 fiba+15 cm eps 70, grindys 15 cm eps80 šildomos, stogas 30 cm parock?

Medžio sąveika su polistirolu

Statau pasyvų namą iš polistirolo blokelių, man patarė tarp medinių perdangos sijų ir tarp kazilų dėti putų polistirolą, ar galima? Kokios gali būti pasekmės? Kaip reaguoja medis su polistirolu? Sijos 200x80 kas 60 cm, polistirolas būtų 200 mm storio. Antras aukštas bus gyvenamas.

Putų polistirolas pamatų apšiltinimui

Koks būtų pamatų apšiltinimui tinkamas putu polistirolas, kokia markė ir storis.

Kokį putų polistirolą rinktis šildomoms grindims

Pirmame namo aukšte šildomoms grindims ketinu dėti EPS100 polistirolą, tik nežinau kokį rinktis – lietuvišką ar lenkišką. Kuris geriau?

Keraminių blokelių šiltinimas putų polistirolu

Kaip geriau šiltinti iš Keraterm 250 mm pločio blokelių pastatytą individualų namą: 150 mm ar 200 mm storio putų polistirolu? Norisi kuo mažiau mokėti už šilumą.

Kokiu polistirolo storio sluoksniu šiltinti namą iš išorės

Kokio storio putų polistirolo sluoksniu apšiltinti namą iš išorės, kad nerasotų langai, nešaltų ir nepelytų sienų kampai? Turiu senos abejotinos statybos 2 aukštų plokščiastogį namą, sienų storis: 1 aukštas - 2 plytos, tarpe - 5cm ekovatos + 1 plyta, 2 aukštas - 1 plyta, tarpe 15-17cm ekovatos + 1 plyta, stogas neseniai apšiltintas putų polistirolu.

Sienų apšiltinimas putų polistirolu

Ar galiu apšiltinti namą 25 - 30 cm sluoksnio polistiroliu? Ar tokio storio sluoksnio polistirolas gaminamas?

Medinių grindų šiltinimas smulkintu putų polistirolu

Ar galiu naudoti smulkintas putų polistirolo atraižas medinių grindų šiltinimui? Kokia varža susidarytų?

Blokelių sienos šiltinimas putų polistirolu

Ar šiltindami iš blokelių pastatytą sieną vienodai efektyviai apšiltintume namą šiais būdais: iš išorės 20 cm putų polistirolu; iš išorės 10 cm putų polistirolu ir iš vidaus – 10 cm; iš išorės 15 cm putų polistirolu ir iš vidaus – 5 cm.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366187 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150746 klausimų