Tinkavimo, glaistymo darbai – Patarimai

Ar būtina šveisti tas uždažytas kalkes, ar užtektų praeiti šiuo gruntu kalkiniams paviršiams? Bute sienos buvo dažytos kalkėmis (kaip anksčiau būdavo populiaru). Ar būtina jas šveisti, ar galima gruntuoti spec. gruntu kalkėms ir glaistyti polimeriniu?
Namas statytas iš keramikinių blokelių, ventiliaciniai šachtai naudotas keramzito blokelis nuo 2m aukščio. Ties ta vieta atsirado sienos įtrūkimai, tiek į viršų nuo to vietos, tiek į šonus. Praėjo šiek tiek laiko, pastebėjau, kad įtrūkimai nebesiplečia. Kaip turėčiau apdirbti šią vietą, išgrandyti, pripildyti glaisto/plytelių klijų, dėti armavimo juostą ir t.t.? Kokias medžiagas turėčiau naudoti, kad sumažinčiau galimybę atsirasti sienos įtrūkimams?
Kokiu metų laiku geriau tinkuoti vidines sienas kalkiniu/cementiniu tinku? Kokia turėtų būti patalpos temperatūra? Ar lauko temperatūra turi įtakos?
Sienos dažytos aliejiniais dažais pusė sienos ir kita pusė kreiduota. Ar galima tepti betonkontaktį, vėliau rotbantą ir ant jo glaistą, kurį dekoruoji voleliu? Kokios gali būt priežastys rotbanto atšokimo užtepus glaisto ir jau voleliu dekoruojant? P.s. atšoko vietomis, ne visur.
Mūsų name tinkavo sienas, turėjo ir nudažyti. Meistras pasakė, kad daug mikro įtrūkimų, nieko padaryti negali, o tamsios spalvos tai išryškins. Kas tuos įtrūkimus turi ištaisyti?
Bute sudėtas gipso kartonas, kiek kainuoja išglaistyti ir išdažyti sienas, vieno kvadrato kaina?
Gruntuotas cementinis kalkinis tinkas 1/1 užglaistytas fugenfiuleriu, ar reikia dar kartą gruntuoti prieš glaistant polimeriniu glaistu?
Viduje namo norime tinkuoti sienas iš vidaus. Visos sienos Arko blokeliai. Nenorime tiesaus pagrindo. Norime grubių sienų faktūros. Ar yra tinkas, kurį galima ranka tinkuoti ant sienos ir po visko išdžiuvus iškarto nudažyti? Rotband mums per minkštas.
Kokios yra apdailos darbų kainos už 1 m2: 1. Sienų glaistymas ir dažymas; 2. Pakabinamų gipso kartono lubų montavimas, glaistymas ir dažymas; 3. Plytelių klojimas; 4. Parketlenčių dėjimas.
Name pertvaras ir lubas padariau iš medinio karkaso, ant kurio dėsiu dvigubą gipso kartono sluoksnį. Ar man gipso kartono sujungimo siūlės nesutrūkinės po špakliavimo, kai išdažysiu sienas ir lubas, kaip to išvengti?
Meistrai nutinkavo vidines sienas Knauf gipsiniu tinku. Darbą atliko kokybiškai, sienos labai lygios. Ar užtektų po tinkavimo jas glaistyti tik vieną kartą? Kokiu glaistu geriausia tai daryti? Ar reikalingas koks nors gruntas prieš glaistymą? Ar būtina dėti vidinius kampučius, išorinius metalinius kampučius sudėjo tinkuotojai.
Noriu nudažyti OSB plokštę, ar galima prieš tai ją nuglaistyti, kad būtų lygi? Jei taip tai kokiu glaistu? Ar prieš glaistymą OSB plokštę reikia nugruntuoti? Jei taip, tai kokiu gruntu? OSB plokštė yra drėgnoje patalpoje.
Ar galima ant OSB plokštės tepti glaistą, o vėliau dažyti struktūriniais dažais? Ar paskui glaistas nenutrupės nuo plokštės? Plokštė bus naudojama vidaus patalpose.
Sumontavome gipso kartono lubas. Kaip jas reikėtų glaistyti, kokias medžiagas naudoti ir koks darbų eiliškumas? Ar būtina prieš glaistymą lubas gruntuoti?
Reikalingas geras tinkas senų pamatų remontui. Pamatas yra senas, daug atšokusių vietų, vietomis byra (atrodo cemento kiekis per mažas). Gal patartumėte kokį gruntą tinka naudot?
Naujai sumontuotos gipso kartono plokštės. Ar plokščių plokštumą reikia gruntuoti prieš glaistymą?
Turime vonioje trijų skirtingų pagrindų sienas ir teiraujuosi, kaip jas paruošti paskutiniam sluoksniui (vieną dalį klijuosime plytelėmis, kitą dalį dažysime). Kokie turi būti paruošimo sluoksniai ir kokiomis medžiagomis? Įsivaizduoju, kad pirmiausia turi būti gruntuojama kažkokiu gruntu (kokiu?), tada kur reikia palyginama tinku/glaistu (kokiu?), tada matyt dar turi būti gruntuojama ir/ar padengiama hidroizoliacija (kokia?), o tada jau plytelės/dažai? Ar dar ant hidroizoliacijos reikia gruntuoti kažkuo? Mūsų trys skirtingi pagrindai yra šie: dalis yra žalias gipsas, kita dalis yra iš silikato sumūryta sienelė, o trečia dalis sienų yra likusi nuo seniau ir ji yra dažyta.
Ar po nutinkavimo su gipsiniu Knauf tinku būtina dėti ant sienų stiklo audinį? Sienos bus dažomos.
Ką pirmiausia rekomenduojama daryti, ar betonuoti galutines grindis, ar tinkuoti sienas? Šiuo metu yra juodgrindės. Jeigu tinkuos vėliau, tai ar nebus, kad ant galutinio betono sluoksnio pridrabstys betono, kuris pridžius ir nebeliks lygių grindų dangos klojimui?
Karkasinio namo karkasą apkalė OSB plokšte be jokių plėvelių. Namą norime tinkuoti, todėl norėtume sužinoti kokie galimi OSB plokštės tinkavimo variantai.
Statomas vieno aukšto namas - rudenį buvo nutinkuotos sienos gipsiniu MP75 tinku. Dabar aptikau sienose horizontalius mikro įtrūkimus. Kampai, tiek vidiniai, tiek išoriniai neturi įtrūkimų. Namas kol kas nėra pastoviai šildomas. Temperatūra viduje +3+5 laipsniai. Dėl ko taip galėjo atsitikti?
Kokia darbų eiga yra glaistant-dažant tinkuotus/betoninius paviršius?
Namas išmūrytas blokeliais Arko M18, vidinės sienos Arko M14, šiuo metu renkamės tinkavimo būdą kalkinį ar gipsinį? (fasadas EPS 70 d- 250mm) Prašau padėti apsispręsti kokį variantą geriausia pasirinkti, sekantis etapas po tinkavimo - neglaistyti sienų, o iškarto dažyti, nes norime nevisai lygios tekstūros. Taip pat kokias medžiagas rekomenduotumėte naudoti vonios kambariuose, jų yra du, plytelės tik vandens zonoje, visa kita - dažymas.
Reikia glaistyti dviejų kambarių 44 kvadratų buto sienas ir lubas. Kokia sienų ir lubų glaistymo vieno kvadrato kaina?
Apšiltinau pamatus XPS ekstruziniu polistirenu. Armavau tinkleliu ir armavimo mišiniu. Ar reikėjo prieš tai gruntuoti? Po žiemos visas tinkas atšoko. Kodėl taip atsitiko? Ką padariau blogai? Sienos išklijuotos paprastu putplasčiu, tinkas laikosi.
Norėjau paklausti, ar prieš klijuojant stiklo audinį ant gipso reikia, kad būtų lygus paviršius, t. y. siūles užšpakliuoti? Ir kai užklijuoji audinį ar reikia jį nušpakliuoti?
Kokia patalpų temperatūra turėtų būti naujos statybos name glaistant sienas ir gipso kartono lubas?
Planuojame išlyginti monolitines lubas. Dabar yra tokia situacija: monolitinė perdanga, išlikusios medienos „įspaudai“ (kadangi perdanga buvo pilta ant sukaltos medienos), tad lubas reiktų lyginti. Lubos yra kreiduotos – ar kimba prie kreidos kokie klijai, ar reiktų gruntuoti?
Pradėjau glaistyti sienas, namas naujas sienos tinkuotos. Dengiant antru sluoksniu nuo tinko byra smulkūs akmenukai ir perbrėžia glaistą palikdami įbrėžimą. Ką daryti kad neliktų įbrėžimų ir toliau nesirutuliotų akmenukai? Ar trečias sluoksnis uždengs?
Norėjau paklausti, ar reikia glaistyti žalią gipsą vonioje? Tai yra paruošti sienaą plytelių klijavimui, ar užtenka tik sutvarkyti siūles ir po to gipsą nugruntuoti + kiti darbai.
Name įrengtos lubos iš OSB plokščių, kurias noriu nutinkuoti. Kaip reikėtų OSB plokštę paruošti tinkavimui ir kokį tinką naudoti?
Ar būtina glaistyti visą gipso kartono paviršių, ar neužtektų užglaistyti tik gipso kartono ploksščių sujungimus ir varžtų galvutes.
Ar galima tinkuoti ar dėti tinko apdailą ant orientuotų skiedrų plokštės OSB, ar nenubyrės tinkas? Jei galima, tai kaip tai daryti? Tinkuojama būtų namo vidaus siena.
Namo sienų blokeliai suklijuoti klijavimo mišiniu. Ar ant šių sienų galima glaistyti, neatliekant tinkavimo darbų? Sienos lygios, nenuvirtusios.
Po atliktų apdailos darbų, „išsipūtė“ glaistas. Darbų eiga buvo tokia: nuskutau kreidą nuo lubų. Išgruntavau vienąkart gausiai Pro skvarbiuoju gruntu. Jam visiškai išdžiuvus 1 kartą nuglaisčiau polimeriniu lateksiniu glaistu. Kai kuriose vietose išsipūtė glaistas. Kaip pataisyt tas vietas, neskutus viso lubų glaisto?
Gyvenu silikatinių plytų, dar sovietmečiu statytame name, kurį ruošiuosi nutinkuoti iš išorės. Patarkite kokį tinką geriau naudoti, ar reikia prieš tinkuojant naudoti gruntą ir panašiai.
Ar galima žiemos metu ištinkuot sienas su gipsiniu tinku, kai yra susuktos gipsinės Knauf žalios pertvaros? Ar nesideformuos gipso plokštės nuo drėgmės? Namas A++, sandarumas 0,2, apšiltintas stogas su Ekovata. Grindys išbetonuotos lapkričio 30d., yra drėgmės surinkejės 700w, rodo nuo 75-85% ir 3kW šildytuvas, temp. svyruoja nuo 10-16°C.
GKP sumontuotos dvigubos. Domina sienų glaistymo ir šlifavimo kaina. Apie 600m/2
Prieš apdailos darbus pastebėjome kad suskilęs tinkas gilesniame sluoksnyje (buvo tinkuota kalkiniu tinku). Išsikvietus tinkuotojus, paaiškėjo jog jie nenaudojo grunto ant akyto betono blokelių. Kas kaltas dėl skilimo? Darbai atlikti spalio gale, darbų metu langai buvo užkalti plėvele, po tinkavimo darbų sudėti langai ir šildoma dujine patranka neintensyviai. Lauko temperatūra nebuvo nukritusi žemiau 0. Nuo sausio pradžios namas pradėtas šildyti reguliariai kartu su drėgmės surinktuvu. Tinkuotojai teigia, jog sienos buvo sušaldytos, todėl atsirado įtrūkimai ir kai kurių sienų tinką galima braukiant nutrint. Įdomu būtų sužinoti ekspertų nuomonę bei patarimą kaip ištaisyti tinkuotas sienas.
Trūkinėja gipso kartono siūlės. Kaip sutvarkyti prieš dažymą, ar geriau dėti skystus tapetus, lubos profilių karkasas viengubas gipsas?
Patarkite ką geriau daryti su vidinėmis namo sienomis, dėti gipsą ar glaistą? Namas 50 metų senumo, mūrinis, sienos tikrai netiesios. 70 kvadratų.
Prašau pateikti kainą dėl tinkavimo darbų su kalkiniu ir gipsiniu skiediniu, su medžiagomis. Kiekis 500m2, blokeliai silikatiniai, administracinis pastatas.
Kurį gruntą naudoti sienom prieš tinkuojant sieną su Knauf gipsiniu tinku: Sienų variantai: 1) sena tinkuota siena (tvirtas dulkėtas tinkas) 2) pirmas variantas plius glaistas dar ant viršaus (glaistas nesilupa gali nebent įbrėžt su aštriu įrankiu, tada iškart matosi senas tinkas).
Ar reikia tinkuoti monolitinę plokštę prieš klijuojant plyteles? Jeigu reikia, koks turėtų būti tinko storis?
Sienos, lubos gruntuotos gruntu su kvarciniu smėliu. Ar galima būtų iš karto glaistyti sieną glaistu, ar reiktų dar tinką tepti ir tada tik glaistyti šveisti, dažyti?
Jau glaistytas ir įtrūkęs vidinis kampas, kaip apdirbti prieš dedant popierinę juostelę ir glaistant?
Sveiki. Meistrai siūlo netinkuoti sienų, o jas nuarmuoti, tada užglaistyti ir nudažyti. Kokias medžiagas rekomenduotumėt naudoti?
Darėm objektą. Vidus buvo neseniai ištinkuotas, sudėti langai, viduj buvo labai daug drėgmės. Darėm rudenį, buvo nuo +4 iki 6-7 laipsnių šilumos. Apklijavom puta, užarmavom, viskas puikiai išdžiuvo, gruntavom kažkur po 3-4 dienų po armavimo, ir po 2 dienų dėjom dekorą, tinką, viskas gražiai buvo išdžiuvę. Saulė švietė ir tikrai atrodo niekur nepaskubėjom. Dabar praėjus 3 mėnesiams, šeimininkas atsiunčia video, kaip dekoras nuėjo pūslėm. Dar po kelių dienų pradėjo pats luptis nuo sienų. Dėl ko taip galėjo atsitikt? Stogas? Drėgmė nebuvo išėjusi iš vidaus? Ar čia tikrai mūsų kaltė?
Ar būtina tinkuoti vidines namo sienas prieš glaistymą? Sienos iš silikatinių blokelių, pakankamai lygios. Ar galima iškart glaistyti ir dažyti?
Naujai ištinkuotos sienos turi įtrūkimų. Čia meistro klaida? Ir ar vėliau įtrūkimus užglaisčius nedidės?
Ar prieš tinkuojant akyto betono blokelių namo vidines sienas, kad neatsirastų įtrūkimai reikalinga armuoti sienas fasadiniu tinkleliu? Sienos pastatytos prieš 3 metus.
Gipso kartono plokštė armuota tinkleliu ir armavimo mišiniu, po to buvo nuglaistyta prieš dažant. Bet buvo nutarta dėti dekoratyvinį tinkelį. Ar galima ant glaistytos sienos dėti dekoratyvinį tinkelį? Glaistas marmuro pagrindu.
Sename daugiabutyje pasikeičiau langus į plastikinius. Angokraščių papildomam apšiltinimui ir sienos defektų paslėpimui iš vidaus nusprendžiau panaudoti XPS plokštes. Kaip toliau reikėtų atlikti plokščių apdailą? Ar teisinga būtų tokia eiga: armavimas Knauf Klebespachtel P su stiklo audinio tinklo kampu > glaistymas > dažymas. Ar glaistant dėti metalinius kampus, ar užteks armavimo su PVC kampu?
Mūsų įsigytas namas pastatytas iš polistireno blokelių. Kokie galimi vidaus apdailos variantai? Ar įmanoma klijuoti gipso kartono plokštes?
Kuo galėčiau osb plokštės tarpus užglaistyti, na sujungimus, nes po to dažysiu?
Naujos statybos namas dar negyvenamas, karkasinis, vidinės sienos dvigubas gipsas, namas turi šildymą ir rekuperaciją apie 1 mėn. Vidaus darbai baigti - išglaistyta ir uždažyta. Pastebėta, kad po kurio laiko beveik visuose kampuose matosi įtrūkimai ypač prie lubų. Taip galėjo nutikti dėl greito džiuvimo?
Kaip ištaisyti atviro balkono sienas? Užsisakėm meistrą, ne pigiai paprašė, atliko tinkavimo darbus, nudažė sienas, bet jos visiškai nelygios ir matosi tinklelis po armavimo putoplasto, ką daryti?
Buvo įtrūkimai sienoje, virtuvėje. Dėtas tinklelis, užtinkuota, nudažyta. Po pusmečio vėl pradeda matytis skilimai toj pačioj vietoj. Yra ir kitose sienose mikro įtrūkimų. Kitoj buto pusėje išvis jokių įtrūkimų nėra. Daugiabutis statytas 1981m., raudonų plytų.
Ar galima glaistyti tiesiai ant plytelių?
Ketinu tinkuoti rekonstruojamo namo vidaus sienas kalkių ir cemento tinku CLP plius. Ar reikalingas mūro sienos gruntavimas prieš tinkavimą? Jei vietomis, dėl sienos kreivumo reikalingas 4-5 cm storio tinto sluoksnis, ar galima tinkuoti per du kartus, ir ar reikalingas metalinis tinklelis tarp tų sluoksnių?
Turim butą, 9 aukšte senos statybos daugiabutis. Ką tik pasidarėm remontą ir dabar atsirado trūkinėjimai sienose. Namas monolitinis. Kaip paslėpti ar panaikinti įtrūkimus? Tapetų nesinori ant šviežiai nudažytų sienų. Gal yra kokia medžiaga, kuria galima padengti ir uždažyt?
Apšiltinau sienas bute iš vidaus geltonu ekstrudiniu polisterolu. Kokia toliau seka darbų prieš tapetavimą ar dekoratyvinį tinkavimą?
Sveiki, montuojant gipso kartono lubas šešėlinės siūlės atsisakėme dėl jos išvaizdos. Kaip glaistyti lubų ir tinko sienos sujungimą, kad ateityje būtų mažesnė tikimybė įtrūkimų atsiradimui? Slydimo juostos gipsininkai neužklijavo. Galvoju ar verta Knauf Trenn-Fix dabar bandyti klijuoti į 1 mm palikta tarpelį. Ar užtektų sujungimus pripildyti su Uniflott ir uždėti popierinė juostelė į kampą? Namas mūrinis, didžiausias kambarys yra 7m ant 4m.
Sveiki, atliekame renovaciją senos statybos name. Seni sienų dažai pilnai nušveisti iki seno cementinio tinko, atšokęs tinkas pašalintas. Sienos buvo tinkuotos labai nelygiai. Dėl to norime pertinkuoti gipsiniu tinku. Kokie būtų paruošiamieji darbai prieš tinkavimą, kad išvengti susisluoksniavimo, atšokimo rizikos? Kokios medžiagos būtų rekomenduojamos?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397393 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166238 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 100 specializuotų įmonių