Stogo šiltinimas iš vidaus putų poliuretanu prieš dedant apdailą

Klausimas:
Ar teisinga būtų šiltinti stogą iš vidaus putų poliuretanu ant garo izoliacinės plėvelės prieš dedant apdailą? Stogas jau apšiltintas 20cm vatos sluoksniu. Ačiū
Komentarai:
Stogas turi būti 15-20 % geriau apšiltintas už sienas, todėl sprendžiant ar teisinga šiltinti papildomai, reikia žinoti kokia sienų šiluminė varža. Dar reikia žinoti kokiu poliuretanu norite šiltinti. Putų poliuretanas gali būti purškiamos uždarų arba atvirų porų putos arba plokštės su aliuminio folija arba be jos (PIR arba PUR plokštės). Visos purškiamos poliuretano putos per laiką kažkiek susitraukia ir neturi gero sukibimo su plastikais bei polietileno plėvele, todėl reikia pagalvoti kaip tos putos laikysis. Nenorint prarasti aukščio geriau šiltinti uždarų porų poliuretanu, nes jų šilumos izoliacinės savybės iki dviejų kartų geresnės negu vatos ar atvirų porų poliuretano putų.
Žilvinas, Šiltinimas 365
Jei tai uždarų porų putų poliuretanas, tuomet - taip, galima ir teisinga. Uždarų porų putų poliuretanas būtų ne tik puiki termoizoliacinė medžiaga, papildanti jau esamas, bet veiktų kaip ir papildoma garo izoliacinė plėvelė. Iš vidaus pūsti būtų teisinga, nes tuomet niekas netrukdytų mineralinės vatos garavimui-džiūvimui į lauko-išorės pusę. Tokias paslaugas atliekame visoje Lietuvoje jau virš 30 metų, jeigu domina, kreipkitės.
Užsiregistravę
3503 specializuotų įmonių
dj
0671***97
dj**********@***il.com
Laba diena, Norėčiau užsakyti izotup 600 purškiamos poliuretano izoliacijos. 2 komplektus
sv
+3706*****91
sv***********@***il.com
Laba diena, Įsigijau skardinį sandėliuką, viduje ant stogo kondensuojasi vanduo. 10 kv. Kiek kainuotų išpurkšti poliuretano putomis tokį plotelį, o gal turite kitą sprendimą skardiniam sandėliukui dėl stogo kondesancijos? Per kiek laiko padarytumėte? Netoli Lentvario. Ačiū
In
+3706*****07
In**********@***il.com
Sveiki, Ieškau, kas galėtų apšildyti sandėlio perdanga ~700 m2, 4,5-6 m aukštyje putomis Kaune ne darbo metu ar savaitgaliais?
Ei
0624***10
Ei***************@***il.com
Namas silikatiniu blokeliu siltintas vata 20cm ir apkaltas medine dailylente. Norisi papildomai apsiltint poliuretano putom 5 cm ir apkalt fibocementinem lentelem. Ar galima purkst ant virsaus, ar butina daryt viska per nauja?
Ju
0679***16
Ju*******@***oo.com
Laba diena, Perdangos siltinimas putomis. Objektas - butas - vidaus lubos - betonine perdanga 60m2 (3 patalpos) Kiek kainuotu medziagos? (koks putu stori butu minimalus pasiekti gera silumine varza) Kiek kainuotu darbai? Is isore siltinta 15cm puta
gi
0600***69
gi*******@*st.lt
Reiktų apšiltinimo kainos. Ferma. Lubos 10 cm 154m2. Sienos - 7cm 431m2
da
+3706*****35
da*************@****ta.com
Laba diena, kokia apytikslė kaina būtų apšiltinti šiltinimo putomis 316 Kv.m namą dviejų aukštų su pusrūsiu.
si
0601***09
si*****************@***il.com
Sveiki, turiu dvieju aukstu komercini pastata ir planuoju isirengineti lofta. Stogas plokscias su dviem parapetais. Vasara galvoju lupti visa danga, pat ardyti parapetus ir purksti stoga 10cm uzdaru poru poliuretanu ir poliureja, pastatas yra 9x9m. Kokia butu bent jau orientacine kaina? Ar poliureja lakuojama ant virsaus?
ro
0679***44
ro****************@***il.com
Laba diena, kiek reikia kubų apšiltinti stogo tarp gegnių ir koks gautųsi storis, kažkur 140 kv.?
ap
0000**00
ap*********@***il.com
Laba diena, Kokia kaina uzdaru poru m3 kaina?. Ačiū
Poliuretano putos
Poliuretano putos
UAB Termoputa
3 atsiliepimai 100% rekomenduoja
11 €/m²
Šiltinimas poliuretano putomis
Šiltinimas poliuretano putomis
Šiltinimas 365
95 atsiliepimai 95% rekomenduoja
240 €/m³
termoputa-300x300px.gif
kauno-silas-skaiciuokle-ekspertailt.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 446533 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3503
Iš viso buvo užduota 150975 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 73 specializuotų įmonių