Namo fasado apdaila: tinkavimas ar klinkerio plytelės

Ką rinktis - namo tinkavimą ar klinkerio plyteles? Kokie yra vieno (tinkavimas) ir kito (klinkeris) funkciniai ir finansiniai skirtumai? Ar klinkerio dėjimas kainuoja daug brangiau (kiek maždaug) ir ar tas kainos skirtumas vertas investavimo funkcine prasme?

Fasado apdailos iš kompozitinių lentų priežiūra

sveiki, Fasado apdaila iš kompozitinių lentų. Ar vėliau reikia tokią apdailą papildomai dažyti, impregnuoti?

Klinkerių plytelių klijavimas tiesiai ant betono

Ar galima klijuoti klinkerines plyteles tiesiai ant betono? (Betoniniai blokeliai, tvora) ar reikia kažkaip paruošti paviršių?

Cedral ir skardinio fasado pliusai minusai

Renkamės tarp Cedral ir skardinio fasado. Kokie pliusai minusai abiejų? Norisi kuo ilgaamžiškesnio ir mažiau priežiūros reikalaujančio fasado.

Klinkerio plytelių klijavimas

Norime klijuoti klinkerio plyteles ant namo, kuris apšiltintas, dėtas tinklelis ir vieną kartą armuotas. Sienose labai daug nelygumų, kreivumų. Ar reiktų dar kartą perarmuoti?

Tinkuoto fasado dažymas

Reikia nudažyti tinkuoto namo fasadą. Kaip, ir su kuo tinkamai paruošti pagrindą, kad nudažius, po kelių metų vėl nereikėtų dažyti?

Rinktis klinkerį ar skalūną fasado apdailai

Kaip skiriasi kaina klinkerio ir skaluno? Skalūnas yra sunkus, bet jei planuoju stogo ir sienų dangai naudoti skalūną - ar nereikia stipresnių konstrukcijų?

Lankstaus klinkerio plokščių kainos

Noriu pasiteirauti dėl lankstaus akmens (klinkerio) plokščių kainų ir asortimento.

Fasadui geriau klijuoti ar klinkerines ar lanksčias plyteles

Naujai pastatytas namas, liko lauko apdaila - plytelių klijavimas, kokias plyteles geriau klijuoti ar klinkerines ar lanksčias? Kokie privalumai? Noriu, kad darbas būtų atliktas kokybiškai ir ilgaamžis rezultatas. Ar saulės atmosferos poveikis lanksčių plytelių neblukina?

Klinkerio plytelių klijavimas ant neoporo plokštės

Kaip teisingai klijuoti klinkerio plyteles ant neoporo plokštės? Kaip atlikti darbus?

Rąstinio namo fasado apdailos medžiagos

Kokia yra geriausia rąstinio namo fasado apdaila, jei brangesnė, tai kokia?

Ventiliuojamos fasadų šiltinimo sistemos pliusai ir minusai

Kokie yra ventiliuojamos fasadų šiltinimo sistemos pliusai ir minusai?

Klijai klinkerio plytelėms klijuoti

Reikėtų klijų klinkerio plytelėms klijuoti, nežinome kokius rinktis. Kokie klijai geriausiai tiktų klinkerio plytelių klijavimui?

Ventiliuojamo fasado įrengimo kaina

Kokia 1 kvadratinio metro ventiliuojamo fasado įrengimo kaina?

Klinkerio plytelių fasado apdaila

Norėjau pasiteirauti dėl fasado apdailos. Projektuojamės 1 a. A+ klasės namą ir reikia pasirinkti fasado apdailą. Svarstome tarp dekoro ir klinkerio plytelių. Namo sienų (atėmus duris, langus) gaunasi ~150 kv. m. Kokia vidutinės klasės klinkerių plytelių kaina bei montavimo darbų kaina? Ir įdomu, kiek kainuotų sienas tinkuoti dekoratyviniu tinku ir dažyti gerais dažais? Kiek skiriasi paruošti sienas tinkavimui ir klinkerio klijavimui? Ar verta permokėti?

Klinkerio plytų priežiūra

Norėčiau namo fasadą dengti klinkerinėmis plytomis. Domina jų tolimesnės priežiūra - ar jas būtina plauti, dažyti, ar kaip nors dar prižiūrėti ypatingai?

