Tinkavimo, glaistymo darbai

Rodomi įrašai 1-45 iš 45.
Kokios yra apdailos darbų kainos už 1 m2: 1. Sienų glaistymas ir dažymas; 2. Pakabinamų gipso kartono lubų montavimas, glaistymas ir dažymas; 3. Plytelių klojimas; 4. Parketlenčių dėjimas.
Name pertvaras ir lubas padariau iš medinio karkaso, ant kurio dėsiu dvigubą gipso kartono sluoksnį. Ar man gipso kartono sujungimo siūlės nesutrūkinės po špakliavimo, kai išdažysiu sienas ir lubas, kaip to išvengti?
Meistrai nutinkavo vidines sienas Knauf gipsiniu tinku. Darbą atliko kokybiškai, sienos labai lygios. Ar užtektų po tinkavimo jas glaistyti tik vieną kartą? Kokiu glaistu geriausia tai daryti? Ar reikalingas koks nors gruntas prieš glaistymą? Ar būtina dėti vidinius kampučius, išorinius metalinius kampučius sudėjo tinkuotojai.
Noriu nudažyti OSB plokštę, ar galima prieš tai ją nuglaistyti, kad būtų lygi? Jei taip tai kokiu glaistu? Ar prieš glaistymą OSB plokštę reikia nugruntuoti? Jei taip, tai kokiu gruntu? OSB plokštė yra drėgnoje patalpoje.
Ar galima ant OSB plokštės tepti glaistą, o vėliau dažyti struktūriniais dažais? Ar paskui glaistas nenutrupės nuo plokštės? Plokštė bus naudojama vidaus patalpose.
Reikalingas geras tinkas senų pamatų remontui. Pamatas yra senas, daug atšokusių vietų, vietomis byra (atrodo cemento kiekis per mažas). Gal patartumėte kokį gruntą tinka naudot?
Sumontavome gipso kartono lubas. Kaip jas reikėtų glaistyti, kokias medžiagas naudoti ir koks darbų eiliškumas? Ar būtina prieš glaistymą lubas gruntuoti?
Ar po nutinkavimo su gipsiniu Knauf tinku būtina dėti ant sienų stiklo audinį? Sienos bus dažomos.
Ką pirmiausia rekomenduojama daryti, ar betonuoti galutines grindis, ar tinkuoti sienas? Šiuo metu yra juodgrindės. Jeigu tinkuos vėliau, tai ar nebus, kad ant galutinio betono sluoksnio pridrabstys betono, kuris pridžius ir nebeliks lygių grindų dangos klojimui?
Karkasinio namo karkasą apkalė OSB plokšte be jokių plėvelių. Namą norime tinkuoti, todėl norėtume sužinoti kokie galimi OSB plokštės tinkavimo variantai.
Reikia glaistyti dviejų kambarių 44 kvadratų buto sienas ir lubas. Kokia sienų ir lubų glaistymo vieno kvadrato kaina?
Namas išmūrytas blokeliais Arko M18, vidinės sienos Arko M14, šiuo metu renkamės tinkavimo būdą kalkinį ar gipsinį? (fasadas EPS 70 d- 250mm) Prašau padėti apsispręsti kokį variantą geriausia pasirinkti, sekantis etapas po tinkavimo - neglaistyti sienų, o iškarto dažyti, nes norime nevisai lygios tekstūros. Taip pat kokias medžiagas rekomenduotumėte naudoti vonios kambariuose, jų yra du, plytelės tik vandens zonoje, visa kita - dažymas.
Ar būtina tinkuoti vidines namo sienas prieš glaistymą? Sienos iš silikatinių blokelių, pakankamai lygios. Ar galima iškart glaistyti ir dažyti?
Naujai sumontuotos gipso kartono plokštės. Ar plokščių plokštumą reikia gruntuoti prieš glaistymą?
Planuojame išlyginti monolitines lubas. Dabar yra tokia situacija: monolitinė perdanga, išlikusios medienos „įspaudai“ (kadangi perdanga buvo pilta ant sukaltos medienos), tad lubas reiktų lyginti. Lubos yra kreiduotos – ar kimba prie kreidos kokie klijai, ar reiktų gruntuoti?
Ar galima tinkuoti ar dėti tinko apdailą ant orientuotų skiedrų plokštės OSB, ar nenubyrės tinkas? Jei galima, tai kaip tai daryti? Tinkuojama būtų namo vidaus siena.
