Lankstaus klinkerio plokščių kainos

Klausimas:
Noriu pasiteirauti dėl lankstaus akmens (klinkerio) plokščių kainų ir asortimento.
Komentarai:
Lanksčios plokštės su natūralaus akmens paviršiumi pagaminti iš didelių formatų akmens panelių, jas skaldant į 0,7 mm iki 2,0 mm storio skalūnus. Unikalios technologijos leidžia pagaminti ploniausias plokštes iš gražiausių pasaulio akmenų. Kiekviena plokštė yra unikali, turinti skalūno masyvo piešinį, iš kurio ji buvo pagaminta, tai natūralaus akmens grožis, derinantis savyje plokštės lankstumą bei palyginus nedidelį svorį. Šios produkto savybės praplečia apdailos galimybes akmeniu. Jį patogu naudoti įvairių paviršių apdailai: grindų, sienų, baldų. Produkto ilgaamžiškumas bei nenusidėvėjimas leidžia naudoti jį patalpų su aukšta eksploatacine apkrova (komercinės patalpos) apdailai.
Akmens plokštės klojamos ant paviršiaus „Skystų vinių“ klijais. Jos pjaunamos bei formuojamos cirkuliariniu pjūklu su specialiuoju deimantiniu pjovimo disku. Plokščių gręžimui naudojama akmens arba medžio gręžimo įranga. Plokščių lankstumas gali būti didinamas jas šildant (400°C šilumos pistoletu). Akmens plokštėmis klojami įvairūs paviršiai, jos nesukelia alergijos. Puikiai tinka sieninių paviršių, židinių, vonių, išorės apdailai, baldų, durų, grindų, lubų, virtuvių ir kitų paviršių apdailai.
Akmens plokštes ypač lengva pervežti, visų akmenų tiekimas galimas keliems metams į priekį, jas lengva naudoti kampų ar apvalių paviršių apdailai, galima kloti tiesiai ant plytelių.
Išmatavimai: 1220 mm x 610 mm kainos nuo 22.57 € už lakštą, 30,33 € už m2 su PVM. Turime įvairių spalvų ir tekstūros. Galima ir kitų išmatavimų plokščių gamyba.
Rišard Grincevič, UAB "Karialma"
Galime pasiūlyti "lankstaus klinkerio" plyteles. Visos sistemos (eilinės plytelės, kampinės plytelės, gruntas, klijai ir rievėjimo mišinys) kaina apie 30 Eur/m2 su PVM.
Arūnas, KLINKERHAUS, UAB
Galime pasiūlyti lanksčias klinkerio plyteles Caparol firmos. Kaina svyruoja nuo 27-30 €/m2 su PVM. Į kainą įskaičiuoti klijai 1 m2.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: