Apdailos darbų kainos

Kokios yra apdailos darbų kainos už 1 m2: 1. Sienų glaistymas ir dažymas; 2. Pakabinamų gipso kartono lubų montavimas, glaistymas ir dažymas; 3. Plytelių klojimas; 4. Parketlenčių dėjimas.

Gipso kartono glaistymas, kad nesutrūkinėtų siūlės

Name pertvaras ir lubas padariau iš medinio karkaso, ant kurio dėsiu dvigubą gipso kartono sluoksnį. Ar man gipso kartono sujungimo siūlės nesutrūkinės po špakliavimo, kai išdažysiu sienas ir lubas, kaip to išvengti?

Sienų glaistymas po tinkavimo

Meistrai nutinkavo vidines sienas Knauf gipsiniu tinku. Darbą atliko kokybiškai, sienos labai lygios. Ar užtektų po tinkavimo jas glaistyti tik vieną kartą? Kokiu glaistu geriausia tai daryti? Ar reikalingas koks nors gruntas prieš glaistymą? Ar būtina dėti vidinius kampučius, išorinius metalinius kampučius sudėjo tinkuotojai.

OSB plokštės glaistymas ir dažymas

Noriu nudažyti OSB plokštę, ar galima prieš tai ją nuglaistyti, kad būtų lygi? Jei taip tai kokiu glaistu? Ar prieš glaistymą OSB plokštę reikia nugruntuoti? Jei taip, tai kokiu gruntu? OSB plokštė yra drėgnoje patalpoje.

OSB plokštės glaistymas

Ar galima ant OSB plokštės tepti glaistą, o vėliau dažyti struktūriniais dažais? Ar paskui glaistas nenutrupės nuo plokštės? Plokštė bus naudojama vidaus patalpose.

Glaistymo darbų eiliškumas

Sumontavome gipso kartono lubas. Kaip jas reikėtų glaistyti, kokias medžiagas naudoti ir koks darbų eiliškumas? Ar būtina prieš glaistymą lubas gruntuoti?

Tinkas senų pamatų remontui

Reikalingas geras tinkas senų pamatų remontui. Pamatas yra senas, daug atšokusių vietų, vietomis byra (atrodo cemento kiekis per mažas). Gal patartumėte kokį gruntą tinka naudot?

Stiklo audinio naudojimas po tinkavimo

Ar po nutinkavimo su gipsiniu Knauf tinku būtina dėti ant sienų stiklo audinį? Sienos bus dažomos.

Gipso kartono plokščių gruntavimas prieš glaistymą

Naujai sumontuotos gipso kartono plokštės. Ar plokščių plokštumą reikia gruntuoti prieš glaistymą?

Vonios sienų paruošimas

Turime vonioje trijų skirtingų pagrindų sienas ir teiraujuosi, kaip jas paruošti paskutiniam sluoksniui (vieną dalį klijuosime plytelėmis, kitą dalį dažysime). Kokie turi būti paruošimo sluoksniai ir kokiomis medžiagomis? Įsivaizduoju, kad pirmiausia turi būti gruntuojama kažkokiu gruntu (kokiu?), tada kur reikia palyginama tinku/glaistu (kokiu?), tada matyt dar turi būti gruntuojama ir/ar padengiama hidroizoliacija (kokia?), o tada jau plytelės/dažai? Ar dar ant hidroizoliacijos reikia gruntuoti kažkuo? Mūsų trys skirtingi pagrindai yra šie: dalis yra žalias gipsas, kita dalis yra iš silikato sumūryta sienelė, o trečia dalis sienų yra likusi nuo seniau ir ji yra dažyta.

Pirmiau betonuoti galutines grindis, ar tinkuoti sienas

Ką pirmiausia rekomenduojama daryti, ar betonuoti galutines grindis, ar tinkuoti sienas? Šiuo metu yra juodgrindės. Jeigu tinkuos vėliau, tai ar nebus, kad ant galutinio betono sluoksnio pridrabstys betono, kuris pridžius ir nebeliks lygių grindų dangos klojimui?

OSB plokštės tinkavimas

Karkasinio namo karkasą apkalė OSB plokšte be jokių plėvelių. Namą norime tinkuoti, todėl norėtume sužinoti kokie galimi OSB plokštės tinkavimo variantai.

Sienų ir lubų glaistymo kaina

Reikia glaistyti dviejų kambarių 44 kvadratų buto sienas ir lubas. Kokia sienų ir lubų glaistymo vieno kvadrato kaina?

Sienose atsirado horizontalūs mikro įtrūkimai

Statomas vieno aukšto namas - rudenį buvo nutinkuotos sienos gipsiniu MP75 tinku. Dabar aptikau sienose horizontalius mikro įtrūkimus. Kampai, tiek vidiniai, tiek išoriniai neturi įtrūkimų. Namas kol kas nėra pastoviai šildomas. Temperatūra viduje +3+5 laipsniai. Dėl ko taip galėjo atsitikti?

Tinkuotų paviršių glaistymas - dažymas

Kokia darbų eiga yra glaistant-dažant tinkuotus/betoninius paviršius?

Kalkinis ar gipsinis tinkavimo būdas

Namas išmūrytas blokeliais Arko M18, vidinės sienos Arko M14, šiuo metu renkamės tinkavimo būdą kalkinį ar gipsinį? (fasadas EPS 70 d- 250mm) Prašau padėti apsispręsti kokį variantą geriausia pasirinkti, sekantis etapas po tinkavimo - neglaistyti sienų, o iškarto dažyti, nes norime nevisai lygios tekstūros. Taip pat kokias medžiagas rekomenduotumėte naudoti vonios kambariuose, jų yra du, plytelės tik vandens zonoje, visa kita - dažymas.

Ar glaistuoti paviršių prieš klijuojant stiklo audinį

Norėjau paklausti, ar prieš klijuojant stiklo audinį ant gipso reikia, kad būtų lygus paviršius, t. y. siūles užšpakliuoti? Ir kai užklijuoji audinį ar reikia jį nušpakliuoti?

Sienų glaistymui tinkama temperatūra

Kokia patalpų temperatūra turėtų būti naujos statybos name glaistant sienas ir gipso kartono lubas?

Monolitinių lubų lyginimas

Planuojame išlyginti monolitines lubas. Dabar yra tokia situacija: monolitinė perdanga, išlikusios medienos „įspaudai“ (kadangi perdanga buvo pilta ant sukaltos medienos), tad lubas reiktų lyginti. Lubos yra kreiduotos – ar kimba prie kreidos kokie klijai, ar reiktų gruntuoti?

Po žiemos atšoko tinkas nuo XPS polistireno

Apšiltinau pamatus XPS ekstruziniu polistirenu. Armavau tinkleliu ir armavimo mišiniu. Ar reikėjo prieš tai gruntuoti? Po žiemos visas tinkas atšoko. Kodėl taip atsitiko? Ką padariau blogai? Sienos išklijuotos paprastu putplasčiu, tinkas laikosi.

OSB plokščių tinkavimas

Name įrengtos lubos iš OSB plokščių, kurias noriu nutinkuoti. Kaip reikėtų OSB plokštę paruošti tinkavimui ir kokį tinką naudoti?

OSB plokštės tinkavimas

Ar galima tinkuoti ar dėti tinko apdailą ant orientuotų skiedrų plokštės OSB, ar nenubyrės tinkas? Jei galima, tai kaip tai daryti? Tinkuojama būtų namo vidaus siena.

Nuo tinkuotos sienos byra akmenukai

Pradėjau glaistyti sienas, namas naujas sienos tinkuotos. Dengiant antru sluoksniu nuo tinko byra smulkūs akmenukai ir perbrėžia glaistą palikdami įbrėžimą. Ką daryti kad neliktų įbrėžimų ir toliau nesirutuliotų akmenukai? Ar trečias sluoksnis uždengs?

Ar reikia glaistyti žalią gipsą vonioje

Norėjau paklausti, ar reikia glaistyti žalią gipsą vonioje? Tai yra paruošti sienaą plytelių klijavimui, ar užtenka tik sutvarkyti siūles ir po to gipsą nugruntuoti + kiti darbai.

Gipso kartono glaistymas viso paviršiaus ar tik sujungimų

Ar būtina glaistyti visą gipso kartono paviršių, ar neužtektų užglaistyti tik gipso kartono ploksščių sujungimus ir varžtų galvutes.

Išsipūtė glaistas ant lubų

Po atliktų apdailos darbų, „išsipūtė“ glaistas. Darbų eiga buvo tokia: nuskutau kreidą nuo lubų. Išgruntavau vienąkart gausiai Pro skvarbiuoju gruntu. Jam visiškai išdžiuvus 1 kartą nuglaisčiau polimeriniu lateksiniu glaistu. Kai kuriose vietose išsipūtė glaistas. Kaip pataisyt tas vietas, neskutus viso lubų glaisto?

Glaistyti sienas iš blokelių, neatliekant tinkavimo darbų

Namo sienų blokeliai suklijuoti klijavimo mišiniu. Ar ant šių sienų galima glaistyti, neatliekant tinkavimo darbų? Sienos lygios, nenuvirtusios.

Tinkas silikatinėms plytoms

Gyvenu silikatinių plytų, dar sovietmečiu statytame name, kurį ruošiuosi nutinkuoti iš išorės. Patarkite kokį tinką geriau naudoti, ar reikia prieš tinkuojant naudoti gruntą ir panašiai.

Sienų tinkavimas žiemos metu

Ar galima žiemos metu ištinkuot sienas su gipsiniu tinku, kai yra susuktos gipsinės Knauf žalios pertvaros? Ar nesideformuos gipso plokštės nuo drėgmės? Namas A++, sandarumas 0,2, apšiltintas stogas su Ekovata. Grindys išbetonuotos lapkričio 30d., yra drėgmės surinkejės 700w, rodo nuo 75-85% ir 3kW šildytuvas, temp. svyruoja nuo 10-16°C.

Sienų glaistymo ir šlifavimo kaina

GKP sumontuotos dvigubos. Domina sienų glaistymo ir šlifavimo kaina. Apie 600m/2

Suskilęs tinkas gilesniame sluoksnyje

Prieš apdailos darbus pastebėjome kad suskilęs tinkas gilesniame sluoksnyje (buvo tinkuota kalkiniu tinku). Išsikvietus tinkuotojus, paaiškėjo jog jie nenaudojo grunto ant akyto betono blokelių. Kas kaltas dėl skilimo? Darbai atlikti spalio gale, darbų metu langai buvo užkalti plėvele, po tinkavimo darbų sudėti langai ir šildoma dujine patranka neintensyviai. Lauko temperatūra nebuvo nukritusi žemiau 0. Nuo sausio pradžios namas pradėtas šildyti reguliariai kartu su drėgmės surinktuvu. Tinkuotojai teigia, jog sienos buvo sušaldytos, todėl atsirado įtrūkimai ir kai kurių sienų tinką galima braukiant nutrint. Įdomu būtų sužinoti ekspertų nuomonę bei patarimą kaip ištaisyti tinkuotas sienas.

Trūkinėja gipso kartono siūlės

Trūkinėja gipso kartono siūlės. Kaip sutvarkyti prieš dažymą, ar geriau dėti skystus tapetus, lubos profilių karkasas viengubas gipsas?

Ką geriau daryti su vidinėmis namo sienomis, dėti gipsą ar glaistą

Patarkite ką geriau daryti su vidinėmis namo sienomis, dėti gipsą ar glaistą? Namas 50 metų senumo, mūrinis, sienos tikrai netiesios. 70 kvadratų.

Tinkavimo darbų kaina

Prašau pateikti kainą dėl tinkavimo darbų su kalkiniu ir gipsiniu skiediniu, su medžiagomis. Kiekis 500m2, blokeliai silikatiniai, administracinis pastatas.

Gruntas sienoms prieš tinkuojant sieną

Kurį gruntą naudoti sienom prieš tinkuojant sieną su Knauf gipsiniu tinku: Sienų variantai: 1) sena tinkuota siena (tvirtas dulkėtas tinkas) 2) pirmas variantas plius glaistas dar ant viršaus (glaistas nesilupa gali nebent įbrėžt su aštriu įrankiu, tada iškart matosi senas tinkas).

Monolitinės plokštės tinkavimas prieš klijuojant plyteles

Ar reikia tinkuoti monolitinę plokštę prieš klijuojant plyteles? Jeigu reikia, koks turėtų būti tinko storis?

Gruntuotos sienos glaistymas

Sienos, lubos gruntuotos gruntu su kvarciniu smėliu. Ar galima būtų iš karto glaistyti sieną glaistu, ar reiktų dar tinką tepti ir tada tik glaistyti šveisti, dažyti?

Įtrūkęs vidinis kampas

Jau glaistytas ir įtrūkęs vidinis kampas, kaip apdirbti prieš dedant popierinę juostelę ir glaistant?

Vidaus sienų armavimas

Sveiki. Meistrai siūlo netinkuoti sienų, o jas nuarmuoti, tada užglaistyti ir nudažyti. Kokias medžiagas rekomenduotumėt naudoti?

Dekoras nuėjo pūslėm ir pradėjo pats luptis nuo sienų

Darėm objektą. Vidus buvo neseniai ištinkuotas, sudėti langai, viduj buvo labai daug drėgmės. Darėm rudenį, buvo nuo +4 iki 6-7 laipsnių šilumos. Apklijavom puta, užarmavom, viskas puikiai išdžiuvo, gruntavom kažkur po 3-4 dienų po armavimo, ir po 2 dienų dėjom dekorą, tinką, viskas gražiai buvo išdžiuvę. Saulė švietė ir tikrai atrodo niekur nepaskubėjom. Dabar praėjus 3 mėnesiams, šeimininkas atsiunčia video, kaip dekoras nuėjo pūslėm. Dar po kelių dienų pradėjo pats luptis nuo sienų. Dėl ko taip galėjo atsitikt? Stogas? Drėgmė nebuvo išėjusi iš vidaus? Ar čia tikrai mūsų kaltė?

Sienų tinkavimas prieš glaistymą

Ar būtina tinkuoti vidines namo sienas prieš glaistymą? Sienos iš silikatinių blokelių, pakankamai lygios. Ar galima iškart glaistyti ir dažyti?

Naujai ištinkuotos sienos turi įtrūkimų

Naujai ištinkuotos sienos turi įtrūkimų. Čia meistro klaida? Ir ar vėliau įtrūkimus užglaisčius nedidės?

Sienų tinkavimas

Ar prieš tinkuojant akyto betono blokelių namo vidines sienas, kad neatsirastų įtrūkimai reikalinga armuoti sienas fasadiniu tinkleliu? Sienos pastatytos prieš 3 metus.

Dekoratyvinis tinkelis ant glaistytos sienos

Gipso kartono plokštė armuota tinkleliu ir armavimo mišiniu, po to buvo nuglaistyta prieš dažant. Bet buvo nutarta dėti dekoratyvinį tinkelį. Ar galima ant glaistytos sienos dėti dekoratyvinį tinkelį? Glaistas marmuro pagrindu.

Plokščių apdaila

Sename daugiabutyje pasikeičiau langus į plastikinius. Angokraščių papildomam apšiltinimui ir sienos defektų paslėpimui iš vidaus nusprendžiau panaudoti XPS plokštes. Kaip toliau reikėtų atlikti plokščių apdailą? Ar teisinga būtų tokia eiga: armavimas Knauf Klebespachtel P su stiklo audinio tinklo kampu > glaistymas > dažymas. Ar glaistant dėti metalinius kampus, ar užteks armavimo su PVC kampu?

Galimi vidaus apdailos variantai

Mūsų įsigytas namas pastatytas iš polistireno blokelių. Kokie galimi vidaus apdailos variantai? Ar įmanoma klijuoti gipso kartono plokštes?

OSB plokščių sujungimų glaistymas

Kuo galėčiau osb plokštės tarpus užglaistyti, na sujungimus, nes po to dažysiu?

Kampuose matosi įtrūkimai

Naujos statybos namas dar negyvenamas, karkasinis, vidinės sienos dvigubas gipsas, namas turi šildymą ir rekuperaciją apie 1 mėn. Vidaus darbai baigti - išglaistyta ir uždažyta. Pastebėta, kad po kurio laiko beveik visuose kampuose matosi įtrūkimai ypač prie lubų. Taip galėjo nutikti dėl greito džiuvimo?

Nelygiai atliktų tinkavimo darbų taisymas

Kaip ištaisyti atviro balkono sienas? Užsisakėm meistrą, ne pigiai paprašė, atliko tinkavimo darbus, nudažė sienas, bet jos visiškai nelygios ir matosi tinklelis po armavimo putoplasto, ką daryti?

Įtrūkimai sienoje

Buvo įtrūkimai sienoje, virtuvėje. Dėtas tinklelis, užtinkuota, nudažyta. Po pusmečio vėl pradeda matytis skilimai toj pačioj vietoj. Yra ir kitose sienose mikro įtrūkimų. Kitoj buto pusėje išvis jokių įtrūkimų nėra. Daugiabutis statytas 1981m., raudonų plytų.

Glaistyti tiesiai ant plytelių

Ar galima glaistyti tiesiai ant plytelių?

Mūro sienos gruntavimas prieš tinkavimą

Ketinu tinkuoti rekonstruojamo namo vidaus sienas kalkių ir cemento tinku CLP plius. Ar reikalingas mūro sienos gruntavimas prieš tinkavimą? Jei vietomis, dėl sienos kreivumo reikalingas 4-5 cm storio tinto sluoksnis, ar galima tinkuoti per du kartus, ir ar reikalingas metalinis tinklelis tarp tų sluoksnių?

Trūkinėjimų sienose šalinimas

Turim butą, 9 aukšte senos statybos daugiabutis. Ką tik pasidarėm remontą ir dabar atsirado trūkinėjimai sienose. Namas monolitinis. Kaip paslėpti ar panaikinti įtrūkimus? Tapetų nesinori ant šviežiai nudažytų sienų. Gal yra kokia medžiaga, kuria galima padengti ir uždažyt?

Darbų prieš tapetavimą ar dekoratyvinį tinkavimą

Apšiltinau sienas bute iš vidaus geltonu ekstrudiniu polisterolu. Kokia toliau seka darbų prieš tapetavimą ar dekoratyvinį tinkavimą?

Kaip glaistyti lubų ir tinko sienos sujungimą

Sveiki, montuojant gipso kartono lubas šešėlinės siūlės atsisakėme dėl jos išvaizdos. Kaip glaistyti lubų ir tinko sienos sujungimą, kad ateityje būtų mažesnė tikimybė įtrūkimų atsiradimui? Slydimo juostos gipsininkai neužklijavo. Galvoju ar verta Knauf Trenn-Fix dabar bandyti klijuoti į 1 mm palikta tarpelį. Ar užtektų sujungimus pripildyti su Uniflott ir uždėti popierinė juostelė į kampą? Namas mūrinis, didžiausias kambarys yra 7m ant 4m.

Paruošiamieji darbai prieš tinkavimą

Sveiki, atliekame renovaciją senos statybos name. Seni sienų dažai pilnai nušveisti iki seno cementinio tinko, atšokęs tinkas pašalintas. Sienos buvo tinkuotos labai nelygiai. Dėl to norime pertinkuoti gipsiniu tinku. Kokie būtų paruošiamieji darbai prieš tinkavimą, kad išvengti susisluoksniavimo, atšokimo rizikos? Kokios medžiagos būtų rekomenduojamos?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151166 klausimų