Omnicol mūro klijai-naujos galimybės klinkerio mūrijimui!

Siauresnė siūlė tarp plytų, patrauklesnei ir tvirtesnei sienai! Omnicol mūro klijai-naujos galimybės klinkerio mūrijimui!

Per paskutinius dešimtmečius inovacijos statybų rinkoje padėjo atsirasti naujiems apdailinių plytų klojimo būdams. Prie tradicinio plytų klojimo būdo jas mūrijant, vis dažniau pradedamas naudoti plytų klijavimo metodas. Jo pagalba siūlė tarp plytų sumažėja apie 3 kartus, tai išryškina natūralų plytų grožį, siena tampa daug tvirtesnė ir atsparesnė aplinkos poveikiui. Pirmieji projektai kuriuose buvo panaudota ši technologija įgyvendinti 90-tųjų pradžioje. Kompanija Omincol per nuo pat pirmųjų projektų, investavo daug resursų šios technologijos tobulinimui, tai padėjo sukurti mūro klijus tinkančius įvairioms plytų rūšims. Mūro klijų vardas buvo duotas neatsitiktinai, nes šis produktas turi ir mūro, ir klijų savybių. Mišinyje neatsiranda druskos dėmių, nesikeičia jo spalva ir jis tampa labai tvirta mūro sienos dalimi. Tradicinėje mūro sienoje kur naudojami mūro mišiniai, būtent pats mišinys yra silpniausia mūro dalis, o naudojant mūro klijus ši silpnoji grandis yra pašalinama. Sukietėjęs mišinys tampa tvirtesnis ir atsparesnis negu pati molio plyta, todėl netgi po daugelio jam nebus reikalingas valymas ar renovacija. Dažnai plytų siūlės veikiamos rūgštingo lietaus praranda savo šarmingumą, ko pasekoje pradeda augti samanos ir dumbliai, kurie plinta nuo siūlių ant pačių plytų, suteikdami sienai neestetišką vaizdą. Plytas klijuojant šių problemų pavyksta išvengti, nes mūro klijai neturi porėtos struktūros ir yra atsparūs vandeniui.

Drėgmė

Didele cemento koncentracija praturtintas mūro klijų mišinys neturi porėtos struktūros ir yra nepralaidus vandeniui. Visa drėgmė sienoje priklauso tik nuo pačių plytų įgeriamumo ir jų gebėjimo atiduoti drėgmę. Tokioje sienoje neatsiranda druskos dėmės.

Faktoriai įtakojantys sąnaudas klijuotje mūro sienoje šiek tiek skiriasi negu tradicinėje, todėl skaičiuojant reiktų atkreipti dėmesį į:

Reikalinga daugiau plytų 1 m2

Reikalingas tikslesnis plytų parinkimas, ypač kur plytų dimensijos varijuoja

Reikalingas atsakingesnis mūro darbų planavimas ir organizavimas

Papildomai reikalinga įranga (maišai arba mašina), kad išspausti mišinio ant plytų

Sutaupoma mūro mišinio ir laiko jo paruošimui, 1m2 250x65 plytų mūrui reikia tik ~15kg mūro klijų, kai mūro mišinio reikia apie 50kg.

Darbai atliekami greičiau, todėl taupomas darbo laikas, mažinamos įrengimų, stelažų nuomos sąnaudos, nereikalinga skirti papildomai laiko siūlių apdailiniam užbaigimui.

Klijuotas mūras nereikalauja jokios priežiūros. Po daugelio metų, nereikės atlikti brangių restauracijos darbų.

Omnifix charakteristikos

Tinkamas visų rūšių plytoms: rankų darbo, extrūduotoms, viela pjautoms Gaminami trijų rūšių mūro klijai, priklausomai pagal plytų vandens įgeriamumą Stipresnė siena, kas atveria naujoms mūro panaudojimo galimybėms Atsparus mūras dėl geresnės drėgmės kontrolės ir jokio spalvos išblukimo Galimos 6 standartinės spalvos: pilka, raudona, ruda, antracito, balta, geltona CE sertifikuotas gaminys

Ilgaamžiškumas

Silpniausia tradicinio mūro sienos dalis yra apdailinė plytų siūlė. Klijuotose mūro sienose apdailinės siūlės nėra, ji yra pakeista 3 kartus stipresniais mūro klijais. Gamintojas atliko nemažai mūro klijų šalčio ciklų ir UV atsparumo testų, kurie parodė, kad senėjimo procesai mišinyje yra praktiškai nepastebimi.


Parengta pagal UAB HOTA medžiagą
86% rekomenduoja
7 atsiliepimai
m.
2020-05-12,
vd
2020-05-08, Gargždai
va
2020-03-13,
ra
2020-02-28,
Au
2019-10-27,
te
2019-06-29,
km
2019-06-21,