​Nauja apdailos taktika – glaistymas be tinkavimo

Statybininkai iš „VG statyba“ kartais tampa naujų apdailos produktų bandytojais. Vienas toks gana nelauktas eksperimentas davė pradžią naujam IGIS glaistui. Vidas Grigalionis, UAB „VG statyba“ direktorius pasakojo, kad jo apdailininkams tiesiog prireikė glaistyti ant lygaus betono be jokio tinko. Pagalbos buvo kreiptasi į ilgamečius jų partnerius IGIS, kurie gamina glaistus ir kartais juos modifikuoja pagal statybininkų techninius reikalavimus. Taip, sujungus įmonės „VG statyba“ norus ir jų partnerių IGIS galimybes, gimė naujas universalus glaistas, kuris pasižymi itin geromis savybėmis ir yra pritaikomas šiuolaikinėje statyboje. ​Nauja apdailos taktika – glaistymas be tinkavimo

„Tai nauja taktika statybų rinkoje. Glaistymas turi būti atliekamas greitai, efektyviai ir be didelių nuostolių. Kaip rodo praktika, to pageidauja dauguma statybininkų. Dėl to ir sukūrėme universalų glaistą IGIS Taktika G“, – sako UAB „IGIS prekyba“ produktų vadybininkas Ričardas Daunoravičius. „Tai visiškai naujas produktas – paruoštas naudojimui universalus lengvasis tinkas, skirtas individualiai statybai ir dideliems objektams, pritaikytas mechanizuotam darbui ir darbui rankomis.“

Pasak Vido Grigalionio, „VG statyba“ direktoriaus, naujasis universalus glaistas Taktika G iš tiesų išsprendžia kelias įsisenėjusias apdailininkų ir statybininkų problemas:

·Skirtingiems darbams naudojami skirtingi produktai. Iki šiol skirtingos gipso kartono vietos turėjo būti apdirbamos skirtingais produktais. Siūlėms užglaistyti naudojamas vienas produktas, kampams – kitas, ištisiniam sienų glaistymui – dar kitas. Dirbant su universaliu glaistu, naudojamas tik vienas produktas beveik visiems apdailos darbams.

·Medžiagų nuostoliai. Kai naudojami skirtingi produktai, ypač gipso miltelių pavidalu, nuostoliai neišvengiami. Paskaičiuota, kad darbo proceso metu prarandama apie 10 proc. apdailai skirtų medžiagų. Kai sienų apdailai naudojami skirtingi produktai, nuostoliai dar padidėja, nes nuo kiekvieno objekto lieka skirtingas kiekis medžiagų. Naudojant jau paruoštą naudojimui universalų glaistą, nuostoliai yra minimalūs, nes net ir nebaigus pakuotės, ją galima sandariai uždaryti ir panaudoti kituose objektuose ateityje.

·Daug laiko sugaištama medžiagų paruošimui. Įmonės „VG statyba“ statybininkai paskaičiavo, kad per darbo dieną vien tik apdailos medžiagų maišymui, pakuočių nešiojimui ir tvarkymui sugaištama apie 2 valandas. Per savaitę tai jau 10 valandų. Naudojant jau paruoštus glaistus šis laikas sumažėja iki pusvalandžio. Taip sutaupoma nemažai brangaus laiko.

Visos šios problemos tampa labai aktualios dirbant rankiniu, ne mechanizuotu būdu, kai dirba nedidelės apdailininkų komandos nedideliuose objektuose. Dėl to IGIS, bendradarbiaudami su statybininkų įmonėmis, tokiomis, kaip „VG Statyba“, sukūrė šį universalų glaistą. Kaip ir teigia Vidas Grigalionis, jo paskirtis – pagreitinti darbus neaukojant kokybės. Kadangi glaistus ši lietuviško kapitalo įmonė „IGIS prekyba“ kuria ir gamina dar nuo 1991-jų metų, produktas pavyko tikrai neblogas ir konkurencingas.

Glaistas Taktika G yra universalus ir tinka beveik visiems apdailos darbams. Jis yra paruoštas darbui – atidarote kibirą, išmaišote ir iš karto galite tepti glaistykle ar voleliu. Nereikia skiesti vandeniu ar naudoti kitų priedų. Jei glaisto lieka, nieko baisaus – tiesiog uždarote kibirą dangčiu, gerai užspaudžiate ir galite naudoti kitame objekte vėliau. Nereikia rūpintis, kur dėti likučius.

