Klijai klinkerio plytelėms klijuoti

Klausimas:
Reikėtų klijų klinkerio plytelėms klijuoti, nežinome kokius rinktis. Kokie klijai geriausiai tiktų klinkerio plytelių klijavimui?
Komentarai:
Klinkerio plyteles galima klijuoti plytelių klijais Knauf K4. Šie klijai pasižymi puikiu sukibimu (C2 klasė) ir su sunkiai įgeriančiomis plytelėmis (klinkeriu). Tai yra elastingi klijai (S1 klasė), tad gali būti naudojami ir stipriai termiškai apkraunamose vietose, pvz. fasadas ar šildomos grindys, bei konstrukcijose, kurios gali patirti deformacijas, pvz. karkasinės.
Kastytis Vaseris, Knauf, UAB
Geriausia rinktis c2 klasę TE pagal LT-EN12004, EN197 standartą. Geriausi būtų su Trass (spec. vulkaninis tufas, maximaliai sustabdantis baltų dėmių atsiradimą ir labai ilgaamžis priedas). Tada tikrai nenukris plytelės po 10 metų, kaip būna nuo standartinių. Geri klijai QuickMix FX500, 25 kg maišas kainuoja ~16 Eur su PVM su pristatymu.
Tadas, UAB STAKETA
Mes rekomenduojame klinkerio plytelėms klijuoti Atlas Plus C2TE S1 ATLAS PLUS - modeliuojamieji klijai S1 (2-10 mm) – C2TE tipo

Aprašymai
C2TE tipo plytelių klijai rekomenduojami kloti vidaus ir lauko dangoms, kurios naudojamos ypač sudėtingomis sąlygomis: OSB ir gipskartonio plokštėms, senoms plytelėms, terasoms, balkonams ir fasadams, grindų ir sienų šildymo sistemoms. Skirti mažo, vidutinio ir didelio formato, vidutinės įgerties keraminėms (glazūruotoms, terakotos, klinkerio, akmens masės, mozaikinėms), cementinėms, akmens plytelėms klijuoti.
Pagrindinės savybės
● riboja dulkėjimą
● plastiškesnė formulė
● labai aukštas elastingumas
● ilgesnis atvirasis laikas
● plyteles galima klijuoti nuo viršaus
Pagrindiniai parametrai
● S1 klasės atsparumas deformacijai
● sąnaudos: 1,5 kg/1 m2/1 mm
● sluoksnio storis: 2–10 mm
● aukštas sukibimas: ≥ 1 N/mm2
Žydrūnas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: