Poliuretano plokštės

Rodomi įrašai 1-13 iš 13.
Kuo PIR plokštės geriau nei paprastas putų polistirolas?
Ar galima apsišiltinti šlaitinį stogą su poliuretano plokštėmis? Kokie šiltinimo būdai?
Norėjau sužinot kiek yra veiksminga šiltint sieną iš vidaus poliuretano plokšte FF-PIR GYL 70, ir ar atstoja laukinį apšiltinimą?
Ar galima derinti PIR plokštes su kitomis šiltinimo medžiagomis?
Ar yra poliuretano (PIR) plokštės ventiliuojamam fasadui apšiltinti?
Ar reikia trisluoksniam mūre poliuretano plokštes klijuoti? Ar užtenka tik fiksatoriais užtvirtinti prie mūro?
Noriu pastatą apšiltinti poliuretano plokštėmis FF-PIR AL ir įrengti ventiliuojamą fasadą, kaip reiktų tvirtinti šias plokštes?
Ieškau medžiagos papildomam šlaitinio stogo apšiltinimui. Šiuo metu tarp gegnių sudėta 20cm mineralinės vatos. Ar montuojant medžio plaušo plokštę praktiška ir bus pagerinta šiluminė stogo varža? Ar siūlytumėte kokias kitas šiltinimo medžiagas?
Ar FF-PIR plokštes galima tinkuoti?
Namas rekonstruotas 1992 m. Medinė dalis apmūryta, priestatas iš plytų su vieno oro tarpu. Oro tarpas užpildytas keramzito granulėmis. Ruošiamės šiltinti putų polistirolu. Ar tiktų tiek mūrinę dalį, tiek apmūrytą medinę dalį šiltinti 10 cm storiu neoporu?
Norėčiau sužinot, ar galima monolitinės gelžbetonio perdangos lubas iš vidaus šiltinti sandwich poliuretano plokštėmis? Ar ant lubų ,,nekabės'' kondensatas? Gal nuo plokščių reikia nuimti skardą prie lubų? Apatinę - dėl grožio noriu palikt. Iš viršaus nėra galimybės apšiltinti, labai žemai stogas, neina prieit, o stogo ardyt nenoriu.
Kiek cm reikia šiltinti rūsį XPS ir kokio storio plokštes naudoti?
Reikia apšiltinti šlaitinį stogą 170m2, senos statybos su keitimu į beasbescementinį šiferį. Norėtume sužinoti kiek hidroizoliaciniu sluoksniu reikia, kokia nuomonė apie PIR šiltinimo plokštes? Kaip šiltinti prie kamino?