Poliuretano plokštės

Rodomi įrašai 1-14 iš 14.
Kuo PIR plokštės geriau nei paprastas putų polistirolas?
Norėjau sužinot kiek yra veiksminga šiltint sieną iš vidaus poliuretano plokšte FF-PIR GYL 70, ir ar atstoja laukinį apšiltinimą?
Noriu pastatą apšiltinti poliuretano plokštėmis FF-PIR AL ir įrengti ventiliuojamą fasadą, kaip reiktų tvirtinti šias plokštes?
Ar galima apsišiltinti šlaitinį stogą su poliuretano plokštėmis? Kokie šiltinimo būdai?
Ar yra poliuretano (PIR) plokštės ventiliuojamam fasadui apšiltinti?
Ar galima derinti PIR plokštes su kitomis šiltinimo medžiagomis?
Ar FF-PIR plokštes galima tinkuoti?
Reikia apšiltinti šlaitinį stogą 170m2, senos statybos su keitimu į beasbescementinį šiferį. Norėtume sužinoti kiek hidroizoliaciniu sluoksniu reikia, kokia nuomonė apie PIR šiltinimo plokštes? Kaip šiltinti prie kamino?
Ant metalinio profiliuoto ofisinio namelio sienų prisukau medsraigčiais PIR plokštes, 5cm storio, iš abiejų pusių padengtos aliuminio folija. Tai dariau daugiau GARSO izoliacijai negu šilumos, nes sodo namas arti automagistralės. Ar PIR plokštės sulaiko triukšmą ir ant kiek? Ar tarp profilio metalo lakštų ir PIR lakštų reikalingas ventiliavimas ar galima sandariai pritvirtinti PIR plokštes BE plyšių?
Ieškau medžiagos papildomam šlaitinio stogo apšiltinimui. Šiuo metu tarp gegnių sudėta 20cm mineralinės vatos. Ar montuojant medžio plaušo plokštę praktiška ir bus pagerinta šiluminė stogo varža? Ar siūlytumėte kokias kitas šiltinimo medžiagas?
Norėčiau sužinot, ar galima monolitinės gelžbetonio perdangos lubas iš vidaus šiltinti sandwich poliuretano plokštėmis? Ar ant lubų ,,nekabės'' kondensatas? Gal nuo plokščių reikia nuimti skardą prie lubų? Apatinę - dėl grožio noriu palikt. Iš viršaus nėra galimybės apšiltinti, labai žemai stogas, neina prieit, o stogo ardyt nenoriu.
Ar reikia trisluoksniam mūre poliuretano plokštes klijuoti? Ar užtenka tik fiksatoriais užtvirtinti prie mūro?
Namas rekonstruotas 1992 m. Medinė dalis apmūryta, priestatas iš plytų su vieno oro tarpu. Oro tarpas užpildytas keramzito granulėmis. Ruošiamės šiltinti putų polistirolu. Ar tiktų tiek mūrinę dalį, tiek apmūrytą medinę dalį šiltinti 10 cm storiu neoporu?
Kiek cm reikia šiltinti rūsį XPS ir kokio storio plokštes naudoti?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto