Klinkerio plytos – Patarimai

Kaip skiriasi kaina klinkerio ir skaluno? Skalūnas yra sunkus, bet jei planuoju stogo ir sienų dangai naudoti skalūną - ar nereikia stipresnių konstrukcijų?
Norėčiau namo fasadą dengti klinkerinėmis plytomis. Domina jų tolimesnės priežiūra - ar jas būtina plauti, dažyti, ar kaip nors dar prižiūrėti ypatingai?
Noriu daryti fasado apdailą iš klinkerio plytų. Jų labai daug rūšių. Kuo jos skiriasi tarpusavyje? Kokios tinkamiausios mūsų klimato sąlygomis?
Ruošiuosi statyti namą. Sienos 25 cm fibo, 20cm putų polistirolas ir klinkerio plyta. Ar reikia palikti tarp putų polistirolo ir plytos oro tarpą, ar tiesiog klinkerį glausti prie putų?
Domina sendintos plytos. Kokia šių plytų kaina? Koks būtų reikalingas kiekis 100 m2 sumūryti?
Kokie privalumai, minusai ir kainų skirtumas tarp klinkerio klijavimo ir klinkerio plytos mūrijimo?
Namo sienos išmūrytos keraminiais Lode blokais 17,5 cm storio. Prie blokų bus klijuojamos 30 cm putų polistirolo plokštės, 3 cm oro tarpas ir bus mūrijama 11,5 cm klinkerio plytomis. Putų polistirolas bus tvirtinamas smeigėmis. Tarp blokų siūlėj nėra palikta vielų. Kokia geriausia išeitis sutvirtinti klinkerio plytas su blokais?
Noriu ant ICF blokelių klijuoti klinkerį. Fasadas vieną kartą armuotas 160 mk tinkleliu. Paklausus tiek ICF atstovų, tiek kelių meistrų sako, kad nebereikia smaigstyti fasado. Tai kaip yra iš tikro, nes nesinori, kad klinkeris pradėtų kristi.
cedral_300x300px_4.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394432 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164593 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 30 specializuotų įmonių