Termoizoliaciniai dažai – Patarimai

Turiu tokią problemą: stoge randasi metalinis šveleris, gaunasi kad viena jo pusė šąla, kita šyla. Ant jo kaupiasi kondensatas. Ar yra kokie nors dažai, kad nudažyti metalą, kad jis mažiau kondensuotųsi? Ir kas bus, jeigu nudažysim, ar metalas kaip nors viduje po dažais nerūdys?
Ar galima dažyti baltas silikatines plytas termoizoliaciniais dažais? Kiek kainuotų nudažyti 100 m2 namo lauko sienos? Ar yra spalvų pasirinkimas? Taip pat domina, ar yra dažų dažyti asbestinio šiferio stogą ir kiek tai kainuotų?
Domiuosi termoizoliaciniais dažais. Domina konkretūs objektai, geriausiai daugiabučiai namai, nudažyti termoizoliaciniais (termokeraminiais) dažais ir konkretus šilumos sutaupymas po dažymo. Noriu sužinoti naudą po nudažymo minėtais dažais. Kiek buvo sutaupyta šilumos? Akcentuojama, kad sutaupoma net iki 30 procentų šilumos.
Norėtume mūrinį daugiabutį atnaujinti termokeraminiais dažais. Domina kainos, kokios garantijos, koks efektas. Gal yra kitokių priemonių?
Norėčiau nusidažyti mūrinį namą termokeramikiniais dažais. Namas nešiltintas, 80 metų statybos. Norėtųsi daugiau sužinoti, kokia nauda iš tokio mūro dažymo. Gal vis tik geriau būtų namą apšiltinti fasadiniu neoporu?
Koks turi būti senos betoninės sienos paruošimas prieš dažant? Dėl palyginimo - 2 sl. Termoshield, kiek polistirolo?
Iš vidaus apšiltinti lauko sieną, kurie dažai būtų tinkamiausi?
Kokia šiluminė varža termoizoliacinių dažų?
Norėčiau nudažyti fasadą ir šiferinį stogą termo dažais.
Mus domina jūsų termoizoliaciniai dažai. Ar jie tinkami izoliuoti amoniakinio šaldymo vamzdynams? Kokių spalvų? Ar atitinka maisto pramonės higieninius reikalavimus, t.y. vamzdžiai gali būti atviri po nudažymo?
Mane domina šiluminė izoliacija (termoizoliaciniai dažai). Ar galiu ja dengti medieną? Ar ji sertifikuota Lietuvoje? Kur rasti daugiau informacijos? Kiek kainuoja?
Ar gyvenime ir laike pasiteisina termoizoliaciniai dažai, ir tikrai šiltina namą? Kas geriau termoizoliaciniai ar termokeramikiniai dažai? Namas apie 220 kv.m.
Mane domina, ar galima dažyti seną medinį namą termo dažais ar jie išlaikys tech. sąlygas? Iki kiek reik nušveisti senus dažus? Ar galima dažyti teptuku? Kiek metų laiko dažai? Ar spalva dažų būna vienoda kitame inde? Ar ant šitų dažų galima dažyti kitus dažus?
Sveiki, vasarą pirkau butą, kadangi patarėjų neturėjau tai patarimų ir negavau, šeimininkai sakė, kad butas šiltas. Pasidariau kosmetinį remontą, atėjo žiema ir pasirodo, kad butas šaltas. Kūrenu pati, tai dirbu pečkuriu, kad nesušaltume. Butas vidinis, bet du kambariai šalti. Atrodo, kad iš kažkur traukia skersvėjis. Priedo virš manęs esantis butas su išardytom grindim iki perdangos ir nešildomas. Ar padėtų kažkiek, jei lubas ir sienas išdažyčiau termoizoliaciniais dažais? Jei šaltis eina per blokų sandūras, ar šie dažai pagelbėtų? Nežinau ko griebtis, iš naujo daryti remontą šiltinti ir sukti gipso plokštes nelabai išgalėčiau.
skaiciuokle_kauno_silas.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 23 specializuotų įmonių