Poliuretano plokštės

Rodomi įrašai 1-10 iš 10.
Kuo PIR plokštės geriau nei paprastas putų polistirolas?
Ar galima apsišiltinti šlaitinį stogą su poliuretano plokštėmis? Kokie šiltinimo būdai?
Ar galima derinti PIR plokštes su kitomis šiltinimo medžiagomis?
Ar yra poliuretano (PIR) plokštės ventiliuojamam fasadui apšiltinti?
Norėjau sužinot kiek yra veiksminga šiltint sieną iš vidaus poliuretano plokšte FF-PIR GYL 70, ir ar atstoja laukinį apšiltinimą?
Ieškau medžiagos papildomam šlaitinio stogo apšiltinimui. Šiuo metu tarp gegnių sudėta 20cm mineralinės vatos. Ar montuojant medžio plaušo plokštę praktiška ir bus pagerinta šiluminė stogo varža? Ar siūlytumėte kokias kitas šiltinimo medžiagas?
Reikia apšiltinti šlaitinį stogą 170m2, senos statybos su keitimu į beasbescementinį šiferį. Norėtume sužinoti kiek hidroizoliaciniu sluoksniu reikia, kokia nuomonė apie PIR šiltinimo plokštes? Kaip šiltinti prie kamino?
Kiek cm reikia šiltinti rūsį XPS ir kokio storio plokštes naudoti?
Norėčiau sužinot, ar galima monolitinės gelžbetonio perdangos lubas iš vidaus šiltinti sandwich poliuretano plokštėmis? Ar ant lubų ,,nekabės'' kondensatas? Gal nuo plokščių reikia nuimti skardą prie lubų? Apatinę - dėl grožio noriu palikt. Iš viršaus nėra galimybės apšiltinti, labai žemai stogas, neina prieit, o stogo ardyt nenoriu.
Namas rekonstruotas 1992 m. Medinė dalis apmūryta, priestatas iš plytų su vieno oro tarpu. Oro tarpas užpildytas keramzito granulėmis. Ruošiamės šiltinti putų polistirolu. Ar tiktų tiek mūrinę dalį, tiek apmūrytą medinę dalį šiltinti 10 cm storiu neoporu?
 
Sritis:
Sritis: