Tapetų klijavimas – Patarimai

Ar galima ant gipso kartono plokščių klijuoti stiklo pluošto tapetus, be glaistymo? Ar užtenka gruntuoti, ir užglaistyti plokščių sujungimus ir sukimo vietas?
Norėčiau paklausti, niekur nerandu ar galima išteptą sieną hidroizoliacija tapetuoti? Tokia situacija jog, jei labai lyja ir didelis vėjas, tai per namo sienas, turbūt per siūles praleidžia vandenį virš lango. Žinau, jog reikia tvarkyti iš lauko pusės siūles, bet kiekvienais metais jas kaip tvarko, taip vis tiek bėga. Tai bandysiu bent hidroizoliacija ištepti visą sieną, tik bijau, kad nelips tapetai ant jos...
Ar galima tapetuoti ant OSB medinių plokščių? Jei galima, kaip tai daroma, kad geriau laikytųsi tapetai?
Kaip paruošti gipso kartono sienas, norint tapetuoti? Ar verta tinkuoti, glaistyti ar užtenka padengti gruntu?
Domina tapetavimo darbų kainos. Kiek vietų bus tiksliai nežinome, bet darbai visoje Lietuvoje. Tapetas kažkur vienoje vietoje 3500x2500 mm laminuotas bus.
Sienos iškaltos OSB plokšte. Noriu tapetuoti. Ar yra kokie specialūs reikalavimai tapetuojant ant OSB plokštės?
Ant gipso kartono sienų yra užklijuoti tapetai, jie nudažyti ryškia geltona spalva. Ar galima ant tokio viršaus klijuoti naujus flizelino pagrindu šviesius tapetus? Ar geriau perdažyti kita spalva?
Ruošiuosi klijuoti dažomus tapetus flizelino pagrindu. Sienos gipskartonio. Kaip paruošti sienas, kad dažant tapetus jie neatsiklijuotų? Ar yra koks specialus gruntas?
Ar ant skystų tapetų galima tapetuot viniliniais tapetais (skystų tapetų neimam žemėn, nes išlygino sieną)?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394380 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164587 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 78 specializuotų įmonių