Tinkuojami fasadai – Patarimai

Namo sienos apšiltintos putų polistirolu, uždėtas tinklelis su armuojamuoju skiediniu - klijais. Ką dar reikia atlikti prieš dažant fasadą? Ar reikia dar sluoksnio tinko ar...?
Karkasinis namas apkaltas osb plokšte. Norime tinkuojamo fasado. Ar reikalingas papildomas šiltinimo sluoksnis iš lauko tarkim kieta fasadinė vata, arba steico? O gal iš karto gruntuoti ir tinkuotojo OSB? Karkasas apšiltintas 20 cm akmens vata iš vidaus, priešvėjinė plokštė ir visur dėta garo plėvelė. Žodžiu kaip protingai užtinkuoti fasadą iš osb, šiltinti ar ne iš lauko?
Reikia nudažyti tinkuoto namo fasadą. Kaip, ir su kuo tinkamai paruošti pagrindą, kad nudažius, po kelių metų vėl nereikėtų dažyti?
Kokie yra tinkuojamų fasadų šiltinimo sistemų pliusai ir minusai?
Kada geriau rinktis tinkuojamą fasadą? Kokia darbų kaina už m2?
Norime atnaujinti mūrinio tinkuoto namo fasadą. Norėtume rinktis apkalimą kanadietiškomis plastikinėmis dailylentėmis. Gal galėtumėte patarti, kaip teisingai apšiltinti tinkuotą fasadą akmens vatos plokštėmis prieš uždengiant pl. dailylentėmis. Mūro sienų storis apie 40 cm.
Namas pastatytas jau trys metai. Apšiltintas iš lauko polistirolu, tinkuotas silikoniniu tinku. Klausimas: kodėl esant drėgnam orui ar paspaudus pirmam šaltukui matosi patamsėjusios vietos tinke kur yra polistirolo smeigės, apskritimai? Tai nėra ant viso namo, tik viena siena. Kitur nesimato.
Padarė namo fasadą, galiausiai jį nudažė ir išryškėjo visi nelygumai (matosi klijuoto putplasčio kraštai). Kaip patartumėte tai ištaisyti? Gal galima užtinkuoti dekoratyviniu tinku? Ar nudažyti kitokiais dažais, kad taip nesimatytų (padarę meistrai pradingo)? Kokia būtų darbų eiga?
Kaip perdažyti tinkuotą fasadą? Nes buvo dažytas ir dabar norime pakeisti spalvą.
Ar galima tinkuoti karkasinį namą? Kiek metų garantijos? Mes prie mūrinio namuko pristatysim karkasinį. Mūrinį norim tinkuoti, o karkasinį ar galima irgi tinkuoti?
Šiltinau sieną iš vidaus su ekstrudiniu polistirolu, armavau su tinkliuku. Dabar noriu tinkuoti su rodbandu, ar reikia armuotą polistirolą gruntuoti ir su kuo jei taip, ar iš kart galima tinką dėti ant armavimo?
cedral_300x300px_4.png
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167493 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 26 specializuotų įmonių