Fibrocementinės plokštės

Fibrocementinių ir medinių dailylenčių svoris

Kas geriau fibrocementinės ar medinės dailylentės? Kuri medžiaga yra sunkesnė? Namas yra pastatytas iš 3-jų skirtingų medžiagų blokelių, 1 aukštas keramzitiniai ir akyto betono, 2 aukštas dujų silikatiniai. Darome 25 cm akmens vatos apšiltinimą iš 2 dalių su mediniu profiliu. 1 profiliai su kalamom vinim į blokelius 210mm, antras 100mm. Norime dėti fibrocementines, bet bijome, kad gali neatlaikyti.

Fibrocementinės dailylentės, plokštės ar klinkerio plokštės

Kas ilgaamžiškiau: fibrocementinės dailylentės, plokštės ar klinkerio plokštės? Ką paprasčiausia sumontuoti?

Fibrocementinių plokščių kaina už m2

Domina fibrocementinių plokščių kaina, pigiausia ir vidutinė. Tarpusavyje jų skirtumas koks būtų? Kokie dar bus reikalingi elementai kampams, langams ir jų kaina? O gal būtų galima atsiųsti projektą ir mums paskaičiuotumėte bendrą kainą? Montavimo kaina. Namas bus karkasinis, vieno aukšto 120kv.m.

Cementinės dailylentės mediniam pastatui

Noriu mediniam pastatui padaryti fasado apdailą. Ar cementinės dailylentės yra geras sprendimas mediniam pastatui? Man reikėtų apie 100/m2. Kokia kaina būtų?

Fibrocementinių plokščių kaina

Domina fibrocementinių plokščių kaina. Apie 120kv. m, pilkos spalvos, kiek kainuotų?

Cementinių dailylenčių kaina

Domintų kaina cementinių dailylenčių - Cedral lentelių riešutmedis c100 ir c04 tamsiai ruda spalvos. Reiktų apie 60 vnt. Koks pristatymas į kitus miestus?

Fibrocementinių dailylenčių montavimas vertikaliai

Norėčiau pasiteirauti ar yra (ir kur) fibrocementinių dailylenčių, kurias būtų galima montuoti vertikaliai? Noriu apsišiltinti seną (1964 m.) medinį namą ir jį apkalti fibrocementinėmis dailylentėmis. Visas namas kartu su pamatais yra pasviręs, todėl kalant horizontaliai labai išryškėtų jo pasvirimas. Viso namo pakelti ir išlyginti nėra galimybių.

Cedral fibrocementinės lentelės vs Shera plank lentelės

Kuo skiriasi Cedral fibrocementinės lentelės nuo Shera plank lentelių?

Fibrocementinių plokščių klijavimas prie pagrindo nedarant karkaso

Ar galima fibrocementines plokštes klijuoti prie pagrindo nedarant karkaso? Pas mane namas jau yra apšiltintas 30 cm neoporu. Tikslinga būtų daryti karkasą, kurį 40cm ankerių pagalba galima būtų sutvirtinti prie namo konstrukcijos. Išvengiant ankerių ir karkaso ar galima plokštes klijuoti kaip klinkerį?

Fibrocementinių dailylenčių montavimas

Bus montuojamas ventiliuojamas fasadas su fibrocementinėm dailylentėm ant plytinio namo, todėl klausimas toks: Kokius profilius geriau naudoti medinius ar metalinius? Teko girdėti, kad prie metalinių profilių lentelės ne taip gerai prisisuka kaip prie medinių.

Vėjalenčių pakalimas

Prašau patarimo, ką pasirinkti vėjalenčių pakalimui. Fibrocementinė plokštė, medis, Cedral lentelės, ar skarda?

Cementinės dailylentės ant polistireno

Ar galima cementines dailylentes kalti ant polistireno? Norim apšiltinti namą ir tik tada dėti dailylentes. Ar galima su dailylentėmis šiltinti namą su polistirenu. Ar būtina apšiltinti tik vata?

Fibrocementinės dailylentės ant tinkuojamo fasado

Namą apšiltino polistirolo plokštėmis ir užarmavo, belieka dėti dekorą, bet aš persigalvojau ir norėčiau, kad apdaila būtų fibrocementinėmis dailylentėmis. Kiek randu informacijos, dailylentėmis daromas tik ventiliuojamas fasadas. Klausimas ar galiu montuoti dailylentes ant dabar esamo fasado?

Fibrocementinės plokštės medinio namo apdailai

Noriu apkalti medinį namą fibrocementinemis plokštėmis. 200 kv. Kaip sakot, ar renkuosi tinkamą variantą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų