Kokio tipo garažo vartus montuoti geriausia

Klausimas:
Mano garažo aukštis nuo grindinio iki perdengimo plokštės yra 2.05 m aukščio. Kokio tipo vartus geriausia būtų sumontuoti? Vertikalaus dvigubo varstymo netinka, nes užstotų praėjima į sodo namą.
Komentarai:
Kaip supratau sąramos nėra. Jei be sąramos ir nenorite dvivėrių vartų tada galimi keli variantai:
1. Plokštuminiai pakeliami vartai. Bet tada prarasite dar apie 10-15 cm pravažiavimo aukščio, kai vartai būna atidaryti. Nes konstrukcija tokia, kad atidaryti vartai šiek tiek yra išlindę ir į lauką.
2. Susukami (roletiniai) vartai montuojami išorėje. Brangesnis ir ne toks patikimas variantas, nes visa konstrukcija, dėžė, avarinis atidarymas yra išorėje. Yra galimybė kabinti spynutę ant avarinio atidarymo, papildomai apsaugot vartų automatikos dėžę, kad būtų sunkiau ją išardyti, tačiau tai nebūtų rimta apsauga, vis viena susukamus vartus rekomenduoja statyti iš vidaus už sąramos.
Andrius Pranskevičius, UAB Ometa
Tokiomis sąlygomis vartai bus žemo pakilimo. Jei reikalingas automatinis pakėlėjas, angą reikės žeminti 12cm, jei automatinis pakėlėjas nereikalingas - 8cm. Nurodytos sąlygos galioja, jeigu vartų plotis iki 3,5m.
Kiek suprantame, vartų bėgis maišytų durų atidarymui. Tokiu atveju rekomenduojame ir manome, kad geriausiai statyti žaliuzinius vartus.
Siūlome Jums sekcijinio tipo automatinius garažo vartus. Sekcijiniai automatiniai garažo vartai yra funkcionalus sprendimas, turintis nenuginčijamų privalumų lyginant su panašiais produktais. Dėl ypatingos sudėties, naudojant energiją taupančias plokštes ir sandarinimo sistemą, garažo vartai užtikrina geresnę šilumos izoliaciją bei reikiamą garažo temperatūrą.
Sekcijiniai garažo vartai turi integruotą kliūties atpažinimo funkciją, kurios dėka užtikrinamas saugumas vaikams ar kitiems šeimos nariams. Vartai valdomi nuotoliniu pultu, turi automatinę vartų uždarymo funkciją, kuri leidžia reguliuoti traukos jėgą ir yra nesudėtingai montuojama ir programuojama. Prisitaikydami prie kliento poreikių siūlome platų spalvų pasirinkimo pagal RAL paletę bei įvairių išmatavimų galimybę – galima pasiūlyti vartus nuo 1750 - 3500 mm pločio ir 1800-3085 aukščio.
Marius Česnakas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: