Poliuretano plokštės – Patarimai

Namas medinis apmūrytas, ventiliacija vamzdžiai su tinkleliu. Noriu šiltinti iš vidaus FF PIR Gyl plokštėmis lauko sienas. Kiek tai efektyvu?
Kuo PIR plokštės geriau nei paprastas putų polistirolas?
Norėjau sužinot kiek yra veiksminga šiltint sieną iš vidaus poliuretano plokšte FF-PIR GYL 70, ir ar atstoja laukinį apšiltinimą?
Noriu pastatą apšiltinti poliuretano plokštėmis FF-PIR AL ir įrengti ventiliuojamą fasadą, kaip reiktų tvirtinti šias plokštes?
Ar galima apsišiltinti šlaitinį stogą su poliuretano plokštėmis? Kokie šiltinimo būdai?
Ar yra poliuretano (PIR) plokštės ventiliuojamam fasadui apšiltinti?
Ar galima derinti PIR plokštes su kitomis šiltinimo medžiagomis?
Ar FF-PIR plokštes galima tinkuoti?
Reikia apšiltinti šlaitinį stogą 170m2, senos statybos su keitimu į beasbescementinį šiferį. Norėtume sužinoti kiek hidroizoliaciniu sluoksniu reikia, kokia nuomonė apie PIR šiltinimo plokštes? Kaip šiltinti prie kamino?
Ar reikia trisluoksniam mūre poliuretano plokštes klijuoti? Ar užtenka tik fiksatoriais užtvirtinti prie mūro?
Ant metalinio profiliuoto ofisinio namelio sienų prisukau medsraigčiais PIR plokštes, 5cm storio, iš abiejų pusių padengtos aliuminio folija. Tai dariau daugiau GARSO izoliacijai negu šilumos, nes sodo namas arti automagistralės. Ar PIR plokštės sulaiko triukšmą ir ant kiek? Ar tarp profilio metalo lakštų ir PIR lakštų reikalingas ventiliavimas ar galima sandariai pritvirtinti PIR plokštes BE plyšių?
Norėčiau sužinot, ar galima monolitinės gelžbetonio perdangos lubas iš vidaus šiltinti sandwich poliuretano plokštėmis? Ar ant lubų ,,nekabės'' kondensatas? Gal nuo plokščių reikia nuimti skardą prie lubų? Apatinę - dėl grožio noriu palikt. Iš viršaus nėra galimybės apšiltinti, labai žemai stogas, neina prieit, o stogo ardyt nenoriu.
Sveiki, noriu paklausti kokiomis medžiagomis galima klijuoti poliuretanines plokštes su folijuotu paviršiumi iš abiejų pusių, prie silikatinių blokelių sienos?
Ieškau medžiagos papildomam šlaitinio stogo apšiltinimui. Šiuo metu tarp gegnių sudėta 20cm mineralinės vatos. Ar montuojant medžio plaušo plokštę praktiška ir bus pagerinta šiluminė stogo varža? Ar siūlytumėte kokias kitas šiltinimo medžiagas?
Turiu problemų su pelėsiu prie radiatoriaus. Gavau patarimą, kad reiktų už radiatoriaus ir po palange klijuoti 4 cm poliuretano plokštes. Tada pelėsis negrįžta. Ar tai tiesa? Namas statytas prieš maždaug 45 metus. Tuo metu buvo standartinis variantas pakišti radiatorių po palange, automatiškai siena po palange už radiatoriaus būdavo plonesnė nei likusios sienos. Norėčiau patarimo dėl poliuretano plokštės už radiatoriaus. Ar tai padėtų?
Namas rekonstruotas 1992 m. Medinė dalis apmūryta, priestatas iš plytų su vieno oro tarpu. Oro tarpas užpildytas keramzito granulėmis. Ruošiamės šiltinti putų polistirolu. Ar tiktų tiek mūrinę dalį, tiek apmūrytą medinę dalį šiltinti 10 cm storiu neoporu?
Kiek cm reikia šiltinti rūsį XPS ir kokio storio plokštes naudoti?
skaiciuokle_kauno_silas.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397482 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166317 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 28 specializuotų įmonių