Fasado apdailos įrengimo klaidos

Kokios dažniausiai pasitaiko klaidos renkantis ir įsirengiant namo fasado apdailą?

Klinkerio plytelių klijavimas ant cemento drožlių plokščių

Ar galima išorės apdailai klijuoti klinkerio plyteles ant cemento drožlių plokščių? Plokštės būtų tvirtinamos ant medinio karkaso.

Fibrocementinių ir medinių dailylenčių svoris

Kas geriau fibrocementinės ar medinės dailylentės? Kuri medžiaga yra sunkesnė? Namas yra pastatytas iš 3-jų skirtingų medžiagų blokelių, 1 aukštas keramzitiniai ir akyto betono, 2 aukštas dujų silikatiniai. Darome 25 cm akmens vatos apšiltinimą iš 2 dalių su mediniu profiliu. 1 profiliai su kalamom vinim į blokelius 210mm, antras 100mm. Norime dėti fibrocementines, bet bijome, kad gali neatlaikyti.

Ventiliuojamas fasadas neturi 100% sandarumo?

Apšildžiau namo fasado kelias sienas 20 cm storio Paroc tipo vata. Fasado tipas "ventiliuojamas". Buvo dėta ir difuzinė plėvelė, apkalta mediena. Bet vis viena iš namo vidaus pridėjus ranka prie mūro blokų sujungimų tarpų, jaučiasi silpnas vėjo traukimas. Blokeliai sumūryti tvarkingai, buvo naudoti specialus klijai. Kiek teiravausi su rangovais, gavau atsakymą, čia ne darbo brokas, kad ventiliuojamas fasadas neturi 100% sandarumo. Tad įdomu, kokių patarimu turite tai panaikinti. Nes visgi tai šilumos nuostolis.

Ventiliuojamo fasado šiltinimas

Kokia medžiaga būtų geriausiai šiltinti ventiliuojamą fasadą? Architektai pataria akmens vatą, kad atitiktų A+ namo reikalavimus. Ir ką manot apie fibrocementines plokštes? Nes galvoju montuoti fibrocementines ant fasado, nes jos atrodo patikimiau ir patogus, lengvas montavimas, ir grožio atžvilgiu jos man labiau patinka. O gal kažką galit pasiūlyt pigiau? Kiek žiūrėjau jų kainos apie 50 eurų už kvadratą.

Daugiasluoksnių plokščių montavimas

Kaip montuojamos daugiasluoksnės plokštės?

Fibrocementinės dailylentės, plokštės ar klinkerio plokštės

Kas ilgaamžiškiau: fibrocementinės dailylentės, plokštės ar klinkerio plokštės? Ką paprasčiausia sumontuoti?

Fasado apdaila iš klinkerio plytų

Noriu daryti fasado apdailą iš klinkerio plytų. Jų labai daug rūšių. Kuo jos skiriasi tarpusavyje? Kokios tinkamiausios mūsų klimato sąlygomis?

Fibrocementinių plokščių kaina už m2

Domina fibrocementinių plokščių kaina, pigiausia ir vidutinė. Tarpusavyje jų skirtumas koks būtų? Kokie dar bus reikalingi elementai kampams, langams ir jų kaina? O gal būtų galima atsiųsti projektą ir mums paskaičiuotumėte bendrą kainą? Montavimo kaina. Namas bus karkasinis, vieno aukšto 120kv.m.

Cementinės dailylentės mediniam pastatui

Noriu mediniam pastatui padaryti fasado apdailą. Ar cementinės dailylentės yra geras sprendimas mediniam pastatui? Man reikėtų apie 100/m2. Kokia kaina būtų?

Fasado apdailos plokštės

Kokią apdailą pasirinkti namo fasadui, kad nebūtų labai brangu, bet kad būtų ilgaamžiška?

Tarpas tarp putų polistirolo ir klinkerinės plytos

Ruošiuosi statyti namą. Sienos 25 cm fibo, 20cm putų polistirolas ir klinkerio plyta. Ar reikia palikti tarp putų polistirolo ir plytos oro tarpą, ar tiesiog klinkerį glausti prie putų?

Klinkerio apdailos plytelių tvirtinimas ant OSB plokštės

Kokiu būdu tvirtinamos klinkerio apdailos plytelės ant OSB plokštės skydinio ar karkasinio namo fasadui?

Sandwich tipo plokščių kaina

Kokia yra preliminari sandwich tipo plokščių kaina? Nuo ko priklauso, kinta kaina?

Tinkuojamų fasadų šiltinimo sistemų pliusai ir minusai

Kokie yra tinkuojamų fasadų šiltinimo sistemų pliusai ir minusai?

Namo fasado šiltinimas ir tinkavimas

Kokio tipo ir koks tinkas būtų tinkamiausias gyvenamojo namo fasadui tinkuoti. Namas pastatytas iš akytbetonio blokelių, planuojam šiltinti.

Kokie specialistai užsiima namo išorės dizainu

Norėčiau pasidomėti kokie specialistai užsiima namo išorės dizainu? Reikėtų patobulinti, pagražinti turimą namo projektą - numatyti apdailą, papildomus elementus. Ar tai daro architektai ar yra tokių dizainerių, kurie specializuojasi ties šia sritimi?

Klinkerio plytelių klijavimas ant fasado

Noriu klijuoti klinkerio plyteles ant namo fasado. Ar galima plyteles klijuoti ant jau esamo uždėto dekoratyvinio tinko? Ar reiktų viską lupti žemėn ir vėl iš naujo viską smeigiuoti, armuoti?

Ventiliuojamų fasadų šiltinimas

Ar galima ventiliuojamus fasadus šiltinti putplasčiu? Ar tik vata?

Kaip apšiltinti tinkuotą fasadą

Norime atnaujinti mūrinio tinkuoto namo fasadą. Norėtume rinktis apkalimą kanadietiškomis plastikinėmis dailylentėmis. Gal galėtumėte patarti, kaip teisingai apšiltinti tinkuotą fasadą akmens vatos plokštėmis prieš uždengiant pl. dailylentėmis. Mūro sienų storis apie 40 cm.

Dėl išorinės namo apdailos ir pamatų

Ruošiuosi statyti vieno aukšto namą iš AEROC ECO TERM PLUS 375 blokelių. Ar galėsiu išorinei namo sienos apdailai naudoti medines arba "Eternit" dailylentes palikdamas 5cm oro tarpą ir kokio pločio pamatą (monolitą) šioms sienoms reikėtų pilti?

Armuoto fasado be dekoratyvinio tinko dažymas

Ar būtina dėti dekoratyvinį tinką fasadui, ar galima dažyti tiesiai ant armavimo mišinio? Kokie minusai dažant tik armuotą fasadą be dekoratyvinio tinko? taip pat koki armavimo tinklelį naudoti 160 ar 220 g? ar yra tikslinga naudoti 220 g tinklelį fasadui kuris bus tik su dekoratyviniu tinku?

Klinkerio plytų pjaustymas į klinkerio plyteles

Ar galima ~12% vandens įgeriamumo klinkerio plytą pjaustyti į klinkerio plyteles ir klijuoti ant fasado? Ar nenukentėtų plytelės kokybė? Ar ne per didelis vandens įgeriamumas?

Ilgaamžiškos plokštės fasado apdailai

Kokias ilgaamžiškas plokštes siūlytumėte rinktis fasado apdailai? Kokia jų kaina?

Mūrinio namo fasado dažymas

Darome mūrinio namo fasado apdailą, namas yra tinkuotas. Ar prieš dažant sienas būtų kokia nauda sienas išdažyti skystu stiklu, o po to dažais (gal bus didesnė apsauga nuo drėgmės ir pelėsių)?

Smeigių tvirtinimas klijuojant klinkerį

Namas šiltintas EPS 70 neoporu. Name yra daug langų, todėl lapai pjaustyti ir jie yra ne vienodo dydžio. Planuojame klijuoti klinkerį (ar kažkas panašaus kas yra klinkerio pakaitalas). Kaip dėti smeiges, nes reikia dėti ant šlapio armavimo mišinio, tačiau mes nematysime kur yra sujungimai neoporo lapų. Tiesiog iš akies dėti 4-5 smeiges į m2?

Sendintų plytų kaina

Domina sendintos plytos. Kokia šių plytų kaina? Koks būtų reikalingas kiekis 100 m2 sumūryti?

Plokštės fasadinių sienų apdailai

Domina sienų apdailos medžiagos. Ar yra galimybė pakeisti kuo nors plyteles, gal kokios nors plokštės - kurias greitai galima būtų įrengti, taip pat lengva priežiūra?