Statomas vieno aukšto namas - rudenį buvo nutinkuotos sienos gipsiniu MP75 tinku. Dabar aptikau sienose horizontalius mikro įtrūkimus. Kampai, tiek vidiniai, tiek išoriniai neturi įtrūkimų. Namas kol kas nėra pastoviai šildomas. Temperatūra viduje +3+5 laipsniai. Dėl ko taip galėjo atsitikti?
Turime vonioje trijų skirtingų pagrindų sienas ir teiraujuosi, kaip jas paruošti paskutiniam sluoksniui (vieną dalį klijuosime plytelėmis, kitą dalį dažysime). Kokie turi būti paruošimo sluoksniai ir kokiomis medžiagomis? Įsivaizduoju, kad pirmiausia turi būti gruntuojama kažkokiu gruntu (kokiu?), tada kur reikia palyginama tinku/glaistu (kokiu?), tada matyt dar turi būti gruntuojama ir/ar padengiama hidroizoliacija (kokia?), o tada jau plytelės/dažai? Ar dar ant hidroizoliacijos reikia gruntuoti kažkuo? Mūsų trys skirtingi pagrindai yra šie: dalis yra žalias gipsas, kita dalis yra iš silikato sumūryta sienelė, o trečia dalis sienų yra likusi nuo seniau ir ji yra dažyta.
Namo sienų blokeliai suklijuoti klijavimo mišiniu. Ar ant šių sienų galima glaistyti, neatliekant tinkavimo darbų? Sienos lygios, nenuvirtusios.
Apšiltinau pamatus XPS ekstruziniu polistirenu. Armavau tinkleliu ir armavimo mišiniu. Ar reikėjo prieš tai gruntuoti? Po žiemos visas tinkas atšoko. Kodėl taip atsitiko? Ką padariau blogai? Sienos išklijuotos paprastu putplasčiu, tinkas laikosi.
Norėjau paklausti, ar reikia glaistyti žalią gipsą vonioje? Tai yra paruošti sienaą plytelių klijavimui, ar užtenka tik sutvarkyti siūles ir po to gipsą nugruntuoti + kiti darbai.
Norėjau paklausti, ar prieš klijuojant stiklo audinį ant gipso reikia, kad būtų lygus paviršius, t. y. siūles užšpakliuoti? Ir kai užklijuoji audinį ar reikia jį nušpakliuoti?
Kokia patalpų temperatūra turėtų būti naujos statybos name glaistant sienas ir gipso kartono lubas?
Name įrengtos lubos iš OSB plokščių, kurias noriu nutinkuoti. Kaip reikėtų OSB plokštę paruošti tinkavimui ir kokį tinką naudoti?
Ar būtina glaistyti visą gipso kartono paviršių, ar neužtektų užglaistyti tik gipso kartono ploksščių sujungimus ir varžtų galvutes.
Kokia darbų eiga yra glaistant-dažant tinkuotus/betoninius paviršius?
Pradėjau glaistyti sienas, namas naujas sienos tinkuotos. Dengiant antru sluoksniu nuo tinko byra smulkūs akmenukai ir perbrėžia glaistą palikdami įbrėžimą. Ką daryti kad neliktų įbrėžimų ir toliau nesirutuliotų akmenukai? Ar trečias sluoksnis uždengs?
Po atliktų apdailos darbų, „išsipūtė“ glaistas. Darbų eiga buvo tokia: nuskutau kreidą nuo lubų. Išgruntavau vienąkart gausiai Pro skvarbiuoju gruntu. Jam visiškai išdžiuvus 1 kartą nuglaisčiau polimeriniu lateksiniu glaistu. Kai kuriose vietose išsipūtė glaistas. Kaip pataisyt tas vietas, neskutus viso lubų glaisto?
Gyvenu silikatinių plytų, dar sovietmečiu statytame name, kurį ruošiuosi nutinkuoti iš išorės. Patarkite kokį tinką geriau naudoti, ar reikia prieš tinkuojant naudoti gruntą ir panašiai.
GKP sumontuotos dvigubos. Domina sienų glaistymo ir šlifavimo kaina. Apie 600m/2
Prieš apdailos darbus pastebėjome kad suskilęs tinkas gilesniame sluoksnyje (buvo tinkuota kalkiniu tinku). Išsikvietus tinkuotojus, paaiškėjo jog jie nenaudojo grunto ant akyto betono blokelių. Kas kaltas dėl skilimo? Darbai atlikti spalio gale, darbų metu langai buvo užkalti plėvele, po tinkavimo darbų sudėti langai ir šildoma dujine patranka neintensyviai. Lauko temperatūra nebuvo nukritusi žemiau 0. Nuo sausio pradžios namas pradėtas šildyti reguliariai kartu su drėgmės surinktuvu. Tinkuotojai teigia, jog sienos buvo sušaldytos, todėl atsirado įtrūkimai ir kai kurių sienų tinką galima braukiant nutrint. Įdomu būtų sužinoti ekspertų nuomonę bei patarimą kaip ištaisyti tinkuotas sienas.
Patarkite ką geriau daryti su vidinėmis namo sienomis, dėti gipsą ar glaistą? Namas 50 metų senumo, mūrinis, sienos tikrai netiesios. 70 kvadratų.
Prašau pateikti kainą dėl tinkavimo darbų su kalkiniu ir gipsiniu skiediniu, su medžiagomis. Kiekis 500m2, blokeliai silikatiniai, administracinis pastatas.
Sienos, lubos gruntuotos gruntu su kvarciniu smėliu. Ar galima būtų iš karto glaistyti sieną glaistu, ar reiktų dar tinką tepti ir tada tik glaistyti šveisti, dažyti?
Ar reikia tinkuoti monolitinę plokštę prieš klijuojant plyteles? Jeigu reikia, koks turėtų būti tinko storis?
Sename daugiabutyje pasikeičiau langus į plastikinius. Angokraščių papildomam apšiltinimui ir sienos defektų paslėpimui iš vidaus nusprendžiau panaudoti XPS plokštes. Kaip toliau reikėtų atlikti plokščių apdailą? Ar teisinga būtų tokia eiga: armavimas Knauf Klebespachtel P su stiklo audinio tinklo kampu > glaistymas > dažymas. Ar glaistant dėti metalinius kampus, ar užteks armavimo su PVC kampu?
Gipso kartono plokštė armuota tinkleliu ir armavimo mišiniu, po to buvo nuglaistyta prieš dažant. Bet buvo nutarta dėti dekoratyvinį tinkelį. Ar galima ant glaistytos sienos dėti dekoratyvinį tinkelį? Glaistas marmuro pagrindu.
Naujai ištinkuotos sienos turi įtrūkimų. Čia meistro klaida? Ir ar vėliau įtrūkimus užglaisčius nedidės?
Naujos statybos namas dar negyvenamas, karkasinis, vidinės sienos dvigubas gipsas, namas turi šildymą ir rekuperaciją apie 1 mėn. Vidaus darbai baigti - išglaistyta ir uždažyta. Pastebėta, kad po kurio laiko beveik visuose kampuose matosi įtrūkimai ypač prie lubų. Taip galėjo nutikti dėl greito džiuvimo?
Ar prieš tinkuojant akyto betono blokelių namo vidines sienas, kad neatsirastų įtrūkimai reikalinga armuoti sienas fasadiniu tinkleliu? Sienos pastatytos prieš 3 metus.
Kurį gruntą naudoti sienom prieš tinkuojant sieną su Knauf gipsiniu tinku: Sienų variantai: 1) sena tinkuota siena (tvirtas dulkėtas tinkas) 2) pirmas variantas plius glaistas dar ant viršaus (glaistas nesilupa gali nebent įbrėžt su aštriu įrankiu, tada iškart matosi senas tinkas).
Turim butą, 9 aukšte senos statybos daugiabutis. Ką tik pasidarėm remontą ir dabar atsirado trūkinėjimai sienose. Namas monolitinis. Kaip paslėpti ar panaikinti įtrūkimus? Tapetų nesinori ant šviežiai nudažytų sienų. Gal yra kokia medžiaga, kuria galima padengti ir uždažyt?
Ketinu tinkuoti rekonstruojamo namo vidaus sienas kalkių ir cemento tinku CLP plius. Ar reikalingas mūro sienos gruntavimas prieš tinkavimą? Jei vietomis, dėl sienos kreivumo reikalingas 4-5 cm storio tinto sluoksnis, ar galima tinkuoti per du kartus, ir ar reikalingas metalinis tinklelis tarp tų sluoksnių?
Apšiltinau sienas bute iš vidaus geltonu ekstrudiniu polisterolu. Kokia toliau seka darbų prieš tapetavimą ar dekoratyvinį tinkavimą?
Kuo galėčiau osb plokštės tarpus užglaistyti, na sujungimus, nes po to dažysiu?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto