Putų polistirolo klijavimas prie drėgnos sienos

Klausimas:
Ar šiltinant namo sieną polistireniniu putplasčiu, klijuojant jį prie sienos – jeigu siena yra šlapia ar įsigėrusi lietaus vandens, ar klijai, kuriais klijuojamas polisterinis putplastis prikibs gerai ir kokybiškai laikysis minėtasis putplastis? Ar reikia laukti, kol siena išdžius?
Komentarai:
Negalima pradėti šiltinimo darbų, jei siena drėgna. Ir problema ne tik klijavimo procese. Apšiltinus šlapią ar drėgną sieną, susidaro papildomas užtvaras vandens garams, kurie blogina sienos termoizoliacines savybes, pasišalinimui iš sienos. Nuo šiltinamo paviršiaus reikia pašalinti skiedinio likučius, silpnas ištrupėjusias plytas, suaižėjųsį seną tinką arba kitą silpną apdailą. Paviršiai turi būti nuvalyti, išlyginti ir išdžiovinti. Sienos drėgmė prieš gruntavimą neturi būti didesnė nei 5%, ir statybininkai turi rasti būdus, kaip tą pasiekti. Tai nėra didelė problema, nes gelžbetononės sienos vandens garų skvarbios koef. µ lygus 100 (palyginimui, fasadinio polistireninio putplasčio - 23 - 30). Šis dydis charakterizuoja, kad siena nėra linkusi sugerti drėgmę, ir, lietui pasibaigus, ji greit išdžiūsta. Po to siena gruntuojama, klijuojamos polistireninio putplasčio plokštės.
Užsiregistravę
3514 specializuotų įmonių
Li
+3706*****52
Li************@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie kainas polisterolo fasadinio 25cm storio
Da
0648***25
Da***********@*****il.com
Noriu apsiltint murini baltu plytu nama 20cm polistirolu, ar penosil 878 uzteks, ar dar det klijus cementinius? Ir ar reik plytu siules perspakliuot pries klijuojant?
am
+3706*****77
am********@***il.com
Sveiki reikia 30 kubu eps 80. 50mm storio, kokia kaina ir koks pristatymo terminas į Šiaulių rajoną Bubių kaimą.
v.
+3706*****56
v.*********@***il.com
Kokia kaina apšiltinti sienas 100kv namo su tinkavimu?
Au
0643***17
Au*******@***ox.lt
Fasadas yra šiltinamas eps70 neo, tarp stogo santvarų yra sudėta Paroc vata. Kadangi polistirolas klijuojamas cementiniais klijais davedus iki stogo plėvelės, tarp polistirolo ir vatos lieka iki 10mm tarpelis. Ar šį tarpą reikia užpūsti putomis? Ar nesusidarys kondensatas būtent toje vietoje, kur liečiasi vata su polistirolu ar putomis? Nes vata kvėpuoja, o tiek putos tiek polistirolas ne. Ar vietoje, kur liečiasi dvi skirtingos medžiagos turėtų būti paliktas mažas tarpelis?
da
0671***09
da******@***il.com
Noriu apsišildyti 60m. statybos namą, putų polistirolu. Tarpas tarp plytų užpūstas termoputa, darbinis plotas apie 210 m2
za
+370 6*****51
za*********@***il.com
Pastatas pastatytas mazdaug pries 25 m. Duju silikato sienos 25 cm. polistrolas 5 cm, dar ir dekoru fasadas padengtas. Ne geriausias variantas skubant baigti darbus silumos truksta. Koks butu pasiulymas papildomai apsildyti nama is isores
vi
+3706*****42
vi*******@******ta.lt
Sveiki, Kokia būtų kaina supjaustyti EPS70 pagal mūsų pateiktus matmenis, storius ir kiekius pagal pridėtą lentelę? Pristatymas taip pat būtų reikalingas į Gargždus, laukčiau pasiūlymo.
li
+3706*****89
li***@*dg.lt
Kokia garantija taikoma, jei pazeidziant kliju tepimo technologija suklijuotas putu polistirolas? Ar putu polistirolo klijavimas priskiriamas pasleptiems darbams?
al
0640***17
al*********@***il.com
Kuo skiriasi apšiltinančio sluoksnio paruošimas dekorui ir klinkeriui? Namas dalinai dengiamas dekoru ir ~300kv.m klinkeriu
kauno-silas-skaiciuokle-ekspertailt.gif
termoputa-300x300px.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 449988 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3514
Iš viso buvo užduota 154221 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 44 specializuotų įmonių