Klinkerinės plytelės – Patarimai

Norim klijuoti klinkerį, smeigės sudėtos į kampus ir viena per vidurį, bet tinklelis dėtas ant viršaus (tinkamas klinkeriui), neprispaustas su smeigėmis. Ar galima dar papildomai dėti smeigių, kad pritvirtintų tinklelį, ant nutinkuotos sienos?
Norėčiau fasadą apklijuoti klinkerio plytelėmis, tačiau fasadas buvo ruošiamas struktūrai. Armavimo tinklelis uždėtas 160g/m2. Per tinkleli nebuvo smeigiuojama. Polistirolas buvo klijuotas su Penosil 878 klijais. Namo aukštis iki 5 metrų. Ar galimas klinkerio klijavimas ant tokio namo? Ar reikia kažkaip paruošti iš naujo namo sienas?
Namas senos statybos apšiltintas 5cm polistirolu. Planuojam papildomai klijuoti 10cm (Vievio polistireno) klinkerio sistemą Neopr100 ir klijuoti klinkerio plyteles. Gamintojo teigimu klinkeris klijuojamas tiesiai ant Neoporo į suformuotus griovelius, nereikia armavimo? Ką pasirinkti, sistemą su armavimu ar klinkerio sistemą be armavimo?
Ar galima klinkerio plyteles klijuoti ant kamino, kuris mūrytas iš silikatinių plytų ir yra pirties viduje, kaitinimosi patalpoje, kur būna aukšta temperatūra (apie 100 laipsnių). Gal yra specialios klinkerio plytelės atsparios karščiui, ar tinka bele kokios.
Norėjau pasiteirauti ar yra normalu, kad užfūguoto klinkerio plytelių fasade pati fūga visi kampai ir kai kur siūlės byra? Beje siūlės yra nevienodos spalvos, nors mišinys buvo pirktas vienodas. Liečiant siūles rankomis viskas byra, pačios siūlės padarytos nuo 8mm iki 20mm, ar tai yra normalu?
Kokį giluminį gruntą naudoti nuarmuotom sienom, prieš klijuojant klinkerio plyteles? Sienos nuarmuotos prieš keturis metus. Ir ar nieko baisaus, kad buvo paliktos nuarmuotos sienos, tiek ilgai? Dėkui
Klijuojant klinkerio plyteles būtinai klijus reikia tepti ant sienos ir ant plytelės, ar galima tik ant plytelės? Meistrai sako, kad nebūtina klijus tepti ant sienos, užtenka tik ant plytelės. Nors aš kažkaip nepasitiki. Šituo atveju, kas galėtų nutikti? Ar jokiu būdu neklijuoti tokiu principu?
Ar galima klijuoti klinkerio plyteles ant OSB plokštės?
Ar galima klijuoti klinkerines plyteles tiesiai ant betono? (Betoniniai blokeliai, tvora) ar reikia kažkaip paruošti paviršių?
Norime klijuoti klinkerio plyteles ant namo, kuris apšiltintas, dėtas tinklelis ir vieną kartą armuotas. Sienose labai daug nelygumų, kreivumų. Ar reiktų dar kartą perarmuoti?
Noriu pasiteirauti dėl lankstaus akmens (klinkerio) plokščių kainų ir asortimento.
Naujai pastatytas namas, liko lauko apdaila - plytelių klijavimas, kokias plyteles geriau klijuoti ar klinkerines ar lanksčias? Kokie privalumai? Noriu, kad darbas būtų atliktas kokybiškai ir ilgaamžis rezultatas. Ar saulės atmosferos poveikis lanksčių plytelių neblukina?
Kaip teisingai klijuoti klinkerio plyteles ant neoporo plokštės? Kaip atlikti darbus?
Reikėtų klijų klinkerio plytelėms klijuoti, nežinome kokius rinktis. Kokie klijai geriausiai tiktų klinkerio plytelių klijavimui?
Norėjau pasiteirauti dėl fasado apdailos. Projektuojamės 1 a. A+ klasės namą ir reikia pasirinkti fasado apdailą. Svarstome tarp dekoro ir klinkerio plytelių. Namo sienų (atėmus duris, langus) gaunasi ~150 kv. m. Kokia vidutinės klasės klinkerių plytelių kaina bei montavimo darbų kaina? Ir įdomu, kiek kainuotų sienas tinkuoti dekoratyviniu tinku ir dažyti gerais dažais? Kiek skiriasi paruošti sienas tinkavimui ir klinkerio klijavimui? Ar verta permokėti?
Ar galima išorės apdailai klijuoti klinkerio plyteles ant cemento drožlių plokščių? Plokštės būtų tvirtinamos ant medinio karkaso.
Kokiu būdu tvirtinamos klinkerio apdailos plytelės ant OSB plokštės skydinio ar karkasinio namo fasadui?
Noriu klijuoti klinkerio plyteles ant namo fasado. Ar galima plyteles klijuoti ant jau esamo uždėto dekoratyvinio tinko? Ar reiktų viską lupti žemėn ir vėl iš naujo viską smeigiuoti, armuoti?
Ar galima ~12% vandens įgeriamumo klinkerio plytą pjaustyti į klinkerio plyteles ir klijuoti ant fasado? Ar nenukentėtų plytelės kokybė? Ar ne per didelis vandens įgeriamumas?
Ant ko galima klijuoti klinkerines apdailos plyteles?
Užsakovas prašo suklijuoti ant 1 aukšto namo (4m) klinkerio plyteles. Šiltinimo sluoksnis padarytas ir armuotas tinkleliu. Bet matosi, kad šiltinimo sluoksnis nesmeigiuotas, neaiški ir putplasčio klijavimo kokybė. Manau, didelė rizika klijuoti plyteles, kad nebūtų atplėštos su visu šiltinimu. Kokia jūsų nuomonė?
Ant namo bus klijuojamos klinkerinės plytelės. H - 2,4m. Fasadas nuarmuotas, bet smeigiuotas polistirolas, ne tinkliukas. Meistrai pasiūlė smeigiuoti jau esamą nuarmuotą paviršių (kad nereiktų per naujo armuoti) papildomai smeigėmis. Esą aukštis nedidelis, tai toks smeigiavimas tikrai laikys. Ar galimas toks variantas?
Norim namo fasadą klijuoti klinkerio plytelėm (tikrai ne sendintom), bet fasadas buvo ruoštas dekorui. Tai kaip suprantu reikalingas fasado perarmavimas klinkeriui? Noriu paklausti kokia kvadrato darbų kaina šiai dienai būtų būtent armavimo kartu su klinkerio klijavimu? Ar klinkeristai patys gali pasiruošt fasadą klijavimui? Namas vieno aukšto, sienų apie 250kv., taipogi visas palanges klinkeriu norim išklijuot (kokia kaina?), ir dar baiminamės turbūt kaip ir visi dėl kalkių nubėgimo, pabalimo. Ar įmanoma visiškai to išvengti, ar gali darbų vykdytojai garantuoti tai?
Noriu ant karkasinio naujai statomo namo susidėti klinkerį. Kokias plokštes dėti ant kurių būtų klijuojamas klinkeris?
Norėtume paklausti, kokio storio turėtų būti armavimo sluoksnis norint klijuoti klinkerio plyteles ant akmens vatos plokščių? Kokius reikėtų naudoti tinklelius - užtenka vieno tinklelio ar rekomenduojama dviejų sl. tinklelių? Kaip teisingai paruošti pagrindą klinkerio plytelių klijavimui ant šiluminės izoliacijos (akmens vatos)?
Namo lauko sienos yra mūras, 1956 m., senų plytų, gan dailus. Ar reikalinga pirmiausiai tinkuoti ir tik tada klijuoti klinkerio plyteles, ar galima tiesiai klijuoti ant mūro?
Ar klinkerio plyteles galima klijuoti ankstyvą pavasarį? Meistrai sako, kad klinkerį klijuoja tik vasarą, nes kitu atveju iš klinkerio eina druskos. Ar teisybė? Ar nieko tokio klijuoti ankstyvą pavasarį?
Vyksta namo renovacija. Atėjo laikas apdailai lauke. Namui yra 50 metų. Sienų storis yra 50cm, fasadas yra padengtas tinko sluoksniu. Aš jį numušiau, nes jis kai kur buvo atšokęs nuo baltų plytų sienos. Klijuoju dabar, vietoj tinko, kietą putplastį (staradūrą). Kodėl storadūrą paklausite..nes nėra vietos, nėra pastogių, labai mažas pakalimas (apie 12-15 cm). Ar galiu klijuoti klinkerį tiesiai ant staradūro, be tinklelio ir armavimo? Klijiai, kuriais klijavau staradūrą, buvo specialūs iš Lemoros, taip pat dar dėjau putplastį su specialiomis Penosil pilkomis putomis. Galvoju prigręžti po 5 smeiges į kv.m ir klijuoti klinkerį. Ar vis gi reikia dėti dar ir armavimo tinklelį, tvirtinti išorinius, vidinius kampus ir t.t.? Žinau ką reikią daryti pagal visas technologijas. Bet ar šiuo atveju yra būtina tai daryti? Klijus esu nusipirkęs Atlas (ypač gerai sukimbantys ir elastingi).