Apdailos medžiagos ventiliuojamam fasadui

Domina ventiliuojamam fasadui apdailos medžiagos. Kokių galite pasiūlyti?

Kada geriau rinktis tinkuojamą fasadą

Kada geriau rinktis tinkuojamą fasadą? Kokia darbų kaina už m2?

Klinkerinių apdailos plytelių klijavimas

Ant ko galima klijuoti klinkerines apdailos plyteles?

Fibrocementinių plokščių kaina

Domina fibrocementinių plokščių kaina. Apie 120kv. m, pilkos spalvos, kiek kainuotų?

Ventiliuojamo fasado mazgas

Ar galimas toks ventiliuojamo fasado mazgas: 250mm keramikiniai blokeliai 200mm polistirolis uzarmuotas Plyteles akmens mases 300x600 Ar ventiliuojamuose fasaduose jaučiasi, kaip per sienas oras vaikšto?

Namo cokolio apdaila

Patarkit optimaliausią namo cokolio apdailą kokybės ir kainos atžvilgiu?

Silikoninį ar akrilinį dekorą dėti ant fasado

Norėjau pasiteirauti, kokį dekorą (silikoninį ar akrilinį) reikia dėti ant fasado, kurį apšiltinau 15 cm putplasčiu? Ir kodėl?

Cementinių dailylenčių tvirtinimas

Namas apšiltintas 20 cm pilku polistirolu, buvo galvota armuoti ir dėti struktūrą, bet apsigalvojom ir nusprendėm dėti cementines dailylentes. Kaip padaryti tvirtinimus dailylentėms, kuo mažiau ardant?

Pamatų apdaila

Gal galėtumėte pakonsultuoti dėl pamatų tolesnės apdailos būdo? Blokiniai pamatai (namas statytas prieš 14 m.) neapšiltinti, aptinkuoti "Sakret" kalkinio cementinio tinko mišiniu prieš 2m. Šiemet sudėtos betono trinkelės aplinkoje. Po trinkelių sudėjimo pamatai nugruntuoti pigmentiniu Caparol gruntu su kvarciniu smėliu, toliau planuojant dėti dekoratyvinį tinką. Prasidėjus lietingam orui pasimatė didelė bėda- banguotos, ilgai nedžiūstančios dėmės, trupa gruntas. Buvo mąstyta dažyti, bet juk atšoks dažai nuo drėgmės. Apie dekoratyvinį tinką net nebegalvoju. Membrana prie pamatų nedėta klojant trinkeles. Negi lieka viską ardyt? Buvo kilusi mintis nutepti impregnantu, bet žemiau trinkelių jis nepasieks. Gal galima rast kokių sprendimų?

Fasado plokščių gamyba

Namo fasado apdailai reikalingos klinkerio termoizoliacinės plokštės, Lenkijoje jų pasirinkimas gana nemenkas, bet klausimas, kas gamina ar tiekia jas Lietuvoje?

Kaip sutvarkyti sutrūkinėjusį fasado tinką

Horizontaliai sutrūkinėjo silikoninis apdailos fasado tinkas, drėgmė per blokelius patenka į vidinę pastato pusę. Kodėl taip nutiko ir kaip atlikti remontą? Namas pastatytas iš Ytong blokelių (40 cm), be apšiltinimo.

Cementinių dailylenčių kaina

Domintų kaina cementinių dailylenčių - Cedral lentelių riešutmedis c100 ir c04 tamsiai ruda spalvos. Reiktų apie 60 vnt. Koks pristatymas į kitus miestus?

Iš ko įrengti ventiliuojamą fasadą karkasiniam namui

Kokia medžiaga tiktų labiausiai - ekonomiškiausiai karkasinio namo ventiliuojamam fasadui, kai ant karkaso sukalta 10 mm OSB plokštė? Ar teisingas sprendimas ant OSB kalti medinius tašus ir ant jų sukti cementinio pluošto plokštę, taip paliekant tarpą tarp tašų ventiliacijai?

Hidroizoliacinės medžiagos ventiliuojamam fasadui

Kokius produktus ir izoliacines medžiagas rinktis įrengiant apšiltintą ventiliuojamą fasadą?

Neoporu apšiltinto namo apdaila

Namas apšiltintas neoporu, kokia gali būti apdaila? Savo jėgomis apšiltinome pamatą ir fasadą neoporu, armavome Klebespachtel P, paviršius nelabai lygus. Ar tikslinga papildomai kuo nors tepti ar tik šveisti ir gruntuoti/dažyti? Anksčiau namas buvo taškytas betonu, gal galima vėl nutaškyti – ar derinsis su Klebespachtel P? Koks kitas galėtų būti nebrangus apdailos variantas?

Karkasinio namo tinko ar plytelių apdaila

Karkasiniaime skydiniame name noriu išorinės fasado apdailos iš tinko arba klijuojamų plytelių. Kokie šiuo atveju sienos konstrukciniai variantai geriausi?

Klinkerio plytelių klijavimas ant nesmeigiuoto šiltinimo sluoksnio

Užsakovas prašo suklijuoti ant 1 aukšto namo (4m) klinkerio plyteles. Šiltinimo sluoksnis padarytas ir armuotas tinkleliu. Bet matosi, kad šiltinimo sluoksnis nesmeigiuotas, neaiški ir putplasčio klijavimo kokybė. Manau, didelė rizika klijuoti plyteles, kad nebūtų atplėštos su visu šiltinimu. Kokia jūsų nuomonė?

Klinkerinių plytelių klijavimas ant smeigiuoto polistirolo

Ant namo bus klijuojamos klinkerinės plytelės. H - 2,4m. Fasadas nuarmuotas, bet smeigiuotas polistirolas, ne tinkliukas. Meistrai pasiūlė smeigiuoti jau esamą nuarmuotą paviršių (kad nereiktų per naujo armuoti) papildomai smeigėmis. Esą aukštis nedidelis, tai toks smeigiavimas tikrai laikys. Ar galimas toks variantas?

Fibrocementinių dailylenčių montavimas vertikaliai

Norėčiau pasiteirauti ar yra (ir kur) fibrocementinių dailylenčių, kurias būtų galima montuoti vertikaliai? Noriu apsišiltinti seną (1964 m.) medinį namą ir jį apkalti fibrocementinėmis dailylentėmis. Visas namas kartu su pamatais yra pasviręs, todėl kalant horizontaliai labai išryškėtų jo pasvirimas. Viso namo pakelti ir išlyginti nėra galimybių.

Namo fasado paruošimas klinkerio plytelių klijavimui

Norim namo fasadą klijuoti klinkerio plytelėm (tikrai ne sendintom), bet fasadas buvo ruoštas dekorui. Tai kaip suprantu reikalingas fasado perarmavimas klinkeriui? Noriu paklausti kokia kvadrato darbų kaina šiai dienai būtų būtent armavimo kartu su klinkerio klijavimu? Ar klinkeristai patys gali pasiruošt fasadą klijavimui? Namas vieno aukšto, sienų apie 250kv., taipogi visas palanges klinkeriu norim išklijuot (kokia kaina?), ir dar baiminamės turbūt kaip ir visi dėl kalkių nubėgimo, pabalimo. Ar įmanoma visiškai to išvengti, ar gali darbų vykdytojai garantuoti tai?

Kokią apdailą pasirinkti renovuojant rąstinį namą

Norėjau pasiteirauti, kokią apdailą pasirinkti renovuojant rąstinį namą?

Cedral fibrocementinės lentelės vs Shera plank lentelės

Kuo skiriasi Cedral fibrocementinės lentelės nuo Shera plank lentelių?

Fibrocementinių plokščių klijavimas prie pagrindo nedarant karkaso

Ar galima fibrocementines plokštes klijuoti prie pagrindo nedarant karkaso? Pas mane namas jau yra apšiltintas 30 cm neoporu. Tikslinga būtų daryti karkasą, kurį 40cm ankerių pagalba galima būtų sutvirtinti prie namo konstrukcijos. Išvengiant ankerių ir karkaso ar galima plokštes klijuoti kaip klinkerį?

Klinkerio plytų klijavimas vs klinkerio plytų mūrijimas

Kokie privalumai, minusai ir kainų skirtumas tarp klinkerio klijavimo ir klinkerio plytos mūrijimo?

Sandwich sieninių plokščių profiliai

Kokie yra daugiasluoksnių Sandwich plokščių profiliai? Iš kokių spalvų galima rinktis?

Daugiasluoksnių plokščių privalumai

Kokie yra daugiasluoksnių plokščių privalumai statyboje? Kodėl verta jas rinktis ir kada geriau jas rinktis?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150824 klausimų