Glaistas Taktika G džiūsta 3 kartus greičiau, nei įprasti glaistai. Kadangi nereikia skiesti vandeniu ir maišyti, patalpoje būna mažiau drėgmės.

Mechanizuotam darbui glaisto purkštuvu naudojamas modifikuotas glaistas, kuris yra specialiai pagamintas skystesnis, kad būtų paprasčiau naudoti. Papildomai skiesti vandeniu jo nereikia. Po nupurškimo galima drąsiai dirbti voleliu arba glaistykle.

Taktika G yra lengvasis glaistas, turintis tradicinių glaistų savybes. 10 litrų talpoje yra 12 kg. glaisto. Pats glaistas yra pakankamai tvirtas ir elastingas, todėl sumažėja mikro įtrūkimų.

„Taktika G ir Taktika M yra skirtingi produktai. Pradžioje sukūrėme universalų glaistą Taktika G, bet po kiek laiko, bendradarbiaujant su apdailininkų komanda iš UAB „VG statyba“, pastebėjome, kad norint išlyginti didesnius nelygumus reikalingas stambiagrūdis glaistas, todėl sukūrėme Taktika M. Tuomet darbo procesas išsidėsto taip: I-II sluoksniai glaistoma stambiagrūdžiu glaistu Taktika M (tokiu būdu išlyginami didesni nelygumai), III-IV sluoksnis glaistomas Taktika G ir su juo siena paruošiama dažymui.Jei mūro darbai atlikti kokybiškai, sienos yra lygios – Taktika M naudoti nebūtina, galima iš karto glaistyti Taktika G. Mūsų siūlymas – pradžioj pristatyti stambiagrūdį glaistą Taktika M, o po to jau kalbėti apie Taktika G. Manome kad tokiu būdu bus aiškiau ir konkrečiau pristatyti procesų nuoseklumą.“, sako UAB „IGIS prekyba“ produktų vadybininkas Ričardas Daunoravičius.

Taktika M – glaistas ant mūro ir blokelių

Taktika M yra mechanizuotam darbui skirtas glaistas, kurį galima dėti ant betono, silikatinių blokelių. Taip eliminuojamas tinkavimo procesas.

„Darbo laikas sutrumpėja dvigubai. Svarbu, kad sienos būtų sumūrytos lygiai, o visi elektros instaliacijos laidai įleisti pakankamai į sieną. Tada glaistymo procesas vyksta itin paprastai ir greitai. Kadangi glaistas turi būti uždedamas keliais sluoksniais, labai svarbu, kad jis greitai sudžiūtų. Norėjome kažkada paeksperimentuoti, kaip galima glaistyti be tinko, pasikalbėjome su IGIS technologais, o tie ėmė ir sukūrė tokį specialų glaistą ir visą glaistymo sistemą.“ – pasakojo Vidas Grigalionis, UAB „VG statyba“ direktorius.

Apie ilgametę draugystę su statybininkais patvirtino ir UAB „IGIS prekyba“ produktų vadybininkas Ričardas Daunoravičius. Pasak jo, technologai ir statybininkai bendrauja tarpusavyje ir nuolatos ieško būdų, kaip sukurti geresnius ir efektyvesnius produktus. Šio Taktika M tinko atsiradimas prasidėjo nuo paprasto pokalbio ir eksperimento, kurį atliko įmonė „VG statyba“ viename iš savo objektų. Dabar tai viena iš pažangiausių ir naujausių statybos technologijų. Kol kas ji labiau tinkama didesnių objektų statybose, kur daugiau dirbama ne rankomis, o mechanizuotu būdu.

Klausiame Vido Girgalionio iš įmonės „VG statyba“, ar tai reiškia, kad statybose tinkavimas nebus reikalingas? Tikrai ne. Norint glaistyti sieną ant mūro arba blokelių sienos, reikia, kad paviršius būtų idealiai lygus, priešingu atveju siena gausis nekokybiška. Dėl to renovuojant namus ar individualioje statyboje, tinkas ir toliau išlieka itin svarbi apdailos proceso dalis.

Lietuviško glaisto pranašumai

Rinkoje yra ne vienas geras glaisto gamintojas, tad kodėl statybininkai turėtų rinktis IGIS produkciją? Vienas iš pagrindinių pliusų – logistika. Glaistai gaminami Panevėžyje, todėl norimas kiekis vieno ar kito produkto gali būti paruoštas ir pristatytas per 1-2 darbo dienas. Kiti glaistų gamintojai ne visada tokie lankstūs, nes užsakymai keliauja iš gamyklų, esančių kitose šalyse.

IGIS glaistai yra eksportuojami daugiausiai į Baltijos šalis, Skandinaviją, Belgiją, Liuksemburgą ir kitas Vakarų Europos šalis. Jei jų kokybe patikėjo užsienio šalių statybininkai, Lietuvos statybininkams irgi turėtų tikri kainos ir kokybės santykis.

IGIS nuolatos kalbasi su statybininkais ir bando prisitaikyti prie jų darbo realybės ir įpročių, išgirsti jų poreikius ir lūkesčius.

Nauji produktai, glaistai Taktika G ir Taktika M, yra pritaikyti tik efektyviam darbui ir atitinka aukščiausius kokybinius reikalavimus.

Štai kokie rezultatai gaunami, kuomet yra išklausomi statybų įmonių praktiniai pastebėjimai ir pageidavimai.

Parengta pagal UAB VG statyba medžiagą
vg_statyba_logo_1.jpg

UAB VG statyba

Šilo g. 5, Vilnius
79% rekomenduoja
33 atsiliepimai
as
2022-04-28, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Juodai lubas nudažyti reikia, kokia kaina 130m2 viena patalpa?
ti
2021-10-19, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Domintu ekspertizės atlikimas bute, kokia kaina ir per kiek laiko yra atliekami darbai?
pa
2021-10-01, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Vi
2021-09-20, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, rytoj 2021.09.17 statybininkai baigia buto remontą. Gipso lubas jau taisė, nes buvo įskilusios. Šiuo metu atsirado dar vienas įskilimas. Nudažytos tikrai nekokybiškai, nei lubos, nei sienos. Visur trūksta tvarkingumo. Kai parodai broką, sako, kad taip turi būti, nieko negalima padaryti. Ar galima būtų užsisakyti remonto ekspertizę? Kaip pasielgti su statybininkais, kurie rytoj priduos darbus?
ar
2021-08-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau sužinoti koks gali būti minimalus gipso kartono pertvaros storis? Pertvara iš vienos pusės klijuojama plytelėmis ir naudojama kaip dušo sienelė, o iš kitos pusės dažoma ir naudojama kaip niša skalbyklės/džiovyklės baldui. Ar yra reikalingas koks nors minimalus atstumas tarp skalbyklės ir GK pertvaros?
sa
2021-08-10, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Iškilo tokia problema, kad po užlietos vandeniu sienos perdažymo, vis tiek liko pigmentinių dėmių pėdsakai. Akriliniai dažai iki galo nepadengė ant sienos esančių dėmių. Gal sieną iš naujo reikia gruntuoti ir tada dažyti? Laukiu jūsų patarimų. Beje buvo dažoma Sigmacryl universal akriliniais dažais.
da
2021-08-08, Utena
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėjau paklausti kokiu gipsu klijuoti lauko sienas iš vidaus žaliu ar baltu?
v.
2021-07-23, Radviliškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Labas,ar galima gipso saulės užtaisant Knauf juosta imirkius ir tepant įgis.t glaistu?
to
2021-07-13, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Neatsakė.
ag
2021-06-25, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Gal apie viską telefonu, kalba apie ne kokybiškas grindis. ačiū
an
2021-06-04, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Vykdant namo atnaujinimo (modernizavimo) darbus skilo 3 butų lubų tinkas?apdaila Ar galėtumėte nustatyti lubų tinko skilimo priežastis? Vilnius, Antakalnio g. Ačiū
Pasiūlyta nereali, rinkos neatitinkanti kaina
la
2021-05-09, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Noreciau suzinoti kiek kainuotu irengti dvieju aukstu buta (apie 65m2) ir ar galetumete apsilankyti ir pateikti darbu samata? Taip pat reiketu apsildyti stoga, ideti grindu sildyma, stoglangius ir pan. Aciu Su pagarba, Laura
ta
2021-04-27, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Vidaus durys pagamintos per zemos 2cm, net nelipa ant staktos apvadai, ir aiskina gamintojas, kad tai yra dazytoju brokas. Reiketu ekspertu nuomonės ir rasto. Ar tai atliekate?
na
2021-04-07, Švenčionys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, norėjau pasidomėti, ar atliekate pravesto vandens vamzdyno kainos už 1 m. įvertinimą, t.y. kiek kainuotų vandens vamzdyno (32 MM) paklojimas į iškastą tranšėją. ačiū
sa
2021-03-24, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Statybininkai įrenginėdami naują butą Vilniuje padarė daug broko, kurio nepripažįsta ir nenori taisyti. Jie nepateikia jokių čekių už medžiagas, todėl nežinome kas buvo pirkta ir kokios kokybės medžiagos, nors sąmatoje nurodoma aukščiausiomis kainomis. Išdidinta kvadratūra, iškeltos kainos. Mes gyvename užsienyje, todėl nėra galimybės stebėti jų darbus. Todėl ieškome ekspertų, kurie galėtų įvertinti jų darbus, bei panaudotas medžiagas.
mr
2021-03-19, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ju
2021-01-06, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti defektini akta del statybos darbu atlikimo. sutrukineju sienos (dazai). Prašome susisiekti su manimi.
na
2020-10-12, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, Domina apdailos darbai 5a. biuras Smetonos g. 7, Vilniuje. Viso 1600 m2
ma
2020-09-24, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar čia jūs atliekate kaip nepriklausomi ekspertai? Jūsų surašyti aktai turi teisinę galią teisme? Reikalinga įvertinti apdailos darbus.
za
2020-09-22, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, mano bute vienam kambary reikia perdažyti lubas (30 kv. m). Jos nuglaistytos ir kelis (7!) kartus dažytos Fluger dažais, tačiau ant lubų matomi dažymo dryžiai. Reikalinga profesionalų pagalba, todėl kreipiuosi į Jus.
na
2020-06-26, Kaišiadorys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, po liūties atšoko 8 kv.m nuo lubų putų polistirolo plokštės, lubos (kambarys) viso 25,63 kv.m. Kokia būtų kaina naujai pakeisti tokiomis pačiomis putų plokštėmis? Turbūt reikia ir gruntuoti, ir glaistyti? Kokia būtų darbų su medžiagomis sąmata?
an
2020-02-22, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau ekspertų, kurie galėtų pateikti išvadas, kodėl drėksta daugiabučio pamatai ir drėgmė skverbiasi į rūsį ir garažus ir kaip panaikinti problemą. Man reikėtų pasiūlymo kiek tai kainuotų, kad galėtume su valdyba nuspręsti ką rinktis. Ar galite pateikti pasiūlymą? Ekspertizę esu įpareigota atlikti iki sausio 17 d.
Dėkoju už nuoširdžią ir profesionalią pagalbą. Nustatant statinio problemas ir jas išsprendžiant. Puikūs specialistai.
vy
2019-12-16,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
sa
2019-12-15, Prienai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Ekspertai.lt radau užklausą apie sienų glaistymą tiesiai ant silikatinių blokelių, neatliekant tinkavimo darbų. Tokiu būdu norėtume apdirbti sienas ūkinės paskirties pastate, norime minimaliai sutvarkyti sienas ir vėliau nudažyti baltai. Norėčiau klausti koks glaistas tinkamiausias tokiam darbui?
da
2019-11-22, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noreciau suzinoti apie jusu uzimta del sienu dazymo, glaistymo. Reiketu perdazyt esamas sienas bute, uzglaistyti kai kur. Taip pat sutvarkyti lubas, kurios yra vietomis itrukusios, nuo namo susistovejimo.
ra
2019-11-18,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Pagelbėjo labai operatyviai ir profesionaliai.
ra
2019-11-11,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Ačiū už konsultaciją.
el
2019-10-28,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Labai geras ekspertas!
gi
2019-10-15, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, kalbėjome telefonu apie nekokybiškai atliktą vonios ir dušo įrengimą Alytuje. Gal galėčiau atsiųsti nuotraukas?
st
2019-10-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
in
2019-06-19, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namas naujos statybos, sienos tinkuotos gipsiniu tinku ir nugruntuotos. Ar glaistant sienų vidinius kampus reikia visus kampus padengti su armavimo juosta? Ar po kiekvieno sienų glaistymo reikia gruntuoti sienas prieš dedant kitą glaisto sluoksnį? Įsigijome glaistą, kur parašyta, kad nereikia gruntuoti (IGIS mikrosfera).
pi
2019-06-06, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Aktų salėje 200 kv.m (h) iki 6 m reikėtų atlikti šiuos apdailos darbus: Sienas apdailintas MDP plokštėmis - padengti gipso kartonu, glaistyti, dažyt; nudažyti lubas.
si
2019-05-30, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Įsirenginėjam 96 kv.m namą. Sprendžiam, kokias lubas dėti. Spaudžia laikas ir finansai. Gal patartumėte, kokias lubas rinktis (pakabinamas ar įtempiamas)? Kiek vidutiniškai kainuotų abu variantai, įskaičiuojant darbų atlikimą. Ar įtempiamos lubos patvarios? Nes yra sakančių, kad jas gali pramušti ir šampano kamštis, ir vaiko mestas žaislas. Kaip yra realybėje su tuo pažeidžiamumu? Namas naujai pastatytas, dar kurį laiką gali "vaikščioti", bijom, kad pakabinamos lubos gali sutrūkinėti. Tai tokios mūsų baimės, patarkit, prašau, ką rinktumėtės mūsų vietoje?
79% rekomenduoja
33 atsiliepimai
as
2022-04-28, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Juodai lubas nudažyti reikia, kokia kaina 130m2 viena patalpa?
ti
2021-10-19, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Domintu ekspertizės atlikimas bute, kokia kaina ir per kiek laiko yra atliekami darbai?
pa
2021-10-01, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Vi
2021-09-20, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, rytoj 2021.09.17 statybininkai baigia buto remontą. Gipso lubas jau taisė, nes buvo įskilusios. Šiuo metu atsirado dar vienas įskilimas. Nudažytos tikrai nekokybiškai, nei lubos, nei sienos. Visur trūksta tvarkingumo. Kai parodai broką, sako, kad taip turi būti, nieko negalima padaryti. Ar galima būtų užsisakyti remonto ekspertizę? Kaip pasielgti su statybininkais, kurie rytoj priduos darbus?
ar
2021-08-30, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau sužinoti koks gali būti minimalus gipso kartono pertvaros storis? Pertvara iš vienos pusės klijuojama plytelėmis ir naudojama kaip dušo sienelė, o iš kitos pusės dažoma ir naudojama kaip niša skalbyklės/džiovyklės baldui. Ar yra reikalingas koks nors minimalus atstumas tarp skalbyklės ir GK pertvaros?
sa
2021-08-10, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Iškilo tokia problema, kad po užlietos vandeniu sienos perdažymo, vis tiek liko pigmentinių dėmių pėdsakai. Akriliniai dažai iki galo nepadengė ant sienos esančių dėmių. Gal sieną iš naujo reikia gruntuoti ir tada dažyti? Laukiu jūsų patarimų. Beje buvo dažoma Sigmacryl universal akriliniais dažais.
da
2021-08-08, Utena
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėjau paklausti kokiu gipsu klijuoti lauko sienas iš vidaus žaliu ar baltu?
v.
2021-07-23, Radviliškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Labas,ar galima gipso saulės užtaisant Knauf juosta imirkius ir tepant įgis.t glaistu?
to
2021-07-13, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Neatsakė.
ag
2021-06-25, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Gal apie viską telefonu, kalba apie ne kokybiškas grindis. ačiū
an
2021-06-04, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Vykdant namo atnaujinimo (modernizavimo) darbus skilo 3 butų lubų tinkas?apdaila Ar galėtumėte nustatyti lubų tinko skilimo priežastis? Vilnius, Antakalnio g. Ačiū
Pasiūlyta nereali, rinkos neatitinkanti kaina
la
2021-05-09, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Noreciau suzinoti kiek kainuotu irengti dvieju aukstu buta (apie 65m2) ir ar galetumete apsilankyti ir pateikti darbu samata? Taip pat reiketu apsildyti stoga, ideti grindu sildyma, stoglangius ir pan. Aciu Su pagarba, Laura
ta
2021-04-27, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Vidaus durys pagamintos per zemos 2cm, net nelipa ant staktos apvadai, ir aiskina gamintojas, kad tai yra dazytoju brokas. Reiketu ekspertu nuomonės ir rasto. Ar tai atliekate?
na
2021-04-07, Švenčionys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, norėjau pasidomėti, ar atliekate pravesto vandens vamzdyno kainos už 1 m. įvertinimą, t.y. kiek kainuotų vandens vamzdyno (32 MM) paklojimas į iškastą tranšėją. ačiū
sa
2021-03-24, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Statybininkai įrenginėdami naują butą Vilniuje padarė daug broko, kurio nepripažįsta ir nenori taisyti. Jie nepateikia jokių čekių už medžiagas, todėl nežinome kas buvo pirkta ir kokios kokybės medžiagos, nors sąmatoje nurodoma aukščiausiomis kainomis. Išdidinta kvadratūra, iškeltos kainos. Mes gyvename užsienyje, todėl nėra galimybės stebėti jų darbus. Todėl ieškome ekspertų, kurie galėtų įvertinti jų darbus, bei panaudotas medžiagas.
mr
2021-03-19, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ju
2021-01-06, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti defektini akta del statybos darbu atlikimo. sutrukineju sienos (dazai). Prašome susisiekti su manimi.
na
2020-10-12, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, Domina apdailos darbai 5a. biuras Smetonos g. 7, Vilniuje. Viso 1600 m2
ma
2020-09-24, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar čia jūs atliekate kaip nepriklausomi ekspertai? Jūsų surašyti aktai turi teisinę galią teisme? Reikalinga įvertinti apdailos darbus.
za
2020-09-22, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, mano bute vienam kambary reikia perdažyti lubas (30 kv. m). Jos nuglaistytos ir kelis (7!) kartus dažytos Fluger dažais, tačiau ant lubų matomi dažymo dryžiai. Reikalinga profesionalų pagalba, todėl kreipiuosi į Jus.
na
2020-06-26, Kaišiadorys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, po liūties atšoko 8 kv.m nuo lubų putų polistirolo plokštės, lubos (kambarys) viso 25,63 kv.m. Kokia būtų kaina naujai pakeisti tokiomis pačiomis putų plokštėmis? Turbūt reikia ir gruntuoti, ir glaistyti? Kokia būtų darbų su medžiagomis sąmata?
an
2020-02-22, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškau ekspertų, kurie galėtų pateikti išvadas, kodėl drėksta daugiabučio pamatai ir drėgmė skverbiasi į rūsį ir garažus ir kaip panaikinti problemą. Man reikėtų pasiūlymo kiek tai kainuotų, kad galėtume su valdyba nuspręsti ką rinktis. Ar galite pateikti pasiūlymą? Ekspertizę esu įpareigota atlikti iki sausio 17 d.
Dėkoju už nuoširdžią ir profesionalią pagalbą. Nustatant statinio problemas ir jas išsprendžiant. Puikūs specialistai.
vy
2019-12-16,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
sa
2019-12-15, Prienai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Ekspertai.lt radau užklausą apie sienų glaistymą tiesiai ant silikatinių blokelių, neatliekant tinkavimo darbų. Tokiu būdu norėtume apdirbti sienas ūkinės paskirties pastate, norime minimaliai sutvarkyti sienas ir vėliau nudažyti baltai. Norėčiau klausti koks glaistas tinkamiausias tokiam darbui?
da
2019-11-22, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noreciau suzinoti apie jusu uzimta del sienu dazymo, glaistymo. Reiketu perdazyt esamas sienas bute, uzglaistyti kai kur. Taip pat sutvarkyti lubas, kurios yra vietomis itrukusios, nuo namo susistovejimo.
ra
2019-11-18,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Pagelbėjo labai operatyviai ir profesionaliai.
ra
2019-11-11,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Ačiū už konsultaciją.
el
2019-10-28,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
Labai geras ekspertas!
gi
2019-10-15, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, kalbėjome telefonu apie nekokybiškai atliktą vonios ir dušo įrengimą Alytuje. Gal galėčiau atsiųsti nuotraukas?
st
2019-10-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
in
2019-06-19, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namas naujos statybos, sienos tinkuotos gipsiniu tinku ir nugruntuotos. Ar glaistant sienų vidinius kampus reikia visus kampus padengti su armavimo juosta? Ar po kiekvieno sienų glaistymo reikia gruntuoti sienas prieš dedant kitą glaisto sluoksnį? Įsigijome glaistą, kur parašyta, kad nereikia gruntuoti (IGIS mikrosfera).
pi
2019-06-06, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Aktų salėje 200 kv.m (h) iki 6 m reikėtų atlikti šiuos apdailos darbus: Sienas apdailintas MDP plokštėmis - padengti gipso kartonu, glaistyti, dažyt; nudažyti lubas.
si
2019-05-30, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Įsirenginėjam 96 kv.m namą. Sprendžiam, kokias lubas dėti. Spaudžia laikas ir finansai. Gal patartumėte, kokias lubas rinktis (pakabinamas ar įtempiamas)? Kiek vidutiniškai kainuotų abu variantai, įskaičiuojant darbų atlikimą. Ar įtempiamos lubos patvarios? Nes yra sakančių, kad jas gali pramušti ir šampano kamštis, ir vaiko mestas žaislas. Kaip yra realybėje su tuo pažeidžiamumu? Namas naujai pastatytas, dar kurį laiką gali "vaikščioti", bijom, kad pakabinamos lubos gali sutrūkinėti. Tai tokios mūsų baimės, patarkit, prašau, ką rinktumėtės mūsų vietoje?