Turim seną rastinį namą, norim fasadą klijuoti klinkeriu. Kokį sprendimą patartumėt pasirinkt?
Yra senas mūrinis dviejų aukštų pastatas, tinkuotas (tinklelio nėra dėta). Dabar pradėjo tinkas kristi. Norim klijuoti fasado klinkerines plyteles. Prašau patarkit ką mums reik daryt prieš pradedant klijuot plyteles?
Namas nuarmuotas prieš 5 metus, su tinkliuku. Per tinkliuką nesmeigiuota. Norim dėti klinkerines keramines plyteles. Armavimo mišinys vietomis "nusiplovęs", matosi tinkliukas. Ar laikui bėgant nenukris plytelės, jei ant esamo armavimo dėsim dar vieną tinkliuką ir antrą kart armuosim ir smeigiuosim? Meistrai sako, kad reiktų nuplėšti esamą tinkliuką ir naujai armuoti, bet tada jau kaina "kosminė"gausis?
Fasadas išklijuotas klinkerio plytelėmis. Bet netinka cementinio, siūlių glaisto spalva. Ar galima kokio impregnanto pagalba ją patamsinti? Sudrėkus siūlės pakeičia spalva, priima vandeni. O nuo plyteliu nusiplautų.
Aš dėl klinkerio klijavimo. Viskas paruošta pytelių klijavimui. Apšiltintas ,,staradūrų" dėtas 222 g, tinklelis prismeigiuotas, nuarmuotas, nugruntuotas giluminiu gruntu. Orai geri eina į pabaigą. Tai lyja, tai vėl kaitina. Ar galiu dar klijuoti klinkerį šiemet, ar palikti kitiems metams? O jeigu galiu, tai spėsiu tik klinkerį suklijuoti šiemet. Nes derinti reikia su pagrindiniu darbu (pamaininis grafikas). Ar galiu palikti nefūguotą klinkerį per žiemą? Ar darytis kažkokias pastoges po plėvele ir darbuotis iki rudeninių šalnų? Klinkerio yra apie 170-180 kv.m, didžioji dalis yra viena didelė siena. Girdėja, kad fūgą reikia stengtis užnešti ant vienos plokštumos vienu fūgavimu, nepalikti kitai dienai, nes skirsis fūga. Ar tikrai tai, nes mano siena yra 50 kv.m (nelabai per dieną užfūguosi tokį plotą...)?
Prašau patarimo kokį pagrindą (plokštę) patartina naudoti klinkeriui klijuoti. Namas yra senas, rąstinis, bus sukamas medinis karkasas apšiltintas su poliuretano putomis. Po to reikės kažkokio pagrindo, kurį greičiausiai reikės armuoti. Koks tas pagrindas turėtų būti. Svarstomi variantai: 1) Steico medžio plaušo plokštė 2) KTS vėjo izoliacinė gipskartonio plokštė Labai prašau pažiūrėti ir ekonomine prasme, jei tai įmanoma, nes namas apie 300 m2, todėl labai daug leisti pagrindui nėra prasmės.
Ar galima pjaustyti plytas iš pvz. pusinės plytos t.y. ne kaip įprasta plytos plotis 100mm, bet plotis 80mm, nes taip gerokai pigiau gaunasi tik kampelis mažesnis, kas tikrai vaizdo negadins.
Kokia kokybė lenkų gamintojo Cerrad klinkerio plytelių fasadui. Ar geriau rinktis kitą gamintoją?
Norėjau paklausti kokius klijus naudoti klinkerinėm plytelėm, kad mažiau būtų druskų nubėgimų po lietaus? Paskutiniu metu dirbam su Alpol 515 klijais, bet pastebėjau, kad po didesnio lietaus atsiranda baltų nubėgimų. Ką galėtumėt patarti?
Turiu klausimą kodėl kiti pjausto klinkerio plytas į plyteles? Ar tai gaunasi pigiau nei pirkti klinkerio plyteles? Ar patartumėt pirkti klinkerio plyteles ir jas klijuoti?
Sveiki, Rievėti klinkerines plyteles su kokiu mišiniu geriau, šlapiu ar sausu?
cedral_300x300px_4.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167493 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 37 specializuotų įmonių