Klinkerinės plytelės

Rodomi įrašai 1-24 iš 24.
Norime klijuoti klinkerio plyteles ant namo, kuris apšiltintas, dėtas tinklelis ir vieną kartą armuotas. Sienose labai daug nelygumų, kreivumų. Ar reiktų dar kartą perarmuoti?
Noriu pasiteirauti dėl lankstaus akmens (klinkerio) plokščių kainų ir asortimento.
Kaip teisingai klijuoti klinkerio plyteles ant neoporo plokštės? Kaip atlikti darbus?
Reikėtų klijų klinkerio plytelėms klijuoti, nežinome kokius rinktis. Kokie klijai geriausiai tiktų klinkerio plytelių klijavimui?
Naujai pastatytas namas, liko lauko apdaila - plytelių klijavimas, kokias plyteles geriau klijuoti ar klinkerines ar lanksčias? Kokie privalumai? Noriu, kad darbas būtų atliktas kokybiškai ir ilgaamžis rezultatas. Ar saulės atmosferos poveikis lanksčių plytelių neblukina?
Norėjau pasiteirauti dėl fasado apdailos. Projektuojamės 1 a. A+ klasės namą ir reikia pasirinkti fasado apdailą. Svarstome tarp dekoro ir klinkerio plytelių. Namo sienų (atėmus duris, langus) gaunasi ~150 kv. m. Kokia vidutinės klasės klinkerių plytelių kaina bei montavimo darbų kaina? Ir įdomu, kiek kainuotų sienas tinkuoti dekoratyviniu tinku ir dažyti gerais dažais? Kiek skiriasi paruošti sienas tinkavimui ir klinkerio klijavimui? Ar verta permokėti?
Ar galima išorės apdailai klijuoti klinkerio plyteles ant cemento drožlių plokščių? Plokštės būtų tvirtinamos ant medinio karkaso.
Kokiu būdu tvirtinamos klinkerio apdailos plytelės ant OSB plokštės skydinio ar karkasinio namo fasadui?
Ar galima ~12% vandens įgeriamumo klinkerio plytą pjaustyti į klinkerio plyteles ir klijuoti ant fasado? Ar nenukentėtų plytelės kokybė? Ar ne per didelis vandens įgeriamumas?
Ant ko galima klijuoti klinkerines apdailos plyteles?
Užsakovas prašo suklijuoti ant 1 aukšto namo (4m) klinkerio plyteles. Šiltinimo sluoksnis padarytas ir armuotas tinkleliu. Bet matosi, kad šiltinimo sluoksnis nesmeigiuotas, neaiški ir putplasčio klijavimo kokybė. Manau, didelė rizika klijuoti plyteles, kad nebūtų atplėštos su visu šiltinimu. Kokia jūsų nuomonė?
Noriu ant karkasinio naujai statomo namo susidėti klinkerį. Kokias plokštes dėti ant kurių būtų klijuojamas klinkeris?
Noriu klijuoti klinkerio plyteles ant namo fasado. Ar galima plyteles klijuoti ant jau esamo uždėto dekoratyvinio tinko? Ar reiktų viską lupti žemėn ir vėl iš naujo viską smeigiuoti, armuoti?
Norim namo fasadą klijuoti klinkerio plytelėm (tikrai ne sendintom), bet fasadas buvo ruoštas dekorui. Tai kaip suprantu reikalingas fasado perarmavimas klinkeriui? Noriu paklausti kokia kvadrato darbų kaina šiai dienai būtų būtent armavimo kartu su klinkerio klijavimu? Ar klinkeristai patys gali pasiruošt fasadą klijavimui? Namas vieno aukšto, sienų apie 250kv., taipogi visas palanges klinkeriu norim išklijuot (kokia kaina?), ir dar baiminamės turbūt kaip ir visi dėl kalkių nubėgimo, pabalimo. Ar įmanoma visiškai to išvengti, ar gali darbų vykdytojai garantuoti tai?
Namo lauko sienos yra mūras, 1956 m., senų plytų, gan dailus. Ar reikalinga pirmiausiai tinkuoti ir tik tada klijuoti klinkerio plyteles, ar galima tiesiai klijuoti ant mūro?
Norėtume paklausti, kokio storio turėtų būti armavimo sluoksnis norint klijuoti klinkerio plyteles ant akmens vatos plokščių? Kokius reikėtų naudoti tinklelius - užtenka vieno tinklelio ar rekomenduojama dviejų sl. tinklelių? Kaip teisingai paruošti pagrindą klinkerio plytelių klijavimui ant šiluminės izoliacijos (akmens vatos)?
Ant namo bus klijuojamos klinkerinės plytelės. H - 2,4m. Fasadas nuarmuotas, bet smeigiuotas polistirolas, ne tinkliukas. Meistrai pasiūlė smeigiuoti jau esamą nuarmuotą paviršių (kad nereiktų per naujo armuoti) papildomai smeigėmis. Esą aukštis nedidelis, tai toks smeigiavimas tikrai laikys. Ar galimas toks variantas?
Yra senas mūrinis dviejų aukštų pastatas, tinkuotas (tinklelio nėra dėta). Dabar pradėjo tinkas kristi. Norim klijuoti fasado klinkerines plyteles. Prašau patarkit ką mums reik daryt prieš pradedant klijuot plyteles?
Turim seną rastinį namą, norim fasadą klijuoti klinkeriu. Kokį sprendimą patartumėt pasirinkt?
Ar klinkerio plyteles galima klijuoti ankstyvą pavasarį? Meistrai sako, kad klinkerį klijuoja tik vasarą, nes kitu atveju iš klinkerio eina druskos. Ar teisybė? Ar nieko tokio klijuoti ankstyvą pavasarį?
Namas nuarmuotas prieš 5 metus, su tinkliuku. Per tinkliuką nesmeigiuota. Norim dėti klinkerines keramines plyteles. Armavimo mišinys vietomis "nusiplovęs", matosi tinkliukas. Ar laikui bėgant nenukris plytelės, jei ant esamo armavimo dėsim dar vieną tinkliuką ir antrą kart armuosim ir smeigiuosim? Meistrai sako, kad reiktų nuplėšti esamą tinkliuką ir naujai armuoti, bet tada jau kaina "kosminė"gausis?
Ar galima pjaustyti plytas iš pvz. pusinės plytos t.y. ne kaip įprasta plytos plotis 100mm, bet plotis 80mm, nes taip gerokai pigiau gaunasi tik kampelis mažesnis, kas tikrai vaizdo negadins.
Prašau patarimo kokį pagrindą (plokštę) patartina naudoti klinkeriui klijuoti. Namas yra senas, rąstinis, bus sukamas medinis karkasas apšiltintas su poliuretano putomis. Po to reikės kažkokio pagrindo, kurį greičiausiai reikės armuoti. Koks tas pagrindas turėtų būti. Svarstomi variantai: 1) Steico medžio plaušo plokštė 2) KTS vėjo izoliacinė gipskartonio plokštė Labai prašau pažiūrėti ir ekonomine prasme, jei tai įmanoma, nes namas apie 300 m2, todėl labai daug leisti pagrindui nėra prasmės.
Turiu klausimą kodėl kiti pjausto klinkerio plytas į plyteles? Ar tai gaunasi pigiau nei pirkti klinkerio plyteles? Ar patartumėt pirkti klinkerio plyteles ir jas klijuoti?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto