Cementinės dailylentės mediniam pastatui

Klausimas:
Noriu mediniam pastatui padaryti fasado apdailą. Ar cementinės dailylentės yra geras sprendimas mediniam pastatui? Man reikėtų apie 100/m2. Kokia kaina būtų?
Komentarai:
Mūsų gaminamos Cedral fibrocementrinės dailylentės skirtos ventiliuojamam fasadui, tad Jūsų mediniam pastatui puikiai tiks. Apie jas daugiau galite pasiskaityti mūsų tinklalapyje, o kainas galite sužinoti pas mūsų partnerius.
Fibrocementinės dailylentės yra puikus pasirinkimas. Jų tarnavimo laikas yra nuo 40 iki 60 m. Jos nereikalauja priežiūros ir jų nereikia perdažyti, kaip pavyzdžiui medines dailylentes. Kaina yra 15,70 Eur/m2. Dailylentės bus paruoštos gamykloje pagal Jūsų norima spalva ir pristatytos per keturias sav.
Dainius Milašius, LUKRA, UAB
Tokia apdaila yra labai tinkama Jūsų atveju, nes fasadas bus ventiliuojamas ir neleis medžiui šusti. Tai labai ilgaamžiškas fasado apdailos būdas. Cementinės dailylentės nesikraipo, nekeičia spalvos, jas labai paprasta prižiūrėti. 1m2 tokios apdailos grubiai gali kainuoti apie 17 Eur.
Aistis, Bergeta
Svarbu koks Jūsų namas. Nes cementinės dailylentės yra sunkios. Siūlyčiau fasado apdailą iš pusto PVC arba polipropileno pagamintų plokščių. Jos 3 kartus lengvesnės, o atrodys labai gražiai ir neturėsit jokių problemų.
Ramūnas, UAB Žemeina
Klausk
eksperto