Silikatinių plytų dažymas termoizoliaciniais dažais

Ar galima dažyti baltas silikatines plytas termoizoliaciniais dažais? Kiek kainuotų nudažyti 100 m2 namo lauko sienos? Ar yra spalvų pasirinkimas? Taip pat domina, ar yra dažų dažyti asbestinio šiferio stogą ir kiek tai kainuotų?

Energijos taupymas naudojant termoizoliacinius dažus

Domiuosi termoizoliaciniais dažais. Domina konkretūs objektai, geriausiai daugiabučiai namai, nudažyti termoizoliaciniais (termokeraminiais) dažais ir konkretus šilumos sutaupymas po dažymo. Noriu sužinoti naudą po nudažymo minėtais dažais. Kiek buvo sutaupyta šilumos? Akcentuojama, kad sutaupoma net iki 30 procentų šilumos.

Termokeraminiai dažai daugiabučių sienoms

Norėtume mūrinį daugiabutį atnaujinti termokeraminiais dažais. Domina kainos, kokios garantijos, koks efektas. Gal yra kitokių priemonių?

Mūrinio namo dažymas termokeramikiniais dažais

Norėčiau nusidažyti mūrinį namą termokeramikiniais dažais. Namas nešiltintas, 80 metų statybos. Norėtųsi daugiau sužinoti, kokia nauda iš tokio mūro dažymo. Gal vis tik geriau būtų namą apšiltinti fasadiniu neoporu?

Betoninės sienos paruošimas prieš dažant Termoshield dažais

Koks turi būti senos betoninės sienos paruošimas prieš dažant? Dėl palyginimo - 2 sl. Termoshield, kiek polistirolo?

Dažai skirti apšiltinti iš vidaus lauko sieną

Iš vidaus apšiltinti lauko sieną, kurie dažai būtų tinkamiausi?

Termoizoliacinių dažų šiluminė varža

Kokia šiluminė varža termoizoliacinių dažų?

Termo dažai fasadui, šiferiniam stogui dažyti

Norėčiau nudažyti fasadą ir šiferinį stogą termo dažais.

Termoizoliaciniai dažai vamzdynų izoliavimui

Mus domina jūsų termoizoliaciniai dažai. Ar jie tinkami izoliuoti amoniakinio šaldymo vamzdynams? Kokių spalvų? Ar atitinka maisto pramonės higieninius reikalavimus, t.y. vamzdžiai gali būti atviri po nudažymo?

Termoizoliaciniai dažai medienai

Mane domina šiluminė izoliacija (termoizoliaciniai dažai). Ar galiu ja dengti medieną? Ar ji sertifikuota Lietuvoje? Kur rasti daugiau informacijos? Kiek kainuoja?

Termoizoliaciniai ar termokeramikiniai dažai

Ar gyvenime ir laike pasiteisina termoizoliaciniai dažai, ir tikrai šiltina namą? Kas geriau termoizoliaciniai ar termokeramikiniai dažai? Namas apie 220 kv.m.

Medinio namo dažymas termo dažais

Mane domina, ar galima dažyti seną medinį namą termo dažais ar jie išlaikys tech. sąlygas? Iki kiek reik nušveisti senus dažus? Ar galima dažyti teptuku? Kiek metų laiko dažai? Ar spalva dažų būna vienoda kitame inde? Ar ant šitų dažų galima dažyti kitus dažus?

Lubų ir sienų dažymas termoizoliaciniais dažais

Sveiki, vasarą pirkau butą, kadangi patarėjų neturėjau tai patarimų ir negavau, šeimininkai sakė, kad butas šiltas. Pasidariau kosmetinį remontą, atėjo žiema ir pasirodo, kad butas šaltas. Kūrenu pati, tai dirbu pečkuriu, kad nesušaltume. Butas vidinis, bet du kambariai šalti. Atrodo, kad iš kažkur traukia skersvėjis. Priedo virš manęs esantis butas su išardytom grindim iki perdangos ir nešildomas. Ar padėtų kažkiek, jei lubas ir sienas išdažyčiau termoizoliaciniais dažais? Jei šaltis eina per blokų sandūras, ar šie dažai pagelbėtų? Nežinau ko griebtis, iš naujo daryti remontą šiltinti ir sukti gipso plokštes nelabai išgalėčiau.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366192 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150756 klausimų