Cementinės dailylentės fasado apdailai

Cementinės dailylentės „Cedral“ – ilgaamžė ir estetiškai patraukli fasado apdaila Jūsų namui, sujungianti medžio jaukumą su cemento tvirtumu. Pagrindiniai „Cedral“ dailylenčių pranašumai yra šie:
• Paprastas montavimas: nereikalauja montuotojo įgūdžių. Po trumpos konsultacijos, „Cedral“ cementines dailylentes galima susimontuoti pačiam.
• Ilgaamžiškumas: pluoštinis cementas yra ilgaamžė medžiaga, kuri atitinka šiuolaikinius reikalavimus. Tarnavimo laikas 40–50 metų.
• Paprasta priežiūra: fasado nereikia perdažyti, valyti ar plauti. Visas dulkes, vandens lašus nuplauna lietus.
• Patvarumas: mechaniškai tvirta tampri medžiaga.
• Produktui suteikiama 10-ties metu garantija.
• Atsparumas: cementinio pagrindo medžiagos yra itin atsparios aplinkos poveikiui – drėgmei, ugniai, mechaniniam poveikiui, rūgštims ir t.t.
Cementinių dailylenčių asortimentas – itin platus. Galite rinktis iš trijų rūšių „Cedral“, iš kurių kiekviena esant tam tikroms aplinkybėms gali būti geriausias sprendimas Jūsų namui. „Cedral Classic“ dailylentės Lietuvoje naudojamos jau daugiau nei dešimt metų. Šios dailylentės mėgstamos dėl savo paprastumo ir universalumo – jas galima dengti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Dėl persidengimo dailylentės iškyla viena virš kitos centimetru. Tai sukuria išraiškingą ir „gilų” fasado vaizdą. „Cedral Click“ dailylentės turi siauresnę viršutinę dalį, todėl susideda kaip tradicinės medinės dailylentės – pastato fasadas turės siauras horizontalias linijas, suteiksiančias namui solidų, bet kartu ir šiltą vaizdą. Šios dailylentės montuojamos specialių kabių pagalba, tad montavimas tampa dar paprastesnis. Tiek „Cedral Classic“, tiek „Cedral Click“dailylentės yra 3,6 m ilgio, todėl greitai uždengsite didelio ploto fasadą. Cementinės dailylentės „Eternit Easy" yra optimalaus ilgio – 1,8 m, todėl jos pasižymi kompaktiškumu – dailylentes galima lengvai transportuoti, be to, jos puikiai tinka ir stogo pakalai, todėl sukursite tolygų namo apdailos vaizdą.Visų rūšių „Cedral“ dailylentės gali būti tiek lygiu, tiek medžio faktūrą primenančiu paviršiumi, be to, galima rinktis iš plačios spalvų paletės, kas suteikia laisvę kūrybiškumui ir individualumui.
100% rekomenduoja
4 atsiliepimai
ra
2020-07-23, Utena
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau aptinkuoti namą kurio dydis 8x6 dviejų aukštų. Kokia kv metro kaina?
ig
2020-07-18, Kazlų rūda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina Eternit banga, reikia 154 lapu, kokia butu kaina nespalvotu (spalvotu)? kiek kainuotu pristatymas i Papilvi, Prienu raj.?
sa
2020-04-02,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia butu kaina Eternit klasika M? Rudas, 150 vnt. Su pristatymu.
pj
2020-02-29, Jurbarkas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Bus montuojamas ventiliuojamas fasadas su fibrocementinėm dailylentėm ant plytinio namo, todėl klausimas toks: Kokius profilius geriau naudoti medinius ar metalinius? Teko girdėti, kad prie metalinių profilių lentelės ne taip gerai prisisuka kaip prie medinių.